راسل کرو از احمقانه خواندن ختنه عذر خواست


راسل کرو از احمقانه خواندن ختنه عذر خواست

"راسل کرو " بازیگر مشهور هالیوود از اظهار نظر اخیر خود در صفحه توییترش درباره ختنه عذرخواهی کرد.

راسل  کرو در مطلبی که در توییترش گذاشته بود در پاسخ به سوال یکی از خوانندگان صفحه توییترش که از او پرسیده بود که آیا نوزاد پسر خود را ختنه کند یا نه ؟ ختنه را اقدامی احمقانه و از سر بربریت خوانده بود .این اظهار نظر کرو بالافاصله با موجی از انتقادهای هواداران و خوانندگان صفحه توییترش مواجه شد و منتقدان این سخنان وی را توهین به باورهای دیگران دانستند.

از این رو کرو، فردای روزی که این مطلب را در صفحه خود نوشت با پاک کردن آن و در مطلبی به نشانه عذرخواهی از اظهار نظرش درباره ختنه نوشت :‌  باورهای فردی من به کنار ، اما من متوجه شدم  که برخی از آن این گونه برداشت می کنند که من باورها و سنت های دیگران را تمسخر کرده ام. من خیلی متاسفم ."

کرو در مطلب عذرخواهی خود افزود :  من عشقی همیشگی به همه مردم از همه ملیت ها دارم. من خیلی متاسفم که چیزهایی را گفته ام که موجب ناراحتی شده است."

sam-antwerpen - بلژیک - انتورپن
به نظر ما هم مسخره اس!
چهار‌شنبه 25 خرداد 1390

nader46 - انگلیس - لندن
بدون ختنه شکل و شمایل مرد خیلی بی ریخت میشه!!!!
چهار‌شنبه 25 خرداد 1390

love-iran - ایران - چابهار
خوشم میاد ازش دمشون گرم که زود عذر خواهی هم میکنن و سایت هم میزاره که به ما بگه ببینید خانم وزیر عذر خواهی نکرده ولی اینها میکنن خیلی کلکی سایت ولی ما هم حالیمون هست اما خوشم میاد از کسایی که عذر خواهی میکنن
چهار‌شنبه 25 خرداد 1390

feminism - انگلستان - لندن
آخه به دیگران چه مربوطه که پسر این بابا و یا خودش ختنه کرده هستند ! خوب که از او در مورد بریدن آلت تناسلی زنان Female Genital Cutting و احتمالأ ختنه کردن همسرش سؤالی نپرسیده اند !! It's absolutely disgusting
چهار‌شنبه 25 خرداد 1390

khosh bavar - ایران - یزد
افرین ! زیرا با بی احترامی به ادیان خدایی که باعث بلا و ننگ بشریت شده اند, نباید با ان بیشتر شوخی کرد و سربسرش گذاشت که بیشتر باعث دردسر و فلاکت خواهد شد ! شاد و انتقادگر محترم باشیم .
چهار‌شنبه 25 خرداد 1390

رضا ایرانی - آمریکا - لس انجلس
یک سوال جدی وامیدوارم به کسی بر نخوره:. حضرت محمد رو کی ختنه کرده؟ ایا کاهنان یهود اینکار روکردن؟( ختنه در اصل سنت یهود است ) که در اینصورت او پیرو دین یهود بوده، اگر هم که پدرش یهودی نبوده و اونطور که از اسمش برمیاد (عبدالله=بنده الله بزرگترین بت کعبه وپدر لات منات و عزی) یکتاپرست نبوده پس ختنه ای درکار نبوده.  پس چطور ختنه که جزو لاینفک ایمان به اسلام هست، به حضرت محمد اجرا شده بدون اینکه ایشون جزو تیره یهود نشدند؟؟
چهار‌شنبه 25 خرداد 1390

razmandeh - سوید - استکهلم
با همه جای مسلمونا شوخی کرده بودید !!!. ولی این قسمت شوخی بردار نیست !!!. با قسمتهای حساس مسلمین شوخی نکنند !!!. حالا برید خداتونوشکر کنید رهبر از این قضیه با خیر نشه !!!!.
چهار‌شنبه 25 خرداد 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
ختنه برای بهداشت مردان خوب است ولی وحوش اسلامی زنان را ختنه میکنند.
چهار‌شنبه 25 خرداد 1390

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
کاربرهای گرامی که توهین کردن کار و شغلشون هست یه ذره از این بنده خدا یاد بگیرن. راسل کرو تو غرب زندگی میکنه شماها هم تو غرب!!!! البته روی سخنم با کاربران بافرهنگ نیست بلکه عده ای هست که خودشون میدونن. پیدا کردن این افراد بی تربیت هم کار سختی نیست. اونهایی که توهین کردن کارشون هست با توهین کردن نشون میدن که با به غرب رفتن و به قول خودشون با فرهنگ شدن، باز هم نتونستن ذره ای تربیت یاد بگیرن! ختنه کردن بهرحال چه خوب باشه و چه بد راسل کرو میدونه که به عقاید دیگران نباید توهین بکنه. مرسی از سایت بابت قرار دادن این تاپیک.
چهار‌شنبه 25 خرداد 1390

zhaleh_r - آمریکا - ساکرامنتو
اتفاقا انجام ندادن این کار مربوط به دوران بربریت میشه و ربطی به مسلمان بودن نداره این روزها بسیاری از پزشکان این عمل را ضروری و مفید میدانند و در امریکا مورد استقبال بسیاری از خانواده ها قرار گرفته است
چهار‌شنبه 25 خرداد 1390

bawafa1385 - المان - هامبورگ
احمق جان تو چه میدانی که ختنه چه محسناتی دارد. تمام مردانی که ختنه نشده اند همه در سن 40 تا 45 ایمپتنت هستند در ثانی تازه جوانانش هم باید با کمک ویاگرا یک خاکی بسرشان بریزند . مرد حسابی اگر قوانین محمد رسول خدا سلام من بایشان باد همه چیز ان باشمشیر بود وقتل وغارت این قانونش خدائی حرف نداشت. قانون محمد ما سبب شد که درختان اسلام همه تنومند . قوی پر بار و گردن کلفت از اب در امدند. تو چه میدانی چه خبر است ولی یادت باشد ما مسلمانها که وارد این دین حنیف میشویم اول پائین را میبرند وبعد اگر خارج شویم سر ما را میبرند . در هر دو حالت میبرند فرق نمیکنند. فقط تو مواظب باش ما مسلمانها سر میبریم فرق نمیکند هر سری که باشد حالا ان سر مو داشته باشد یا اصلا مادر زاد کچل باشد در هر حال سر میبرند تو مواظب باش. زیاد با مسلمانها شوخی نکن
پنج‌شنبه 26 خرداد 1390

ghorobe sabalan - انگلستان - لندن
من فقط میدونم دخترای غربی وقتی یه الت ختنه شده برای اولین بار میبینند اولین چیزی که میگن چه خوشگله. بی تربیتی بود ببخشید ولی این یه حقیقته. برای خود من چند بار اتفاق افتاده. بی ادبیه منو واقعا ببخشید
پنج‌شنبه 26 خرداد 1390

DKDK - دانمارک - اسلیس
nader46 - انگلیس - لندن دوست عزیز من دم شما گرم حالا دیگه ریخت و شمایل مرد بدون ختنه بی ریخت میشه بابا بلانسبت.اگر منظورت مرد کوچک است درسته.نادر جان لطفا کمی با لطافتتر با مخالفان عقیده ات برخورد کن.هر چی باشه عقیده مسئله شخصی است و قابل احترام.46 جان موفق باشی.
پنج‌شنبه 26 خرداد 1390

robinhoodd - استرالیا - ملبورن
یه بززگی ام گفته من ختنه نشده ام ولی ختنه شده هارو دوس دارم.
پنج‌شنبه 26 خرداد 1390

پهلوون مفرد - آلمان - کلن
آق راسل! اگه واقعاً راست می‌گی که عشقی همیشگی به همه مردم از همه ملیت‌ها داری؟ پس خودت بالاغیرتاً برو پیش شاه‌غلام قصاب ختنه بشو، توییتری‌ها و اونایی‌رو که دلخورن، برای ختنه‌سورون دعوت کن، یه ولیمه‌ای بده و ازشون حلالیت بطلب. بعدش دستت رو می‌شه که پشیمونی از اینکه مسخره کردی! یا مسخره کردی که پشیمونی...؟
پنج‌شنبه 26 خرداد 1390

bita tehrani - کانادا - ونکوور
(توبه/28)" اى مؤمنان همانا مشرکان نجس هستند، لذا نباید پس از امسالشان به مسجدالحرام نزدیک شوند، و اگر از تنگدستى مى‏ترسید، پس در آینده ی نزدیک الله شما را از فضل خویش توانگر گرداند، که الله داناى فرزانه است. اگر ما بگوئیم نجس خودتی متهم به اهانت به اسلام میشویم!//(توبه/29) و کسانیکه از اهل کتابى(یهودیان و مسیحیان) که به الله و روز آخرت ایمان ندارند و حرام داشته ی الله و پیامبرش را حرام نمى‏گیرند و دین حق نمى‏ورزند، آنها را بکشید تا به دست خویش و با حقارت جزیه بپردازند. اگر ما بگوئیم که اسلام به دینداران مخالفش هم رحم نمیکند، ما را متهم به اهانت به اسلام مینمایند!//(توبه/123) اى کسانى که ایمان آورده‏اید کافرانى که مجاور شما هستند را بکشید و آنان باید در شما خشونت بیابند و بدانید که الله با متقیان است.
پنج‌شنبه 26 خرداد 1390

bita tehrani - کانادا - ونکوور
ادامه...(محمد/4) پس چون با کسانى که کفر ورزیده‏اند برخورد کردید گردنها را بزنید تا هنگامیکه آنان را از پاى درآوردید پس (اسیران) را امحکم در بند کشید سپس یا منت نهید و یا فدیه (بگیرید) تا در جنگ اسلحه بر زمین گذاشته شود این است (امر الله) و اگر الله مى‏خواست از ایشان انتقام مى‏کشید ولى تا برخى از شما را به وسیله برخى بیازماید و کسانى که در راه الله کشته شده‏اند هرگز کارهایشان را ضایع نمى‏کند.اگر ما بگوئیم که اسلام حتی به همسایگان دگراندیشش هم رحم نمیکند، ما را متهم به اهانت به این دین میکنند!//مائده/33) سزاى کسانى که با الله و پیامبرش محاربه می‌کنند و در زمین به فساد مى‏کوشند جز این نیست که کشته شوند یا بر دار آویخته گردند یا دست و پایشان در خلاف جهت‏ یکدیگر بریده شود یا از آن سرزمین تبعید گردند این رسوایى آنان در دنیاست و در آخرت عذابى بزرگ خواهند داشت. اگر بنویسیم که اسلام دستور به شکنجه دادن مخالفینش را میدهد، ما را متهم به دروغ گوئی میکنند!//.
پنج‌شنبه 26 خرداد 1390

bita tehrani - کانادا - ونکوور
ادامه...(اعراف/179) و در حقیقت بسیارى از جنیان و آدمیان را براى دوزخ آفریده‏ایم قلبهائی (مغز، زیرا از نظر قرآن مرکز تعقل قلب است) دارند که با آن (علمی )دریافت نمى‏کنند و چشمانى دارند که با آنها نمى‏بینند و گوشهایى دارند که با آنها نمى‏شنوند آنان همانند دامها بلکه پست تر هستند، آنها همان غافل‏ماندگانند. أَمْ تَحْسَبُ أَنَّ أَکْثَرَهُمْ یَسْمَعُونَ أَوْ یَعْقِلُونَ إِنْ هُمْ إِلَّا کَالْأَنْعَامِ بَلْ هُمْ أَضَلُّ سَبِیلًا (فرقان/44) آیا گمان می‏بری اکثر آنها می‏شنوند یا می‏فهمند؟ آنها فقط مانند دامها بلکه پست تر هستند. اگر کسی به اسلام آنگونه که خودش مخالفینش را چارپایان مینامد؛ پیروانش را حیوان بنامد، دنیا را بر سرش خراب میکنند!//. دوستان و هموطنان من از جمله مسلمان ایرانی کتاب اسمانی که دائم تهدید میکند و نفس کش میطلبد را چگونه اسمانی بخوانیم و بگوییم این کتاب دین رحمت است??!!
پنج‌شنبه 26 خرداد 1390

hamed-irooni - ایران - سیستان
رضا ایرانی - آمریکا - لس انجلس دوست عزیز بنا بر بسیاری از روایات یکی از معجزات پیامبر اسلام این بوده که ختنه شده به دنیا اومده بود.
پنج‌شنبه 26 خرداد 1390

omid_eaol - ایران - تهران
اتفاقا خیلی هم خشکل میشه. همچین شکل و شمایل پیدا میکنه.
پنج‌شنبه 26 خرداد 1390

عرصه سیمرغ - ایران - تهران
معذرت خواهیش به خاطر یهودیان محترم! بوده و ربطی به اسلام ندارد . واقعا هنرپیشه ی دوزاری اگر جنگ تمدنها نبود عمرا خواب هالیوود را هم نمی دیدی , هنرپیشه دست چهارم و پنجم استرالیایی !!!
پنج‌شنبه 26 خرداد 1390

بیگلی بیگلی - ایران - مشهد
مسلمان ایرانی - ایران - شیراز - راست میگی . بعضی از کاربرها ادب و احترام رو باید از این آدم یاد بگیرند . انگار در چشم اونها ادب و احترام به ادیان الهی یه چیز مسخره و الکیه که پدر و مادرها اینقدر روش وقت گذاشتند . شاید هم یه سری از پدر و مادرها و مادرها این وقت رو نگذاشتند . خدا میدونه
پنج‌شنبه 26 خرداد 1390

saeed.star - ایران - مشهد
مسلمان ایرانی - ایران - شیراز . من هم با شما موافقم .
پنج‌شنبه 26 خرداد 1390

khorramdin - ایران - تبریز
یه زمانی قرار بود نقش کوروش کبیر رو توی فیلمی که ایرانیای کل دنیا ساپورت مالیش میکردن و قرار بود 200 میلیون دلار سرمایه فیلم باشه بازی کنه اما انگار حکومت جلوی ساخت فیلم رو گرفته چون با موازین اسلامی همخوانی نداره
پنج‌شنبه 26 خرداد 1390

مهرداد2538 - ایران - تهران
اصلاً هم جای عذر خواهی نداشت. به نظر من هم بسیار کوته فکرانه و احمقانه است. ...اسلام...که هیچ چیزش مناسب آدمیزاد نیست.
پنج‌شنبه 26 خرداد 1390

shahrokh_arak - ایران - اراک
رضا ایرانی - آمریکا - لس انجلس. دوست عزیز شما میخوای با یه پیش فرض وارد بحث شی که اجازه نمیده صحیح فکر کنی....اونم این که اعتقاد داری اسلام دینی ساختگی و الگو گرفته از ادیان دیگه توسط محمد است. ضمن اینکه توصیه میکنم به جنبه های علمی ختنه در این پست بیشتر توجه کنید تا اینکه بخواید از هر چیزی در راستای هدفتون بهره برداری نامناسب کنید...که این هدف و لوس میکنه. اگر شما به این مسئله که از سوی مسلمین مطرح میشه دقت کنی که ادیان الهی مکمل هم هستند و به هیچ وجه منفک نیستن فکر کنی میتونی برای سوالتون جوابی و پیدا کنید
پنج‌شنبه 26 خرداد 1390

عرصه سیمرغ - ایران - تهران
bita tehrani - کانادا - ونکوور.. بیتا جوووووووووووووون اگر احکام خشن اسلام ایراد داشت که غربیها ازش تبعیت نمیکردند و هر ساله خونریزی راه نمی انداختند (آنهم در مقیاس میلیونی) !
پنج‌شنبه 26 خرداد 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
khoramdin - ایران - تبریز درست گفتی دوست عزیز صدرصد اخوندهای کثیف باج دادن تا این فیلم ساخته نشود
پنج‌شنبه 26 خرداد 1390

karaji - سوئد - گتنبرگ
قابل توجه بزرگان همه فن حریف و همینطور کهترهای بزرگ !!!
پنج‌شنبه 26 خرداد 1390

رضا ایرانی - آمریکا - لس انجلس
hamed-irooni - ایران - سیستان. اینو جدی نگفتی، شوخی بود نه؟
جمعه 27 خرداد 1390

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
بیگلی بیگلی - ایران - مشهد ** saeed.star - ایران - مشهد ممنونم و بسیار خوشحالم. تشکر از لطفتان. شاد باشید
جمعه 27 خرداد 1390

l3e4uty9irl - امریکا - بربنک
والا من شنیدم مسیح هم ختنه بوده . حالا مهم اینه که از نظر پزشکی لازمه پس انجامش بدین
جمعه 27 خرداد 1390

bidin - ایران - ارومیه
ختنه کردن نوزاد بربریت محض است.چون:. 1- تجاوز به حریم یک انسان است (بدون اینکه رضایتش جلب شده باشد). 2- نقص عضو دایمی و برگشت ناپذیر ایجاد میشود. 3-حدود 20 درصد اعصاب حسی در ناحیه قطع می شوند. 4- با برداشته شدن پوست محافظ قسمت انتهایی الت جنسی در اثر برخورد با لباس ضخیم شده و قسمتی از توانایی اعصاب محیطی در ناحیه مذبور کاهش می یابد. 5-کسانی که اعتقاد دارند با ایجاد نقص عضو سلامتی و بهداشت تامین مشود,نسب به قطع سایر اعضای بدن خود اقدام کنند که مبادادر اینده عضوی بر تن داشته باشندکه دچار اختلال شود.
جمعه 27 خرداد 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
bidin- ایران- ارومیه دوست گرامی یک پورفسور خانم چند سال پیش در تلویزیون المان شرح داد که ختنه مردان جلوگیری از ورود باکتری به رحم بانوان میکند و خطر سرطان رحم را بسیار کاهش میدهد به هر جهت باید انسان ازاد باشد تا خودش تصمیم بگیرد
شنبه 28 خرداد 1390

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
bidin - ایران - ارومیه شما یک جور میگید تجاوز به حریم انسان که انگار میخوان اون فرد رو به قتل برسونند!!!! نقص عضو تا نقص عضو داریم. پاهاش رو که قطع نمیکنن. خوبه دوستتون جوابتون رو دادن دیگه تا همینجا بسنده میکنم. شاد باشید
شنبه 28 خرداد 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.