وزیر اطلاعات ایران: عوامل ترور صانع ژاله شناسایی شدند


وزیر اطلاعات ایران: عوامل ترور صانع ژاله شناسایی شدند

صانع ژاله و محمد مختاری در جریان تجمع های اعتراضی روز 25 بهمن در تهران و حامد نورمحمدی روز یکم اسفند در شیراز کشته شدند

حیدر مصلحی، وزیر اطلاعات ایران می‌گوید که ماموران وزارتخانه تحت امر او موفق شده‌اند که عوامل قتل صانع ژاله، دانشجوی کشته شده در روز ۲۵ بهمن را شناسایی کنند.

آقای مصلحی که امروز (چهارشنبه چهارم اسفند) در جمع خبرنگاران سخن می‌گفت با اشاره به تحولات سیاسی دو هفته گذشته در ایران گفت: "روز ۲۵ بهمن دقیقا ضد انقلاب به میدان آمده بود و منافقان نیز به صورت فعال حضور داشتند."

او در ارتباط با نحوه قتل صانع ژاله گفت: "در روز ۲۵ بهمن، منافقان و جریان ضد انقلاب از اول طی طراحی و برنامه ریزی‌هایی که انجام داده بودند، فردی را از قبل شناسایی و او را ترور کردند."

وزیر اطلاعات ایران، جزئیات بیشتری در ارتباط با قاتل یا قاتلان آقای ژاله ارایه نکرد اما گفت که "اقدامات لازم در خصوص کسانی که شهید ژاله را ترور کردند، صورت گرفته و اقدامات بعدی به اطلاع مردم خواهد رسید."

کشته شدن دو نفر در جریان وقایع ۲۵ بهمن به نام‌های محمد مختاری و صانع ژاله، طی روزهای گذشته موضوع مناقشه میان حامیان و مخالفان دولت ایران بوده است.

در حالی که مخالفان حکومت با انتشار عکس هایی از دیدار صانع ژاله با آیت الله منتظری و همین طور گفته های دوستان و هم کلاسی های آقای ژاله تاکید می کردند که او از حامیان جنبش سبز بوده، رسانه های وابسته به حکومت (از جمله رادیو و تلویزیون دولتی ایران) او را از اعضای بسیج خوانده و حتی مدیرمسئول روزنامه کیهان درباره آقای ژاله گفت که "او برای ما خبر می آورد".

اختلاف نظری که در ارتباط با کشته شدن یک جوان دیگر در جریان اعتراضات روز اول اسفند در شهر شیراز نیز اختلاف نظرها ادامه دارد.

حامد نورمحمدی، دانشجوی دانشگاه شیراز در روز اول اسفند در حالی کشته شد که گزارش‌های متعدد از شکل گیری تجمعات اعتراضی مخالفان دولت در شیراز به مناسبت بزرگداشت هفتم دو کشته شده ۲۵ بهمن حکایت داشت.

آقای مصلحی "منافقان و جریان ضد انقلاب" را عامل قتل صانع ژاله دانست

در پی این رویداد، دانشجونیوز، از وبسایت های دانشجویی نزدیک به مخالفان دولت، به نقل از شاهدان عینی نوشت که حامد نورمحمدی، اهل خرم آباد و ساکن خوابگاه دستغیب دانشگاه شیراز، "از پل روگذر حد فاصل میدان دانشجو و میدان نمازی شیراز، توسط ماموران امنیتی به پایین پرت شده و پس از برخورد با ماشین در سطح خیابان پایین (خیابان ساحلی) جان خود را از دست داده است".

از سوی دیگر محمد موذنی، رئیس دانشگاه شیراز، در گفتگو با خبرگزاری فارس ضمن تایید کشته شدن حامد نورمحمدی در روز اول اسفند گفت که او در تجمعات شرکت نداشته و دلیل مرگ او "تصادف با یک دستگاه خودروی سواری شخصی" بوده است.

Sharafyabi - انگولا - بیمبه
حتما یک بدبخت مواد فروش و بی پدر و مادر را دارن خر میکنن که تو بکو این و ان ما به جای اعدام واسه مواد تو را یک هویت جدید میدهیم. بعدش هم شاید ترتیبشرو هم بدهند. مثل اب خوردن. مملکت گل و بلبل.
پنج‌شنبه 5 اسفند 1389

reza_frankfurt - المان - فرانکورت
دروغ پشت دروغ,از علی یک دست گرفته تا نوه نا خلف مموتی همه دروغگو,
پنج‌شنبه 5 اسفند 1389

divone azadi - مالزی - کوالالامپور
مرگ برجمهوری اسهالی. روحتون شاد.انشااله به یاری آرادیخواهان وکمک همدیگر ایران را پس از شرتون کم میکنیم وحق خون عزیزانمام را پس میگیریم
پنج‌شنبه 5 اسفند 1389

persian lost - تهران - ایران
دوران پهلوی ناممان خرابکار بود و تیربارانمان می کردند. درجمهوری اسلامی ناممان محارب شد و اعداممان کردند .. و خدا می داند که در حکومت بعدی ناممان چیست و چگونه ما را خواهند کشت...
پنج‌شنبه 5 اسفند 1389

محمداصلی - ایران - تهران
آیا هنوز هم کسی باقی مانده است که حرف های این آخوندهای دروغگو را باور کند ؟ اینها با وجود شواهد متعدد حتی در مورد ماهیت این شهید هم دروغ گفته اند چگونه انتظار دارند این ادعایشان در مورد عامل ترور شهید ژاله را کسی باور کند ؟ اینها سرشان را مانند کبک زیر برف کرده و چون خودشان نمی بینند فکر میکنند دیگران هم آنها را نمی بینند ! آیا دروغگویی این جماعت فاسد و نادان حد و حصری هم دارد ؟
پنج‌شنبه 5 اسفند 1389

naslesookhteh - ایران - تهران
یعنی خودتون رو پیدا کردید!
پنج‌شنبه 5 اسفند 1389

mehr47 - ایران - تهران
قبول نیست IRANIANUKباید کاری کنه که ما بتونیم اینجا شیشکی صدادار ببندیم.
پنج‌شنبه 5 اسفند 1389

behnam2009 - انگلستان - لندن
این آخوندها ثابت کردند دروغ حناق نمی آورد.
پنج‌شنبه 5 اسفند 1389

siya48 - آلمان - کلن
من با این حکومت کاری ندارم،ولی‌ با سابقه‌ای که مجاهدین دارن،که همیشه از آب گًل الود ماهی‌ گرفتند.چه در زمان جنگ و چه بعد از جنگ.همیشه خیانت خودشون رو به ایران ثابت کردند.از اینها هر کی‌ هر چی‌ بگه من باور می‌کنم.
پنج‌شنبه 5 اسفند 1389

علی محمودی نژاد - ایران - تهران
persian lost - بلیط یک طرفه بگیر!
پنج‌شنبه 5 اسفند 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
ای لعنت خدا.لعنت شیطان.لعنت آل محمد.لعنت آل امامانتان.لعنت آل 124 هزار پیامبراتون.لعنت خاندان لعنتیان.بر تو و رهبر وقیح و سران رژیم دروغگو و جنایتکار..تو آسمون اگر کفتری بچه اش را سقط جنین کند این بی پدر و مادر نامصلحی توسط سربازان بیشرف همیشه گم و گور شده.فورا قاتلانشان را دستگیر و طبق دستور.خدا و اسلام و قرآن.اعدام یا تیرباران و به مجازات میرسانند.. یک زندانی سیاسی دیگر را با چشم.دست.پا.گوش. بسته و توسط آمپولی دچار فراموشی میکنند و قربانی جنایات رژیم آخوندی.این مصلحی نهایت بی شرفی را از آن خودش کرده و به ناحق جوونهای ایران زمین را پرپر. میکند ولی روزی میرسد که باید جوابگو باشی هیچ ظالم و ظلمی پایدار نبوده.نیست.و نخواهد بود روحشان شاد تسلیت به خانواده هایشان و راه شان سبز و پایدار باد.
پنج‌شنبه 5 اسفند 1389

deli - انگلستان - لندن
انسان چقدر باید کثیف باشه که دروغ به این بزرگی رو بگه.....اینا مسلمون نیستن که !!هم مردمشونو میکشن هم تهمت بیجا بهشون میزنن
پنج‌شنبه 5 اسفند 1389

baghe bibarg - ایران - تهران
ااااااا.... چه جالب! رادان که می گفت مجاهدا به سمت ما و مردم شلیک کردن مام گرفتیمشون.. میگن دوروغگو کم حافظس ینی اینااااا.....
پنج‌شنبه 5 اسفند 1389

sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
این دروغها برای یه مشت احمق و خودفروخته گفته میشه تا یا یاور کنن و یا تظاهر به باور کردن بکنن. خریت مخصوص حکومت ولی وقیحه و نه مردم آزادیخواه ایران.
پنج‌شنبه 5 اسفند 1389

1k adame sadegh - کانادا - تورنتو
ای پست فطرت حیدر مصلحی چی فکر کردی ملت مترقی ایران را باچماق بدستان ولباس شخصی های بسیجی و سپاهیان بی ناموسی مثل خودت و رهبرت اشتباه گرفتی. این اراجیف تو کت ملت ایران نمیرود. نام تو مزدور هم جزوه اعدامیان ملت ایران نوشته شده.تا وقت باقی مانده فرار را بر قرار ترجیح بده.جون ملت ستم دیده ایران دارند اماده میشوند برای حمله نهائی.
پنج‌شنبه 5 اسفند 1389

zartusht67 - المان - فرانکفورت
برو پیش روان شناس مرتیکه احمق
پنج‌شنبه 5 اسفند 1389

بابک - ایران - سبزوار
بی شرف خودش بوده اشغال کثافت
جمعه 6 اسفند 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.