شام را با چنگال بخورید!

شام را با چنگال بخورید!


اگر برای لاغر شدن هر نوع رژیمی را آزمایش کرده اما به نتیجه نرسیده‌اید از همین امشب تصمیم بگیرید که شامتان را با چنگال بخورید.

به گزارش ایسنا، ایوان گاوریلوف از متخصصان معروف تغذیه در انگلیس در این باره می‌گوید: تنها وعده غذایی که باید به شدت کنترل شود، وعده شام است که برای این کار می‌توانید شام را با چنگال بخورید تا به نتیجه مطلوبی برسید.
 
گروهی از کارشناسان تغذیه اخیرا این فرضیه را آزمایش کرده و متوجه شده‌اند که واقعا تاثیرگذار است.
 
به گزارش روزنامه دیلی میل، با این انتخاب یعنی استفاده از چنگال به تنهایی، از خوردن غذاهای پرکالری مثل گوشت و پنیر و سوسیس که نیاز به چاقو دارند و یا غذاهایی که با دست خورده می‌شوند، مثل پیتزا و نان به طور خودکار، محروم خواهید شد.

Coco - کانادا - تورنتو
بابا این متخصصانِ معروفِ تغذیه در انگلیس ندیدن ایرانیان، (البته خودم را میگم دارم اینجا) چه‌جوری غذا میخورن وقتی‌ میفرمایند:. "یعنی استفاده از چنگال به تنهایی، از خوردن غذاهای پرکالری مثل گوشت و پنیر و سوسیس که نیاز به چاقو دارند و یا غذاهایی که با دست خورده می‌شوند، مثل پیتزا و نان به طور خودکار، محروم خواهید شد."... متخصصان باید بیان پیش من کلاس ببینن چطوری می‌شه با یه چنگال کوچولوِ میوه خوری، گوشت و پنیر و سوسیس پیتزا و نان و صد جور خوردنیِ دیگه را خورد یه لیوان دوغ آب علی‌ هم پشتش،،واسه اینکه همه چی‌ قشنگ شسته شه بره پایین .
سه‌شنبه 19 مهر 1390

ItsMeWT - آلمان - کلن
ببخشید مگه اونجا غذا رو با چی میخورند معمولا. آلمانیها که همه چیز رو با چنگال میخورند چه ظهر چه شب. فقط سوپ و این جور چیزها رو با قاشق میخورند
سه‌شنبه 19 مهر 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
به حق چیزهای نشنیده !!عمرا بشه ...
سه‌شنبه 19 مهر 1390

bita tehrani - کانادا - ویکتوریا
چوب غذاخوری بهتره ها...کلی هم کالری میسوزونید ! :))
سه‌شنبه 19 مهر 1390

sheyvar - ایران - ارسباران
حالا پنیر وسوسیس وگوشت پخته را نمیشه با چنگال تکه تکه کرد ?. عجب راه حلی هم داده شده .
سه‌شنبه 19 مهر 1390

Ghooloo - ایران - آبادان
ما که شام را همیشه با چنگال میخوریم, تازه کنارش قاشق هم استفاده میکنیم! گوشت و پنیر و سوسیس و اینا هم شد با چنگال, نشد با پنگال ;-). کم بخور همیشه بخور.
سه‌شنبه 19 مهر 1390

*Fanoos* - ایران - ایران
Ghooloo - ایران - آبادان ههههه با حال گفتی میگم اگه پنگالم نشد کارد که هست یهو کاردم بیاریم وسط تکمیل تکمیل شه لوووووووووول
چهار‌شنبه 20 مهر 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
بازم مححقین زحمت کشیدن:)))) حالا خدا میدونه چند میلیون یور خرج این تحقیق شده?.
چهار‌شنبه 20 مهر 1390

NedayeAzadi - ایران - تهران
من تحقیق کردم دیدم اگر با چوب کبریت یا سیخ جارو بخوریم بیشتر لاغر میشیم.
چهار‌شنبه 20 مهر 1390

Ghooloo - ایران - آبادان
*Fanoos* - ایران - ایران. فانوس جان من هیچوقت سر از کارت در نیاوردم! یکبار فانوس از ایران هستی, یکبار از شهمیرزاد, میشه یه توضیح بدی لطفا...ممنون
پنج‌شنبه 21 مهر 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
Ghooloo - ایران - آبادان دوست عزیز همه جای ایران سرای من است چه فرقی میکنه حالا هر شهری که باشم ...
پنج‌شنبه 21 مهر 1390

Ghooloo - ایران - آبادان
*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد. اون که جای خودش ولی به دو دلیل این را گفتم, اول اینکه کارکنان سایت زیاد حال نمی کنند با کسانی که اسم شهرشان را نمی نویسند و اگر دقت کرده باشی مرتب تذکر می دهند, دوم اینکه بعضی از کاربران فکر می کنند اینجا دو تا فانوس (دو تا کاربر) وجود دارد چون من خودم یکبار دچار چنین اشتباهی شدم ...بهرحال یه دونه باشی ;-)
پنج‌شنبه 21 مهر 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
Ghooloo - ایران - آبادان اره خوب دقیقا درسته مسولین زیاد تذکر میدن ..منم خواستم تو شهرم یه تنوعی حاصل بشه دی :. چشم سعی میکنم همیشه فانوس فانوس باشم .. :) شاد باشی
جمعه 22 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.