زن جوان فریب راننده آژانس شیطان صفت را خورد


زن جوان فریب راننده آژانس شیطان صفت را خورد

عصر 20 آبان امسال پیرمردی 56 با مراجعه به دادسرای امور جنایی تهران خبر از ناپدید شدن دختر 28 ساله‌اش به نام مریم داد.

با تشکیل پرونده مقدماتی و به دستور دادیار شعبه چهارم دادسرای ناحیه 27 تهران، پرونده جهت رسیدگی تخصصی در اختیار کارآگاهان پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

پدر مریم با مراجعه به پایگاه پنجم پلیس آگاهی در خصوص مفقود شدن دخترش به کارآگاهان گفت: دامادم روز 19 آبان با من تماس گرفت و مدعی شد که مریم به همراه جوانی حدوداً 30 ساله و پس از آنکه وی به صورت اتفاقی به منزل برگشته و آن دو را در داخل خانه می‌بیند، از منزل خارج شده و از آن زمان نیز دیگر هیچ خبری از او نداریم.

با توجه به اظهارات پدر مریم درباره ادعای دامادش به نام بهنام، تحقیقات از او در دستور کار کارآگاهان پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و این در حالی بود که بهنام به علت ضربات متعدد چاقو در بیمارستان در حال درمان قرار داشت.

بهنام در اظهارات خود به کارآگاهان گفت: ساعت 5 بامداد روز 19 آبان برای رفتن به محل کارم در غرب تهران، واقع در اتوبان کرج، از منزل خارج شدم و این در حالی بود که تصمیم داشتم تا آنروز برای بردن ماشینم به تعمیرگاه مجدداً به منزل بازگردم اما چون اطمینان نداشتم که می‌توانم مرخصی بگیرم موضوع مراجعه به خانه، برای بردن ماشین، را به مریم نگفته بودم.

در حدود ساعت 9 صبح بود که توانستم برای چند ساعت از سرکارگر مرخصی بگیرم تا ماشینم را به تعمیرگاه برده و به سرعت به کارخانه بازگشتم اما در کمال تعجب زمانیکه وارد خانه شدم تا کلید ماشین را برداشته و به پارکینگ بروم، مریم را به همراه جوانی حدوداً 30 ساله و با موهای بلند در خانه مشاهده کردم؛ مریم و این جوان 30 ساله که از مشاهده من بسیار غافلیگر شده بودند، بلافاصله قصد فرار از داخل خانه را داشتند و زمانیکه قصد داشتم مانع از فرار آنها شوم، با زدن چندین ضربه چاقو به گردن، شکم مرا مجروح کرده و آن جوان 30 ساله، پس از "شکستن تلفن داخل منزل "، "قفل کردن در منزل " و "برداشتن کلید خودرو " از خانه به همراه مریم از خانه خارج شد و از آن زمان تاکنون نیز دیگر از آنها هیچ اطلاعی ندارم.

بهنام در ادامه اظهارات خود درباره نحوه انتقالش به بیمارستان گفت: در حالی‌که تلفن خانه شکسته بود و من نیز به خاطر خونریزی شدید دیگر جانی برایم نمانده بود تا خود را به در منزل برسانم، با تلفن همراهم به برادرم زنگ زده و موضوع را به او توضیح دادم و او نیز پس از چند دقیقه به همراه پدرم و برادر دیگرم، به محل سکونتم در یک مجتمع مسکونی آمدند و پس از شکستن در ورودی مرا به بیمارستان منتقل کردند.

کارآگاهان پایگاه پنجم در ادامه تحقیقات پلیسی خود، با انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی جوانی به نام علیرضا شدند که برابر اطلاعات به دست آمده از اهالی مجتمع مسکونی به عنوان راننده آژانس چندین بار به مجتمع مراجعه داشته است.

با شناسایی علیرضا و آژانس محل کار علیرضا در منطقه غرب تهران، کارآگاهان پایگاه پنجم به آژانس اتومبیل مراجعه و با بدست آمدن تصویری از علیرضا، وی از سوی بهنام مورد شناسایی دقیق قرار گرفت.

با شناسایی علیرضا به عنوان متهم تحت تعقیب پلیس، کارآگاهان در ادامه تحقیقات خود موفق به شناسایی محل سکونت علیرضا در شهرک غزالی شدند اما در ادامه تحقیقات از محل سکونت علیرضا مشخص شد که وی از چند روز پیش به این محل نیامده است.

در تحقیقات انجام شده از همسایگان محل سکونت علیرضا در شهرک غزالی، مشخص شد که علیرضا در اظهارات خود به آنها مدعی شده که او موفق به گرفتن دعوت‌نامه از یکی از کشورهای اروپایی شده و او قصد دارد تا به زودی از کشور خارج شود.

در ادامه تحقیقات، همسایگان علیرضا به کارآگاهان عنوان کردند علیرضا علاقه شدیدی به داشتن موهای بلند داشت اما چند روز پیش بود که در کمال تعجب او را مشاهده کردیم که موهایش را کاملا کوتاه کرده است.

کارآگاهان پایگاه پنجم در ادامه تحقیقات خود، سرانجام موفق به شناسایی مخفیگاه علیرضا در شهرک واوان شدند. با شناسایی مخفیگاه علیرضا، کارآگاهان 7 آذر با اخذ نیابت قضایی به مخفیگاه رفته و پس از ورود به داخل مخفیگاه، علیرضا و مریم را در داخل مخفیگاه دستگیر و به پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل کردند.

با انتقال متهمان به پایگاه پنجم و آغاز تحقیقات کارآگاهان، هر 2 متهم در همان تحقیقات ابتدایی به ارتباط و آشنایی اعتراف کردند.

علیرضا در اعترافات خود به کارآگاهان گفت: چندی پیش به عنوان راننده آژانس به در مجتمع مسکونی محل سکونت مریم مراجعه کرده و از آنجا بود که برای اولین بار با مریم آشنا شدم؛ پس از چندین نوبت سرویس آژانس که در هر بار نیز من به عنوان راننده آژانس به در منزل مراجعه کرده بودم، به تدریج ارتباط من با مریم نزدیک و نزدیک‌تر شد که در همین ارتباطات بود که مریم به من گفت قصد دارد تا از همسرش متارکه کند و از آن زمان به بعد ارتباط ما 2 نفر بیشتر شد تا اینکه سرانجام در تاریخ 19 آبان همسر مریم با مشاهده من در داخل خانه اش متوجه ارتباط من با همسرش شد.

مریم نیز در اعترافات خود به کارآگاهان گفت: زمانیکه علیرضا برای اولین بار به عنوان راننده آژانس به در مجتمع محل سکونت ما مراجعه کرده بود وی مدعی شد که خود او صاحب آژانس اتومبیل بوده و در مواقعی که راننده‌ای برای بردن سرویس در آژانس حضور ندارد به ناچار برای بردن سرویس اقدام می‌کند.

با بیشتر شدن مدت آشنایی میان ما 2 نفر، سعید بار دیگر مدعی شد که مهندس طراح قطعات صنعتی بوده و علاوه بر مدیریت آژانس به عنوان مهندس نیز در یک کارخانه مشغول به کار است.

در حالیکه ارتباط من و علیرضا هر روز بیشتر از روز قبل می‌شد و علیرضا نیز از قصد و نیت من برای متارکه از همسرم اطلاع پیدا کرده بود او به من پیشنهاد ازدواج داد و من نیز که گمان می‌کردم او یک مهندس سرشناس و مالک یک آژانس اتومبیل کرایه‌ای است به درخواست او برای ازدواج جواب مثبت دادم تا اینکه در تاریخ 19 آبان همسرم متوجه ارتباط من با علیرضا شد و پس از فرار از خانه و مخفی شدن در شهرک واوان بود که متوجه شدم که تمام اظهارات علیرضا درباره مهندس بودنش و داشتن آژانس اتومبیل کرایه تمام دروغ بوده است.

سرهنگ عباسعلی محمدیان، رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اشاره به کشف خودروی سرقت شده توسط متهم پرونده در زمان فرار از منزل شاکی پرونده در شهرک شهرداری، گفت: در حال حاضر متهمان به علت مشارکت در شروع به قتل، ایجاد جرح عمدی با سلاح سرد و سرقت مقرون به آزار اموال شاکی با صدور قرار بازداشت موقت و جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار کاراگاهان پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته و تحقیقات درباره این پرونده همچنان ادامه دارد.

ehsan_2nd_time - یوکی - لندن
حماقت رو باش: فکر کردم طرف مهندس و صاحب آژانسه که باهاش ریختم رو هم! خب بدبخت شاید به پست یکی می خوردی که واقعا کاره ای باشه. با دیدن هر آدم حسابی باید به شوهرت خیانت کنی و با طرف بریزی رو هم؟؟؟؟
دوشنبه 15 آذر 1389

aria-aria-nl - هلند - روتردام
باز هم داستان همیشگی ناف به پایین.
دوشنبه 15 آذر 1389

dokhtare koorosh - امارات - دوبی
همچین تیتر زدین ادم فکر میکنه یه زن بیگناه و ساده لوح توسط یه ادم شیطان صفت گول خورده!
دوشنبه 15 آذر 1389

afshin7174 - ایران - تهران
طبق نوشته های این خبر این خانم وقتی فهمید که این آقا هم صاحب آژانس هست و هم مهندس سر شناس به متارکه بیشتر فکر کرد؟؟؟؟؟؟!! و روند متارکه رو سعی کرد تسریع کنه؟؟؟!!! بخاطر اینکه فکر کرد اون پولداره دید بهتره که شوهرشو به قتل برسونه و .. به نظر من تا وقتی این فرهنگ تو مملکت ما جریان داره که زن قیمت داره و هر چه جوانتر باشه گرانتره این جور چیزها هم زیاد اتفاق میافته. مگه رو انسان میشه قیمت گذاشت که دختران و زنان ما این توهین رو به خودشون میکنن و به ازای ازدواج از آقایون به نام مهر پول هنگفت طلب میکنند؟ تازه جالب اینجاس که ازدواجهایی که به خاطر پول صورت میگیره تقریبا همشون به طلاق منجر میشه چون تازه میفهمن که تفاهم ندارند؟؟؟!! و این اتفاق داره هی تکرار میشه و مردم نتیجشو میدونند و باز هم این اشتباه از طرف مادرها و پدرها باز رخ میده!!! عجیبه.
دوشنبه 15 آذر 1389

cyrus0007 - استرالیا - بریزبن
ای کارد بخوره توی شکم این زنان جوان فریب خورده
دوشنبه 15 آذر 1389

klopatra7 - آلمان - دوسلدورف
یه جوری نوشته فریب خورد که انگار چی شده زن شوهر دار با مرده ریخته رو هم الان هم فقط ناراحته که چرا طرف واقعا مهندس نبوده .
دوشنبه 15 آذر 1389

danial nabi - سوئد - استکهلم
حالا باید منتظر سنگسار بعدی باشیم.بابا ملت چه جراتی دارند نه از سنگسار نه از اعدام نه از قطع اتگشت دزدی میترسند .تو همین اروبا ازاین اتفاقها نمی افته که تو ایرانه.مردها شدندچشم هرز و زنها چشم به مال و ثروت دیگران.مرگ بر شما با وسوسه های شیطانیتان.
دوشنبه 15 آذر 1389

اقتدار - دانمارک - هالته
سرهنگ عباسعلی محمدیان، ذکر روابط نا مشروع یادت رفت:)) لول
دوشنبه 15 آذر 1389

piki82 - ایتالیا - تورین
اینکه میگن زن به محض اینکه یکی بهتر پیدا کنه میره با اون...بیخودی نیست !(:
دوشنبه 15 آذر 1389

بینوایان - ایران - تهران
من نمیدونم ما تا کی میخوایم با زدن اینگونه تیترها و تحلیل ها دخترها و زن ها رو بی گناه و معصوم نشون بدیم و همه چیز رو بندازیم گردن مردها؟ ولی گذشته از اینها ازدواج چرندترین اتفاقیه که تو زندگی هر کی میتونه بیوفته!
دوشنبه 15 آذر 1389

تی تی - اکراین - کیف
به به خانوما ... لذتی که در تلافی است در بخشش نیست. مرسی خانوم ادامه بدید این یک جنگ برابر ... با عرض پوزش از اقایون,امایادتون که میاد
دوشنبه 15 آذر 1389

green_power - ایران - تهران
این تیترهای نژادپرستی مذهبی چیه میزنید!؟ شاید بعضی ها اصلاً شیطان پرست باشند!
دوشنبه 15 آذر 1389

piade - ایران - تهران
زنیکه تو غلط کردی هنوز زن یکی دیگه هستی به پیشنهاد یکی دیگه جواب مثبت میدی. اصلا این تیتر اشتباه نوشته شده باید مینوشت راننده آژانس جوان فریب زن شیطان صفت را خورد
دوشنبه 15 آذر 1389

heramas - هند - هند
حالا بازم بگید این کارا زیر سر بی پولی و احمدی نژاد و سیاست کشور ماست . من اعتقاد دارم که از فرهنگ دیگه هیچ خبری نیست . مردم عئضی شدند اصلا . هر روز 100 بار از این اتفاقا داره می افته . از همین ها اگه برید بپرسید الان تو مملکت چه خبره هیچی نمی دونند . ما ایرانیا فقط بلدیم حرف بزنند . هیچی دیگه نداریم
دوشنبه 15 آذر 1389

اوستا نیکو - انگلیس - لندن
زن جوان فریب راننده آژانس شیطان صفت را خورد. در حالیکه ارتباط من و علیرضا هر روز بیشتر از روز قبل می‌شد و علیرضا نیز از قصد و نیت من برای متارکه از همسرم اطلاع پیدا کرده بود او به من پیشنهاد ازدواج داد و من نیز که گمان می‌کردم او یک مهندس سرشناس و مالک یک آژانس اتومبیل کرایه‌ای است به درخواست او برای ازدواج جواب مثبت دادم?. واقعا که، این تیتر اخرشه، زن شوهر داری که خیانت میکنه شیطان صفت یا جوان مجردی که دروغ گفته اونم تو جامعه ای که رییس جمهورش مثل اب خوردن دروغها میگه؟؟؟؟
دوشنبه 15 آذر 1389

leila leila - سوئد - گوتنبرگ
خاک بر سرت زن جوان.
دوشنبه 15 آذر 1389

porharfi - هلند - آرنم
زنیکه میخواسته زن ِ مدرک مهندسی و دفتر ِ آژانس بشه..!!"عاشق دروغگو".. خائن.."حال آدم بهم میخوره!!...
دوشنبه 15 آذر 1389

feminism - انگلستان - لندن
خواستگاری کردن از زن شوهر دار رسم جدیدیه !؟ بسیاری از مطالب منتشر شده که در مرز پر گهر ایران اتفاق میافته بسیار تعجب اور و بدور از واقعییت بنظر میرسه !! دروغ گوئی ,خیانت , روابط جنسی پنهانی , هوسرانی, قتلهای انی و سواستفاده بردن از یکدیگر بسیار عادی وانمود میکنه . بدون شک همه این وقایع ریشه روانی داره . خانم شوهر دار با فرض بر اینکه تو در مرحله جدائی قرار داشتی چرا صبر نکردی تا این موضوع بپایان برسه در ضمن سرکار خانم چگونه ادعا میکنید که با شخصی که اصلا اشنائی نداری بتونی زندگی جدیدی رو شروع کنی . اقائی که خودرا مهندس و صاحب اژانس معرفی کردی , هیچ ماهی بزیر ابر پنهان نخواهد ماند, دیدی اخر رسوا شدی .
دوشنبه 15 آذر 1389

high class - کانادا - ونکوور
خب دیگه به جای سرزنش این خانم باید مواظب خودمان و نفس شیطانی که درون ماانسانها وجود داره باشیم .
دوشنبه 15 آذر 1389

high class - کانادا - ونکوور
خب دیگه به جای سرزنش این خانم باید مواظب خودمان و نفس شیطانی که درون ماانسانها وجود داره باشیم .
دوشنبه 15 آذر 1389

maryamf - لی یژ - بلژیک
ما که نقهمیدیم کجای این قضیه فریب خوردگی دختر جوان بود اولا اینکه خانم نزدیک سی سالشه و ماشاالله شیطان را درس میدهد درثانی آنکسی که فریب خورد شوهر ایشان است عجب مردم رویی دارند زنیکه فاسقش را خانه آورده شوهرش را مجروح کرده بعد میگوید که فریب خورده
دوشنبه 15 آذر 1389

khosh bavar - ایران - یزد
بقول ضرب المثل شمالیها : می تله میان عوض قرقاول , بلبل دکته ! بقول تهرانیها : در تله من عوض قرقاول , بلبل افتاد ! اوا, خاک عالم ......... !
دوشنبه 15 آذر 1389

bg_m - بلغارستان - صوفیا
من بشتر تعجب میکنم از اون مردی که به همچین زنی اعتبار میکنه خوب پس فردا یکی دیگه پیدا میشه که مدرکش از این بالا تر باشه اون موقع حتما همین بلا رو سر طرف اولی هم میاره یادش بخیر یه موقع بود که مردم حتا از زنی که خود فروشی میکرد میپرسیدن شوهر که نداری حالا رو باش واقعا متاسفم برای الان مون
دوشنبه 15 آذر 1389

Anarchist - ایرلند - دبلین
زن جوان فریب راننده آژانسشی شیطان صفت را خورد..??????????????????????زنه خودش یه پا شیطانه بچه مردم رو ازراه بدر کرده..اون چراغ سبز به پسره داده که اونم هوایی شده....!.
دوشنبه 15 آذر 1389

high class - کانادا - ونکوور
...با بیشتر شدن مدت آشنایی میان ما 2 نفر، سعید بار دیگر مدعی شد که مهندس طراح قطعات صنعتی بوده و .. حالا سعید دیگه کی بوده
سه‌شنبه 16 آذر 1389

ladanjoni - نروژ - اسلو
از اون مهندس گفتنش ملوم که زبونئ ریخخته که اون زن را فریب داده
سه‌شنبه 16 آذر 1389

farhad352 - ایران - تهران
. فقر و بدبختی دست مایه اولیه اکثر جنایت هاست.اگر بهنام به اندازه کافی متمول و پولدار بود و مریم هم از روی میل و رضایت و خواست قلبی اش همسری بهنام را پذیرفته بود، دیگر هیج کسی با هر نقشه و دغلکاری قادر به فریب و اغفال او نبود. آری فقر و نکبت تحمیلی ملا بر مردم ما ریشه تمامی بدبختی های ملت ماست و تا روزی که دین تازی بهمراه مروجان مفت خور و بیشرفش به زباله دانی سپارده نشود تمامی مردم ما داغ های عمیق تری از این دین و آیین و حکومت ننگین بر پیشانی خود خواهند داشت. مرگ بر دین تازی و و دست بوسان متملق و مزدور آخوند های مفت خور و چپاولگر
سه‌شنبه 16 آذر 1389

a.ahooraei - المان - کلن
هر کسی فریب اینجور زنها رو بخوره خیلی احمقه. زنیکه یکبار خیانت کرد ولو عاشقانه معشوق رو بپرسته, خدا داند که دوباره خیانت میکنه, این تجربه است. اینها انگلن. و دوباره انگل یکی دیگه میشن و مدام دنبال یه بهترش میگردند.
سه‌شنبه 16 آذر 1389

ladanjoni - - اسلو
خب وقتی ازادی نیست وقتی یک زن حق تلاق نداره وقتی نمی تونه 4 شوهر مثل مردها داشته باشه حق شرعی و قانونی نداره نمی تونه هر وقت دوست داره مردی با داشتن همسر سیقه کنه مثل مردهای مسلمان این هم نتیجه ولی این جالبه اون مرد با این همه حقی که واسه سکس داشته از زن شوهر دار هم نگزشته
سه‌شنبه 16 آذر 1389

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
ایرانیان انگلستان- خبرهای جنایی که می گذارید عالی است. فقط لطفا منبع هم بگذارید تا بدانیم کدام خبرگزاری چنین احمقانه این موضوع را تحیلی و طرح کرده است.
سه‌شنبه 16 آذر 1389

a.ahooraei - المان - کلن
farhad352 دوست عزیز این حرف کدومه؟ کسی که خیانتکاره, اینکار رو میکنه. من به عینه دیدم که زنه شوهردار با مردی روی هم ریخت و خیانت کرد نه 1بار بلکه 4بار و هر دفعه گفت غلط کردم و وقتی پاش به خارج رسید و به عشقش رسید, 1سال بعد به همون عشقش هم 4بار متوالی در مدت کوتاه خیانت کرد و حالا هم یه احمق .. گیرآورده و با وجودیکه بهش گفتن, مردک میگه مهم نیست گدشتش, توبه کرده. اینها از درون خرابند.
سه‌شنبه 16 آذر 1389

m73ir - ایران - تهران
انسان این موجود دو پا بنا به همون تزهای شما پیشرفت طلب و به توصیه سخنان بزرگان شما اهل تغییرو تحول است.(کوسه را استخر ماهی هایت رها کن، قورباغه را رها کن، قطعه گم شده شل سیلور..-سریالها و رمانها با مضمون عشق مثلثی - انسان نیازمند تغییر- بها دادن به دل در مقابل سختی پرهیزگاری- گوش فرا دادن به ندای دل و احساس و رها ساختن خود از قیدو بندها و.....) خب لابد زنه خواستار تغیررو تحولی در زندگیش بوده، لابد مرد جوان به ندای عشق و عاشقی ساخته شده در فیلمها و داستانهای مثلثی الان دل خوش کرده و "با سوات" بوده که از این عشقهاس مثلثی خونده و فکر کرده. من پیش از همه فکر میکنم ملت حرافی هستیم. البته معتقدم همه مردم دنیا کم و بیش مثل هم هستند ویا مثل هم یک دست شده اند . اینجا هم یکی از نمونه هاش اتفاق افتاده. گاهی مردها خیانت میکنند و گاهی زنها. گاهی زن قانونی ناصر حجازی چاقو میخوره گاهی مرد قانونی مریم داستان. این زندگی ماست با تئوری های دل گرا و صلح جویانه .
سه‌شنبه 16 آذر 1389

m73ir - ایران - تهران
کدام شما خوانندگان مرد به زن شوهر دار یک بار هم چشم نداشته اید و کدام خواننده زن به شوهر یک زن چشم نداشته اید. به نظر من این داستان اسمی به نام خیانت دارد که قاضی و تصمیم گیرنده اول و آخر آن شریک زن است. اما نکته از نظر من این است : در این داستان شاهد یک خشونت از طرف جوان مجرد بوده ایم که این پر رویی طرف مجرد رو میرسونه که باید مجازات شود . پس زیادی خاک پر گهر و مردم هم نژاد خودتون رو به توبره نکشید. شما هم اگر از بچگی در جایگاه این قهرمانان داستان میبودید به احتمال زیاد داستان همین بود. اما مجازات برخورد با خشونت همواره باید پابرجا بماند تا حداقل این غریزه خشن انسان کنترل گردد.
سه‌شنبه 16 آذر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
صد باربه خانوما میگم پول نقد بگیرید دنبال وعده وعید نرید که فریب میخورید اینه!lllooll بنده خدا اژانس مجانی بوده یه مدت, حالا حاج خانم میفرمایندسرپیری فریب خوردند! ازبقال محل هم بپرسین اطلاعات جدیدتری کسب میکنید!.
سه‌شنبه 16 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
اصلا خود این بانوی گرامی شیطان صفت تر از هر چه شیطان است . این میگوید من فریب راننده ازانس را خوردم . اصلا این خواهر من نمیخواهد بگوید تا حالا صد نفر را با این مغز علیل خودش فریب داده . اصلا . این خرف ها کدامه. هر جا بمشکل بر میخورند ان مرد بود که اینها رافریب داد . از شما میخواهم ناموس پرستی را بگذارید کنار و دوباره و چند باره اطهارات این ابجی را بخوانبد . ضعیفه... لطفا از مخرج ادا کنید واقعا ضعیفه
سه‌شنبه 16 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
والله بدین بمذهب بخدا این اخوند ها حق دارند که میگویند که این جماعت ضعیفه هستند . یکبار دیگر متن خبر را بخوانید . شما را بخدا این گروه مغزشان درست کار میکند . این گروه معلول و معیوب و مدعی اصلا درست میفهمند . من از شما سئوال میکنم . ما هر چه بنویسیم متهم به نزاد پرستی خواهیم شد . شما قضاوت کنید جماعت پر مدعا بی عرضه . نا توان و دارای ادعای های گنده گندیده
سه‌شنبه 16 آذر 1389

porharfi - هلند - آرنم
سید ابوالقاسم واعظ-اندونزی-جاکارتا:کاربر گرامی .منبع نمیخواد!!"برات واقعییتی را مینویسم تا بدانی که عمق فاجعه تا به کجاست!!..یکی از بستگانم.سالیان پیش در اروپا زندگی و کار کرد ..دوست دختری بسیار خوب. (وقتی نوشتم بسیار باید بدانی که معمولی نبود)داشت!!(بدونه تعارف همه ما نظرو برخورد ها مونو با مادر و خواهر شوهر ایرانی میدونیم)اون دختر فرنگی. رفتاری خوب با فامیل دوست پسرش داشت!..تا اینکه پسر برای تعیین تکلیف. ارث و میراث به ایران رفــــــت!!رفــــــت!!(که ایکاش نمیرفت!!)رفتن همانا و. در دام ِ عاشق اقامت خارج از ایران داشتن !افتادن همان!!(من در ایران شاهد ِ. رفتار اون دختر بودم..(خلاصه .کار به عروسی کشید)(در جریان عروسی و..و. پسر بیچاره به مرز ِ خاک توسری رسید!!)(طبیعیست که اون دختر خوب فرنگی. از دور خارج شد!!)(عروس خانم تحفه که وارد خاک فرنگ شد پیش از گرفتن. کارت اقامت ..ننه من غریبم بازیش آغاز شد و مُدام پدر و مادرش به فرنگ سفر. میکردند...."پایان بخش اول واقعییتی تلخ!!!...
سه‌شنبه 16 آذر 1389

porharfi - هلند - آرنم
بخش2:پس از اینکه عروس تحفه دیپلم زبان و کارت اقامت را دریافت کرد..حالا. دل خودش بود که تنگ میشد و برای گشاد کردن ِ دل باید به ایران سفر میکرد.. (من از عشق برخی از مردان ِ ایرانی به همسرانشان در عجبم!!)عروس خانم چنان پشت سر هم دلتنگی میکرد و شوهر بیچاره هم موافقت که خب برو به ایران!!..*تا اینکه:اینهمه سفر های 2ماهه و پشت سر هم ..پس از برگشت. بالاخره "شوهر"به خود آمد که چند بار و چقده بهانه از خستگی وسرد ی به شوهر!و بیحوصلگیِ نتیجه سفر و برگشتش؟!.تا اینکه شک و سوءظن دلیلی. شد تا در مقابل تلفن(اون موقع موبایل نبود)کار گذاشت!و شنید آنچه را که . فکرش را هم نمیکرد و انتظار از عروس ِ عاشق و کشته ومُرده نداشت!!.
سه‌شنبه 16 آذر 1389

porharfi - هلند - آرنم
بخش3:آنجا شنید که عروس خانم عاشق به معشوق (دوست پسر قبل از ازدواج)ابراز عشق ها .نامه نگاری ها .همخوابگی های در جریان سفر به ایران!. همه کسانیکه در اروپا زندگی میکنند میدانند که وقتی نامه ایی به صندوق پست. انداخته شد ..تنها ماموره که آنرا به اداره میبردش..اما شوهر بیچاره.دست از کار کشیده کشیک میداد که عروس خانم عاشق ِ اقامت اروپا!! کی نامه معشوق را. به صندوق می اندازد؟! هر بار (روز های مختلف و ساعات مختلف)با دلیل و بُرهان. مامور پست را راضی میکرد که:(ببین خودت آدرس بزبان تو نیست میره ایران. آدرس اشتباهست..من باید آنرا عوض کنم و سپس پست کنم..(شانسی که. شوهر بیچاره آورد ..ساعات کار ماموران مختلف آن چند نامه پست شده بود..!. تا اینکه عروس خانم یه روز متوجه دوربین شد!!!...
سه‌شنبه 16 آذر 1389

porharfi - هلند - آرنم
بخش4:عروس ِ تحفه باز هم دلش هوای معشوق را در ایران کرد !وبه شوهرش گفت:میخوام به ایران برم..شوهر هم موافقت کرد و عروس خانم کفت:پســرمان. را با خودم نمیبرم!!و شوهر از خدا خواسته..در فرودگاه شوهر از پیش *کارت ِ اقامت ِزن* را در کیف پول خود گذاشته بود..عروس خانم تحفه کفت:کارتم رو بده. شوهر گفت:من نگهش میدارم ممکنه در ایران گمش کنی!وقتی برگردی من. فرودگاه منتظرتم!!..زن چون دلتنگ معشوق را داشت !بدونِ حرف موافقت کرد و. رفــــت!..وقتی هواپیما اوج گرفت..شوهر بیچاره به پدر زنش زنگ زد..*دخترتون دیگه به اروپا بر نمیگرده!!..پدرزن:چـــرا؟!.شوهر بیچاره: خودش واستون میگه... (جالبه که پیش از طلاق.پدرزن .دامادش را تهدید کردکه:ممنوع الورودت میکنم.. بیچاره ات میکنم!!..عروس عاشق ِ اقامت اروپا !هم ادعا کرد که دروغ محض است. *با اونهمه تلفن های عاشقانه !و نامه های پُر سوز!!*؟؟..
سه‌شنبه 16 آذر 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
چطور4تا4تاواسه مردها okهست 500دوست دختر,,,10صیغه ای هم بماند هرکاری مردنماها بکنندازادست چرااااااااا???جواب:چون مردتشریف دارند...زرشک باشه بهش میگم ..خیانت زشت وچندش اورست/ مردان ایرانی قدرجمهوری اسهالی روبدونید اینقدرغرنزنید هیچ کشوری به جزافغانستان وپاکستان باگینه ..چندتابدبخت بیچاره دیگراینطوربه مردهاباج نمیدهد عربهاهم که ادم نیستند..خوش به حالتون شده..البته وصد البته بعضی اقایون ایرانی خارج نشین هنوزهضم تساوی زن ومرد براشون مشکل هست بایک بشکه اب هم پایین نمیره بدجورگیرکرده / سایت هم به یک چیزیی کلیدمیکنه تا2ماه مرتب خبرهای مشابه درج میکنه/ نمونه یک مردنما=ناصرمحمدخانی کثیف وهرزه وزشت..
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

feminism - انگلستان - لندن
bawafa1385 این خواهر شما بد جوری پاش گیر کرده !! در ضمن چه ضرورتی داره که بیاناتت رو با اسم خدا و مذهب به دیگران تزریق کنی !! گر کار فلک به عدل سنجیده بدی احوال فلک جمله پسندیده بدی /// ور عدل بدی بکارها در گردون کی خاطر اهل فضل رنجیده بدی .
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

pandora - آلمان - کلن
katrina - اسکاتلند - گلاسگو . /خیانت زشت وچندش اورست/هر کس هم بکنه یه عوضی و اشغاله,هر کس !حتی یک اشنا,کسی که دوستش داریم و دوستمون داره
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
که انقدر این قمار عشق قشنگه! ندارم وحشتی گر دل ببازه! خانهما هی حسودی کنن بگن فریبخوردن! lool تا باشه ازاین فریبها باشه! :-).
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

pegahsr - امارات - دبی
به نظرم حکم سنگ سار برای بعضی خانم ها که حتی لفظ خانم هم براشون زیاده،واجبه.
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
feminism انگلستان لندن . چه بگویم بشما ابجی چرا خواهر های ما همه تنوع طلب بودند و هستند و خواهند بود . ان زمانیکه حالشو میبرند میگویند . شوهر ما دیوانه است . شوهرم با زن دیگه رابطه داره . شوهرم مرا میزنه . و اگر ببینند طرف وضع مالی خوبی دارد . برای ان هم یک روضه های دیگری میخوانند تا بتوانند سر کیسه کنند . همه نوع نقش بازی میکنند . ابجی همینه دیگه . میبینی خودت. مهم این است که ادم واقع بین باشد . تعصب احمقانه نداشته باشد . این همه طلا فروش در شهرستانها ورشکست میشوند . ریشه این کار از کجاست . چه کسی سبب ورشکستگی انها میشود . همین ها هستند دیگه ابجی
چهار‌شنبه 17 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
maryam لیز بلزیک . افرین به شعورت خانم ......افرین بدرک اجتماعی سرکار . باین میگویند یک انسان واقع گرا و مثبت . باین خانم میگویند یک منصف واقعی . افرین بشما خاتم مریم از لیز بلزیک
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

katrina - اسکاتلند - گلاسگو
pegahsr - امارات - دبی-درست مثل اجدادسوسمارخورت فکرمیکنی///pandora - آلمان - کلن-موافقم شدید/
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

Fareed - ایران - تهران
آدم دلش کباب می‌شه وقتی‌ میبینه این دختر ساده و معصوم سادگی‌ کرده ، مدرک تحصیلی‌ -سند مالکیت و حساب بانکی‌ این مردیکهٔ شیطان صفت و پست و رذل رو چک نکرده .
پنج‌شنبه 18 آذر 1389

+19
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.