دانلود کتاب خاطرات شیخ صادق خلخالی اولین قاضی شرع دادگاه انقلاب


دانلود کتاب خاطرات شیخ صادق خلخالی اولین قاضی شرع دادگاه انقلاب

کمتر کسی است که با نام و آوازه آیت الله شیخ صادق خلخالی آشنایی نداشته باشد.او پس از به ثمر رسیدن انقلاب به فرمان آیت الله خمینی به عنوان اولین حاکم شرع دادگاههای انقلاب در سراسر کشور منصوب شد…

خلخالی در جایی از این کتاب می نویسد:من پانصد و چند نفر از جانیان و سر سپردگان رژیم شاه را عدام کردم و صدها نفر از عوامل قائله های کردستان گنبد و خوزستان و شماری از اشرار و قاچاقچیان مواد مخدر را هم کشتم.و اکنون در مقابل این اعدام هایی که کردم نه پشیمانم نه گله مند و نه دچار عذاب وجدانم!

تازه معتقد م که کم کشتم خیلی ها سزاوار اعدام بودند که به چنگم نبفتادند همانند شاه فرح اشرف پهلوی شریف امامی سپهبد قره باغی سپهبد حسین فردوست و …

لینک دانلود

سید ابوالقاسم واعظ - جاکارتا - اندونزی
نکته جالب این کتاب این است که یا خلخالی آن را در حالت آلزایمر نوشته یا اصلا از اول دیوانه بوده است. کتاب پر است از مطالب ضد و نقیض و دروغ های کاملا آشکار.
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

لیلی ایرانی - ایران - تهران
مرده شور خودش و خاطراتشو باهم ببرن.جنایتکار ناپاک زاده.همین براش بس که اخر عمرش بوی تعفن گرفته بود و مدفوعشو میخورد!
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

ma2011 - لبنان - قادسیه
خمینی خوب کسی رو پیدا کرده بود. وگرنه مجبور بود خودش دست به کار بشه. راست گفته کم کشته خمینی بیشتر میخاسته.
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
ننگین ترین ملا و بزهکارترین نوچه این رژیم. خوب است که در پایان زندگی ننگینش به چنان بدبختی گرفتار امد که خانواده اش هم از بوی گندش نمیتوانستند به او نزدیک شوند.
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

mortimer - ایران - اصفهان
یکی از کسانی که این روانی رنجیری کشت رئیس وقت آموزش و پرورش بود.وقتی نتونست هیچ مدرکی علیهش پیدا کنه یه کاغذ برداشت روش نوشت:به جرم فساد فی الارض اعدام می شود! و بستش به رگبار.یکی دیگشون ناهید بود که رو تخت بیمارستان داش جون می داد به دستو این جانی بردندش با برانکارد وسط فرودگاه سنندج بستندش به رگبار.حیوون واقعا کم یابیه اینو اربابش خمینی.
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

علی محمودی نژاد - ایران - تهران
ma2011 - لبنان - قادسیه (خمینی خوب کسی رو پیدا کرده بود...) KGB فرستادش که تصفیه کنه.
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
حیف شد مرد!!! باید زنده میموند تا بدست مردم تیکه تیکه میشد. البته استخوانهاش رو هنوز هم میشه جلوی سگ انداخت. اگرچه فکر نمیکنم هیچ حیوانی استخوانهای این کثافت رو بخوره!!!کثافت روانی جنایتکار
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

h.k - دانمارک - اودا
لعنت برخودش وفرمانده اش..بااطلاعاتی که اقوام نزدیکش به من دادند.همانی است.که ,لیلی .تهران نوشته.بیماریش اخرعمری شدت گرفته بود.
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

m_r - استرالیا - سیدنی
با درود. یکی‌ از جنایت کار‌ترین افراد بعد از جنگ جهانی‌ دوم. دست انتقام در همین دنیا است این دوران آخر این قدر زجر و آزار کشید. به امید آن روزی که انتقام ندا‌ها عسگر اولادی‌ها سحابی‌ها و دیگر عزیزان راه آزادی و مردان و زنانی که بیشتر عمر خود را در زندان‌های رژیم به سر برده و میبرند و زیر بار خفت نرفته و به خاطر آزادی مقومت و پایداری کرده و میکنند. زنده با د ایرانی‌ آزاد اندیش پایند با د ایران عزیزمان.
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

homa-ir - المان - هامبورگ
لیلی ایرانی - ایران - تهران . غش کردم ازخنده با اون فوحشهائی که به این مردک خونخوار دادی . هرکسی . سزای اعمالش درهمین دنیا خداوند باو عطا میکند . سزای صادق گیوی هم خوردن. کثافت خونهائی که ریخت خودش بادست خودش خورد. موفق باشید
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
من خواندم داشتم منفجر میشدم این ح...زاده سادیسمی بشکه ای حیف شد به درک رفت باید با عذاب و شکنجه کشته میشد فکر کنم مردم از خانواده اش نگذرند.
سه‌شنبه 8 شهریور 1390

kholidar - ایران - رشت
کاری که این دجال کرد این بود که تمام چهره های علمی آنزمان را کشت این سادیسمیک مالیخولیایی که الان از طرف نوادگانش هم لعنت میشود .مانند آقا محمد خان خواجه عمل کرد
چهار‌شنبه 9 شهریور 1390

Royan - آلمان - آلمان
کثافت همون که داغ خانواده پهلوی به دل تو و ارباب کثیف تر و عقده ای تر از خودت موند جای شکر داره , نجیب تر و با شرافت تر از این خانواده وجود ندارد شما عقده ای ها با فریب ملت بزرگترین جنایت را در حق ایرانیان کردید به فرض اینکه شاه شما هارا زندان کرد و شکنجه کرد و تبعید کرد جق داشت چون میخواست ملت گیر شما ها نیفتن که ملت هم مثل بره با پای خودش رفت تو دهن گرگ.
چهار‌شنبه 9 شهریور 1390

لیلی ایرانی - ایران - تهران
homa-ir - المان - هامبورگ امیدوارم همیشه بخندی.ولی این جانی باید بیشتراز اینا تقاص پس میداد.شاد باشید
چهار‌شنبه 9 شهریور 1390

alexxx - اتریش - وین
این ولد زنا یک اخوند اصیل بود. تموم اخوندهای اصل و ریشه دار همینطور فکر و عمل میکنن. خمینی هم خودش یه کسسی بود بدتر از خلخالی, منتها موقعیت ایجاب نمیکرد که او شخصا" وارد عمل بشه, واسه همین امثال خل خلی و خائنه ای و اکبر کوسه و.... میفرستادشون ماموریتهای خائنانه انجام بدن. در یوتیوب ویدوش هست که خمینی دجال میگه: لاکن ما باید همه را ممنوع اعلام میکردیم ما باید انقلابی عمل میکردیم باید همه را اعدام میکردیم, انوقت دیگه این مشکلات را نداشتیم ما از اول خیلی اشتباهات کردیم. مرتیکه سادیسم داشت
چهار‌شنبه 9 شهریور 1390

pelle - سوئد - استکهلم
به نظر من هیتلر در مقابل خلخالی آشغال و میکروب ، پاک و مقدس است .تف بخودش و خاطرات کثیفش که به کثافتی حکومت مستبد اسلامیست.
چهار‌شنبه 9 شهریور 1390

ParsaUK - انگلستان - منچستر
خلخالی, در حقیقت علی, امام اول شیعیان درقرن بیست و یکم بود. البته با قتل کمتر!!!!
چهار‌شنبه 9 شهریور 1390

gol andam - سویس - زوریخ
لعنت ابدی و مرگ پر درد وعذاب برایه نسل کثیفه اخوندا ورژیمش ...امین
چهار‌شنبه 9 شهریور 1390

+11
رأی دهید
-15

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.