سری جدید پارازیت : قسمت سی و یکم


سری جدید پارازیت : قسمت سی و یکم

۴۰ دانلود ~ مگابایت

بخش اول


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=YVGiic8NRuU

بخش دوم


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=Q3-YpQwDGBo

بخش سوم


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=ikJJO8_z3cM

esfahan_20 - ایران - اصفهان
درود بر تو کامبیز جان با اون خندهای قشنگت...میدونی با خندهات تیری به جگر اونهای که دیدن برنامه تو را ندارن میکوبی .دمتگرم و ننگ بر دشمنان مزدورت.
شنبه 6 آذر 1389

Bahram Shid - انگلستان - لندن
برنامه تون مثل همیشه عالی بود ولی این حقیقت جو مثل بقیه اصلاح طلبها بازم دچار توهم شد و گفت میرحسین موسوی رئیس جمهور میشه و هنوز غافله که رضا پهلوی امید ماست برای آزادی ایران از دست این رژیم.
شنبه 6 آذر 1389

Bahram Shid - انگلستان - لندن
برنامه تون مثل همیشه عالی بود ولی این حقیقت جو مثل بقیه اصلاح طلبها بازم دچار توهم شد و گفت میرحسین موسوی رئیس جمهور میشه و هنوز غافله که رضا پهلوی امید ماست برای آزادی ایران از دست این رژیم.
شنبه 6 آذر 1389

canada-mashhad-mahyar - کانادا - تورنتو
زنیکه کلفت مردم بین موسوی حمال و رضا پهلوی در رای گیری موسوی را انتخاب میکنند???!!!..بابا رو را برم. موسوی دزد و قاتل باید کفشهای رضا پهلوی را واکس بزنه.
شنبه 6 آذر 1389

saman-uae - امارات - دبی
باز هم عالی مثل همیشه . دمتون گرم بچه های انقلاب که حالا شدین مزدور بیگانگان برای.....- مرسی
شنبه 6 آذر 1389

Anti-depressive - ایران - کرمانشاه
این خانم حقیقت جو احتیاج به Anti-depressive داره. تو خواب مردم به موسوی رای خواهند داد. زنیکه مریض سفسطه گر ....
شنبه 6 آذر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
خانم فاطمه حقیقت جو(!) میشه بپرسم به چه دلیل به محض استیفا, یک دانشگاه ریاست یک دپارتمانش رو به شما دادو شما رئیس این دانشگاه امریکایی شدید !!. تخصص شما چی بود? شایعه شده بود دولت وقت 3 میلیون دلار در قبال ایجاداین شغل به دانشگاه پرداخت کرده, برای همینه که شما از موسوی حمایت میکنید?. اصلاحات خاتمی برای شما خیلی خوب شد و نخبگانی مثل احمدینژاد اصلاح طلب!!!.
شنبه 6 آذر 1389

sheipor - قبرس - لارناکا
شخصیت زشت این هفته خانم حقیقت جون..... هست چرا که بعد از گذشت 30 سال هنوز?????
شنبه 6 آذر 1389

XMAN2 - ونزوئلا - کاراکاس
کام بیززززززز !!!! این سامان بی سامان چی بخوردت داده که از دقیقه یک خودزنی میکنی ?!! رینگوی رشت اینقدر حرص نخور , آره آقاجون . هفته پیش هم گفتم , مهمونای صندلی پارازیتیت هم که قربونش برم . حالا این فاطمه سردرد رو ازقوطی کدوم عطاری در آوردی ?!! زه وارش در رفته تاریخ مصرفشم گذشته , ارزونی خودتو برنامه بی محتوات . ولی بهتر معرفیش کن .فاطمه حقیقت جو که از سال 2006 به آمریکا پناهنده شده است و در این مدت فعالیتهای گسترده ی را بر علیه نظام جمهوری اسلامی انجام داده است، در اظهاراتی در جمع ضد انقلابیون امریکا در شهر بوستون این چنین گفته است: همه با دیدگاه های مختلف، با نظرهای مختلف دور هم جمع شدیم. یکی ممکن است سلطنت طلب باشد، یکی دیگر ممکن است عضو سازمان مجاهدین(منافقین) باشد، اما همه ما یک هدف مشترک داریم!!!!!!! زرشک . فاطمه سردرد گوش کن , خودت , سلطنت طلبها , سازمان مجاهدین همتون رو همدیگه دونفرهم نیستید . کاراکاس
شنبه 6 آذر 1389

reza dana - سویس - زوریخ
چی??مردم بین موسوی و رضا پهلوی موسوی را انتخاب میکنند? موسوی فکرشو هم نمیکردیه روز با رضا پهلوی مقایسه بشه.به نظر من اگه این رای گیری اتفاق بیفته. رضا پهلوی با اختلاف فاحش برنده میشه.
شنبه 6 آذر 1389

iranazadiran - ایران - تهران
هر کدوم از بانوان ایرانی که جای خود قرار بگیرند و از زیر سلطه فکری آخوند و ارتجاع سیاه بیرون بیایند موفقیت بزرگی برای جامعه ، خودشون و اطرافیانشون است.
شنبه 6 آذر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
وقتی از شعبان جعفری پرسیدند که آیا براستی شما بی مُخ هستید؟ او رندانه پاسخ داد که: «من مُخ نداشتم و شاهنشاه آریا مهر را آوردم که سپاه دانش و بهداشت و آنهمه سر افرازی را برای ملت ایران به ارمغان آورد ، اما آنهایی که مُخ داشتند، شیخ و ملا را بر مردم ما حاکم کردند که ایرانی ها را یا کشتند، یا دربدر کردند و یا بی عصمت و آبرو».
شنبه 6 آذر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
iranazadiran - ایران - تهران . شما چندین بار در سایت چنین اظهار نظر میکنید : موفقیت مرد مدیون زن است یا زنان...موفقیت بزرگی برای جامعه ، , میشه لطف کنی موفقیت رو معنی کنی? از دیدگاه جنسیتی موفقیت مرد در ازادی و شکار کردن است و موفقیت زن در مادر شدن و بچه اوردن است, اگر منظورتان موفقیت اجتماعی است هر کس بهر جایگاهی برسد پولش رامیگیرد و صرف امور خود میکند, مرد به ازادیش میرسد و از شکار لذت میبرد و زن پول را خرج بچه و ارایش و لباس و جواهرات میکند. با این توضیحات خواهشا فکر کنید!!!.
یکشنبه 7 آذر 1389

Hoja Verde - ونزوئلا - کاراکاس
XMAN2 - ونزوئلا - کاراکاس. کجای کاراکاس هستی. برو کشکت رو بساب. کدوم ضد انقلاب. اصلا شما انقلاب را تعریف بکن تو برسیم به ضدش. دفعه ی دیگه کم کم قد قد بکن.
یکشنبه 7 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
فاطی جان الهی مادر فدای ان بلبل زبانیت بشه. از ز مانیکه مادر مصاحبه تو رابا اقای پسر جوان در ولایت کفر دید نمیدانی چقدر خوشحال شدم . مخصوصا وقتیکه حقیقت را گفتی که زندگی در ولایت کفر ان الودگی در ولایت اسلامی را ندارد. و بی جهت ذهن مردم را با دروغ مشغول میکنند که ولایت کفر مرکز فحشا و بد نامی است . افرین دخترم . من شیرم را بتو حلال کردم. الهی که مادر یکی بگذاری صد تا برداری . الهی که خوشبخت بشی مادر . تو نمیدانی برای اینکه شناسنامه تو را ما حقیقت جو بگیریم چقدر زحمت کشیدیم . چقدر خفت کشیدم . حالا بکوری چشم دشمنان دیدند که این فاطی خانم ما چقدر حقیقت گو و حقیقت جو است . من شیرم را بتو حلال کردم . اما مادر جان یک اشتباهی کردی و بد خواهان ما برای ما حرف در اوردند
یکشنبه 7 آذر 1389

bawafa1385 - المان - هامبورگ
فاطی جان مادر همیشه بتو میگفت وقتی با پسر جوانی حرف میزنی و با مرد غریبه معاشرت میکنی تو چشم انها نگاه نکن چند بار بتو گفتم نگاه کردن تو چشم ادم غریبه کفاره داره . اما در این مصاحبه ذل زده بودی تو چشم ان پسر جوان ..
یکشنبه 7 آذر 1389

bluestar - ایران - تهران
مقایسه رضا پهلوی که حتی مدیریت یک آبدارخانه را هم در کارنامه اش نداره با شخصی مثل میرحسین موسوی که در شرایط جنگ و تحریم 8 سال رییس دولت ایران بوده توهین به شخص موسوی است. رضا پهلوی در یک انتخابات سالم حتی از احمدینژاد هم شکست میخوره.
یکشنبه 7 آذر 1389

Afshin London - انگلستان - لندن
زنده باشید کامبیز و سامان که همیشه غوغا میکنید و خوب این لچک به سر را آویزون کردید. این خانم حقیقت جو اسمشو بذاره سفسطه جو مناسبتره آخرش نگفت که ولایت وقیح را قبول داشته و الآن هم مشکلی باهاش نداره و فکر نکنم کسی که در کشتار زندانیان سیاسی سال 67 دست داشته و حالا حرفای قشنگ میزنه ولی کماکان از امام آدمخوار دفاع میکنه بیشتر از رضاپهلوی محبوب باشه
یکشنبه 7 آذر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
من دیگه پارازیت رو تحریم کردم! اگه قراره برنامه پارازیت بشه مختص گروهی معلوم الحال اصلاح طلب که 8 سال به ملت ایران خندیدن و اقای موسوی که مشاور اول اقای خاتمی بودر این 8 سال چه کرد که حالا بخواهد بکنه? من نیستم!.
یکشنبه 7 آذر 1389

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
bluestar - ایران - تهران . لبخند بزن بسیجی. بساط امام راحلت و اندیشه های متعفنش از این مملکت جمع شد. هر چند هزینه دادیم ولی باز هم به هزینه اش می ارزید. خط و نشان امروز یادت باشد. اگر روزی در این مملکت قرار باشد در انتخاباتی آزاد شخصی مانند رضا پهلوی انتخاب شود، تو اولین چماق بدست و چاقو کش مدرن خواهی بود که برای اعمال وحشیانه ات در دفاع از آرمان های ابتدای انقلاب و اسلام ناب محمدی تیزی خواهی کشید و در کهریزک جایی انتقام خون شهدا را از بازیچه های دست استکبار خواهی گرفت. اگر در ماهیت خود شک داری به سرنوشت آدمخواران امروز بسیج و سپاه نظری بیفکن که در در ستی اعتقاد و اعمال خود سر سوزنی شک ندارند.
یکشنبه 7 آذر 1389

bluestar - ایران - تهران
alireza.ch - سوییس - نوشاتل - درسته! تو هزینه دادی. البته موقع فرار از ایران همونطور که لیلا فروهر تو کردستان هزینه داد. راستی بهت تبریک میگم که ایندفعه فحش ندادی و توهینهات خیلی ملایمتر شده. داری پیشرفت میکنی. با این حساب میشه به تربیت شدن احمدی نژاد هم امیدوار بود.
دوشنبه 8 آذر 1389

iranesabz - هلند - امستردام
bluestar - ایران - تهران. دوست عزیز جواب اینها را نده. کم محلی بهترین جواب است. اینها معلوم که شعور و درک این را ندارند که بفهمند موسوی محبوب ترین فرد سیاسی ایران است.
دوشنبه 8 آذر 1389

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
bluestar - ایران - تهران. کدام فحش برادر ارزشی بسیجی. فحش را باید به کسانی که ناسزا به آنها بر می خورد داد. نه امثال تو و احمدی نژاد و سایر بسیجی های زور گیر. من عرضه تیزی کشی و نان به نرخ روز خوری و دریافت کارت بسیج نداشتم. مثل بچه آدم رفتم سفارت ویزای خروج گرفتم. حالا تو اگر عرضه داری باتون و قمه را زمین بگذار، صورت را اصلاح کن از مال مردم خوری و طرفداری از ناجمهوری واقعا اسلامی استعفا بده. عطای زیارت قبر امام را به لقایش ببخش و تشریف ببر یک ویزای خروج و یک اقامت دریافت کن. اروپا که سهل هست. امثال شما را گامبیا نیز با تیپا از کشور خود بیرون کرد.
دوشنبه 8 آذر 1389

sepher - استرالیا - سیدنی
iranesabz - هلند - امستردام . محبوب بودن دلیل درست بودن نیست! دمکوراسی بدرده مردم بیسواد و نااگاه نمیخورد, اقای خمینی رهبر شما هم محبوب زمانه خود بود چون جمله لینین را که اقتصاد مال خر است را بکار برد و به مذاق مردم خوش امد, تمام سخنوران و عوام فریبان محبوب مردم عصر خود هستند.
دوشنبه 8 آذر 1389

bluestar - ایران - تهران
iranesabz - هلند - امستردام - کاملا حرف شما رو قبول دارم. برای همین معمولا در برابر هر 10 یا 20 واکنش اینها یکبار جوابشون رو میدم. اون هم واسه اینکه یه وقت فکر نکنند حرفشون درسته. اینها اگر عقل داشتند با برادران اطلاعاتی خودشون همنوا نمیشدند و طرفداران جنبش سبز رو بسیجی و چماق بدست نمی نامیدند
سه‌شنبه 9 آذر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.