روزنامه کلمه منتشر شد

روزنامه کلمه منتشر شد

کلمه: «مردم ایران ما» رسانه ندارند. مخالفان «مردم ایران ما» در این  خیال  خام اند که  امروز همان روزگاری است که معاویه، علی (ع) را به بی نمازی و کفر متهم نمود و  عوام الناس را برای چندی در خواب بی خبری نگه داشت.

آنها  اگر آنگونه بی پروا شده اند که با خیال آسوده در هفته دفاع مقدس یاران شهید باکری  و همت  را هتک می کنند. همسر شهید باکری را کتک می زنند و پسرش را دستگیر می کنند. روحانی دلسوزی را که به قدرت شرک آلود تسلیم نمی شود، به چوب تکفیر می رانند. منتقد دلسوزی که استبداد را هشدار می دهد به داغ تهدید و ایرانی آزادی را که مقهور قدرت نامشروعشان نمی شود به عربده ی تهمت بدنام می کنند برای این است که با هزار هزار فریب  روی  ندانستن «مردم ایران ما» حساب باز کرده اند.

«مردم ایران ما» رسانه ندارند و سهمشان از صدها میلیارد بودجه ی رسانه ای تنها  تهمت و دروغ و  شرک است.

اما اگر راهی را  ببندند «مردم ایران ما» چون جویباری روان  راه خود را از میان سنگلاخ ها خواهند یافت.

«مردم ایران ما» حق دارند بدانند. و اگر همه بدانند «سیاه» تا «سبز» از آن بهره می برند.

شمارگان ما معلوم است. ما بی شماریم. برای انتشار و توزیع آن  روی شما حساب باز کرده ایم.  کارگران در کارخانه ها، دانش آموزان در مدرسه، دانشجویان در دانشگاه ، کارمندان در اداره ، معلمان در کلاس و همسایه ها در محله ما  آن را چاپ کنند و روزنامه ی خود را توزیع کنند . کلمه روزنامه ی همه ی کسانی است که آن را دست به دست می رسانند و سینه به سینه می خوانند.

آنها باید بدانند که  اگر با همه  دنیایشان به خیال خود تلاش کنند جلوی اطلاع رسانی به مردم را بگیرند ما نیز مانند پدرانمان در دوران خفقان، سینه به سینه به هم خبر خواهیم داد تا مردم کوچه و بازار هم بدانند.  و بدانند که دوران حصر و تبعید و محدودیت برای رسیدن قاصد خبری به مقصد گذشته است.


دریافت نسخه pdf -پی دی اف- (۳۹۷ کیلو بایت)


دریافت نسخه jpeg -عکس- (۹۷۹ کیلوبایت)
نسخه کم حجم jpeg -عکس- (۳۸۱ کیلوبایت)

a_bamdad - ایران - تهران
لطفا تکثیر و توضیع کنید.ما واقعا بی شماریم
جمعه 2 مهر 1389

shemiranian - ایران - تهران
با اینکه همین امثال باکری ها و همت ها و موسوی ها بودند که وقتی بهترین بچه های این مرز وبوم به جرم اعتراض به خمینی خونخوار به نام منافق و محارب صدها و صدها اعدام میشدند ;سکوت پیشه کرده بودند و در مواردی خود نیز در این قتل عام ها دست داشتند اما چشم به قدر توانمان این نشریه را از طرق مختلف پخش خواهیم کرد.
جمعه 2 مهر 1389

experthoney - بحرین - منامه
shemiranian - ایران - تهران . سکوت کنی کسی نمیگه لالی، که هر خزعبلاتی به ذهن بیمارت رسید اینجا مرقوم کنی، همین باکری ها و همت ها بودن که کشور رو از دست متجاوزین نجات دادن، لطفا، .. رو به شقیقه ربط نده، اینا اگه نبودن جنابعالی باید الان سوسمار میل میکردی،
جمعه 2 مهر 1389

bluestar - ایران - تهران
shemiranian - دروغ کنتور نداره که سر برج قبضش بیاد.
شنبه 3 مهر 1389

زیتون بهبهان - ایران - بهبهان
shemiranian-ایران.تهران/میدونی اگه شهیدان باکری وهمت نبودن الان باید هزینه های برادران ناتنی عراقیت را بگردن بگیری.
شنبه 3 مهر 1389

shemiranian - ایران - تهران
جناب expert اگر فکر میکنی الان عربها بر شما حاکم نیستند سخت در اشتباهی.یه سری به خیابون های تهران بزن فقر و فلاکت مردم رو ببین روزنامه ها رو بخون امار خودکشی ها یی که از سر نداری و فقر انجام میشه رو نیگاه کن بسیاری از مردم شاید ارزو داشته باشن که حتی گوشت سوسمار گیرشون بیاد که بخورن وانگهی دیگه عربا سوسمار نمیخورن از برکت وجود جمهوری منحوس اسلامی و بذل وبخششی که ملا ها از جیب ملت ایران بهشون میکنن حالا دیگه کباب بره میخورن میدونی لقمه هارو کی توی دهنشون میذاره دخترکان معصوم ایرانی که از فقر خودشون رو به مردای عرب فروختن.میتونی مستند ده نمکی رو ببینی تا اطلاعات بیشتر بشه.
شنبه 3 مهر 1389

shemiranian - ت ایران - تهران
جناب expert تازه الان دیگه ثابت شده باعث و بانی جنگ خمینی حرومزاده بود که میخواست انقلاب اش رو صادر کنه و از راه کربلا به قدس برسه و همیشه میگفت که جنگ برای ما نعمت است چرا که به بهانه جنگ بود که سرکوب و قتل عام ها رو شروع کرد.و اگر جنگ نبود دیگه بهانه ای برای بی لیاقتی هاشون نداشتن.و هرگز نمی تونست پایه های حکومت عقب مونده و عصر حجری شو توی ایران محکم کنه.ایران رو به روزی انداخت که همون عرب ها ما رو وحشی حساب میکنن و عقب مونده میدونن.میدونی چرا چون که همه این دار و دسته که الان سنگ اشون به سینه میزنی به بهانه جنگ با ارزش ترین جوان های ما یعنی همون هایی که امروز میتونستن باارزش ترین سرمایه مملکت باشن رو اعدام کردن و کشور افتاد تو دست یک مشت ادمکش که امروز هم یکی از همونا جای رئیس جمهور نشسته.......
شنبه 3 مهر 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.