در ایران گرسنه نداریم


در ایران گرسنه نداریم


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=y-j0fx8sqbY

لینک دانلود مدیافایر

massoudoslo - نروژ - اسلو
دارند همه با هم زیر آب احمدی نژاد رو میزنند .
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

خلیج همیشه فارس - انگلیس - انگلیس
فقط آخوند ایران را به این روز رسونده حاج اغا فقط شماها ایران را به این افتضاح کشوندید
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

DKDK - دانمارک - اسلیس
خدا ریشه دروغگو.حقه باز.نامرد.بیوجدان بکنه امین.ما خیلی زن فقیر داریم که بچه هایش گرسنه هستند اما حاضر کلفتی کنه لگن زیر پای بیماران بگذاره اما خودفروشی نکنه.ببینید من میگم حرف حق و منطقی باشه مهم این نیست که چه کسی اون مطلب را بگه دزد باشه اخوند باشه خوب یا بد باشه.بابا دولت بده.رژیم نامرده قبول اما ما مردم چی?میگن زمانه بدی شده بخدا انسانها زمانه بد و خوب را میسازند.خیلی از ثروتمندان درایران متاسفانه عین خیالشون نیست که فلان خانواده به نان شبشون محتاجند.ما هم بد شدیم.بچه های خارج نشین میتوانند در ماه 50 هزار تومان به تهیدستانیکه در ایران میشناسند کمک کنند که مبلغی برای ماها نیست اما میتونه دل مادری با فرزندش را شاد کنه.لااقل انسانیت را از یاد نبریم.ما چند خانواده در دانمارکیم که 5 خانواده نیازمند را زیر پوشش قرار دادیم و ماهانه همگیمان 1000 کرون کمکشان میکنیم.بخدا بیایید همگی شروح کنید و دلهای کوچک کودکان فقیر را شاد کنید.مطمئن باشید که خوتان لذت میبرید از عملتان.موفق باشید.
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

ghazgholang - انگلستان - لندن
این حتما میخواد ریس جمهور بشه وگرنه یک اخوند خوب فقط یک اخوند مرده است.
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

victor17 - بلژیک - بروکس
خوب دقت کنید به حرفهای این کثافت که داره خیلی موزیانه عوام فریبی میکنه. و مردم رو تشویق میکنه تا برن صندق صدقات و بریزن تو شیکم. اهریمن آخوند خامنی .خیلی دوست داشتم اون مجری احمق رو با پس گردنی یه فس میزدم. آخوند کثیف تو برو از کسای پول بخواه که بچهاشنو دارن تو انگلیس و اینورو اونور تحصیل میکنن.
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
بله چون با پستی وموذیگری برای تخریب زبان پارسی واژه های بین المللی مثل کامپیوتر و فکس را فارسی از ان سو تا توانسته اید زبان نامانوس عربی را وارد زبان پارسی کرده و واژه های زبان عامیانه مثل هستش وگفتش را وارد زبان ادبی نوشتاری کرده اید که در نگارش متولدین بعد از عتقلاب شکوهمند سرخ و سیاه دیده می شودمفهوم جمله ی بالا اینست// در ایران گرسنه نداریم بلکه//گشنه/// داریم تا افلیج های سبزاللهی و حزب اللهی بهتر درک کنند/
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

منگوله مشهدی - ایران - مشهد
گربه ای را می دیدم که جسور و شنگ در میان علفهای سبز به دنبال موش تخیلی خود، به شیرجه و چنگ و جدال با بازیچه نادیده اش مشغول است، آن روز یقینا گرسنه نبودم، زیرا موش نامرئی آن گربه را می دیدم؛ گربه هم گرسنه نبود، او هم موجود خیالی اش را میدید. امروز میلیونها انسان را میبینم که نه خیال و نه رویایی شیرین، که حتی وجود هم را در کنار یکدیگر نمی بینند، یقین دارم که مثل گربه آن روزهایم، سیر نیستند..
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

Pezhman - اتریش - وین
آخر ربطش داد به اون دنیا..چرا تو در فقر نیستی ای واعظ بی عظ. ؟!!! تمام آیت الله ها راباید بعنوان آلوده شده به رادیواکتیو در سیاهچالها محبوس نمود.شماها را هم دادگاهی وبه اشدمجازات وکار گل وادار نمود.و انوال تمام مذهبیون که پول خرید یخ نداشتند را بنفع فقرا مصادره نمود.
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

Pezhman - اتریش - وین
آخرربطش داد به عالم خیالی و آخر زمان..پول یخ نداشت ولی حالا تعجب میکند چرا مهندس مثل خودش درآمد ندارد.!!! تزویر و ریا از جای جای سخنانش پیداست.
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

svenskpojke - سوئد - استکهلم
500 تومن دیگه صدقه حساب نمیشه . دولت باید اسایش بیاره اینا میگن ما نباید بشینیم تا دولت بیاد اسایش بیاره
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

mr.honest - انگلستان - لندن
کاش عین اون اخونده تو کلیپه , پنکه سقوط میکرد رو کلش
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

haj hasan - ایران - قم
همشو خوب امدی حاجی اما حیف که اخرشو تر زدی با اون داستان.شماها همیشه باید یه قسمت گند بزنید.
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

niagara - ایران - تهران
آفرین بر نفس دلکشو لطف سخنت.و خاک بر سر این مجری دسمال کش یه نفرم حرف درست میزنه این دستمال کشای پاچه خوار نمیذارن
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

khosh bavar - ایران - یزد
بهتر میبود اینطور میگفتی : در ایران اسلام نداریم !
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

delmorde - سوئد - یوتوبوری
چه عجب یکی از بین این دزدان چپاول گرپیدا شد تا لاقل بعنوان سوپاپ هم شده چهار کلمه حرف حساب زد. این پفیوزها خودشان میدانند چه گندی زدند به کشور. امابا کمال وقاحت. دروغ می گویند و عوام فریبی می کنند و فقط و تنها به مشتی بی ناموس خودفروخته و بی وجدان بی شرافت و خائن بنام بسیجی یا سپاهی میرسند . پول ملت را برای بقای خود و به انها میدهند تا مانند سگ هار بجان مردمی که فغان از فشارهای اجتماعی میزنند بیفتند. وانها به جرم واهی تبلیغ علیه نظام ظالم وستگر به سلابه بکشند.کاسه سر مسئولین ما بدرد تولت خوب می خورد.
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

potatis - سوئد - مالمو
حاج آقا میدونی مشکل مملکت ما چیه ،طاعون جهالت ،که زده تو جامعه ایران و شما آخوندها هم میکروب گسترش دهنده ی این طاعون هستید،مردتیکه عوضی کلاش چرا گور کثیفت را گم نمیکنی بری حرم امام علی زندگی کنی تا هر وقت پول نیاز داشتی یکی ظاهر بشه بهت کمک کنه ،اگر شما دین فروشان عوضی دستتان از منابع ایران کوتاه بشه ان وقت مردم میتونند بدون فقر زندگی کنند.
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
یه خمینی دیگه ظهور کرده؟!!! یا فقط برای به لجن کشیدن مموتیه که در لجنزار حکومت ولی وقیح رشد کرده؟!!! گور پدر همتون از اون خمینی ملعون گرفته تا مزدورهایی مثل مموتی
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

خلیج همیشه فارس - انگلیس - انگلیس
درود به شرفت ghazgholang - انگلستان - لندن عزیزم دمت گرم . ترکیدم از خنده
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

delmorde - سوئد - یوتوبوری
DKDK - دانمارک - اسلیس . هموطن عزیز من مدتیست به یک دو خانواده کمک می کنم اخیرا بدستور دولت نامرد سوئدجلوی نقل و انتقال پول به ایران را گرفتند. و من این ماه مجبور شدم از طریق پست سفارشی بفرستم که متاسفانه الان شانزده روز است از ارسال پول گذشته و پول بدستشان نرسیده. به کی باید گفت به پست در شهری که زندگی می کنم مراجعه کردم و کویتو را نشان دادم انها از روی داتا بمن گفتند ما تاریخ بیست و سوم انرا به ایران ارسال کردیم نمیدانم راست است یا نه زیرا ارسال پول از طریق پست طبق قانون سوئد ممنوع است. من نمیدانم شما چگونه میفرستید در حالیکه صرافها قبول نمی کنند. لطفا راهنمائی کنید تا من هم بدانم.
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

فریدون شیرازی - ایران - شیراز
DKDK - دام مارک - سفلیس / بسیجی مزدور .توی ان کله تو مگر چی است که نمیفهمی.مملکتی که حدود صدمیلیارد دلار در امد خارجی دارد باید برای شهروندانش بهشت درست کند تو زشت انسانیت میگیری که مردم کمک کنند. تو که میگویی در دام مارک زندگی میکنی انجا یک بشکه نفت ندارد و تمام در امدش از مالیات است زندگی مردم را ببین.پستی را باش که بابای اخوند میفهمد که بعضی از زنها از درد بیکاری به تن فروشی میپردارند ولی تو بسیجی زن ستیز با ان چند گرم مغز نمیفهمی.البته تو لیاقت نداری که برایت توضیح دهم ولی برای دیگران میگویم در مصاحبه ای که با زنان بیچاره که بخاطر امثال تو به تن فروشی میپردازند مصاحبه شده بود زنی میگفت در کارگاهی تریکو بافی کار میکرده و بعد از کار شب کارفرما میخواسته او را به خانه ببرد.امتناع کرده و اخراج میشود.در چند کارگاه این اتفاق می افتد ولی بالاخره بی پولی مجبورش میکند تن دهد و میگفت هر روز پس از ده ساعت کار چند ساعت هم باید به کارفرما و دوستانش سرویس میداده برای 500هزار تومان.میگوید منکه داشتم شبها سرویس میدادم خوب اقلا رسما این کار را میکنم که دیگه روزی ده ساعت پیراهن اتو نزنم.
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

razmandeh - سوئد - استکهلم
حاجی ایا اخوند ګرسنه داریم ؟؟؟؟ البته بغیر از رهبر که خیلی تشنه است تشنه بخون ایرانیان
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

فریدون شیرازی - ایران - شیراز
DKDK/2 - دام مارک - سفلیس/ ای مزدور خامنه ای ان زنان بدبختی که برای ادامه زندگی تن فروشی میکنند و برای خلاصی از این شرم معتاد میشوند بسیار از ارباب حیوانت خامنه ای با شرفتر و انسانتر هستند پول مزدوری و ادم فروشی میگیری میخواهی یک صدقه مثقالی بدهی و حلالش کنی... ژستهای انساندوستانه و چاپلوسی های مشمئز کننده ات به خدا حال ادم را بهم میزند.تو میتوانی سر خودت کلاه بگذاری نه سر خدا. اقلا این را بفهم
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

fred1540 - بلژیک - هرنه
هرنه.تنها و اولین اخوندی در 32 سال نظام جمهوری اسلامی دیدم که وجود کرد و جواب رئیس جمهور که چندی پیش گفته بود در ایران ما گرسنه نداریم داد درود به شرف هر انسانی که در هرمقام و مسلک هست حرف حق میزنه و یاد شعری افتادم که میگه تکبر به وقت مسئولیت خاریست به وقت برکناری بالاخره این رژیم هم عوض میشه تاریخ ثابت کرده هیچ رژیم دیکتاتوری دوام نمیاره دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره اون زمان معلوم میشه که چه کسانی حزب باد بوده و در مسئولیتی که داشتن حق و نا حق میکردن رژیم هم اگر عوض بشه چون کشور اسلامی از اخوندهایی استفاده میکنند که در هر زمان و مکان حق گفتن مثل همین حاج اقا بقیه حاج اقا هم باید برن سر به بیابون بذارن از شرمندگی البتهاگه رگ و ریشه داشتن
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

afshin-manchester - انگلستان - منچستر
احمدی نژاد که راست میگه,پس گور بابای هر کس دروغ میگه!!!
چهار‌شنبه 15 تیر 1390

kasra persia - انگلیس - لندن
فقط به یاد آورید وعده های خمینی را به خصوص در بهشت زهرا تا اعتماد مردم را جلب کند . خمینی مامور بود تا جان ، مال ، ناموس ، ایمان ، دین ، فرهنگ و تاریخ ایران را نابود کند و او و بعد وارثان او بخوبی این ماموریت را انجام داده اند .کاوه های آهنگر و فریدونها به پا خیزید ایران اشغالی شماره میطلبد . انگلیس لندن
پنج‌شنبه 16 تیر 1390

habibollah - ایران - تهران
اینکه میگن شکم سیرازشکم گرسنه خبرنداره همینه دیگه.تف به اون ریشت.
پنج‌شنبه 16 تیر 1390

saeid.j - انگلستان - کاونتری
شاهین شهر هشر ما هست ها!! هواپیما سازی هسا
پنج‌شنبه 16 تیر 1390

Royan - آلمان - آلمان
آره دیگه پول نفت و صادرات و تمام ثروت ایران بره تو جیب امثال تو اون رهبر بی پدرت بعد مردمی که خودشون 8 شون گرو 9 انهاست باید از دهن خودشون و زن و بچه شون بزنند بدن به یه بدبخت تر از خودشون یارو داره فکر اجاره خونه خودشو میکنه بعد چطوری میتونه به فکر شام همسایه باشه برو به رهبر بگو اون میلیاردها دلاری را که چاپیده بده به ملت.
پنج‌شنبه 16 تیر 1390

رضا عطار - اسنرالیا - ملبورن
بابا اینقدر دروغ نگو دماغ ات بزرگ میشه میگی نه برو جلو اینه نگاه کن خودتو
پنج‌شنبه 16 تیر 1390

DKDK - دانمارک - اسلیس
delmorde - سوئد - یوتوبوری دوست عزیز اولا درود به شرفت ثانیا شما کاملا درست میفرمائید که صرافیها دیگه اجازه فرستادن پول را ندارند.دلمراد جان ما در کپنهاک شخصی را میشناسیم که در صرافی کار میکند و چونکه چندین ساله هر ماه مبلغ 1000 کرون برای ما میفرستاده هنوز این کار را البته یواشکی برامون انجام میده چراکه خود او نیز از دست بخیران است.متاسفم نمیدانم چطوری شما را راهنمائی کنم.اما از کار زیبا و خداپسندانه ات دست برندار..بازم درود به شیر مادرت که شرف داری.
پنج‌شنبه 16 تیر 1390

DKDK - دانمارک - اسلیس
فریدون شیرازی - ایران - شیراز به احترام نادر 46 نمیخواستم چیزی بهت بگم اما از حقارت و دودوزه بازی کردنت و از عقده های درونیت پیداست که انسان دروغگو وهستی و لیاقت احترام را نداری.اخه خدازده چرا با این تهمتها و دروغهایت قهر نمیکنی و با شرف و وجدان و حقیقت اشنا نمیشوی.کامنتهای کاربرانیکه مخالفت هستند و خوب هویتت را شناخته اند را بخوان و شرم کن.چند تا دری وری مینویسی و خودت را مضحکه دیگران میکنی.لااقل نام شهر شیراز را با مزخرفاتت خراب نکن.جالبه که به چند کاربر که مخالف چرندیاتت هستند گفتی خودشونو به شیراز نچسبانند.این توئی که مال کتسفس هستی و هی شیراز شیراز میکنی.برو و مرد باش کتسفسی.
پنج‌شنبه 16 تیر 1390

potatis - سوئد - مالمو
ساعت ۳ صبح هستش و فردا هم میخوام برم سر کار، ولی وسوسه میشم قبل خواب یک سری به iranianuk بزنم این صفحه را که باز میکنم دود از مغزم بلند میشه وقتی بعضی از کامنت ها را میخوانم و همین سبب میشه که این کامنت را مثل همیشه با google translator بنویسم ،به درک که نیم ساعت وقتم را میگیره عوضش حرف دلم را میزنم ،واقعا چه بلایی سر ما ایرانی ها آمده ،آیا مسخ شدیم ،چرا این قدر خوش باور و احساساتی هستیم ،چه طور ممکن است که با شنیدن ۴ تا کلمه از یک آخوند حکومتی اینچنین ازش طرفداری کنیم؟آیا واقعا فکر میکنید مردم عادی سبب بدبختی این جامعه شدند یا مسولین بالا رتبه؟آیا این آخوند جرات میکنه از رئیسش خامنه ای بد گویی کنه ؟چرا باید اینقدر در فقر آگاهی و اطلاعات باشیم که تا یک آخوند ۴ تا کلمه حرف خوشگل زد نظرمون راجع بهش عوض بشه و بیش از ۱۰۰۰ سال سلطه ی دین فروشان بر ایران را فراموش کنیم ،۱۰۰۰ سال رنج و بدبختی مردم ایران را فراموش کنیم
پنج‌شنبه 16 تیر 1390

DKDK - دانمارک - اسلیس
فریدون شیرازی - ایران - شیراز تو میگی من طرفدار و حقوق بگیر خامنه ای هستم درسته?کابران عزیز فریدون چنین تهمتی بمن میزنه.من میگم تو که دروغ نمیگوئی بنابراین خدا عزیزت را پرپر کنه اگه دروغ بگوئی.خدا درد ناعلاج بهت بده اگه تهمت میزنی.خدا برایت خوش نخواد اگر ناحق بگوئی و خدا زندگی دروغگویان.تهمت زنان و ناحقگویان را داغون کنه امین .بیچاره اینقدر منفور نباش .برو محترم باش تا دیگه فرومایه و حقیر نباشی.در اخر یاد بگیر اصالتت را حفظ کنی چرا به کتسفس افتخار نمیکنی و اصرار داری شیرازی خودت را معرف کنی?خدا نکنه شیرازیها مثل تو باشند.
پنج‌شنبه 16 تیر 1390

potatis - سوئد - مالمو
به نظر شما چرا اینترنت در ایران سانسور هستش ،چرا ماهوارهها جمع آوری میشند ،چرا روشن فکرهای ما همه توی زندانها هستند ،چرا دانشجوها مدام سرکوب میشند؟چه چیزی هست که مردم نباید بدونن؟جواب اینه که زیرا امت اسلام (یا به عبارتی گوسفندان پرورده ی اسلام )باید همه ان چیزی که بشنوند،از زبان آخوند باشه و متاسفانه این به به کردن ها برای این آخوند دین فروش نشان از موفقیت آخوندها در بیسواد نگه داشتن مردم ایران داره (سواد فقط خواندن نوشتن نیست بلکه این است که بتوانیم واقیعت را درک کنیم )،در این مملکت سوئد مردم حتی ۱ کرون هم بهم کمک نمیکنند، کار به جایی رسیده که حتی سامبوها(دوست دختر و پسرهایی که باهم زندگی میکنند و گاها حتی صاحب بچه هم میشوند ) حساب خرج خودشون را نگه میدارند پس چرا یک نفر نیازمند تو این مملکت نیست !؟جواب اینه که اینها از مغز خودشون استفاده میکنند ،نه از مغز آخوندهای دین فروش شیطان صفت،و نه از مغز الله ساختگی مدینه .
پنج‌شنبه 16 تیر 1390

SIAVASH UK - انگلستان - منچستر
یعنئ شما قبلا این چیزارو نمی دونستنlllooooooooooooooooolll همتون 1 هستین باید همتون کلتون بالای دار بره.عرب های ... با خودتون و اقاتون
پنج‌شنبه 16 تیر 1390

feminism - انگلستان - لندن
فریدون شیرازی عزیز, اشخاصی که از دانش و عقل و منطق کم دارند و همچنین از گفتگو کردن به مانند آدمیزاد هیچ نیاموخته اند شروع میکنند به دخیل بستن به امامزاده نفرین و لعنت کنان و ناسزا گویان در صدد هستند که سخن خود را به کرسی بنشانند ! فریدون جان فقط من یک مطلب را میگویم و یقین دارم که مفهوم آن را دریافت میکنی اگر بناست که خدای این مرد به یاوه گوئیهایش گوش کرده و تو را اینچنین و آنچنان کند که خدایش نیز چون خودش نفسش تُندر ویرانیهاست و کلامش سرخ از خون آدمیان . بدان و آگاه باش که نفرین و لعنت ساخته و پرداختۀ ذهن پریشان انسانهاست و من شخصأ به این اراجیف کمترین اعتقادی ندارم. تو با فهم و شعور و دانائیت زندگی خود را میسازی و دیگری با موهومات و خرافات زندگیش را بر کام خود و نزدیکانش زهر آگین میکند . با آرزوی موفقیت و شادی برای تو هموطن خوبم .
پنج‌شنبه 16 تیر 1390

YAS ABI - بلژ - برسل
DKDK - دانمارک - اسلیس خدا عمرت بده. کار انسانی است.
پنج‌شنبه 16 تیر 1390

فریدون شیرازی - ایران - شیراز
DKDK - دام مارک - سفلیس / تربیت و شخصیت خانوادگی من اجازه نمیدهد که ارزوی مرگ عزیزان دیگری را داشته باشم و ـ... هم نیستم که بگویم عزیزت پرپر شود ولی میگویم خداوند اطرافیانت را از شر تو راحت کند چون یک بسیجی ..ننگ خانواده است و تو طرفدار احمدی نژاد و خامنه ای حیوان ادمکش هستی.تو بزدلی هستی که حتی جرات نداری اربابت را معرفی کنی.از طرف دیگر حتی بکبار خامنه ای حیوان را مانند یک انسان ازاده با القاب حیوانی اش خطاب نکردی.شرف انها که کامنت میگذارند و علنی از خامنه ای حمایت میکنند ده میلیون مال بیش از تو است که بزدلانه سر در برف کرده همان حرفها را میزنی ولی با یک جمله البته منکه طرفدار دولت نیستم ولی حرف حقیقت را هر کس بگوید حق است فکر میکنی دیگران را فیلم کردی.زمانیکه گفتی حضرت موسی پسربچه ای را دید که روی صندلی چرخ دار نشسته و با حسرت بازی بچه هائیکه سرسره ای با گل درست کرده بود همه بهت خندیدند و مسخره ات کردند.دروغ دوران اقامتت را خودم برملا کردم و پاچه خواری های احمدی نژادی هم که همه بجز خودت دیده اند
پنج‌شنبه 16 تیر 1390

فریدون شیرازی - ایران - شیراز
DKDK - دام مارک - سفلیس /تو اگر یک جو غیرت و مردانگی داری در تالار پرنیان ادرس دام مارک یا کشن یا هر ..که داری بگذار تا من پیشت بیایم بحث نزدیک داشته باشیم.
پنج‌شنبه 16 تیر 1390

siamaktg - ایران - تهران
این روانی رو من میشناسم چه .... شرخر شهرداریه واسه شرکتایی که دیر میخوان پول بدن !!! .. تو آزمایشگاه مکانیک خاک تو خیابون قائم مقام فراهانی خیابان روزبه .. یه سمتی داره!!. من نمیدونم این از بی پولی چی میفهمه؟؟؟
پنج‌شنبه 16 تیر 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
ای اخوند Gay یک سری اگر جرات داری با لباس تازی اخوندی برو تو خیابان ان وقت مردم به تو کثافت مفت خور هیز بوگندو بی مصرف نشان میدهند گشنه داریم یا نه.
پنج‌شنبه 16 تیر 1390

فریدون شیرازی - ایران - شیراز
feminism - انگلستان - لندن / فمینیسم عزیزم. سپاسگزارم که هستی. وجود داری.ایرانی هستی چون وجود انسانهایی که به میهن عشق میورزند .برای حقوق زنان وقت و نیرو میگذارند و با غم ناتوانان غمگینند و با شرافت ایرانی همراه افتخار انسانیت هستند. اگر به دعای گربه سیاه باران می امد الان دنیا را سیاهی گرفته بود.من از بچگی تخس بودم و خدا میداند که تابحال حتی یکبار تلنگری به یک دختر یا زن نزدم ولی پسر ها را زیاد زدم و خیلی از این نفرینها شنیده ام که اگر 1% درصد ان اجرا میشد من الان سه بار بعنوان سوسک سیاه جزغاله شده و توسط تایلندی ها خورده شده بودم.ولی من با اطمینان میگویم این یارو از نوکران درجه یک خامنه ای است
پنج‌شنبه 16 تیر 1390

salt - سوئد - استکهلم
mr.honest انگلستان-لندن خیلی حال کردم دمت گرم
جمعه 17 تیر 1390

DKDK - دانمارک - اسلیس
feminism - انگلستان - لندن اگر شما شخصیت داشتی ندانسته بمن توهین نمیکردی.برو کامنهای فریدون و من را نگاه کن او همیشه جواب منطق رابا توهین و تهمت داده.اول میگفت به کی قسم من ایرانم نه دانمارک بعد که چندین کاربر بهش فهماندن چرت و مزخرف ودروغ نگوید با انها نیز توهین کرد یکیشون نادر 46 بود که به او هم تهمت مجاهدین خلق را زد.در صورتیکه نادر انسان محترم و فهیمی است.فریدون همیشه با نامردی مرا حقوق بگیر خامنه ای خوانده .وقتیکه فردی احترام حالیش نیست شاید نفرین حالیش بشه.بین شرف و بیشرفی.بین مردی و نامردی و بین دروغ و حقیقت دنیائئ فاصله است چرا فریدون سعی کرده منفیها را پذیرا باشه تا مثبتها. درسته که از دعای گربه سیاه بارون نمیباره اما اینم درسته که دعای حق گویان ریشه و بنیاد دروغگویان و تهمت زنان را میخشکاند.فریدون از خدا بترس و اینقدر تهمت نزن و دروغ نگو.در اخر اگر من جیرخوار و جاسوس خامنه ای هستم خدا عزیزانم را پرپر کند.اما اگر تو دروغ میگوئی و تهمت میزنی خدا عزیزانت را پرپر کند.بیچاره بترس از زمانیکه خداوند قهرش بگیرد.
جمعه 17 تیر 1390

Dionysos - فرانسه - پارسی
فمینیسم عزیز به نظر شما تهمت زدن و افترا بستن به دیگران و دل دیگران رو شکستن هنره؟ به نظر شما فریدون شیرازی که فقط فحش دادن بلده خیلی هنرمنده؟ شما چطور دلت می یاد نشناخته در تهمت زدن به دیگران سهیم بشی؟ چون فریدون قبلا بهت گفت خورشیدی و تملق شنیدی دیگه افسار خردت رو دادی به فریدون؟ فریدون خودش قبلا در یکی از کامنتهاش نوشته بود که با یکی از اعضای سفارت ایران در آلمان رابطه دوستی نزدیکی داره و آبجو می خورند. چند بار در همین سایت در باره سفارت ایران در آلمان و جاسوسی کارمندان سفارت علیه مخالفان رزیم در آلمان نوشتند. حالا انصاف داشته باش و بگو کی مزدور خامنه ایه؟!
جمعه 17 تیر 1390

Dionysos - فرانسه - پارسی
فریدون شیرازی - ایران - شیراز، همین که کتک زدن و ضرب و شتم و توهین و فحاشی به دیگران برای تو افتخار به حساب می یاد، نشون می ده که نفرین مردمی که بهشون تهمت می زنی تاثیرش رو بر وجودت گذاشته که از خرد و وجدان بی بهره شدی. کجاست اون پندار و گفتار و رفتار نیکی که فقط حرفش رو می زنی ولی در عمل فرسنگها از اون فاصله داری؟
جمعه 17 تیر 1390

feminism - انگلستان - لندن
DKDK- جناب خطبه خوان اگر شخصیت داشتن به نفرین کردن و لعنت فرستادن است من آن شخصیت را ندارم .... از توهین و اهانت گفتی چطور است که جناب اجازه به خود میدهی که به زمین و زمان توهین و ناسزا بگوئی ولی اگر شخصی کوچکترین حرفی را به شما بگوید چنان میرمید که گوئی به " اسب شاه گفته اند یابو ". بارها و بارها به من و دیگر کاربرانی که اندیشه ها و عقایدشان مخالف شما است .. فحش و ناسزا گفته اید حالا آمده اید برای من و دیگری مکتب خانۀ ادب و تربیت باز کرده اید !! برو آقا اوّل خود را اصلاح کن بعد به دیگری امر و نهی کن. اگر هم خواستی عقده گشائی کنی مرا هم نفرین کن چرا که من به آنچه که قرار است قهرش بگیرد هم عقیده ای ندارم. در ضمن بحث نادر46 را در اینجا به میان نیار که اهرمی برای اهداف خود درست کنی من به نادر46 با هر مرام و مسلکی احترام میگذارم و مطمئن هستم که او اگر با شخصی اختلاف عقیده و نظر داشته باشد شروع به نفرین و ناله نخواهد کرد .
جمعه 17 تیر 1390

DKDK - دانمارک - اسلیس
feminism - انگلستان - لندن . چرا ناحق میگوئی?من همیشه در کامنتهایم گفته ام عقیده هر کس محترم است.اگر کسی مخالف عقیده من باشد اصلا اشکالی ندارد قرا نیست همه یک عقیده مشترک داشته باشیم.اما مسئله توهین.تهمت.دروغ و افترا کاملا مسئله کثیف و جدائیست.من برنمیتابم کسی با نهایت حقارت و وقاهت بمن تهمت بزنه.جواب ادم دروغگو و تهمت زن یک چیزاست..اگر دروغ میگوئی و تهمت میزنی خداوند عزیزت را پرپر کند.این که ناراحتی ندارد.در ضمن اگر برای نادر 46 احترام قائلی بهتر به فریدونت بگوئی ازش معذرت بخواد که تهمت مجاهدین خلق را به او زد.هرچند که رفیق جونت به نادر.زورو.پیام.من و خیلیهای دیگر تهمت زده اینگار کاری بجز توهین و تهمت ندارد.واقعا براش متاسفم.او مخالفان زیادی دارد میتوانی بری و ببینی.دلیلش هم تهمت و مزخرفاتیست که به دیگران میگه.تف بشرف دروغگویان.فمینیسم من بشما توهین نمیکنم.اما شما بمن توهین کردی بخاطر طرفداری کورکورانه از فریدون کتسفسی.
شنبه 18 تیر 1390

DKDK - دانمارک - اسلیس
Dionysos - فرانسه - پارسی . سلام به انسان با شرفی که من نمیشناسم.dionysos عزیز افرادی راحت به دیگران تهمت وتوهین میکنند غافل از اینکه کاربران هم شعور دارند و هم دروغ و راست را تشخیص میدهند.این فریدون مرا وادار به نفرین کردن کرد.البته بگفته خود فنمیسم انها خدای بزرگ را قبول ندارند بنابراین از نفرین و خداوند هم ترسی ندارند.بحرحال از فهم و نکته سنجی شما سپاسگذارم.
شنبه 18 تیر 1390

Dionysos - فرانسه - پارسی
فمینیسم عزیز DKDK نظراتش رو به سادگی می نویسه و اگر عقایدش با ما مشترک هم نباشه باز هم حق ابراز عقیده رو داره و اصلا به من و شما ربطی نداره که کسی بخواد دعا کنه یا از ناراحتی نفرین کنه. جای دوری نریم در همین صفحه تهمت و توهین رو فریدون شروع کرده اصلا این فریدون قادر نیست مطلبی بنویسه که در اون فحش و تهمت و خود بزرگ بینی نباشه. گفتار و رفتار فریدون در این سایت معضل شده به هر کسی که خلاف عقاید اون رو داشته باشه تهمت می زنه و زشت ترین حرفها رو نثارش می کنه. چقدر در این سایت به خانمها توهین کرده تو که فمینیست هستی دیگه چرا رفتار فریدون رو تایید می کنی؟ آدم دلش به درد می یاد می بینه این فریدون به همه کاربرها تهمت می زنه و توهین می کنه تو دیگه چرا؟
شنبه 18 تیر 1390

Dionysos - فرانسه - پارسی
DKDK - دانمارک - اسلیس، هموطن عزیز وقتی خود فریدون با گفتار و رفتار ناپسند و تهمت و افترا موج منفی به کاربرها منتقل می کنه کمترین عکس العمل یعنی نفرین و دعا شامل حالش خواهد شد. عمل وقیحانه و زشت دروغ و بهتان و افترا که فریدون مثل آب خوردن انجام می ده باعث شده که خیلی از کاربرها این سایت رو ترک کنند. کسانی هم که از ترس انتقادهای نامربوط فریدون به ماله کشی اهانتهاش می پردازند در این اهانتها و تهمتها سهیم هستند. فمینیسم نمی دونه که این آقای فریدون یک نفر از کاربران سایت رو تهدید به دار زدن کرده بود. حرفهای فریدون حرفهای یک آدم خردمند و با وجدان نیست. شاد باشید
شنبه 18 تیر 1390

nader46 - انگلیس - لندن
dkdk-دانمارک:دوست نازنین ،حسابی‌ گردو خاک به پا کردی.نبینم درگیر باشی‌ دوست نازنین.چرا وقت خودت را با این یارو که همه هم آمارشو دارن تلف میکنی‌.من که میدونم تو کارت درسته و خیلی‌ هم دلسوز هستی‌.فقط خواستم بگم feminism هم از کار درستهای سایت هست.و من تا حال ندیدم به کسی‌ بی‌حساب گیر بده.فقط از اونجایی که تو بعضی‌ از موقع‌ها از خدا و پروردگار میخواهی‌ بنویسی‌،،، بدون این که منظوری داشته باشی‌،،مثلا میگی‌ که یک عده نادن و جاهل از خدا بی‌خبر،زیبای‌های جهان را میبیینند،اما باز هم خدا را قبول ندران.من میدونم تو هیچ منظوری نداری،،،اما آنهایی که به این چیز‌ها اعتقاد ندران ناراحت میشن و دچار سؤ تفاهم که حتما تو با آنها هستی‌.در صورتی که من کاملا مطمئن هستم تو به هر نوع عقیده و نظر دیگران احترام میذاری، و آدم بسیار دلسوز و شریفی هستی.
شنبه 18 تیر 1390

nader46 - انگلیس - انگلیس لندن
dkdk-دانمارک:،و من کاملا در جریان کمک‌ها و لطفهایی که به بی‌ پناهان و تنگدستان میکنی‌ خبر دارم.و میدونی که انسان بودن و باوجدان بودن کاری به خدا و مذهب نداره و هیچ وقت هم بده کس را نخواستی‌.با خدا بودن تو کاری به رژیم و آخوند نداره،حالا اگر کسی‌ هم از روی نا آگاهی‌ فکر کنه اینها به هم ربط داره،،،اون دیگه مشکله خودشه.موفق و شاد باشی‌ . انگلیس لندن
شنبه 18 تیر 1390

DKDK - دانمارک - اسلیس
nader46 - انگلیس - لندن . نادر عزیز تو که اخر بامعرفتهائی.نادر عزیزم دوست شما اقای f برای طرفداری از فریدون با بی انصافی و بدون منطق به من توهین کرد.اما چونکه شما گفته بودید f ادم بدی نیست و دوست شما است من به احترام شما که ادم فهیمی هستید به ایشان توهین نکردم.اما او......در اخر نادر عزیز اگه ما 10 نادر داشتیم مثل شما در این سایت خوب این سایت فهمیدگی از کاربرانش سرشار میشد.پیروز باشی.
یکشنبه 19 تیر 1390

DKDK - دانمارک - اسلیس
Dionysos - فرانسه - پارسی دوست عزیز ممنونم که با انصاف و بی طرفانه کامنت میگذاری.امیدوارم فریدون بخودش اجازه نده که به شما هم توهین کنه.اخه اون راحت بدیگران تهمت و توهین میکنه.البته شعور و شخیت شما ازکامنتهایتان روشن است.بحرحال درود به مادریکه شما را شیر داد.پاینده باشی.
یکشنبه 19 تیر 1390

Dionysos - فرانسه - پارسی
DKDK - دانمارک - اسلیس، هموطن عزیز جمله ای هست که وصف حال اینطور آدمهاست. از کوزه همان تراود که در اوست. پس انتظار تربیت دیگری غیر از اهانت و تهمت زدن از این فرد نداشته باشید. اما انتظار این نوع برخورد رو از دوستان سکولار این سایت ندارم که فرد تهمت زن و اهانت گو رو تایید و در نتیجه تشویق به تکرار مجدد افترا زنی بکنند. حتما از این به بعد نظرتون رو بنویسید حتی اگه مخالف عقاید من و سایرین باشه و مورد نقد قرار بگیره. فرد اهانت کننده منزوی خواهد شد. پاینده باشید
یکشنبه 19 تیر 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.