کشیش آمریکایی قرآن را بالاخره آتش زد


کشیش آمریکایی قرآن را بالاخره آتش زد

مردمک : تری جونز، کشیش «اسلام‌ستیز» و بنیادگرای آمریکایی تهدید شش ماه پیش خود را اجرا کرد و در یک مراسم عمومی در فلوریدا قرآن با نظارت او به آتش کشیده شد.

براساس گزارش خبرگزاری فرانسه روز یک‌شنبه ۳۰ مارس (۲۹ اسفند) در یک مراسم عمومی در کلیسای شهر گینزویل، در جنوب فلوریدا، در حضور ۳۰ نفر یک نسخه از قرآن به آتش کشیده شد.

در یک دادگاه هشت دقیقه‌ای که برای مشورت درمورد سوزاندان کتاب مقدس مسلمانان در گینزویل تشکیل شد، قرآن توسط این دادگاه، «محکوم» شناخته شد و سپس «اعدام» شد.

براساس رأی این دادگاه یک نسخه از قرآن که به مدت یک ساعت در نفت غوطه‌ور شده بود در یک محفظه فلزی در مرکز کلیسا قرار داده شد  و کشیشی به نام «وین سپ» با نظارت کشیش تری جونز آن را به آتش کشید.

در این مراسم قرآن به مدت ۱۰ دقیقه سوزانده شد و شرکت‌کنندگان حاضر در مراسم از قرآن‌سوزی عکس گرفتند.

کشیش تری جونز این حادثه قرآن‌سوزی را «موفقیت‌آمیز» خواند و گفت: این تجربه‌ای بود که تنها یک بار در زندگی اتفاق می‌افتد.

این کشیش آمریکایی گفت که او تلاش کرده بود تا به مسلمانان جهان فرصت دهد تا از کتاب خود دفاع کنند اما هیچ پاسخی  ازسوی مسلمانان نگرفته است.

این کشیش بنیادگرای آمریکایی در شرایطی مراسم قرآن‌سوزی را برپا کرد که شش ماه پیش، پس از آن که پاپ بندیکت شانزدهم، رهبر کاتولیک‌های جهان و سازمان کنفرانس اسلامی قصد تری جونز را محکوم کردند او نیز خبرداد که از این کار صرف‌نظر کرده است.

سپتامبر سال ۲۰۱۰ تری جونز اعلام کرده بود که قصد دارد در نهمین سالگرد حملات 11 سپتامبر نسخه‌هایی از قرآن را آتش بزند. با واکنش رهبران جهان، آقای جونز از این قصد خود عقب‌نشینی کرد.

تری جونز در آن زمان تاکید کرده بود: ما با هر گروهی که قصد سوزاندن قرآن را داشته باشد مخالفیم و روی این تصمیم محکم هستیم. اکنون زمان این کار نیست.

در آن زمان باراک اوباما، رئیس‌جمهور آمریکا، هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه و رابرت گیتس، وزیر دفاع آمریکا نیز قصد تری جونز برای آتش زدن قرآن را محکوم کرده بودند.

رهبر جمهوری اسلامی، رئیس مجلس خبرگان و شمار دیگری از مقامات بلندپایه حکومت ایران در پیام‌های جداگانه‌ای، این قصد تری جونز را محکوم کرده‌ بودند.

علی لاریجانی، رئیس مجلس ایران نیز در نامه‌هایی به روسای مجالس جهان با اشاره به «حادثه تلخ اهانت به قرآن‌» در آمریکا خواستار تدوین منشوری جهانی در جلوگیری از هرگونه «توهین به مقدسات ادیان آسمانی» شد.

محمد حسینی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران، نیز گفته بود که وزارت ارشاد ایران به ازای هر نسخه قرآن سوخته، یک میلیون نسخه قرآن چاپ و در سطح جهان منتشر می‌کند.

اکنون با اعلام خبر سوزاندن قرآن در کلیسای گینزویل فلوریدا، رهبران ایران هنوز به این خبر واکنش نشان نداده‌اند.

YAho0DA - امارات - دبی
این احمق با اتیش زدن 1 جلد قران فقط یه بهانه دست رهبری و نظام داد که مانور بدن و بکوبن تو سر ملت که ما دشمن داریم و .............
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

ehsanusa - ایران - تهران
الآن یارو سوسک میشه! میگین نه؟ ببینین! فکر میکنین اگه احمدی نژاد این کار رو میکرد تبدیل به چی میشد؟
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

kiarash2020 - ایران - تهران
خدا نکنه مسلمونا جواب این کار احمقانه رو با آتیش زدن انجیل و کلیسا بدن که اون موقع جنگ سوم شروع میشه
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

behnam2009 - انگلستان - لندن
به ما چه؟ عربها از کتابشان دفاع کنند. کتابی که ما نمی فهمیم چی نوشته چه ارزشی داره واسه ما؟
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
دمش گرم. یه روز ما هم از قران ، هیزم واسه آتیش چارشنبه سوری میسازیم. این کتاب فقط به درد دور کردن اجنه می خوره و هیچ استفاده ای برای بشر نداره
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

yas21 - امریکا - نشویل
هنوز که مارچ 30 نشده.
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

aghakian - ایران - تهران
مردک ابله فکر کردی حالا که یکجلد قر آنرا سوزوندی کار مسلمانان تمومه چقدر تو عقده داشتی البته مطمئنم شما به دستور سیا این کاروکردی که اونا بگن 11 سپتامبر کار مسلمانان بود ولی احمق جان توی ایران پیش هر بچه کوچولویی که بگی بهت می خنده و میفهمه که 11 سپتامبر کار صهیونیستها و امریکا بود چون اونها بیشترین منافع را از این قضایا بردند ومیبرند .راستی تو احمق که نمیتونی اینهمه قرآن ناطق منظورم مسلمانانه دنیاست زا بسوزونی بنابر این خودت میسوزی تا خاکستر شوی وتازه بی حرمتی به کتاب مقدس عذابم داره که منتظرش باش البته شماها که اینچیزها رادرک نمیکنید
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

باریک بین - ایران - تهران
واقعا باید به حال این مردم تاسف خورد که در یک کشور دموکراتیک (البته در شعار) زندگی می کنند و این طور به عقاید دیگران اهانت می کنند. تمامی کسانی که به عقاید دیگر ادیان الهی توهین می کنند چه مسلمان و چه غیر مسلمان باشند افرادی هستند که هیچگونه اعتقادی به دموکراسی ندارند.
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

niloofar80 - فیلیپین - مانیل
غلط کرد مردک !
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

atena10 - ایران - تهران
(این کشیش آمریکایی گفت که او تلاش کرده بود تا به مسلمانان جهان فرصت دهد تا از کتاب خود دفاع کنند اما هیچ پاسخی ازسوی مسلمانان نگرفته است. )خوب آقای نامحترم مسلمانان فکر نمی کردند تو اینقدر بی شعور باشی
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

karaji - سوئد - گتنبرگ
بنظر احمقانه است و احتمالا باقصد از بین بردن تقدس و حساسیت نسبت به قران با برنامه ریزی وسیع قبلی صورت گرفته . بهر حال خدابخیر کنه و جهان را از بروز جنگهای صلیبی برحذر .
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

dkdk - دانمارک - اسلیس
ادم بیشعور اخه با سوزاندن قران چه موفقیتی بدست اوردی? اگر فکر کردی با قران سوزی تروریسم را شکست دادی یا مردم تو را قهرمان مینامند سخت در اشتباهی.تنفر 3 تا 4 ملیارد انسان را بخودت برانگیخته کردی که مطمئنا عواقبی برایت خواهد داشت.ضمنا شما که مسلمانهای دنیا را عقب افتاده و بی فرهنگ میدانید بگوئید بدانیم همین بقول شما عقب افتادها تا بحال کتاب مقدسی را به اتش کشیده اند.هرگز.بنابراین شما تنها حقارت و فرومایگی خود را نشان دادید.شما بلند گوهای دمکراسی به اصول اولیه دمکراسی که میگوید به عقاید همدیگر باید احترام بگذارید را براحتی نادییده میگیرید و توهین میکنید اما هیچ انسان باشعور و باشرفی هرگز عقیده بیش از نصف مردم جهان را بی حرمت نمیکند.در اخر تف بشرف فردیکه به اعتقادات چند ملیارد انسان توهین کند.حال میخواهد مسیحی یا زرتشتی یابهائی و یا هر ادیانی باشد هیچ فرق نمیکند.تمام مذاهب قابل احترامند چراکه مردمان مذاهب مختلفی دارند.
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

saeed85 - ایران - تهران
مرتیکه احمق. به نظر من تندروهای غربی هیچ تفاوتی با تند روهای اسلامی ندارند. بلنه از آنها کثیفتر و احمق تر هستند. مسیحیان ادعا می کنند مسیحیت دین صلح است. ولی همین غربی ها و مسیحیان بیشترین رفتارهای خشونت آمیز را از خود بروز دادند. واقعا برای جهان غرب متاسفم. شعار حقوق بشر و دموکراسی دروغ است. غربیها ثابت کردند برای دیگر ملتها حقوق بشر را قبول ندارند.
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

bita tehrani - کانادا - ونکوور
وااسلاما !!مسلمانان بپا خیزید که هممممممه ابروی دین رفت.ببینیم بسلامتی چند کفن پوش و انتحاری پشت بند این دیوانه بازی درمیاید.ادم عاقل که چوب به سوراخ زنبور نمیکنه.اینن جماعت مقدس همینطوریش نزده میرقصن,این کشیش دیوانه که براشون بندری زد.خدایا ما را از شر رابطان و روحانیون و مقدسین دیوانه ات حفظ کن.بذار زندگیمونو بکنیم.
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

khosh bavar - ایران - یزد
ننگت باد شیطان ! بهترین بهانه را به ضحاک ساندیسی تقدیم کردی که او با چشم گریان از اتش زدن قران و تبریک عید اوباماها بر سر منبر سخنها بگوید و ساندیسخورها را بجان مردم ازادیخواه ایرانی بیاندازد. شاد و مقاوم باشیم !
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

Ahoora Mazda - نیوزیلند - آوکلند
دست و پای این کشیش رو باید بوسید و طلا گرفت, ننگ بر تازی نامه اهریمنی
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

hashamdar - ایران - تهران
دمشون گرم. من که حال کردم.
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

bache shapoor - سوئد - یوسدال
افرین , خدا قوت.
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

porharfi - هلند - آرنم
1400 سال پیش باید به آتیـــش کشیده میشد تا "آتش اسلام دامان سرزمین. ایران را نگیرد و تا به امروز نسوزاندش..!!"
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

chindoo - کانادا - ونکور
کارش درسته .... البته یک انجیل و تورات و اوستا و یک عکس حضرت ادم و نوح را باید اضافه میکرد . خوده اوضیشم میسوزوند دیگه عالی میشد..
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

alibabatabrizi - ایران - تبریز
حالا ما هم منتظر میمنیم هر موقع این کشیش ولد زنا به درک واصل شد وگور به گور شد .بریم .... تو قبرش ..... تف بر تو و طرفدارانت.متاسفانه اینطور اهانتها باعثسش طا لبانهاو خرمنه ایهاست.
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

massoudoslo - نروژ - اسلو
این حرفا و عمل ها مزه تربچه هم نمیده !! چی آتیش بزنه چه روغن ، امروز دنیای اسلام داره تو آتیش میسوزه و کمتر وقت و انرژی برا داستان های اینچنینی داره ! دارن آدرنالین تو پیکر مرده مردم مسلمان فناتیک تزریق میکنند که هی جفتک بندازن و اینا یا بمب بارون کنند یا انگشنگاری !! این مردک با این سبیل وایکینگیش خیلی قمیش تشریف دارن هر چند که دلش خیلی پره ! این سیب زمینی صورتی ابله میتونست این کار رو نکنه .!در آخر لازم نکرده اینجور آدما بیان و قرآن آتیش بزنند .. اگه قرآن آتیش زدن فایده ای داشت و کار درستی بود من خودم حتما این کار رو میکردم !.
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

gogoli - ایران - تهران
قابل توجه عزیزان اسلام ستیز! خداوکیلی با منطق قضیه حال کردین؟! یارو کلی فکر کرده چه جوری معروف بشه، آخرش بجای رفقاش که با تجاوز به بچه ها معروف میشن، از کل اسلام زورش فقط به یه کتاب رسیده! یه حالت دیگه هم اینه که این عزیز کارمند "سازمان سیا" باشه و وظیفه داره که با تحریک احساسات مردم در کشور های اسلامی، زمینه رو برای قدرت گرفتن بنیاد گرایان اسلامی فراهم کنه!
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

black chador - امریکا - ولدن
این هم عیدی به بشریت. لطفا یکنفر هم بقیه کتابهای .. اسمانی را در کریسمس بسوزند.
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

Arsene lupin - ایران - برزخ
بز
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

experthoney - بحرین - منامه
احمق همه مدلش رواج داره تو بازار
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

پدرام-اهواز - ایران - اهواز
خوابید دیگه
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

kiosk - ایران - تهران
دمش گرم ... حرکت انقلابی بود
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

raha1984 - المان - هامبورگ
دستش درد نکنه جایش در بهترین نقطه بهشته
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

high class - کانادا - ونکوور
فکر کنم پیری و بیکاری باعث اینکارشده میخواسته اخر عمری معروف بشه
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

saman911 - ایران - تهران
مى‏خواهند نور خدا را با سخنان خویش خاموش کنند ولى خداوند نمى‏گذارد تا نور خود را کامل کند هر چند کافران را خوش نیاید (۳۲) او کسى است که پیامبرش را با هدایت و دین درست فرستاد تا آن را بر هر چه دین است پیروز گرداند هر چند مشرکان خوش نداشته باشند (۳۳) سوره ۹: التوبة
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

fred1540 - بلژیک - هرنه
با اتش زدن فقط یک برگ منتظر باشیم ببینیم که با این کارش اتش به زندگئ خیلی ها زد این احمق فکر اینم باید کرده باشه هالا مسلمانان افراطی دست به کارهای تلافی جویانه خودشون میزنن و زندگی هزاران نفر به خطر میفته
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

amir58 - ایران - مشهد
احمقترین کشیش.جسم قران رااتش زدی باروح این معجزه اسمانی چه میکنی ملعون.!!!!!!!!!
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

hovakhshatare - ایران - تهران
با وجود این که من از اسلام و قرآن متنفرم اما به نظرم این کار درستی نبود. اولا که باید به عقاید و مذهب دیگران احترام گذاشت و دوما این کار باعث میشه که مسلمانان افراطی دیت به اقدامات تلافی‌جویانه خشونت‌آمیز بزنن و سوما این که تنش بین اسلام و مسیحیت به وجود میاره که نه به نفع مسیحی‌هاست و نه مسلمون‌ها
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

shayan96 - ایران - تهران
مرتیکه روان پریش می خواست با این کار معروف بشه
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

homa-ir - المان - هامبورگ
واقعا چه قشنگ و گویا کشیش " تری جونز " گفته این "تجربه ای بود که . . یک بار در زندگی اتفاق می افتد. وچه اتفاق شجاعانه و به حقی بود. ایکاش. کشیش " تری جونز " قرنها پیش بدنیا میامد . واینهمه حوادث تاریخی را که . که تاکنون پیش امده و هنوز قویتر از قبل پیروان این کتاب انجام میدهند این. کتاب به اتش کشیده میشد . درود بر شجاعت و شهامت و روشندلی این. خردمند " تری جونز "
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

masterweb - ایران - تهران
دفعه ی پیش که تهدید کرده بود در کل شهرهای ایران دولت تظاهرات راه انداخته بود حالا این دفعه که آتش زده از جیب ملت میخواد چه پولایی خرج بشه و نمایشهایی راه بی افته ..
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

haghighatgo - آلمان - برلین
قسمت اول . وقتی یه شاخه کبریت آتش داره و داره میسوزه توی آب بیفته جای نگرانی نیست ولی اگر تو انبار پنبه بیفته اون وقت جهنمی از آتش بپا میشه !! . بلاخره آیت الله خلخالی امریکائی و یا امام زمان مسیحی ها یا حقوق بگیر و انگولک شده یهودی ها هم ظاهر شد و آتش را به انبار پنبه عرب ها زد !!. خدای عرب ها باید به اسلام پرستان و بویژه سیاه پوستان در امریکا کنونی و صدها برابربیشتر در حکومت دیکتاتوری جمهوری خواهان در آینده رحم کند که طعم بد نژاد پرستی با حمایت مالی یهودی ها از نوع امریکائیش با طعم اسلام سوزی و قران سوزی خانه مانشان را برباد خواهند داد و شاید ده ها و صد ها و یا هزارها نفرشان را راهی زندان ها خواهد کرد!!
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

shaki59 - ایران - ملاط اباد
احترام احترام میاره/وقتی دولتمردان احمق ایرانی بی احترامی میکنند به عقاید و باورهای دیگران(اعم از صهیون یا یهود.مسیح.بهایی ووو) نتیجه هاش همین میشه دیگه.خدا لعنت کند این قوم بظاهر مسلمان رو که با حماقتهایی خود و با ندونم کاری خودشون کاری کردن که ارزش و اعتبار دین خودشونرو اینفدر خوار کردند که دیگران اجازه میدهند به خودشون هر گستاخی انجام بدن.....این اقایون علما حوزه و ولیه فقیر کجا هستند که به بهانه اتش زدن قران حکم جهاد دهند و تظاهرات راه بندازند؟؟؟الان چون اقا تعطیلاته نوروزیه و اقاین علما پیرسگ هم در حال گذراندن تعطیلات هستند جایز نیست این اخبار را بزرگ نمایی کنند و صداسیما پخشش کنه....ببینید همینه سیاست کثیف جمهوری اسهالی
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

haghighatgo - آلمان - برلین
قسمت دوم . غربی ها که بیش از دویست سال در کشتار و اسارت گری و شکنجه گری و زور گوئی و واپسگرائی و عقب گرائی مردم "مثتعمره ها " شان از هیچ عملی دریغ نکرده اند با دیگر با مشعل های آتشین راهی منازل مردم بی دفاع خواهند شد !! من تعجب می کنم که خدای عرب و دوازده امامش و خمینی و.. از اون بالا ناظر آتش زدن کتاب مقدس عرب بودند و نکردند یه سطل آب روش بریزند !! کره زمین هنگام آتش زدن قرآن چپه نشد و آب های تو اقیانوسش نریخت تو کره ماه !!. غربی ها و ژاپنی ها با "بلندگوهای فضائی پرنده" در بیرون از کره زمین هی چار میزنند آهای ...آهای ...کسی صدای ما رو از تو کره رمین میشنوه؟ کجائید ؟ ای ناقلاها جواب بدید !!!آهای....آهای ساکنان کرات آسمانی از ما نترسید ما نمی خواهیم بمباران و موشک بارانتان کنیم ما فقط می خوایم چند آینه و دوربین پولاروید و چند متر پارچه و یه چندتا قوطی سوسس بدیم کشیشامون با صلیب براتون بیارن !! . .
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

naslesookhteh - ایران - تهران
YAho0DA - امارات - دبی موافقم. خوراک یکسال زر زر های نماز جمعه جور شد.ولی چیزی که عوض داره گله نداره. وقتی اینها پدر بهایی و درویش و سنی ... رو درمیارن بایدمنتظر این چیزها هم باشند.
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

مشتعل - سوئد - استکهلم
این بابا هم یک پا خامنه ائیه برای خودش احمق و کله خر در این که اسلام مهاجم و ویرانگره بحثی نیست اما با این کارهای بچگانه دردی از نوع بشر دوا نمیشه و عوام فریبها از این موضوع در جهت خودشون استفاده میکنن و از فردا وا اسلاماست که بلند میشه و دکان سلمان رشدی بازی و فتوای مرجع عالی قدر و همون خرملنگ بازیها راه میفته......در آزادی وتبادل صحیح اطلاعات معلوم میشه که هر کس واقعاً چی در چنته داره با این شومن بازی ها کاری درست نمی شه
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

ARAMESH2 - استرالیا - سیدنی
این بدبخت یه جاش میخاره.
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

haghighatgo - آلمان - برلین
قسمت سوم . آقا چی شده ...چرا داری می لرزی ..مریضی مگه ؟ نه ..نه من مریض نیستم دارم از ترس می لرزم ....از چی می ترسی اینجا که حتی یه مارمولک هم به دیوار نچسبیده...پس از چی می ترسی و می لرزی ؟ از اون دفترچه دارم می ترسم که روو تاقچه س ..چیه تو از یه دفترچه داری می ترسی مگه چیه توش ؟ من تو اون دفترچه یه شکل مار نقاشی کردم و وقتی نقاشی تموم شد ماره تو دفترچم بدجوری بهم نگاه کرد و من فکر می کنم که بی برو بگرد بهم نظر داره و می خواد منو بگزه ! یه عربه بیسواد و پائین تنه دوست رو خدا از بی کسی پیدا می کنه و میفرسته تو غار هرا که دستور ریاست و مالکیت برتمامی مردم و معادن کره زمین رو میده ...و یکی دیگه هم یه خانمی بی شوهر از "خدا" حامله میشه وخدا به بچش دستور و حق ریاست کردن و مالکیت برتمامی مردم کره زمین و چاهای نفت و معادن طلا و الماس و...کشتار مخالفان رو میده !!
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

منگوله مشهدی - ایران - مشهد
ای کاش دنیا به اون بلوغ ذهنی رسیده بود که روزی هزار بار این کار توی ذهن مردمش انجام بشه نه با این روش سمبولیک ، ستیزه جو و دارای بار نسبی منفی . متاسفانه انسان هزاران ساله در جمود فکریش دست و پا میزنه و مشکل تنها قران نیست . بهر حال آب خنکی بود به قلبهای سوخته میلیونها انسانی که در سراسر جهان با حکم همین کتاب و بجرم دگر اندیشی و آزادگی تباه شدند و فرصت زندگی کردن رو برای همیشه از دست دادند ، انسانهایی که در این کتاب نجس و کافر و گمراه نامیده شدند اما اصالت اندیشه هاشون با همه نقایصش بوی گند دین رو کمتر آزاردهنده کرد . نمیگم مسلمان بلکه میگم مومن! ازینکار عصبانی باش و از عصبانیتت بمیر.
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

haghighatgo - آلمان - برلین
قسمت چهارم . یه دارو دسته از تشنگی هلاک میشن و یه دارو دسته دیگه به صلیب کشیده میشن!! هی آقا این فقط یه دفترچس و نو اونم یه مار نقاشی کردی . مار زنده هم توش نیس که بیرون بیاد اونجات رو بگزه. بیا و ببین من جلوی اون چشم های ترسیده و تن لرزونت این دفترچه رو آتش می زنم و می بینی که دود کباب بلند نمیشه !!! پس حالا که بوی کباب بلند نشد پس ماره رفته زیره لحافم..اونجا رو ببین یه قلمبه شده ..حتما اونجاس .. نه جونم اونجا که قلمبه شده اون شکمت که از خوردن پیاز زیادی چند روزه که یبوست داره که مرتب داره بوی گندش از لوله اکزوزت خارج میشه و از استنشاق بوی گندت زده به مغزت و خیال می کنی که مار نقاشی شده گذاشته دنبالت !!
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

invisible kid - برزیل - پالماس
کار ابلهانه کرد هرچند به قول دوست خوبم behnam2009 - انگلستان - لندن ,کتاب عرباست و به ما ایرانا چه ربطی داره !
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

borzoopersia - انگلستان - بیرمنگهام
آقای جونز دستت درد نکند. باز هم این کار را بکنید.please repeat
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

مهدیار - ایران - تهران
تو یه نسخه قدیمی پیشگویی آخر الزمان این موضوع رو خونده بودم. توهین به کتاب آسمانی , حالا فرق نداره مسیحی یا مسلمون یا یهودی . غیره. تحت هر شرایطی محکومه
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

منگوله مشهدی - ایران - مشهد
اون شیرین عقلهایی که در کامنتهاشون از کلمه "توهین به عقاید دیگران" دم میزنند بیان جواب بدن منظورشون کدوم عقیده هست ؟ عقیده ای که تنها خودش و خدای خودشو قبول داره و دستور سرکوب و تجاوز و قتل و ویرانی هر مخالفی رو میده قابل احترامه ؟! عقیده ای که علنا کتابی تو چنتشه که تنها زندگی مردم رو به آتیش میکشه و میلیونها بار در طول عمر ننگینش کشیده محترمه ؟! کدوم عقیده محترم؟ چه مدرکی دارید ثابت کنه این یک و نیم میلیارد مورد احترام شما مریضهای روانی خطرناک و بالفطره نیستند یا با دستورات چنین کتابی نخواهند شد؟ امتحانتونو که در تاریخ پس دادید و رفت حالا از انتقام سمبلیک هر چند احمقانه و بچگانه یک مرد عصبانی شدید ؟
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

منگوله مشهدی - ایران - مشهد
از کی تابحال برای من و امثال من نسخه "دموکراسی راسیستی" میپیچید ، هر بچه ای میدونه دموکراسی یه سیستم مریضه که بارزترین ایرادش نشنیدن حرف اقلیته و تنها جواب میده ! نمیخواد اینجا بیای برای دیگران از توهین به عقیده تحت لوای دموکراسی نشخوار کنی ، اون عقیده ای که امروز کتابشو سوزوندن مثل همه باورهای مذهبی دینی دیگه یه اسلحه بوگندوی ویرانگره و باید بهش بی احترام بود . در شان یک انسان نیست که برای هر عقیده ای احترام قائل باشه.
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

mahdi1988 - اتریش - وین
قیافشو نگاه کنید! خود ابلیسه! مردکه عقده ای...
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

oghab - فنلاند - هلسینکی
این ادامه جنگ های صلیبیست .ولی مطمن باشید . که این کثافتهای حرومزاده در مقابل ثروت عظیم ممالک اسلامی زانوخواهند زد .من با اسلام ومحمد کاری ندارم .ولی با غارت گری به بهانه تروریست مخالفم.واصولا غربی ها حرومزاده هستند.
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

سیروس کمال - امارات - دبى
آفرین
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

zartusht67 - المان - فرانکفورت
حالا این همه چیز بهتر برای اتش زدن داریم تهفه بود
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

sash - ایران - تبریز
بسم الله الرحمن الرحیم. انا لله و انا الیه راجعون. خداوند این کشیش بی شرف آمریکایی و همدستانش را به سزای این عمل ننگینش برساند.لعنت خداوند بر او باد.
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
از قدیم گفتن با پوزه ی سگ آب دریا نجس نمیشه... در ضمن اقای کشیش راه های دیگه ای هم واسه معروف شدن وجود داره. اتفاقا یک خوبی که این کارت داره اینه که افکار عمومی """" انسان"""" های آزاده ی جهان بیدار میشه.
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

farhad352 - ایران - تهران
درود بر تمامی آزاد اندیشانی که خود را رها از افیون دین و داشتن طوق بردگی ادیان می سازند. مرگ بر شیخ و ملا چه در کمسچد چه در کلیسا. به هر شککلی بردگی و استثمار محکوم است چه در مسچد چه در کلیسا
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

Carina80 - هلند - آمستردام
زنده باد کشیش خرافه ستیز که با اینکارش الانه که خرافه پرستا یه جائیشون بسوزه :).
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

kianyamanashi - ژاپن - یاماناشی
به نظر من ایشان کاری خوبی نکرده. چون آتش زدن به کتابی که پر از چرندیات است افتخار نیست !ایشان اگر بجای این کتاب یک رأس ملّا را آتش میزدند احتمالآٍ مورد حمایت جهانی قرار می گرفتند!!. چون نصف قرآن از تورات دزدیده شده !!( تآنجائی که من هر دو این کتاب رو خواند و میدانم)ایشان سهم خودش رو آتش زده و احتمالآٍ حق هم داره !! اگر گناهی هم داشته باشه به گردن خودش هست وبه کسی ربطی نداره اگر صا حب قرآن که الـلاه باشه و قدرت مطلق خودش جوابگو باشه !!چه ربطی به دیگران داره!! به نظر من آنهایئ که می خواهند کتاب این کشیش رو آتش به زنند قرآن رو آتش زدند چونکه قرآن نصفش کپی توراتِ!! اگر باور ندارید به خودتان کمی زحمت به دهید به روید به خوانید. گرچه تورات هم مزخرفی بیش نیست. من--- به هر جفتش
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

ParsaUk - انگلستان - منچستر
سوزاندن قران دردی را درمان نمیکند بلکه حال مریضان به طاعون اسلام را وخیمتر میکند. بنظر من بهتر بود از مسلمانان درخواست میشد تا قران را با ترجمه بخوانند و فقط کمی فکر کنند بعد متوجه خواهند شد که وقتشان تلف شده و محمد واقعا ناراحتی فکری و ذهنی و البته جنسئ داشت.
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

Shomali - ایران - لاهیجان
زنده باد این کشیش آمریکائی. به امید روزی که همه ایرانیان این آیات شیطانی را آتش زده وبه زباله دانی تاریخ بسپارند،و روح اسیر خود ازاین زندان را رهائی بخشند. باتشکر فراوان ازآن کشیش
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

potatis - سوئد - مالمو
البته مسلما سوزاندن یک کتاب مسخره کار مهمی نبوده ولی بهتر بود میگذاشت که این کتاب به فراموشی سپرده بشه ،ولی با این کارش به این کتاب بی ارزش متاسفانه بها داد (لطفا کسی به من نگه که به عقاید دیگران احترام نمیزارم چون کتابی که راجع به قتل ،تجاوز ،برده داری،شلاق ،تنبیه بدنی و .. باشه مسلما قابل احترام نیست )
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

mohsen33 تهران - ایران - تهران
چراغی را که ایزد برفروزد-هرآنکس پف کند ریشش بسوزد.این ابله اگر میتوانست با منطق قرآن مقابله وبحث میکرد با تاسف از ایرانیانی که در کانادا ونیوزیلن وانگلیس نشستند وکامنت گذاشتند و کار این ابله را در این سایت تائید کردند.متاسفم.آیا فرعون با سر بریدن وکشتن هزاران کودک توانست جلوی ظهور حضرت موسی را بگیرد یارومیان باهجوم همه جانبه توانستند جلوی دین حضرت عیسی را بگیرندیا امویان وعباسیان با شهادت همه ائمه توانستند جلوی پیشرفت دین اسلام عزیز وگسترش قرآن رابگیرند زهی خیال باطل.شما وآن کشیش احمق واندک طرفدارانش که عددی نیستید.اسلام مستدام و قرآن پایدار میماند باذن خدا.انشاءاله.انا نحن نزلناالذکر وانا له لحافظون.ما قرآن را فرستادیم وما آنرا حفظ و نگهداری میکنیم.(قرآن کریم)
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

بابک - ایران - سبزوار
این نشان می دهد که او یک بی شعور و بی منطق است و روانی و مریض است با اتش زدن کتابی که بیش از یک میلیارد انسان به آن احترام می گذارند و پیروان سایر ادیان نیز چنین کاری را نمی پسندند.مسلمانان هم برای سایرین چنین کار بی منطقی را نمی پسندند ایشان با این کار مجوز عملیات خشن تری را به مسلمانان دادند تا علیه او اقدام نمایند.
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

l3e4uty9irl - امریکا - بربنک
سلام من به عنوان یک مسیحی خیلی متاسفم. هر کتاب اسمانی برای مردم دین ودش با ارزش است. این اقای کشیش بزار بره تجاوزهایی که هم مسلکاش انجام میدنو برسی کنه. به قول یکی از دوستان اگه مسلمن هم بخوان جواب این کار رو با اتیش زدن انجیل و کلیسا بدن پس وای به حال مسیحیانی که داخل کشورهای اسلامی زندگی می کنند . با این کارش ثابت کرد که وحشیتر از عقایدی هست که نسبت به اسلام داره
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
احمق نادان. حالا نه تنها هزاران انجیل در سرزمین های اسلامی آتش زده خواهد شد بلکه ممکنه مثل دفعه قبل که یک راهبه در سومالی کشته شد، عده ای روحانی مسیحی هم قربانی این حماقت شوند.
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

rezashah1919 - ایران - تهران
اصلا به ما چه ربطی داره. نویسنده قرآن که خدا باشه باید از کتاب خودش دفاع کنه. بهتر اینه که بیاد از این کشیش در یکی از دادگاه های آمریکا شکایت کنه.
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

gogoli - ایران - تهران
در پاسخ به افرادی که از این عمل ابلهانه حمایت میکنن لازم میدونم یه خاطره رو یاد آوری کنم: چند سال پیش بعد از ماجرای انتشار کاریکاتورهای توهین آمیز یه کاریکاتوریست دانمارکی علیه پیامبر اسلام، عده ای مقابل سفارت دانمارک در تهران تظاهرات کردند. در میان معترضان جانبازی بنام حسین نوری وجود داشت که دستانش رو در جنگ از دست داده بود. ایشون در مدت برگزاری تحصن، قلم مو رو با دهان خودش میگرفت و تابلویی از حضرت مریم رو نقاشی میکرد. او با این کار هوشمندانه و زیبا، توهین کنندگان به حضرت محمد رو شرمنده و بی آبرو کرد. خودتون نحوه برخورد و غنای فرهنگ ایرانی-اسلامی رو با فرهنگ وحشی این کشیش سادومازوخیست از خدا بیخبر مقایسه کنید. به چه نتیجه ای میرسید؟
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

Parastoo06 - استرالیا - سیدنی
کتاب از کاغذه چه فرق میکنه که این کاغذ قرآن باشه یا دستمال کاغذی یا مقوا؛ البته دو مورد آخر استفاده مفید دارند ولی مورد اول بین انسانها تفرقه و کینه و عداوت بوجود می آورد!!
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

krag - آمریکا - ویرجینیا
ببین دیگه در این قران چی نوشته که دادگاه اون را محکوم کرد
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

esfahan_20 - ایران - قم
درود برشرفت البته من حدود 20سال پیش این کتاب تازی را از خانه به باتلاق پرتاب کردم
سه‌شنبه 2 فروردین 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
چرا ناراحت شدید??خدای اسلام در کتاب شما گفته برای هر ملتی به زبان خودش دینی فرستادم ایا ایرانی عرب زبان است?اسلام که دین ما نیست??? خوب به ایرانی چه مربوط.. طبق مفاد همین قسمت قران پیغمبر ایرانیان زردشت است .پس به ما ایرانیان هیچ ربطی ندارد- همین..
چهار‌شنبه 3 فروردین 1390

Pezhman - اتریش - وین
مذهبیون مانند بت پرستان, متوجه پوچی این بت فکری خواهند شد.هرچه زودتربهتر.
چهار‌شنبه 3 فروردین 1390

tiger353 - استرالیا - سیدنی
واقعا باید هزاران هزار تاسف خورد به این همه عقده و حماقت بی پایان.. و افسوس و تاسف بسیار به این همه اظهار نظرات عقده ای هموطنان خود..واقعا دیگر چه انتظاری از اغیار می توان داشت.. ای کاش به جای آدمی حیوانات بر روی این سیاره حاکم می بودند؛ مطمئن صلح و صفایی بیشتر حاکم بود..ای کاش نام آدم و انسان بر ما نمی نهادند..وه ببین چه نامی بر خود نهاده است !!!اشرف مخلوقات !!! دریغ و دریغ و دریغ وهزاران هزار افسوس
چهار‌شنبه 3 فروردین 1390

bita tehrani - کانادا - ونکوور
منگوله مشهدی مدتی پیدات نبود.ما را از کامنت های جالبت مستفیذ کن.سال نوت مبارک
چهار‌شنبه 3 فروردین 1390

krag - آمریکا - ویرجینیا
فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ. حتما خوابی. قبل از اینکه این کشیش این کار رو کنه توی خود ایران چندین بار دولت اقدام به سوزاندن انجیل کرده و چندین مسیحی بیگناه رو فقط به خاطر پرستش خدا راهی زندان و کردند و آنها را شکنجه میدهند . همین حالا هم بسیاری از مسیحیان در زندان به دور از خانواده هشون در این سال نوی شمسی زندانی اند .
چهار‌شنبه 3 فروردین 1390

pesar shoja - استرالیا - استرالیا
به قران اعتقاد نداشته اتشش زده. اعتقاد اون به شما چه? بیغمبرید یا منجی عالم? نترسین حسابی هم اگه باشه به بای شما نمیویسند بس فضولی نکنید. راستی القیده و طالبان هنوز دنبال نیرو و باسدار سربازند و بول بهتری از دیگر کشورهای اسلامی میدن. برین فکر نون شبتون و خانوادتو کنید که خربزه ابه. برگردین مون کشوری که هر چند مترش یک مسچدوامامزاده است از شماست که بر ماست. یک با خدا امانه مسلمان
چهار‌شنبه 3 فروردین 1390

kurd.iran - سوئد - ارویکا
اااااااااوووووووووووووووووووووووووووووووههههه چقدر نظر !!!!!! دیگه حال نکردم نظر بدم .
چهار‌شنبه 3 فروردین 1390

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
ما ناراحت نشدیم بلکه از حماقت این فرد ناراحت شدیم. مثلا این کار چه سودی برای اونها و برای حمایت کننده هاشون که از وی حمایت می کنند داره؟ خدا در قرآن گفته ذکر للعالمین. یعنی برای عالمیان است. مفهوم؟ این هم اوج نادانی هست که کسی بگه چون اسلام در سرزمین عرب ها نازل شده پس برای عربهاست. پس اگه اینطوره اگر یک امریکایی زرتشتی بشه باید گفته بشه اون ایرانی هست؟ - همین..
چهار‌شنبه 3 فروردین 1390

پویا استانبول - ترکیه - استانبول
صبر خداوند خییییییییلی زیاده که اون کشیش وامثال مثل انو وامثال مثل شمارو تحمل میکنه///////خداوند حافظ کتابشه هر کاری می خواهید بکنید همراه بامسیحیان هرچی دلتونم می خواد بگید قدرت خداوند بیشتر از این حرفهاست.
چهار‌شنبه 3 فروردین 1390

منگوله مشهدی - ایران - مشهد
bita tehrani - کانادا - ونکوور. متشکرم. حتما
چهار‌شنبه 3 فروردین 1390

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
krag - آمریکا - ویرجینیا. خبر دارم عزیزم. باز هم میکنند! اگر خواب بودم که نمی تونستم کامنت بزارم!
پنج‌شنبه 4 فروردین 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
مسلمان ایرانی - ایران - شیراز . تو در نادانی و بی هویتی خودت غرق باش به کامنت من دخالت نکن-- چند ماهی پیدات نبود دوباره جیره مواجب تبلیغ این دین ایران برباد ده رسید?? خواهی دید اگر ملا بگور بره اثری از منبع درامدت این دین نخواهد بود// در ضمن هیچ مسلمانی ایرانی نیست چرا که مسلمانان اجداد ایرانیان را قتل عام و زنانشان را برده ی خود کردند.
پنج‌شنبه 4 فروردین 1390

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس 1- ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس از چی سوختی؟ چندماهی کار داشتم نمیتونستم بیام سایت. تا زمانیکه کسانی مثل تو توی سایت هستند ماها هم هستیم.. در ضمن یادت باشه کافر همه را به کیش خود پندارد. چون جیره ی خودت داره میرسه فکر کردی همه مثل خودت جیره میگیرن؟ ببین من روانشناسم تا بگی ب من تا اخرش رفتم که چی کاره هستی. پس به نفعته که با من کل کل نکنی که به ضررت تموم میشه. اهان فهمیدم از کجا داری میسوزی. چون پهلوی ها رفتن و منبع درامدت کمتر شده فکرمیکنی اگر اخوندها برن به ضررم تموم میشه؟ اتفاقا به درک که اخوندها برن. مثل تو که از رژیم سابق جیره مواجب نمیگرفتم که با رفتنشون ناراحت بشم. خوشم میاد خوب خودتو به دیگران می شناسونی. داغ وطنت رو دلت بمونه.بسوز که سوختنتو خوب می بینم. اونقدارا هم پول دارم که صدتای مثل تو رو بخرم و ازاد کنم. مثل تو گیر این مواجب نیستم تا اموراتم بگذره. معلومه کی از صبح تا شب پشت سایته تا هی کامنت بذاره تا از سوسیال ها و.. جیره بگیره. در ضمن به اون کسی که این سفسطه رو گفته که هیچ مسلمانی ایرانی نیست سلام برسون و بگو خیلی ابلهی.
جمعه 5 فروردین 1390

مسلمان ایرانی - ایران - شیراز
ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس 2- هر موقع منطقی حرف زدی جواب منطقی بهت میدم.تو که اینهمه ادعای ایرانیت میشه چرا نوشتی ارتمیس سوئد؟ هههه چرا ننوشتی ارمتیس ایران؟ اگر قراره ایران آزاد بشه که کسانی مثل تو در ایران دارای مناسب و پست و غیره بشوند و به ایران بیایند همون بهتر که ایران آزاد نشه. از چاله تو چاه می افتیم اون موقع. حالا چون من مسلمان هستم دچار بی هویتی شدم؟ اگر یک امریکایی زرتشتی بشه پس دچار بی هویتی شده؟ وقتی میگم اوج نادانی هست ناراحت نشو. چون عین واقعیته. میگن نادان ( ابله ) اول حرف میزنه بعد فکر میکنه. حالا تو اول فکر نکرده حرف میزنی هیچ ، تازه حرف که میزنی بعدشم بهش فکر نمی کنی؛ پس حداقل به حرفهای من فکر کن. ذره ای تعصبت رو کنار بذار و کتابهایی رو بخون ( که اکثرا از کتابهای ضد اسلامی هستند ) که نوشته اند حمله کنندگان به ایران حتی یک کلمه از قرآن نمی دانستند. قبلا هم توی همین سایت گذاشته بودم. میتونی سرچ کنی و ببینی. پس دهنت رو ببند و الکی حرف نزن. همین-- لعن الله اعدائهم الی یوم القیامه
جمعه 5 فروردین 1390

mg42 - ایران - قزوین
آب که از سرگذشت چه یک وجب چه صد وجب
جمعه 5 فروردین 1390

+1
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.