کشف داروی نشان دهنده خیانت جنسی


کشف داروی نشان دهنده خیانت جنسی

این دارو مجموعه ای از روغنهای مختلف گیاهی خوشبوئی است که تنها چکاندن یک قطره از آن در یک فنجان قهوه برای زوجین ، بوئی از آن متصاعد می گردد که شبیه به بوی بخور است و تا ۴۸ ساعت ماندگار خواهد بود .

ایرانتو نوشت:

زنی هندی ، داروی عجیبی را کشف کرده است که خیانت مردان را بر ملا می کند .

این دارو مجموعه ای از روغنهای مختلف گیاهی خوشبوئی است که تنها چکاندن یک قطره از آن در یک فنجان قهوه برای زوجین ، بوئی از آن متصاعد می گردد که شبیه به بوی بخور است و تا ۴۸ ساعت ماندگار خواهد بود .

این زن که نامش شانکیتا بالاول است در باره مکانیسم این دارو می گوید شیوه عمل این دارو به این نحو است که خیانت همسر منجر به کاهش تعداد اسپرمها در وی می گردد که این امر به نوبه خود باعث ایجاد یک سری واکنشهای بیولوژیکی در جسم مرد می گردد که تحت شرایط این کاهش اسپرمها در مرد، این دارو شروع به فعالیت نموده و رایحه خاصی را از خود متصاعد می کند .

جالب توجه است که شرکت مالک انحصاری این دارو در حال کار بر روی تولید نسخه زنانه این دارو نیز هست تا مردان نیز بتوانند تا از داروهایی مشابه استفاده کنند.

feminism - انگلستان - لندن
کدوم نادان و کوته فکری اینو باور داره , ایشون دیگه عصاره مکر و فریبه . و حتما این دارو توسط رمالان و فالگیران به ثبت رسیده !!! جالب اینجاست که فقط خیانت مردها را بر ملا میکنه !!
جمعه 19 آذر 1389

sara_usa - امریکا - تگزاس
لطفا 10 تا شیشه از این دارو و به اضافه ان چماق که تو عکس بالا تو دست زنه هست را برام بفرستید من اولین مشتری برا این دارو هستم
جمعه 19 آذر 1389

cyrus0007 - استرالیا - بریزبن
مزخرفه, از اون مطالب در پیت بود
جمعه 19 آذر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
واقعا خنده داره! اینو بخونید: ا ین دارو شروع به فعالیت نموده و رایحه خاصی را از خود متصاعد می کند ! بو هندیها رو از200 متری میشه فهمید! :-) البته هر نوع بوی خوبی برای هندیها خیانت محسوب میشه! خیانت به بوی کشورشون :-) ازشوخی گذشته مرد یا زنی که با زور بخواد طرف مقابل و باخودش نگه داره ول معطله!زور شامل حال مخ زنی و پول ریختن و خودتو جای کسی که نیستی جا زدن هم میشه ! بهمین دلیل چیزی به نام خیانت وجود نداره! همون لحظه که اینکار میکنی قرارداد رو نقض کردی طرف مقابل ندونه خودت که میدونی! وقتی یک طرف از دو طرف قرار داد یک قرارداد نقض کنن قراردادفسخه! بخصوص اینکه شما بخودت قول دادی که به عهدت وفادار باشی نبودی قول خودت رو شکستی! البته این قرارداد بعضی وقتها خودبخود فسخ میشه زمانی که دیگه دوسش نداری یا چش چش میکنی هم ,اگرچه کاری نکردی اماصدای شکستن قرارداد رو میشنه شنید! کلمه خیانت در روابط زناشوئی خیلی بیمعناست!
جمعه 19 آذر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
ادامه: وقتی تعلقی نداری خیانت به چی? زمان تمام اینحرفهای دهن پرکن و بیمعنا رو برات توضیح میده ,عشق و خیانت و این دروغها کلا ساخته و پرداخته شیادان هست, زنان نیاز دارند که بچه بیاورند تا به تکامل برسند, و مردان در ازادی, لذت شکارو خلاقیت رو به نمایش میگذارند تا متکامل شوند! شیادان و کلمه بازان رسوا خواهند شد.
جمعه 19 آذر 1389

sobhanjan - امارات - ابوظبی
دیگه هیچی حالا بیایید بشینین اسپرم بشمارید
جمعه 19 آذر 1389

bita tehrani - کانادا - ونکوور
بزرگترین کشف قرن!!!
جمعه 19 آذر 1389

saaami - سوئد - استکهلم
یعنی اگر یه مردی جنود بشه یا خودارزائی این دارو میتونه تشخیص بده که خیانت بوده یا نه? چه مذخرفاتی...حالا خانوما از این اتا اشغالا ندین شوهراتون بخورن شهید شن....خانومای ایرانیم که منتظر این چیزان هه هه هه
جمعه 19 آذر 1389

khosh bavar - ایران - یزد
این دیگه چه خبر کابوس اور و وحشتناکیه, که اول صبح در سایت میگذارید !? ولی بیشوخی, من که متوجه مطلب نشدم !? قطره . قهوه . بخور . اسپرم کم !? اسپرم کم چه ربطی به نشاندهنده خیانت داره !? مگه زن هندی اسپرم را وزن میکنه °!° این معجون برای خودشان خوبه که باعث کمبود جمعیت کشور 1,2 میلیاردی شان بشه !°
جمعه 19 آذر 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
saaami - سوئد - استکهلم ..جنب...خود ارضایی..مزخرفات..درستش اینه دوست خوب من
جمعه 19 آذر 1389

mashady - انگلیس - منچستر
جلوی خیانت رو بزور نباید و نمیشه گرفت . مرد و زنی که با هم سکس کافی نداشته باشن و نیازهاشون با هم جفت و جور نشه از طرف دیگه امکان جدایی و طلاق هم نباشه چه باید بکنند تا اخر عمرشون با خودشون ور برن( ببخشید) تمام بدبختی ما اینه که رفرنس نداریم رفرنس ما کتابهای حدیث و قران و شعر های مزخرفه که غیرت رو برعکس ترجمه میکنن غیرت یعنی خودخواهی غیرت یعنی زورگویی غیرت یعنی دست اویز دینیها برای اثبات احکام مسخره شون غیرت یعنی کرکری خوندنهای بی منطق و کودکانه
جمعه 19 آذر 1389

bluestar - ایران - تهران
تا احمق در جهانست شیاد در امانست
شنبه 20 آذر 1389

ros20 - سوئد - إستکهلم
به نظر من خیانت با قتل هیچ تفاوتی نداره از مردو زنهای که نمتونن خودشونو کنترل کنن دست به این کثافت کاری میزنن واسه تبرعه شدن خودشون هم زبون میریزن جملاتی چون زنم منو نمفهمه درک نداره یا به اجبار شوهرم دادن اخلاق نداره نفرت دارم .باید جای قهوه سم بخورن جهان ازدستشون راحت شه ایشالا..
شنبه 20 آذر 1389

khosh bavar - ایران - یزد
ros20 - سوئد - إستکهلم : ros خانم, اگر اینطوری که حکم کردی, باید در جهان میلیونها افراد مسموم, قاتل و مقتول وجود داشته باشه ?! شما در کشوری هستی, که اینطور حکمها را وحشتناک و غیرقابل درک میپندارند ! و اگر اینطور باشه, پس سیلویا باید king Gustav را مسموم کنه, که بتازگی داستان روابطش فاش شده °!° شاد و رز باشید !
شنبه 20 آذر 1389

odin - بلژیک - انتورپن
اقا جان چرا همه نگران شدین؟ کار نیست که اسان نشود، مرد باید که حراسان نشود.وقتی خانومتون از این کلکها زد شما هم برین تو اطاق رو پر از گل بکنید و تا میتونید عطر و ادکلن بزنید و یه مشت هم سیر خام بخوریدتوی توالت هم بوگیرها رو بردارید.ببینم اونوقت خانوم بازم میتونه بو بکشه؟یا از همه بدتر، قبل از اینکه برین خونه با جوراب برین تو اب بعد که جورابها خیس شد کفشتون رو بپوشید و یکی دو ساعت بعد تو خونه کفشها رو در بیارید. خانوم مثل بچه ادم خودش پشیمون میشه و ماسک تنفسی میزنه.با ما مردهای ایرانی نمیتونن در بیافتن
یکشنبه 21 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.