پنج کاری که "نباید " در مقابل همسر خیانتکارتان انجام دهید

پنج کاری که "نباید " در مقابل همسر خیانتکارتان انجام دهید

شاید شما اخیرا متوجه شده اید که همسرتان به شما خیانت می کند. نمی دانید چکار باید بکنید. قبل از هر نوع تصمیم گیری ، فقط این مقاله را بخوانید که بدانید چه کارهایی را " نباید" انجام دهید.اغلب زنان در مقابل خیانت همسرشان واکنش موثر و مناسبی ندارند. آنها اجازه می دهند ترس ، عصبانیت ، شکست خوردگی شان ظاهر شود.اما ما به شما توصیه می کنیم قبل از هر کاری این مقاله را بخوانیدتا شرایط بدتر نشود:

1- او را از خانه بیرون نکنید یا خانه را ترک نکنید.

به جای اینکه زود از خانه بیرون بزنید بگذارید احساسات و ناراحتی تان فروکش کند. این بدترین کاری است که می توانید بکنید. الان باید بنشینید و رو در رو با او صحبت کنید و بفهمید چه اتفاقی افتاده است البته اگر هنوز با هم زندگی می کنید.اگر او را ترک کرده اید باید بفهمید اکنون چگونه زندگی می کند ، یک کارآگاه خصوصی استخدام کنید یا کسی که او را زیر نظر داشته باشد ، بنشینید و فکر کنید اگر او را ترک کنید چه اتفاقی می افتد. اگر با هم زندگی کنید چه؟بهترین حالت اینست که او را ترک نکنید و با هم دلیل این کار او را بفهمید.

2- در مورد احساساتتان با هر کسی صحبت نکنید.

خیلی طبیعی است که بخواهید در مورد مشکل خود با کسی دردو دل کنید. اما توجه داشته باشید که با چه کسی درد و دل می کنید. با کسی صحبت کنید که دوست نزدیک تان باشد یک یکی از افراد نزدیک خانواده. کسی که شما را درک کند ، با وی راحت باشید ، به شما دروغ نگوید ، درست و منطقی هدایت تان کند.ناراحتی و عصبانیت شما را کم کند. سعی کند مشکل شما را حل کند نه اینه به شدت آن بیفزاید.شما هم از شدت عصبانیت هر چیزی را به همسرتان نسبت ندهید.

3- خیانت او را نادیده نگیرید یا وانمود نکنید که اتفاقی نیفتاده است

نادیده گرفتن خطا یک اشتباه بزرگ است. بهتر از همه این است که به او بفهمانید که متوجه خیانت اش شده اید و دلیلش را از وی جویا شوید،اگر خیانت وی را نادیده بگیرید او را به ادامه کارش تشویق کرده اید. و مطمئن باشید در آینده خیانت های بیشتری مشاهده خواهید کرد و شاید حریم شما و همسرتان از بین برود و او خیانت را از شما پنهان هم نکند.

4- این سه واژه را در نظر بگیرید:"زیر یک سقف بودن" ، " یک برنامه"، و " هدف"

اکثر مشاوران خانواده بر این نظرند که شما باید همسرتان را متوجه کارش زشت خود کنید. اما با یک برنامه ؛زمان و مکان مناسبی برای صحبت در مورد آن پیدا کنید. بدون دعوا و جرو بحث؛دلایل منطقی خود را از خیانت های وی جمع آوری کنید ، تماس ها ، تاریخ دیدارهایشان ، عکس ها و .....اعتماد به نفس خود را از دست ندهید.

5- زمان و انرژی تان را برای شناختن و صحبت کردن با معشوق همسرتان هدر ندهید.

یکی از بدترین کارها اینست که بخواهید با معشوقه همسرتان رو در رو شوید و با وی صحبت کنید. این حق شماست که در مورد او چیزهایی بدانید ، اما او ارزش زمان و انرژی شما را ندارد. از همسرتان نیز در مورد او سئوال نکنید. سعی کنید در صحبت هایتان همواره نام او را میان نیاورید.به جای جنگیدن با هم سعی کنید به هم نزدیک شوید و دلیل خیانت او را بفهمید و اگر زندگی و همسرتان را هنوز دوست دارید مشکلات تان را حل کنید.
snowy me - سوئد - مالمو
خندیدیم.جوک مسخره ای بود. کسی که خیانت میکنه رو 1 دقیقه هم نمیشه تحمل کرد. خیانت یعنی مرگ رابطه. در ضمن یه بار شد این جور مقاله ها مردها رو مخاطب قرار بدن؟ چرا به مردها ازین توصیه ها نمیشه؟ فقط زن باید تحمل کنه و دم نزنه؟ کسی که این مطلب رو نوشته باید شرم کنه.
پنج‌شنبه 21 مهر 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
این پنج کار کمتر در ما ایرانیها انجام میشه
پنج‌شنبه 21 مهر 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
snowy me - سوئد - مالمو دوست عزیزم وای صد در صد با کامنت شما موافقم ..این زنها هستن که همیشه کوتاه میان و تحت تاثیر حرفهای همسرشون قرار میگیرن و زود خام میش !!! در کل خانمها زود خیانت شوهرانشان رو میبخشن ولی عمرا اگه برعکسش برقرار بشه !
پنج‌شنبه 21 مهر 1390

Dara va sara - استرالیا - پرت
nowy me - سوئد - مالمو..اول. من فکر کردم که این مقاله مردها رو مخاطب قرار داده.. دوم. بعضی وقتها اتفاق میفته و میشه که هر دو به این نتیجه میرسن که باید حل کرد نه جنگ.بیشتر وقتها هم. شخص خاطی. درواقع بعد از خیانت درس یاد میگیره و یک شخص آرام و خانواده دوستی میشه !!!!! . البته همه نه... اسم فیلم بادم نیست ولی توش پریس برازنا (هنر پیشه 007 قدیمی). بازی کرده. نگاهش کن.
پنج‌شنبه 21 مهر 1390

mashady - انگلیس - منچستر
من برای مرد یا زنی که تمام عمرشو فقط با یکی سر کنه واقعن متاسفم . عشق و علاقه و وفا داری و دل نشکستن و تحمل و. اینها همه چرنده برو حالتو بکن بازار گرم اسیدپاشان و قتلهای ناموسی و مشکلات جنسی تو ایران همه نتیجه همین تعصب و غیرت و فرهنگ و دین پوسیده ماست
پنج‌شنبه 21 مهر 1390

katrina - بریتانیا - لندن
. mashady - انگلیس - منچستر-حالت خوبه ???قراره زندگی کرد نه هرزگی اقامشدی !!!کسی که عشق رودرک نمیکنه چون حسش نکرده نمیتونه دراین مورد اظهارنظر کنه .
پنج‌شنبه 21 مهر 1390

MONA25 - انگلند - لندن
مرد خیانت کارباید مختوع النسل بشه.
پنج‌شنبه 21 مهر 1390

jamshid arya - ایران - تهران
خیانت یه چیزی که تمام مردها میکنن هر مردی در طول زندگیش حداقل ۱ بارو خیانت می کنه ، در کل خیانت چیز شیرینیه
جمعه 22 مهر 1390

new-iran - انگلستان - منچستر
MONA25 - انگلند - لندن - الان که آمار خیانت خانمها خیلی زیاد شده. گه مرد خیانتکار باید مقطوع النسل بشه ،زن خیانتکارم باید یا آلت تناسلیش و سینه هاش تیکه تیکه بشه لابد . ها ها
جمعه 22 مهر 1390

Ali432 - انگلستان - لندن
mona25-انگلند-لندن.دوست عزیز واقعا گل گفتید.
جمعه 22 مهر 1390

باور عمیق - ایران - رشت
مقاله مزخرفی بود...اصلا معلوم نیست کی این نسخه ها رو واسه مردم مینویسه..اخیران خصوصا توی همین سایت تسلسل وار از خیانت به هم نوشته میشه و جالب اینجاست که بعدش یه جدل نسبی بین کاربرا...فکر میکنم اگه عشق وجود داشته باشه خیانت محاله...ای کاش یه سری مطالب منظم در مورد عشق بنویسید تا بشه هم لذتشو مرور کرد و هم بهتر شناختش
جمعه 22 مهر 1390

poriyaye_vali - قطر - دوحه
mashady- انگلیس - منچستر..خدا رو هزار بار شکر که همه مثه شما فکر نمیکنند..متاسفم برای شما که فاحشگی رو ترویج میکنید
جمعه 22 مهر 1390

mashady - انگلیس - منچستر
katrina - بریتانیا - لندن دوام عشق میخواهی مکن با وصل امیزش / که اب زندگانی میکند خاموش اتش را . عشق بعد از وصال خاموش میشه . اون عشق به خداست که خاموش شدنی نیست چون وصالی توش نیست یا عشق به علی . عشق به مسیح . عشق به موسی و.... ولی عشق مرد به زن یا زن به مرد همش داستانه قربونت برم . شما با هر انسانی چه مرد و چه زن میتونی به توافق برسی صمیمی بشی کاملن اخلاقش بهت بخوره و دعوایی هم بینتون پیش نیاد. عشق کیلو چنده عزیز . از دور میبوسمت . امضا: دوست هرزه شما
جمعه 22 مهر 1390

Pezhman - اتریش - وین
در ایران مردها زبانشان دراز است.داشتن چند همسردائمی وچند صیغه وچند کنیز طبق دستور محمد مجاز میباشد.جای حرفی با زنان باقی نمی ماند.این قوانین مال کشورهایی است که سکس دسته جمعی خلاف قانون است.نه جوامع اسلامی.
جمعه 22 مهر 1390

mashady - انگلیس - منچستر
poriyaye_vali - قطر - دوحه اتفاقن همه بجز ایران و چند کشور عقب افتاده دور و بر ایران مثل من فکر میکنند همه بحز کشورهایی که تعصب کورشون کرده و اسید پاشها رو نمی بینند فرار جوانها به سمت کشورهای ازاد رو نمی بینند زیاد شدن تجاوز به محارم رو نمی بینند چشمهای حریص و هرزه جوانهای شرقی رو نمیبینند فقط خدای نادیده خودشونو شکر میکنند که از من و فاحشه ها دورند ;(.....بیم دارم کز نسیم ساحر ابریشمین تو ، تکمه سبزی بروید باز ، بر پیراهن خشک و کبود من....);
جمعه 22 مهر 1390

montaghed - آلمان - کلن
MONA25 - انگلند - لندن . دلبندم اون مقطوع انسله نه مختوع!!! کلا به عنوان یکی از خانم ها بی اطلاعی و سفیهی زنها رو ثابت کردی !! اگه مردها خیانتم بکنن معمولا با زرنگی از یه عنتری سواری میکشن (هرپند از نطر شخص من تایید شده نیست ) اما وقتی زنی خیانت میکنه همیشه به یه ... مثل خر سواری میده و بعدشم مثل دستمال .... پرت میشه تو ... برا همینه که خیانت زنها معمولا عواقب بدتری داره. در هر حال مرگ بر خیانت کار چخ زن باشه چه مرد.
یکشنبه 24 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.