منتخبی از تصاویر روز اینترنت ۲


منتخبی از تصاویر روز اینترنت 2

نیوز،یک نوجوان ونزوئلایی برای یافتن عضوی از اعضای خانواده اش به درون سیلاب شیرجه زد .البته شاید به نظر به رسد با توجه به بی تفاوتی افراد حاضر در عکس این یک اقدام نمایشی باشد اما منتشرکنندگان خارجی این عکس از این اقدام بعنوان یک فداکاری و از جان گذشتگی یاد کرده اند.

مدال رسمی ارتش آمریکا در سال 1992 با عنوان خلیج فارس

افتادن یک زن بریتانیایی درون آب دریاچه ای یخ زده در اثر شکسته شدن یخها. این زن در نهایت با کمک سگ خود از غرق شدن نجات یافت

عکسی جالب از نیکولا سارکوزی رییس جمهوری فرانسه در سفرش به شهر بمبئی هند

استفاده از باقی مانده ستون تخت جمشید در نماز خانه خواهران 

پوستر "مختار و احمدی نژاد" در اراک

عکس:مهران مدیری در اولین نقش خود در تئاتر

مغازه لباس فروشی در دوران قاجار

بابا نوئل روی دریا : مردی با لباس بابانوئل مشغول اسکی روی آب در دریاچه ای در هامبورگ

سرباز آلمانی در لباس بابانوئل در قندوز افغانستان

شلیک هلی کوپتر جنگی

یک مرد ماجراجو در حال شیرزجه زدن به داخل استخر در پارکی درلندن. هوای انگلیس در روزهای اخیر بر اثر بارش برف به شدت سرد شده است

همسر یکی از سربازان کشته شده آمریکا در افغانستان در کنار تابوت شوهرش در گورستان ملی آرلینگتون در ویرجینیا

بعد از دیدار چند ماه پیش آرنولد با مدودوف این بار نوبت به پوتین رسید که با بازیگر مشهور فیلم کشتی تایتانیک دیدار و ملاقات کند.

wildpiony - هند - بمبیی
آخی دلم واسه اون زنه سوخت. بعدش که لئوناردو رو دبدم اون یادم رفت. چقدر نازه این بشر..
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

rezoo - ایران - تهران
سلام به همه عزیزان :. دوستان عربهای کوته فکر در فیس بوک صفحه ای رو تحت عنوان خلیج مجهول ع . ر. ب . ی درست کردند و توسط گزینه like که برای یکدیگر ارسال میکنند تا کنون بالای سه هزار نفر از کشورهای عربی رو جمع آوری کردن . ما نیز به نوبه خود سعی داریم که در فیس بوک نیز همانند همه جا با پشتیبانی و حضور پر شور خود , مشت محکمی بر دهانشان و همچنین پشتیبانان آنان بزنیم . با اجازه از مدیریت محترم وبسایت جهت اطلاع رسانی , لطفآ به صفحه خلیج فارس در فیس بوک بروید و لینک صفحه را برای دوستان خود بفرستید , لینک صفحه خلیج فارس :. https://www.facebook.com/pages/ThePersianGulf/160210204023959. لطفآ همه اطلاع رسانی کنید و دست در دست هم بگذاریم تا دست و زبان این دشمنان را از سرزمین خود کوتاه کنیم . خلیج همیشه فارس بوده و خواهد ماند .
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
این عکس شمره کنار احمدی نژاد. تا جایی که من می دونم سپاهیان ابن زیاد سرخپوش و سپاحیان حسین سبزپوش بودند. ضمنا کسی که فقط یک بار تخت جمشید رفته باشه می دونه که این سنک نه از نظر طرح و نه از نظر جنس متعلق به اونجا نیست. بیشتر به حکاکی های دوران صفوی در اصفهان شبیهه. سرستون های تخت جمشید هر کدام دو سه متر شعاعشونه.
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

iranesabz - هلند - امستردام
با دیدن عکس مربوط به دوران قاجار فقط باید درود به روان رضا شاه بزرگ فرستاد که ایران و ایرانی را چگونه تغییر داد.
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

bache shapoor - سوئد - یوسدال
عکسها جالب لود مخصوصا دو عکس. 1.مدال رسمی امریکا. 2 نجات زن بریتانیایی توسط سگش.
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

porharfi - هلند - آرنم
به مغازه لباس فروشی در دوران قاجار نگاه کنید"...* من مُــــــلا ها را بَرَنده. و پیروز اعلام میکنم !!!...فاصله زمانی دوران ِ قاجار تامحمد رضا شاه و آبادانی. ایران...و زمانیکه ملا ها از 1357 تا امروز "*...نابودی و خرابی و فاجعه ایی!...*" که با ایران و ایرانی انجام دادند!!..."بنابر این .ملایان پیروزند !! درحال ِ خرابی. هر روزَند!!..
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

zahra50 - دانمارک - کپنهاگ
عجب تیکه ای شده این لئوناردو .البته بعد از همسر من .
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
wildpiony - هند - بمبیی-اگردوستم داری برو برای من خواستگاری ازش..من لئورومیخوام..
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

dannni - سوئد - استکهلم
katrina - اسکاتلند - گلاسگو/ کاترین مارا شریک غمت بدان
جمعه 19 آذر 1389

love-iran - ایران - مشهد
باحال بید اما چه ربطی خلیج پارسی ما به این امریکا کثیف دارد این اگه با ما خوب بود که همیشه دنبال ضایع کردن ما نبود تحریم ها رو بر میداشت تا مردم یکم حال کنند مرک بر امریکا مرگ بر شیخ
جمعه 19 آذر 1389

aziz iran - دانمارک - کپنهاک
آسد ابولی واعظ -جاکارتا بابا ایول چقدر دقیق نظر میدی اینقدر با اخوند نشست و برخاست کرده ئی و نقش اوباش آخوندها را بازی کرده ئی که در یه عکس میتونی شمر را از مختار تشخیص بدی و حتی سپاهیان ابن زیاد زمانه را هم خوب میشناسی و میدونی رنگ لباسشون چی بوده و میدونی حتی چه نوع ساندیسی می نوشیدند بابا دمت گرم ِ نمیدونستم که تو مرام شما حوزه علمیه را هم شیراز و تخت جمشید میگن - آخه تا کجا تو میتونی عبا و عمامه ات از ملت پنهان کنی و از غارتگران ایران زمین و بی فرهنگان و خس و خاشاک حکومتی حمایت کنی که حتی انچه را می بینی عیان است انکار کنی - اگر یه تیکه آجر اثار ملی ایران را به یه بچه ایرانی نشان بدهی جاشو ادرس شو و سابقه ی تاریخشو برات میزاره کف دستت اونوقت تو بما میگی که این اثر تاریخی از تخت جمشید نیست - حتما این یه تیکه سنگ قبر امام دجالت که اینجا گذاشتند ؟؟؟.
جمعه 19 آذر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
واقعا حیف است که انسانی به این شهرت بازیگری در کنار این جنایتکار تاریخ شست بگیرد,,, خوب تو چشمان چکمه ببخشید پوتین نگاه کنید اصل حرامزاده ای در چشمانش معلومه چون شریک آخوندهاست و ضد دموکراسی و آزادیست.
جمعه 19 آذر 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
dannni - سوئد - استکهلم-مرسی دنی جونم ممنون عزیزم..
جمعه 19 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.