ایرنا: هنرمندان همکار بی بی سی فارسی در ایران شناسایی شدند


ایرنا: هنرمندان همکار بی بی سی فارسی در ایران شناسایی شدند

ایرنا - خبرگزاری دولتی ایران - به نقل از باشگاه خبرنگاران، گفته است که "شبکه گسترده ای" از کسانی که تامین کننده اطلاعات، فیلم، خبر، سوژه یابی و تهیه گزارش از محیط های مختلف ایران برای بی بی سی فارسی بوده اند "شناسایی شدند و طی روزهای آینده اقدام مقتضی در مورد آنان به عمل خواهد آمد."

ایرنا افزوده که "چند چهره مشهور به ظاهر هنری" با بی بی سی فارسی همکاری داشته اند که در روزهای آینده "اقدامات مختلف قضایی" در مورد آنان اعمال می شود اما توضیح نداده است که قرار است این افراد به چه اتهامی با اقدامات قضایی مواجه شوند.

در حالیکه با استناد به اساسنامه و خط مشی اعلام شده بی بی سی، این سازمان در بریتانیا یک موسسه خبررسانی مستقل از دولت برای تهیه و انتشار بیطرفانه اخبار داخلی و بین المللی محسوب می شود، مقامات جمهوری اسلامی بی بی سی و شماری دیگر از رسانه های خبری بین المللی را عوامل دولت های منتقد جمهوری اسلامی دانسته و به انعکاس یکسویه دیدگاه منتقدان و گاه حتی سازماندهی تظاهرات اعتراضی متهم کرده اند.

در مقابل، بی بی سی از رویکرد مقامات و شخصیت های دولتی در جمهوری اسلامی ابراز ناخرسندی کرده و گفته است که آنان معمولا از ارتباط و مصاحبه با این شبکه خودداری می ورزند و در نتیجه، کسب و انعکاس مستقیم دیدگاه هایشان میسر نمی شود.

از زمان اعتراضات پس از انتخابات ریاست جمهوری در ایران، مقامات این کشور به اقدامات گسترده ای برای جلوگیری از خبررسانی توسط رسانه ها و خبرگزاری های خارجی مبادرت کرده اند که اخراج یا محدودیت فعالیت خبرنگاران و پارازیت اندازی بر روی شبکه های تلویزیونی خبری بین المللی از جمله آنها بوده است.

khosh bavar - ایران - یزد
وای بر ما و وای بر فرهنگ ایرانی ما که هر بی فرهنگی چه در دنیای حقیقی و چه در دنیای مجازی دست به خیانت و جنایت میزند و با افشاگری انان خواهان مجازاتشان میشوند و از طرفی همین افراد ادعای ازادی بیان و فرهنگ را دارند ! و این همانند اخوند پست فطرتی است که بر سر منبر فریاد کمک برای فقرا را دارد ولی خودش حاضر نیست کوچکترین کمکی به انان بکند. دشت بی فرهنگی ما .
جمعه 25 شهریور 1390

پروردگار - ایران - تهران
آیت الله بی بی سی که از خودتونه خلاف سنگین بی بی سی صادق صبا اینه که دکتر مجتهد زاده رو دعوت می کنه یه بار شد نوری زاده یا سازگارا رو دعوت کنند صادق صبا هم هر سال میاد رشت خونه خواهرش میرزاقاسمی می خوره
جمعه 25 شهریور 1390

pelle - سوئد - استکهلم
khosh bavar - ایران - یزد-فرهاد جان چقدر خوشحالم از اینکه کامنت شما را دیدم ،خیلی نگران بودم ،امیدوارم همیشه سالم و تندرست باشید .
جمعه 25 شهریور 1390

سید ابوالقاسم واعظ - جاکارتا - اندونزی
هنرمند؟؟ گسترده؟؟ بی بی سی تا حالا چهار تا و نصفی فیلم تولیدی هموطنان را روی سایتش پخش کرده که آنها هم فوق العاده بی مزه و غیر هنرمندانه بوده اند.
جمعه 25 شهریور 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
khosh bavar:دوست عزیز welcome back.امیدوارم همیشه سالم و پیروز باشی
جمعه 25 شهریور 1390

snowy me - سوئد - مالمو
khosh bavar - ایران - یزد دوست عزیز خوشحالم که باز هم کامنت شما رو میبینم. امیدوارم سلامت و سرحال باشید. جاتون خیلی خالی بود.
جمعه 25 شهریور 1390

khosh bavar - ایران - یزد
با درود بیکران به دانیال و Azadikhah عزیز ! دل به دل راه دارد ! من با اجازه تون به مشهد و شاه عبدالعظیم تشریف ! برده بودم که جای شما عزیزان و پارمیدا و فلورا عزیز و بقیه دخترخاله ها و پروانه ها واقعا سبز بود, پس همواره شاد و باهم باشیم !
جمعه 25 شهریور 1390

h.k - دانمارک - اودا
khosh bavar .سلام.خوشحال شدم.کامنتت رادیدم.حدس زدم رفته باشی زیارت!!!!ایام بکام.
شنبه 26 شهریور 1390

khosh bavar - ایران - یزد
snowy me : با درود به دوست گرامی و عزیزم که منم بسیار خوشحالم که دارای چنین یاران باصفا و خوبی چون شماها هستم, شاد و پیروز باشید !
شنبه 26 شهریور 1390

khosh bavar - ایران - یزد
h.k : با سلام و درود به شما و به ازادیخواهان ایران ! جای شما واقعا سبز بود و به نیت دوستان دخیل هم بستم که ببینم شاید کمکی به جنبش ما بکند, پس همواره شاد و امیدوار باشیم .
شنبه 26 شهریور 1390

alexxx - اتریش - وین
اگه واقعا" کسی شناخته شده بود به نظر شما قبل از دستگیری اعلام میکردن? که طرف از صحنه ناپدید بشه. این یه بلوفه که دوستان احساس نا امنی کنند و حداقل موقتا" دست از فعالیت بردارن. زهی خیال باطل
شنبه 26 شهریور 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.