شهلا جاهد فردا اعدام می‌شود

 
شهلا جاهد فردا اعدام می‌شود

عبدالصمد خرمشاهی وکیل شهلا جاهد گفت: شهلا جاهد سحرگاه فردا در زندان اوین اعدام خواهد شد.

عبدالصمد خرمشاهی وکیل مدافع شهلا جاهد درباره سرانجام اجرای حکم شهلا جاهد اظهار داشت: صبح امروز به واحد اجرای احکام رفتم و زمان اجرای حکم به من ابلاغ شد.

وی افزود: مسئولان واحد اجرای احکام دادسرا ضمن ابلاغ زمان اجرای حکم گفتند، قرار است این حکم سحرگاه فردا در محوطه زندان اوین اجرا شود.

Mehriran - سوئد - مالمو
. شهلا جاهد در تاریخ ۱۴ بهمن ماه سال ۱۳۸۲ برابر با سوم فوریه سال ۲۰۰۳ در نزد مرجع انتظامی و قضایی و نیز در حضور خبرنگاران رسانه های داخلی، اعلام نمود که قاتل نیست و منکر ارتکاب جرم گردید. او بارها تاکید نموده است که در ارتکاب قتل مرحومه لاله سحرخیزان دخالتی نداشته است. بنا به اظهار سرگرد ابهریان یکی از افسران تحقیق پرونده پس از ملاقات خصوصی و غیرقانونی ناصر محمد خانی و یکی از دوستانش با خانم جاهد در اداره آگاهی تهران، سرنوشت شهلا جاهد تغییر یافت.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

Mehriran - سوئد - مالمو
خانم جاهد پس از این دیدار به واسطه علاقه شدید به آقای محمدخانی و ظاهرا بنابر درخواست محرمانه او در آن جلسه، با انکار اعترافات قبلی خود ارتکاب قتل را برعهده گرفت. سرگرد ابهریان بنا به اظهار خود دلایلی را به دست آورده بود که نشان از بی گناهی خانم جاهد داشت. اما پرونده از سرگرد ابهریان گرفته شده و دیگر به او اجازه دخالت داده نمی شود. سرگرد ابهریان از افسران ارشد اداره آگاهی تهران است که سابقه طولانی در رسیدگی به جرایم مهم و همچنین قتل های ناموسی و زنجیره ای و سازمان یافته دارد.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

Mehriran - سوئد - مالمو
ایشان صراحتا به این کمیته گفت که شهلا جاهد بی گناه است و عقیده دارد قصد مامورین امنیت و اداره آگاهی تهران بر آن بود تا قتل مرحومه لاله سحرخیزان را که توسط دستگاه های امنیتی به وقوع پیوسته است به گردن شهلا جاهد بیاندازند. او همچنین معتقد است دلایلی به نفع متهم (شهلا جاهد) وجود داشت که به عمد جمع آوری نشد. او می افزاید در همان ابتدای تحقیقات مقدماتی صحنه جرم از بین رفته و آثار جرم پاکسازی شد و دلایلی که نشان می داد شهلا جاهد بی گناه است توسط عده ای از مامورین لباس شخصی با نظارت سرهنگ کشفی معاون آگاهی تهران امحا گردید.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

Mehriran - سوئد - مالمو
. این کمیته بر حسب وظیفه و برای آنکه جان بی گناهی به ناحق گرفته نشود، ضمن محکوم نمودن هر نوع مجازات مرگ و همگام با مخالفان مجازات اعدام در سراسر جهان با یادآوری این نکته که پس از اجرای مجازات اعدام در صورت اثبات بی گناهی محکوم راه بازگشتی وجود نخواهد داشت، اعلام می نماید حکم اعدام شهلا جاهد به دلیل وجود شبهات جدی و نقص در تحقیقات و تناقض آشکار در مستندات، از جمله اظهارات افسر تحقیق پرونده، مطابق موازین قانونی صادر نشده و از صحت و اعتبار لازم برخوردار نیست.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

Mehriran - سوئد - مالمو
. تردید ریاست پیشین قوه قضاییه در خصوص ارتکاب قتل توسط شهلا جاهد و صدور دستور رسیدگی مجدد به پرونده خود گواه بر این مدعاست.این کمیته بار دیگر بر ضرورت توقف اجرای حکم اعدام شهلا جاهد تاکید می نماید و از تمام نهادها و سازمان های بین المللی حقوق بشر در این خصوص تقاضا می کند تا با اعتراض به این گونه رسیدگی های غیر منصفانه اجازه ندهند دستگاه قضایی جمهوری اسلامی ایران بار دیگر جان بی گناهی را به ناحق سلب نماید. . کمیته بین المللی وکلای مدافع حقوق بشر‏. در تاریخ سه‌شنبه, ۲۳ نوامبر , ۲۰۱۰. گویانیوز‏.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

feminism - انگلستان - لندن
لعنت بر تو ناصر محمد خانی, ای بی وجدان بی وجود . چرا تنها این زن را به چوبه دار میکشید !? چرا مرد خود باخته و هوسرانی که صاحب همسر بود و هماغوش این زن , را مجازات نمیکنید ای خدا پرستان دیندار !? عزیزان مرز پر گهر ایران زمین را با انوشیروانان دادگسترش بنگرید .
سه‌شنبه 9 آذر 1389

احتراز - آلمان - دورف
اون محمد خانی ، تریاکی باید مجازات کنن.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

(tirdad)e dash jamshidina - -
ای کاش خانواده ی سحرخیزان حداقل به خاطر گنگی پرونده و شبهات آن از خیر اعدام بگذرن. نمیدونم اگه در آینده بیگناهی این زن ثابت بشه چه جوابی در برابر وجدانشون دارن. اون ها به حکم دادگاه اتکاکردن. در آخر اون بنده خدا با اعدام این زن که دوباره زنده نمیشه. پس چرا این مردیکه ناصر محمدخانی بخاطر دادن کلید به شهلا مواخذه نمیشه؟!!!. جرم ناصر کمتر از قاتل نیست.
---------------------
کاربر گرامی
لطفا نام شهر و کشور محل زندگی خود را به درستی بنویسید , در غیر این صورت از درج نظرات شما در آینده معذوریم .
با تشکر
سه‌شنبه 9 آذر 1389

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
از اعدام انسانها متنفرم به امید روزی که اعدام در سراسر دنیا برچیده شود همچنانکه در اروپا چینین حکم وحشنتاکی وجود ندارد. واقعا باید پرسید اگر اعدام جلو جرم و جنایت را میگرفت پس چرا روز به روز در کشورهائیکه اعدام وجود دارد جرم و جنایت روز به روز بیشتر میشود. خشونت باعث خشئنت میشود.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

قیصرمنم - ایران - اصفهان
داش ناصر، مرد باش و برو رضایت بده، این زن بیچاره این چند سال براش کافیه،مرد باش مرد باش...........بعد از اعدام این زن، آقا ناصر چه عذاب وجدانی میگیره! به ناحق زن بدبخت را به دار آویخت..
سه‌شنبه 9 آذر 1389

DrPhil - دانمارک - نوبغو
feminism - انگلستان - لندن با اینکه اسمت یخورده غلط اندازه ,ولی واقعا گل گفتی. خدا می دونه فردا چند تا شهلای دیگه توسط این آقا ناصر به ناکجاها کشیده میشن. یاده این شعار افتادم, یه .. داریم خالخالیه , ناصر ممد خانیه. خودم جای سگ رو نقطه چین کردم, چون واقعا سگ به این آقا شرف داره.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

klopatra7 - آلمان - دوسلدورف
از انجا که این پرونده توش شک و اشکال هست اگه فردا اعدامش کنند و بعدا معلوم شه که بیگناه بوده ایا این خانواده با وجدانشون میتونن کنار بیان؟ از این اتفاقها زیاد افتاده
سه‌شنبه 9 آذر 1389

niagara - ایران - تهران
دوست عزیز قیصر.شوهر جزو اولیای دم محسوب نمیشه و اعدام شهلا ربطی به رضایت ناصر محمد خانی نداره.این بچه ها و والدین و خواهرو برادرن که باید رضایت بدن.در ضمن حالا که با هوسبازی خودش آتیش به زندگی چند نفر زده بذار به درک واصل بشه.بعد ازادی با این عذاب وجدان چه غلطی میخواد بکنه؟
سه‌شنبه 9 آذر 1389

a.ahooraei - المان - کلن
بخدا گباهکارتر از این طفلکی همچین دارن جولون میزنن. این زن بدبخت با فرض اینکه قتل کرده, چی درست میشه؟ مثلآ 15سال حبس کافیش نبود و درسی واسه دیگران؟ این مرتیکۀ ... ناصر محمد خانی نباید یک همچین جوی ایجاد کنه. فوقش زنش رو طلاق میداد با این رفت یا برعکس. نه اینکه این حادثه ها بخاطر این موضلهای اجتماع هست. مرتیکه بلد نیست مثل یه مرد عمل کنه.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

Felfel GHermez - آفریقای جنوبی - ژوهانسبورگ
خدا کنه اعدام نشه خدا کنه خانواده مقتول دلشون به رحم بیاد
سه‌شنبه 9 آذر 1389

shoalieh siah - ایران - تهران
8 سال هم اضافه اکسیژن سوزونده.کشته دیگه.شما دنبال چی هستین تو دوستی?دنبال قاتل های بروسلی?
سه‌شنبه 9 آذر 1389

parvaz99 - دوبی‌ - دوبی‌
سلام . اگر ۱۰۰% مشخص شود که کسی‌ قتل عمد انجام داده باید اعدام شود ، تحت هر شرایطی که باشد . لطفا احساساتی‌ نشوید ، خودتان را جای مقتول بگذارید . آیا وقتی کشته میشوید میگوید قاتل کشته نشود. اولیایی دم هک‌‌ ندارند که گذشت کنند و از هک‌‌ فرزندشان ردّ شوند . در ایران اگر قصاص نشود خیلی‌ بیشتر از این جنایت میشود . دادگاه نباید از اولیایی دم بپرسد . علی‌ رضا
سه‌شنبه 9 آذر 1389

Felfel GHermez - جمهوری چک - پراگ
خدا کنه اعدام نشه..و دل خانواده مقتول به رحم بیاد و خواستار لغو قصاص شوند الهی امین..
سه‌شنبه 9 آذر 1389

Felfel GHermez - جمهوری چک - پراگ
خدا کنه دل خانواده مقتول بخصوص بچه هاش به رحم بیاد و از قصاصشون بگذرند و اعدام نشه خانم جاهد..
سه‌شنبه 9 آذر 1389

feminism - انگلستان - لندن
Drphill_ دکتر جان ممکنه بفرمایید منظورتون از "غلط انداز" چیه !? در ضمن از اظهار لطفت متشکرم . همه ما میدونیم که بی وجود و بی وجدانی چون ناصر ,تا الانش هم بیکار ننشسته و همچنان چون گرگ گرسنه ای در کمین طعمه بعدیه ! ولی بانوان هم بی تقصیر نیستند.
سه‌شنبه 9 آذر 1389

poriyaye_vali - قطر - دوحه
parvaz99 - دوبی‌ - دوبی‌...هک یا حق..خیلی داغونه زبان فارسی شما
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
feminism - انگلستان - لندن . . بازم تند رفتی? البته از فیمینست هیچ انتظاری نیست! فلسفه اش بر اساس تهمت زدن و طلب کاری و دروغ بنا شده! جدیدا شنیدی که چی میگن? میگن زن چو دارای محدودیتهای خاصی هست باید در جامعه دارای امتیازات ویژه باشه!! مثل سهمیه در مدیر عامل بودن شرکتهای بزرگ ,مثل کشور نروژ, یکی از اعضا هیت مدیره هر شرکت بزرگ باید زن باشه! دلیلش فقط چون زن هستند! اصلا زن بودن منتی است که خدا بر رعایایی گذشته! اگه گاو ماده نبود ما شیر از کجا میخوردیم! اگه جنس مونث ماکیان نبود ما از کجا کباب مرغ میخوردیم? بغیر از مونث انسان همه جنس ماده یه خاصیتی دارند! حالاشایدم خاصیتی دارن از ما بهترون میدون! البته خبر رسانی و بازی با کلمات ,دین سازی و اعتقاد پروری رو نمیشه دست کم گرفت.
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

DrPhil - دانمارک - نوبغو
feminism - انگلستان - لندن سو تفاهم نشه عزیزم. منظورم معنی اسمتون که فیمنیسم هست و طبیعتا باید بر علیه آقایون حرف بزنین. ولی همونطور که گفتین این ناصر خان هر چی درمورد بی شرفیش بگیم کم گفتیم.
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

feminism - انگلستان - لندن
Sepehr_استرلیا_ و حتما این فلسفه را خودت ساخته و پرداخته ای. در ضمن خدای با منت تو هم حتما از جنس مرد است ! راستی این موجود/شی/ و یا هر چیز دیگه ای که اسم خدا رو بهش دادی چند سالشه !? صحبتهای تو بمانند ساختن خانه خشتی روی دریاست !! بی بنیاد , بی پایه , بی محتوا و پوچ . شنیدن به صدا خروس سحر خون بهتر از به نظریه تو گوش کردن است .
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

feminism - انگلستان - لندن
Drphil جان, فمنیسم بودن به معنی طرفداری کردن از "برابری و مساوت" حقوق اجتماعی , اقتصادی و سیاسی زن و مرد است , نه به معنی بر علیه مرد بودن جانم !! شاد باشی.
چهار‌شنبه 10 آذر 1389

ایران دوست - ایران - تهران
نمیدونم چرا در این 8 سال وکیل شهلا جاهد نتونست از این شهلا اطلاعات بگیره یا حد اقل سر نخی بدست بیاره که بلاخره چی شد !بلاخره یک فعالیتی و تحقیق جداگانه ای باید انجام میداد!خیلی بی تفاوت برخورد کرد!نمیدونم مشکل چی بود!
شنبه 13 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.