کارلوس کرش : فرق مرغ و تخم‌مرغ را می‌دانید؟


کارلوس کرش : فرق مرغ و تخم‌مرغ را می‌دانید؟

در پی اصرار گزارشگر در باره بازی با بحرین، کرش به وی گفت: شما در آشپزخانه فرق مرغ و تخم مرغ را می‌دانید؟

کارلوس کرش پس از نشست هم‌اندیشی با مربیان لیگ برتری درباره غیبت 11 مربی لیگ برتری در این جلسه عنوان کرد: شاید آنهایی که نیامدند مشکل داشتند.

وی در جمع خبرنگاران گفت:‌ جلسه خیلی خوبی بود و درباره مسائل مختلف بحث کردیم. این جلسات کمک می‌کند تا ارتباطات بیشتر شود و به شناخت بهتری برسیم.

وی گفت: درباره کیفیت بازیکنان مسائل کلی فوتبال و لیگ بحث و تبادل نظر شد.

کرش در پاسخ به این سؤال که آیا مربیان لیگ برتری انتقادات خود را درباره مسائلی نظیر لیست تیم ملی و برگزاری اردوها مطرح کردند، اظهار کرد: در اینگونه موارد صحبتی نشد و فقط درباره طرح و برنامه برای آینده و کیفیت بازیکنان و مسائل کلی صحبت به میان آمد.

به گزارش فارس، سرمربی تیم ملی در پاسخ به سؤالی دیگر مبنی بر این‌که چرا از هر 18 مربی لیگ برتر تنها 7 مربی در این جلسه حضور داشتند، عنوان کرد: این یک مساله شخصی است و شاید آنهایی که نیامدند مشکل و یا کاری داشتند مهم این بود که برخی مربیان آمدند و در جلسات آینده نیز تعداد بیشتری از مربیان خواهند آمد.

کرش ادامه داد: امکان دارد در آینده با مربیان دیگر به صورت جمعی جلسه نداشته باشم و یک به یک با آنها صحبت کنم.

وی که از صحبت در مورد تیم ملی امتناع می‌کرد در پاسخ به این سؤال که آیا همچنان مشکلاتی که در گذشته وجود داشت، تداوم دارد یا خیر، گفت: ما امروز برای بهبود روند کارهای زیرساختی و این‌که در آینده چگونه بازیکن پرورش بدهیم صحبت کردیم و بیشتر نظرات مان در مورد طرح و برنامه بود، همچنین برای بهبود وضعیت بازیکنان، امکانات و زیرساخت‌ها نظرات یکدیگر را جویا شدیم.

فرق مرغ و تخم‌مرغ را می‌دانید؟

سرمربی تیم ملی در پی اصرار گزارشگر برنامه تلویزیونی ورزش و مردم برای صحبت کردن درباره بازی با بحرین، به وی گفت: شما در آشپزخانه فرق مرغ و تخم مرغ را می‌دانید؟

کرش این پاسخ را به این خبرنگار داد چون در جریان مصاحبه بارها اعلام کرد که در تمرین بعد از ظهر تیم ملی راجع به بازی بحرین و سایر برنامه‌های تیم ملی صحبت خواهد کرد، اما این گزارشگر تلویزیونی بارها اصرار کرد و این پاسخ را از سرمربی تیم ملی شنید.

باید روابطمان را با مربیان نزدیک کنیم

سرمربی تیم ملی تاکید کرد:‌ باید روابط‌مان را با مربیان نزدیک کنیم تا کارها بهتر پیش برود. بر همین اساس از مربیان می‌خواهم به ما کمک کرده و در امور مختلف مشاوره بدهند. این یک کار مهم است که درخواست‌مان از مربیان است.

samuk66 - لندن - لندن
مشگل اینه که مربی هایی مثل دایی..صالح..جلالی..استیلی...خیال می کنند کابلو هستند . بهترینشون دایی بود که ماجرای جام جهانی2010 و کینه با بازی کنا از جمله کریمی و ...
جمعه 15 مهر 1390

shahab46 - المان - هانوفر
چه سوال سختی طرح کرده
جمعه 15 مهر 1390

Don Mario - کلمبیا - بوگوتا
من فکر کنم منظورش این بوده که ایران مرغ است و بحرین تخمش !
جمعه 15 مهر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.