عزت‌الله انتظامی: جدایی نادر از سیمین را حتما ببینید


عزت‌الله انتظامی: جدایی نادر از سیمین را حتما ببینید

آفتاب: آقای بازیگر ایران گفت: متأسفانه دیگر آثار خوبی در حوزه نشر یافت نمی‌شود و حتی کتاب‌هایی می‌بینم که چند بار چاپ شده‌اند، اما اصلا اثر شاخصی نیستند.

عزت‌الله انتظامی بازیگر پیشکسوت عرصه سینما و تلویزیون در پاسخ به سؤال خبرنگار برنا برای پیشنهاد مطالعه کتاب در تعطیلات نوروز گفت: واقعاً نتوانسته‌ام کتاب خوبی پیدا کنم، چون زیاد دنبال پیدا کردن آثار شاخص چاپ شده در حوزه نمایشنامه‌نویسی و داستان و رمان بوده‌ام، اما مورد قابل قبولی نیافتم.

وی افزود: متأسفانه دیگر آثار خوبی در حوزه نشر یافت نمی‌شود و مانند گذشته نیست که کتاب خوب زیاد باشد. حتی کتاب‌هایی می‌بینم که چند بار چاپ شده‌اند، اما اصلا آثار شاخصی نیستند.

انتظامی درباره فیلم پیشنهادی خود گفت: فیلم‌های خوبی که در جشنواره فیلم فجر دیدم بسیار کم بود، ولی از فیلم "جدایی نادر از سیمین" خوشم آمد و پیشنهاد می‌کنم مردم آن را ببینند. فیلم‌های "راه آبی ابریشم" و "سیزده 59" نیز جزو فیلم‌های خوب بودند.
Alborzi - ایران - کرج
پس اخراجیها چی؟ضد ولایت شدیا؟
شنبه 6 فروردین 1390

اتیلا - ژاپن - توکیو
آقای انتظامی ! اگر قرار باشه همه کتاب های که چاپ می شوند باب میل شما باشند و باب میل کلّ جامعه نباشد باز هم انتقاد می کنید ؟؟؟؟ واقعاً راست گفتند که حکومت دیکتاتوری روی تک تک آحاد جامعه تأثیر می گذارد  
شنبه 6 فروردین 1390

شیر بیشه مازندران - ایران - ایران
عرض ادب و ارادت.
شنبه 6 فروردین 1390

89562389 - ایران - نجف آباد
برای حمایت از میر حسین موسوی ازاین به بعد میخوایم بگیم پرزیدنت موسوی .اطلاع رسانی کنید
شنبه 6 فروردین 1390

mamadjoon128 - ایران - یزد
یک خبر جالب: یزد 3 تا سینما دارد و الآن هر 3 تاشون اخراجی های 3 دارند و از جدایی نادر از سیمین خبری نیست! تازه از 7 فروردین سینما تک جدایی نادر از سیمین میاره.
شنبه 6 فروردین 1390

گوش آزاد - ایران - تهران
چشم ، استاد بزرگ ، فرمایش و توصیهء شما رو در اولین فرصت عملی می کنم.. من و خیلی های دیگه با شما ، در نبودِ آثارِ مقبول در حوزهء نشر ، موافقیم.. آخه بهترین نویسنده هامون یا به رحمت ایزدی رفتن و یا اسیر سناریوی قتل های زنجیره ای شدن ،.. دیگه کسی نمونده که .!!.. چند صباح دیگه ، این بلا سر سینمامونم میاد ...
شنبه 6 فروردین 1390

hamed-irooni - ایران - سیستان
اتیلا - ژاپن - توکیو- دوسن عزیز این چه حرفیه میزنید. ایشون نظر شخصی خودشون رو گفتند، این یعنی دموکراسی، مگه تو کشورای دیگه کسی حق نداره مثلا کتابهای مدرسه به درد نمی خورند و..؟
شنبه 6 فروردین 1390

iranazadiran - ایران - تهران
چشم حتما توصیه ی شما را به عنوان کسی که مویش را در عالم هنر و فرهنگ سفید کرده گوش داده و برای دیدنش لحظه شماری می کنم. این حکومت مانند ملخ تخم هر بذری را خورد اما به امید خدا درست میشود آقای انتظامی امیدوارم تا در قید حیات هستید آزادی ایران را ببینید.
شنبه 6 فروردین 1390

aria-aria-nl - هلند - روتردام
مردم ایران بچه های جوان برای حراست از خون این جوانان پاکی که این حکومت با ایادیش روی زمین ریختن مثل ده نمکی ها هرگز نباید برن و فیلم اشغال اخراجی هارو ببیند امیدوارم خودمون در اینده نزدیک این اخوندها و ایادیشون را از ایران عزیز اخراج میکنیم ان موقع فیلم واقعی اخراجیهارو میسازیم بعد برید فیلم اخراجیها را ببینید همانطوری که اقای انتظامی هم گفتن برید فیلم جدای نادر از سیمین را ببینید.
شنبه 6 فروردین 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.