اعلام آمادگی ارتش آمریکا برای استقرار در مرز ایران و کردستان عراق


اعلام آمادگی ارتش آمریکا برای استقرار در مرز ایران و کردستان عراق

آمریکا برای استقرار نظامیان خود در مرزهای کردستان عراق و ایران اعلام آمادگی کرد.

به گزارش
عصر ایران به نقل از سایت خبری البوابه عراق، "جفری بیوکانن" سخنگوی ارتش آمریکا گفت :" اگر مشکلی وجود دارد ایران می بایست برای حل آن با دولت عراق گفت وگو کند."

وی افزود: اگر دولت عراق از ما بخواهد نیروی نظامی خود را در مناطق ناآرام در نوار مرزی کردستان عراق و ایران مستقر می کنیم. ما آمادگی  چنین اقدامی را داریم.

ایران از چند هفته پیش مواضع گروه های تروریستی مستقر در نوار مرزی کردستان عراق را گلوله باران می کند. این گروه های تروریستی با استفاده از خاک عراق، عملیات های تروریستی را در ایران انجام می دهند. نیروهای امنیتی کردستان عراق نیز از اعمال حاکمیت و کنترل مرزهای مشترک با ایران ، خودداری می کنند.

سخنگوی نیروهای نظامی آمریکایی دیروز دوشنبه تاکید کرد این نظامیان آمادگی دارند در مناطق مرزی کردستان عراق با ایران مستقر شود.

براساس این گزارش، سخنگوی نظامیان آمریکایی هدف از استقرار احتمالی نظامیان آمریکایی در مرز ایران و کردستان عراق را توقف گلوله باران مناطق مرزی کردستان عراق توسط ایران اعلام کرد.

oghab - فنلاند - هلسینکی
اگر اینکار را بکنی .که وجودش رانداری خیلی خوب میشه.
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

iran-esfahan-ario barzan - ایران - اصفهان
چه غلط ها!این آمریکایی ها واسه توقف حملات تروریستی گروهک پژاک هیچ گ.. نخوردند حالا واسه توقف بمباران و نجات جون تروریستها داوطلب شدند.
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

dkdk - دانمارک - اسلیس
بازم مزخرف گوئی.اخه تو رفیق دزدی یا شریک قافله?از یک طرف پژواک را در لیست گروهکهای تروریستی قرار میدهی و از طرف دیگر غیر مستقیم کمکشان میکنی.تف بشرف هر چی سیاست کثیفه.که البته ذاتا سیاست یعنی کثافت.و سیاستمدار یعنی کثافت دار.چراکه همیشه دروغ تزویر و ریا ارکان اصلی سیاست و سیاستمدار است.
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

مانش رومشکانی - ایران - کرماشان
iran-esfahan-ario bozan-تو برو ساندیس ات را بخور مزدور عاری از اندیشه.تروریست رژیم جنایت کار خامنه ای است نه پژاک که جواب آن همه جنایت رژیم در حق مردم کرد را با حداقل عکس العمل می دهد
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

Arash آرش - بریتانیا - لندن
واقعا که رژیم وحشی برآمده از افکار و احکام قبائل وحشی بیابانهای هزاران سال پیش که بعنوان پدرخوانده تروریزم بین المللی و اصلی ترین دولت حامی تروریزم در جهان شناخته میشود، بمباران روستائیان و کشتار کودکان بیگناه در عین کمک به دیکتاتور خون آشام سوریه را مبارزه با تروریزم میداند. بیشرمی و ضدیت با بشریت و غارت و تجاوز و کتشار انسانها و جواناان ملت ایران خسیسه های این رژیم سرتاپا جنایت و تروریزم و ضدیت با بشریت متمدن است.
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

amoo uk - انگلیس - لیدز
پول منابع مردمی به دست سوریه و گروه تروریستی لبنان .ترکیه هم هر روز اسلحه تروریستهایه اخوندی را ظبت کنه از اون طرف %33 دریایی خزر %13 درصد شده .منابع نفتی جنوب که قطر داره میبلعه .جزایره جنوب هم داره تخلیه میشه .مواد مخدر هم به برکت اسلام اخوندی و عدم حضور هیچ نیروی به طوره ناب وارد میشه از طریق برادران قاچاقچی و پایتخت که اونم دارن تخلیه می کنند.می ماند 4 مفنگ شیره کش یا باید حمایت کنند از خامنه ای یااعدام میشن /%80 درصد مردم هم که در بدر شدن .تحصیلکردها بیکار یا از مملکت خارج شدن.دلسوزان مردم همه زندانی و شکنجه میشن .امریکا هم غلت بکنه مرزبانی کنه از افغانستان تا پاکستان شیوخ عرب تاعراق و حتی ترکیه و اذربایجان قروق کردن :در این چندرروز بازار بورس دنیا را به هم ریخت چین به غلت کردن افتاد و روسیه با سامانه مو شکیه امریکا در لهستان و جمهوری چک موافق :
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

amoo uk - انگلیس - لیدز
فرانسه ایتالیا و اسپانیا دست نیاز به امریکا دادن بماند برزیل و کشورهایه در حال توسعه و توسعه یافته که قدرت اقتصادی و سیاسیشون دستد دلار امریکاست . حکومت اخوندی ماندگاریش دست این استعمارگره پیره که نگهش داشته ..بعد مزدوران کرکس پرست باده شکم خالی میکنند
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

lvls.shana - ایران - مازندران -بهشهر
غلط کرده
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

baran828 - ایران - تهران
این بندگان خدا هم که فقط استقرار رو بلدن!
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

mortimer - ایران - اصفهان
چند روز پیش این عوضیاچند تا سرباز بی گناه رو بردند تو این درگیریا به کشتن دادند.آخه سرباز بدبخت چه گناهی کرده.سرباز باید پیش مرگ این نکبتا بشه...
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

mahkam - المان - کلن
oghab - فنلاند - هلسینکی سلام دوست عزیز. اصلا مسئله وجود داشتن نیست.اینا همه با هم دشتشون تو یه کاسست.امریکا/.......المان/انگلیس/فرانسه/روسیه.فقط مردم بیچاره دارن تو چرخ گوشت له میشن
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

guevara - سوئیس - زوریخ
امیدوارم جمهوری اسلامی تا ابد بالا سرتون باشه,چون ارزشتون بیشتر از این نیست!به قول خودتون هم خلایق هر چه لایق.آخه عربها،دولت محبوبتون داره روستاهای مردم بیچاره رو بمباران میکنه،مردم عادی رو داره میکشه، ....آمریکا هم اومده که عجمعربها رو خفه کنه. نه حمایت از کوردها.
چهار‌شنبه 19 مرداد 1390

iran-esfahan-ario barzan - ایران - اصفهان
مانش رومشکانی - ایران - کرماشان. تو که هنوز معلوم نیست با خودت چند چندی اینجا ور ور نکن!آخه تو و امثال تو هستید که چشم امیدتون به یک مشت تروریسته.اگه وجود داری از خودت مایه بذار نه از جون مردم
پنج‌شنبه 20 مرداد 1390

kholidar - ایران - رشت
انسانها بازیچه دست سیاست مدارانند . سیاست = پولوتیک. آهای غضنفر پولوتیک زدی؟
پنج‌شنبه 20 مرداد 1390

mellita - کردستان عراق - اربیل
3هفته پیش ارومیه رفته بودم کلى سرباز توو اطراف جمع کرده بودن که از شهرهاى مختلف اورده بودنشون و بهشون گفته بودن میبریمتون اردو بیچاره ها نمیدونستن اوردنشون به جنگ.
شنبه 22 مرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.