اقدام تاسف بار سیما در قطع پخش مراسم خداحافظی باقری

 
اقدام تاسف بار سیما در قطع پخش مراسم خداحافظی باقری

کریم باقری در پایان دیدار تیم ملی فوتبال ایران برابر برزیل بر روی دوش همبازیانش برای همیشه از تیم ملی خداحافظی کرد اما صدا و سیما که برای کم اهمیت ترین موضوع وقت و زمان دارد فوتبال دوستان را از تماشای مراسم خداحافظی کریم باقری محروم کرد.

به گزارش آخرین نیوز، در پایان دیدار ایران و برزیل کریم باقری به سمت تماشاگران رفت تا از آنها به خاطر تشویق هایشان تشکر کند.

در این بین بازیکنان تیم ملی با اصرار منصوریان کاپیتان پیشین تیم ملی را روی دوش گرفتند و او را دور زمین چرخاندند اما تلویزیون پس از 1 دقیقه نمایش این صحنه به پخش آگهی تبلیغاتی پرداخت .

کریم باقری که یکی از گلزنترین مدافعان و هافبک های فوتبال ایران بوده است در پایان این دیدار در محاصره خبرنگاران قرار گرفت. باقری خداحافظی باشکوهی با بازی ملی داشت.

تلویزیون‌های امارات بیش از تلویزیون ایران از کریم باقری تجلیل کردند

به گزارش ایسنا، تلویزیون دبی اسپورت و تلویزیون‌های امارات متحده عربی در شب خداحافظی کریم باقری از تیم ملی ایران در دیدار خاطره‌انگیز با برزیل، با توصیف بازی‌های وی در دهه‌ی 90 میلادی، از باقری به عنوان مرد آهنین فوتبال ایران یاد کرد و گفت: این اسطوره بزرگ،‌ سهم بسزایی در تیم ملی ایران داشت.

تلویزیون‌های امارات با برشمردن صفات اخلاقی کریم باقری و یادآوری تاریخچه بازی‌های او در خارج از ایران، بویژه اروپا، او را ستاره‌ای درخشان در آسمان فوتبال آسیا برشمردند که از ستارگانی همانند سامی جابر و عدنان الطالیانی نیز بالاتر است.

تلویزیون‌های امارات متحده عربی همچنین جای خالی بازیکنانی همچون علی کریمی را در بازی امشب یادآور شده و اعلام کردند فوتبال ایران با حمید استیلی، علی دایی، کریم باقری، خداداد عزیزی و دیگر ستارگانش تیمی پرقدرت بود که در صحنه‌ی فوتبال آسیا و جهان درخشید.

همچنین تصاویر شادی ایرانیان و تجلیل آن‌ها از کریم باقری، مرتبا از تلویزیون دبی اسپورت پخش شد و این بازیکن ملی‌پوش ایرانی حتی خارج از ورزشگاه بن زاید نیز مورد تقدیر و تشکر واقع شد، تصاویری که از تلویزیون ایران پخش نشد.

$persian$ - ایران - تهران
کریم یکی از افتخارات فوتبال ایرانه،اینا قدر چی رو می دونن که قدر این و بدونن
شنبه 17 مهر 1389

sinavlh - امارات - دبی
۱ ساعت قبل شروع بازی وقتی تلویزیون ایران فهمید که دور زمین تبلیغ PMC زیر جایگاه تماشاچیان پخش می شه از برگزارکننده بازی خواست که تبلیغ قطع شه ولی اونها قبول نکردند و برای همین ایران ۲ دوربین طرف دیگه استادیوم پشت به تماشاچی ها گذاشت و با ۲ دقیقه تا خیر بازی رو پخش کرد تا بتونه هر بار که دوربین اصلی تصویر PMC رو نشون می ده زمان کافی برای سوییچ کردن به دوربین خودشون رو داشته باشه برای همین خداحافظی کریم به خاطر اینکه به طرف تماشاچی ها رفت کامل پخش نشد اگرتصاویر ایران رو با تصاویر خارجی مقایسه کنید متوجه فرق زاویه فیلمبرداری می شید...
شنبه 17 مهر 1389

naslesookhteh - ایران - تهران
این بی شعورها مگه عقلشون به این چیزها میرسه. مسایل ملی تو ایران بی اهمیت ترین مسایل هستن.
شنبه 17 مهر 1389

sinavlh - امارات - دبی
یک ساعت قبل شروع بازی وقتی تلویزیون ایران فهمید که دور زمین تبلیغ پی ام سی زیر جایگاه تماشاچیان پخش می شه از برگزارکننده بازی خواست که تبلیغ قطع شه ولی اونها قبول نکردند و برای همین ایران دو تا دوربین طرف دیگه استادیوم پشت به تماشاچی ها گذاشت و با دو دقیقه تا خیر بازی رو پخش کرد تا بتونه هر بار که دوربین اصلی تصویر پی ام سی رو نشون می ده زمان کافی برای سوییچ کردن به دوربین خودشون رو داشته باشه برای همین خداحافظی کریم به خاطر اینکه به طرف تماشاچی ها رفت کامل پخش نشد
شنبه 17 مهر 1389

sinavlh - امارات - دبی
اگر گزارش بازی رو از تلویزیون ایران ببینید در نیمه اول ایران از راست به چپ حمله میکنه ولی در تمام تلویزیون های دنیا از چپ به راست حمله میکنه و این به این معنی که تلویزیون ایران نمی خواسته زیر جایگاه تماشاچیان دیده بشه یعنی جایی که تبلیغ پی ام سی هست برای همین از دوربین های دیگه ای استفاده کرده
شنبه 17 مهر 1389

aria-aria-nl - هلند - روتردام
تلویزیون ایران فقط ریش و پشم نشون میده.
شنبه 17 مهر 1389

iranesabz - هلند - امستردام
مرگ بر استبداد و نابود با رزیم ولایت قبیح.
شنبه 17 مهر 1389

ukguy4u - بریتانیا - لندن
جمهوری اسلامی با هر افتخار ملی مخالفه و به جاش به مسایل دینی اهمیت میده حالا اگه باقری قرآن حفظ بود در حد خدا بالا میبردنش!
شنبه 17 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.