سکس،الکل ومخدر در پارتی‌ آقازاده خادم الحرمین الشریفین!


سکس،الکل ومخدر در پارتی‌ آقازاده خادم الحرمین الشریفین!

آینده نیوز : بر اساس اسناد ویکی لیکس، کنسولگری آمریکا در جده گزارش داده که پارتیهای آنچنانی سرشار از الکل و مواد مخدر و زنان به یکی از هنجارهای زندگی جوانان در عربستان سعودی تبدیل شده است.

به گزارش آینده، در یکی از تحریک کننده ترین افشاگریهای ویکی لیکس، سندی مربوط به وزارت امور خارجه آمریکا منتشر شده و به مناسبت جشن هالووین سال گذشته، نگاهی اجمالی به صحنه های زندگی پنهان اجتماعی در حکومت پادشاهی آل سعود کرده است.

در این سند به تاریخ 18 نوامبر 2009 آمده: در پشت محافظه کاری وهابیت در خیابانهای عربستان زندگی شبانه زیر زمینی برای جوانان جده در حال شکوفایی است که در آن همۀ طیفهای وسوسه ها و فسادها قابل دسترس است: الکل، مواد مخدر، سکس. اما به شدت پشت درهای بسته.

مقامهای کنسولی آمریکا در یکی از این پارتیها به دعوت یکی از شاهزادگان جده حضور یافته بودند که نام او از این سند توسط ویکی لیکس حذف شده است. میزبان نیز از جمله شاهزاده‌هایی بوده که از این مهمانی لذت می برده است؛ مهمانی که تحت تدابیر شدید امنیتی برای جلوگیری از ورود پلیس مذهبی برگزار شده.

حدود 150 مرد و زن جوان 20 تا 30 سال در این مهمانی حضور داشته تا همه محدودیتها را برای نشان دادن لباسهای زیرشان کنار بگذارند.

در این سند آمده: صحنه مانند یک کلوپ شبانه خارج از عربستان است: مشروبات الکلی، رقص دختر و پسرهای جوان، دی جی و ... .

این در حالی است که مصرف مشروبات الکلی در عربستان ممنوع است، محکومیتهای معمول برای حمل مواد مخدر نیز شلاق در ملأ عام و حبسهای طولانی مدت است.

یک جوان سعودی در این مهمانی به یکی از مقامها گفته است: افزایش محافظه کاری در جامعه عربستان طی سالهای گذشته تنها باعث شده تا این گونه فعالیتهای اجتماعی به داخل خانه های مردم برود.

نظرات کاربران سایت آینده نیوز در مورد این مطلب :

*مۀ طیفهای وسوسه ها و فسادها قابل دسترس است" عجب ادبیات اشنایی داره اقای سفیر امریکا تو عربستان

*خوبه آمریکا تو تهران دیگه کنسولگری و سفارت نداره..!

*اینا وضعشون از ایران خیلی بدتره!

*لابد فردا فدراسیونشون اعلام میکنه تمام پارتی روهای حرفه ایی مادام العمر محرومند ...

*در مورد ایران چی؟

*حالا ما جلوتریم یا اونا!! در سند چشم انداز باید این لحاظ بشه که ما جلوتر باشیم

donya77** - آلمان - آلمان
سلام. من عضو جدیدم.
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

khosh bavar - ایران - یزد
چون عرب هستند, نباید ارزوی ازادی اجتماعی را داشته باشند ?! این تجربه شخصی من میباشد: همه صفتهای انسانی مانند: ترس, امید, شادی, غم, تشکیل خانواده, ازادی بیان و و و در تمام افراد 6 میلیاردی کره زمین 100 % شبیه هم است و فقط رنگ پوست و زبانهای مختلف , باعث جدایی و شکاف دلهای ساکنان کره زمین میشه, پس یک جواب عرب مانند یک جوان افغان, اروپایی و ایرانی بسیار شبیه هم هستند !
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

artosh - ایران - تهران
اسناد ویکی لیکس که همه دروغ و مضخرف بود............! خاک بر سرتون که چیزی از سیاست بارتون نیست. من موندم اینا با این همه حماقت و مهندسی ناجور و .. چطور تونستن تا الان بهمون حکومت کنن.........!
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

red.boy - ایران - تهران
ببخشید مگه چه اشکالی داره؟ مگه سکس مشکلی داره؟؟ مگه الکل مشکلی داره؟ البته با مواد مخدر مخالفم. ولی هیچ مسئله مهمی نیست که بیایید لینک بزارید براش. تو همه کشورها اتفاق میوفته. سران همه بلادها از این کارا میکنن. حتی خود ج.ا . حالا چون عربن شما باهاشون مشکل دارین نباید هیچ کاری بکننو چون عربن نه حق مست کردن دارن نه سکس.
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

zoroye iran - اتریش - وین
در تمام کشورهای مذهبی از اتفاقات مییفته محدودیت باعث چنین اتفاقاتی میشه
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

mehrabooon - ایران - تهران
donya77** - آلمان - آلمان .خوشامدی .امیدوارم نظرات خوبی بدی.فقط خواهشا اگر از ساندیس خوشت میاد به ما بگو ما هم تکلیفمون رو بدونیم.سبز باشی.
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

طاطا - ایران - تهران
خب اینجا هم پارتی هست میگی نه؟ نمونه اش همین چند وقت . حسین پارتی شروع شده چه جورم.
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

foruzan - ایران - تهران
عجب تیتری داره ، مخاطب جذب کنه ، البته این چیزها همه جای دنیا هست ، چیز عجیب غریبی نیست ، فقط در بعضی جاها صداش درنمیاد ، البته این بعضی جاها بسیار هستن .
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
فساد و فحشا در میان جوامع مذهبی بیداد میکند. ان از قم این از عربستان و نیز پاکستان و میان اعراب خلیج فارس. عیاشی و هرزگی از ویژگیهای مردان سعودی واماراتی است. با داشتن چهار زن راضی نبوده و دهها معشوقه دارند. زنانشان هم مانند فاتی کماندوهای ایران در زیر چادر دهها دوست پسر دارند. چندسال پیش یک امیر پیر عیاش اماراتی تکه گوشت دوست دختر انگلیسی اش را کنده بود و حسابی ابروریزی کرده بود.
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

Don Mario - کلمبیا - بوگوتا
وقتی‌ تو مکه و مدینه فروش سیگار ممنوع است و خرید آن چیزی شبیه خرید مواد است ، داستان این شکلی‌ میشه ، البته تو جده مساله فرق میکنه و خارجی‌‌ها میتواند بی‌ حجاب در خیابان ظاهر شوند و در کلّ گرفته گیری بیشتر از ایران هست !
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
donya77** - آلمان - آلمان..خوش اومدی
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
درست که مردان عرب ماکسی می پوشند ولی بهر حال دل دارند.khosh bavar - ایران - یزد.از نظر فرهنگ و لغت خیلی با هم تفاوت دارند الان شاید بعضی ها فکر کنند که اینطور نیست ولی واقعیت همینه که هیچ فرهنگی. فرهنگ ایرانی نمیشه همون برخورد گرم و مهمان نوازی احترام متفابل و... نشانه و نماینده هر کشوریست اما متاسفانه چون چندین دهه است که آخوندها خود را به مردم ایران به زوراسلحه وارعاب تحمیل کرده اند . حتی پدر نسبت به خانواده یا فرزندانش عوض شده.. در ضمن غلط املایت را اصلاح کن چون تو همین هم شک دارم ...کلاغه خواست راه رفتن کبک را بیاموزد= که راه رفتن خودش را هم فراموش کرد.
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

Felfel GHermez - جمهوری چک - پراگ
donya77** - آلمان - آلمان سلام خوبی خیلی خوش اومدی
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

khosh bavar - ایران - یزد
خانه به دوش - سوئد - استکهلم : مشک ان است که ببوید .. نه انکه عطار بگوئید ! احساس شما را درک میکنم که باید هم اینطور اعتراف کنید که فرهنگ خود را بهتر از دیگران بدانی, که امیدوارم این امر باعث غرور کاذب و فخر به بقیه فرهنگها نباشه و مانع انتقاد کردن از فرهنگ خود باشیم, زیرا قانون و جبر طبیعت هست که باید همیشه در حال حرکت, جنبش و تطبیق باشی, وگرنه محو خواهید شد. ارزشهای اجتماعی و فرهنگی هر جامعه ای برای هر جامعه و مردمش قابل تقدیر و قابل انتقاد هست. متاسفانه متوجه این جمله نشدم : " حتی پدر نسبت به خانواده یا فرزندانش عوض شده. در ضمن غلط املایت را اصلاح کن چون تو همین هم شک دارم ...کلاغه خواست راه رفتن کبک را بیاموزد= که راه رفتن خودش را هم فراموش کرد. " !? بنی ادم اعضای یکدیگرند .. ! من از نیازهای طبیعی و اجتماعی بشریت حرف زدم که شاعر معروف انرا چندصد سال پیش اینطور به شعر سرود !? و از طرفی هر کجا که گلی هست, خاری هم هست = فرهنگ ما هم گل هست و خار هم دارد مانند تمام فرهنگهای دیگر که هم مثبت هستند و هم منفی °!°
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
جالب اینجاست که سعودی و ج.ا دو سر اسلام افراتی، منطقه را به آشوب کشیده و اسلام را بر سر مردم میکوبند، ولی خودشان چه ها که نمیکنند.
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
برا کسایی که عجیب بودن این خبر رو نفهمیدن بگم که این خبر صدها نوع مطلب رو می رسونه. مثلا اینکه کل مردم ساده دنیا به امید گرفتن لقب حاجی و ارزج و قرب تو در و همسایه ، بعد از عمری دولا و راست شدن واسه خدای اعراب پامیشن میرن مقدس ترین مکانشون و خبر ندارن که بچه های رئیس های این کشور مقدس ، پشت پرده چه پارتی هایی که را نمیندازن و این این اسلام حتا تو خود عربستانش هم پشت و رو داره. مثل ایران و مسئله آخوندهای تریاکی که عشق بنگ و سکس دارن. برید مصاحبه های فاحشه ها با این اخوندها رو یوتیوب و بقیه جاها پره. دیگه چی بگم از این خبر که میشه ازش کتاب نوشت. اعجب می کنم بعضی ها میگن خب که چی؟ عشق و حاله دیگه!!!!
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

bluestar - ایران - تهران
این وهابیها ریاکار و دوچهره هستند. به شیعه ها که میرسند کتابهای مذهبیشان را آتش میزنند و آنها را متهم میکنند که در مذهبشان ازدواج موقت حلاله. ولی در ریاض پایتخت کشورشون برای آمریکاییها کاباره و مشروب فروشی راه انداخته اند و فاحشه های سعودی و مصری را در اختیار آمریکاییها قرار میدهند
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

anty mola - عراق - اربیل
از این جور پارتیها اقای اسلام هم داشت منتها تک و تنها خودش با یک . حرمسرای کامل از ٩ ساله به بالا چرا کسی شهامت ابراز آن را ندارد؟؟؟؟؟؟. آخوندای قاتل ایران اسلامی هم که جای خود دارد.......................
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

afsaneh555 - ایران - تهران
سلام donya77 آلمان آلمان خوش اومدی موفق باشی
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

khosh bavar - ایران - یزد
ehsan_2nd_time - یوکی - لندن : بقیه مردم دنیا خودشان مقصر هستند که ارزو و ارمانهای اجتماعی را " فقط " به طرز لباس و فرهنگ مربوط میکنند. و چه بهتر از این, که جوانان مغرور و باشهامت باتوجه به مجازاتهای انچنانی, خود را به عقب نکشیدند و به زندگی جوانیشان ادامه میدهند, چه در ایران, چه در افغانستان و چه در اعراب, ! مانند همه جوانان دول اول, ایا قابل تقدیر نیست ?!
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

خانه به دوش - سوئد - استکهلم
bluestar - ایران - تهران ,,,ببخشید منظور شما از ازدواج موقت همون صیغه ا یست که خانم هر ساعت بغل یک آخونده, و وقتی خوب دوشیده شد. طفاله اش را به داخل جامعه تزریق میکند.
جمعه 19 آذر 1389

sonne23 - المان - دارمشتات
شما فکر میکنید که سران ایران و اقازادهشون بهتر از اینها هستند. از موقهی که جمهوری اسلامی در ایران ایجاد شده مصرف مواد مخدر . الکل 100 برابر نسبت به حکومت قبلی شده . همجنس بازی در بین مردها و زنان 100 برابر شده که اکثر انها هم اقازاده و دختران ملاها و نصف دیگه هم ملاهای فیضیه قم میباشند .
جمعه 19 آذر 1389

+5
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.