حضور دانشجویان ایرانی در آمریکا - ویدیو


حضور دانشجویان ایرانی در آمریکا

پیش از انقلاب ۱۳۵۷، دانشجویان ایرانی، سهم بزرگی در جامعه دانشجویان خارجی آمریکا داشتند. با تیره شدن و قطع روابط سیاسی دو کشور، حضور دانشجویان ایرانی در آمریکا کمرنگ تر شد. اما در گزارش مهرنوش پورضیایی میبینیم که شمار دانشجویان ایرانی در آمریکا دوباره رو به افزایش است.

shanul - المان - هامبورگ
ایرانی ها را عشقققققق است.
جمعه 19 شهریور 1389

arashfarnod - کانادا - ونکور
با عرض معذرت از خوانندگان این بخش ,متن زیر هیچ ربطی به موضوع خبر بالا ندارد.ولی چون نمی توانستم در بخش خودش پیام بگذارم , اینجا پیام گذاشتم. موضوع خبر :افزایش مشکلات متقاضیان ایرانی مهاجرت به کانادا. در جواب آقای داود -استانبول. طبق اطلاعاتی که من از چند پناهنده بدست آوردم(واقعا نمی دانم آیا کیس شما مشابه آنها هست یا خیر؟). 1-حقوق ماهیانه براساس نفران خانواده حداکثر 1500(؟) دلار کانادا. 2-حقوق ماهیانه بر ای فرزندان تا 300 برای هر فرزند. (مبلغ 100دلار نیز برای مادر فرزندان زیر شش سال در ونکور و در بقیه جاهای کانادا تا 18 سال این مبلغ پرداخت می شود). 3-خدمان و هزینه های کلاسهای زبان -تحت کامل حمایت دولت(پناهدگان و افراد low income). 4-خدمات پزشکی کاملا پوشش داده می شود(پناهندگان و افراد low income). حمایت خدمات داروئی با درصد زیادی(برای پناهندگان وافراد low income). 5-خدمات دندانپزشکی و هرینه های عینک (تا یک مبلغ خاص- برای پناهدنگان و فرزندان زیر 12 سال افراد low income) . 6-حق کار کردن به صورت رسمی وجود ندارد مگر به صورت سیاه(غیر قانونی). و مشخص شدن وضعیت پناهنده.(؟).
جمعه 19 شهریور 1389

داود-استانبول - ت - ا
arashfarnod - کانادا - ونکور دوست خوبم. اطلاعات جامع و بسیار مفیدی ارائه دادی. در تمام مراحل زندگی برایت آرزوی موفقیت و کامیابی دارم. پایدار باشی.
جمعه 19 شهریور 1389

bad0o7 - المان - مونیخ
این امریکاییها واسرائیلیها میخوان ایرانیهارو به فساد بدبختی بکشن
شنبه 20 شهریور 1389

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
بهترین دانشجویان ایرانی اینجا می آیند و برخی نیز بسیار پیروز و موجب سرفرازی ایرانیان هستند.
شنبه 20 شهریور 1389

bavaffa - اذربیجان - باکو
یا خودمونو گول بزنیم یا واقعیت بگیم همیشه غربیها دشمن ما بودن شک نکنید .
شنبه 20 شهریور 1389

Azadikhah - هلند - تکسل
امیدوارم که همشون موفق باشند.زنده باد ایران و ایرانیان خوب
یکشنبه 21 شهریور 1389

shahab46 - المان - هانوفر
bavaffa - اذربیجان - باکو اخه چرا همیشه ما باید بی فکریمان را بگردن این و اون بیاندازیم. هرکشوری بهتر بتواند امکانات فراهم کنه خوب پیشرف هم در قبالش میکنه.از ژاپن بگیر تا امریکاش.چرا ما نمی توانیم.مشکل از خودمان وقتی هنوز که هنوزه پول میدیم به روضه خوان کلاش چشم چران تا ما را به گریه بیاندازه ویا در استانه سال 2000 انقلاب مذهبی میکنیم نتیجه اش این میشه که میگیم دشمن ما خارج نشسته وتوطئه میکند که ما پیشرفت نکنیم.زنهایمان را کردیم تو خونه انتظار داریم پیشرفت کنیم لطفا این ویدئو را نگاه کن ببین چه لذتی هم میبرند https://www.youtube.com/watch?v=_DCJaJ8aAJo
یکشنبه 21 شهریور 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.