درگیری شدید در بازی دوستانه بسکتبال بین دو تیم یونان- صربستان - ویدیو


درگیری شدید در بازی دوستانه بسکتبال بین دو تیم یونان- صربستان

بازی دوستانه دیروز دو تیم ملی بسکتبال یونان و صربستان در جام آکروپلیس یونان که به درگیری بین بازیکنان دو تیم منتج شد. این بازی به علت درگیری نیمه تمام ماند


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=xTnIKqtyFLM


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=loLphpM43n4

shemiranian - ایران - تهران
یکی بگه کدوما یونانی هستن وکدوما صربی تهران ایران
شنبه 30 مرداد 1389

ukguy4u - بریتانیا - لندن
صربی ها جون بجونشون کنن توحش تو وجودشونه برای همین به eu راهشون نمیدون .
شنبه 30 مرداد 1389

zartusht67 - المان - فرانکفورت
shemiranian ایران - تهران دوست عزیز ابی ها تیم صربستان هستند
شنبه 30 مرداد 1389

zaboon_deraz - نروژ - اسلو
یه خورده‌هایی‌ دو تیم بی‌ حال دعوا میکردند.به هر حال مشکلی‌ نیست از دو تیم قبول می‌کنیم.
شنبه 30 مرداد 1389

harrp - اتریش - وین
حالا بازم بگین جنگ بده اینا (serbia) نصفشون مردن تو جنگ تازه !! و غیر از دزدی + فاحشگری + پول مفت بی‌ کاری گرفتن از دولت هیچ چیز دیگهٔ بلد نیستن ،،واقعا فکر کردین مالیتی که داریم میدیم تو شکم کیا داره میره ؟
شنبه 30 مرداد 1389

siya48 - آلمان - کلن
حالا این کجاش درگیری شدید بود؟؟؟؟؟؟؟من با ننم هر روز سر نون خریدن از این صحبتهای دوستانه دارم.....!!!!!!!!!!!!!!
شنبه 30 مرداد 1389

zartusht67 - المان - فرانکفورت
.. از صربها خودشونن خیلی بی فرهنگن 3 تایی مثل موشن ولی موقعه ای زیادن احساس قدرت میکنن
شنبه 30 مرداد 1389

i.am.the.world - لوکزامبورک - اش
مرده شور بشر را ببرد با ورزشش! این موجود به هر چه که دست میزند, انرا به گند میکشد. به طبیعت, به ورزش, به دین, به زمین, به دریا ووو. در تله و چاه خودخواهیها و طمع ورزیهایش افتاده و دنیا را جهنم کرده است. جوک را در تیتر بالا بخوانید: درگیری شدید در بازی دوستانه!!! بازی دوستانه و درگیری!!! عجیب موجود درمانده و شاخداری شده است. زندگیش را با خودخواهی و رقابت و طمع به اتش کشیده و نابود کرده است. عجیب! چقدر این موجود بدبخت و سرگردان شده است. افسوس. شادباشید. shemiranian دوست عزیز, در ثانیه 5 میتوانید نام صربیا را روی لباس ابی ببینید. شادباشید.
شنبه 30 مرداد 1389

zagros_finland - فنلاند - هلسینکی
ایران تهران/ بنظر من آبی ها صربستان و سفید ها یونان. خوب بوده دوستانه بوده اگه رسمی بود حتما با چاقو و گرز به جون هم می افتادند.!!
شنبه 30 مرداد 1389

raha1984 - المان - هامبورگ
صربهای کثافت !!!! وای که چقدر من اززبان یونانی خوشم میاد !!یونانیها یکی از محدود کشور ومردمی هستند که ایران وایرانی رو خوب میشناند و خیلی از ایرانیها خوششون میاد !!
شنبه 30 مرداد 1389

i.am.the.world - لوکزامبورک - اش
1)دوست و سرور ارجمندم: لطف و محبت انسانی شما مستدام باد. پیامتان سرشار از مهر است. سپاسگزارم. برادرتان را نیز درود و سلام میگویم. خیر بنده چیزی برای نویسندگی ندارم و از همه تیریبونها و سالنهای اجتماعات بیزارم. در تمام زندگی نه به تظاهرات رفته ام و نه شعار داده ام. حتی یک مهر شرکت در سیرکهای انتخاباتی در شناسنامه ندارم. اما در تمام زندگی از خودم سئوال کرده و از کنار چیزی ساده عبور نکرده ام. دوست من: مسلم است که در این احوال تنها میمانی. نه؟ وقتی شما تمام ارزشهای انسانها را بی ارزشی مطلق میبینی و میز را برمیگردانی؛ یقینن تنها میشوی. نه؟ دیگر به هیچ دسته ایی تعلق نداری و در هیچ طبقه ایی نمیگنجی. کد نداری و با مترسکی به اسم هویت زندگی نمیکنی. وقتی مغز به عمق بیهودگی سنتها؛ ترسها و باورها نفوذ کرده و انرا در یک فلاش و یک لحظه ببیند؛ دیگر ممکن نیست در این تله بماند. از این لحظه به بعد این مغز به وسعت دیگری وارد میشود. این مغز از هزاران سال غبار سنت و وحشت خارج میشود. این مغز به معنای کامل دچار یک Tranceformation و یک تحول رادیکال میشود.
شنبه 30 مرداد 1389

i.am.the.world - لوکزامبورک - اش
2) این مغز و ذهن, از اندازه گیری فراتر میرود و دیگر در قید و بند هیچ سنت, مذهب یا باوری نمیماند و خودش را با این بازیچه ها فریب نمیدهد. این مغز یک کلیت است. این مغز, مغز انسان و انسانیت میشود. میدانید چرا؟ مطلب ساده است: این مغز از limite و محدودیتها خارج شده و دیگر ایرانی, امریکایی, فرانسوی یا کویتی برایش معنی ندارد. نه؟ ملیت محدودیت بوده و این مغز در تحول خویش از محدودیتها فراتر رفته. میبینید؟ پس این مغز دیگر نوع انسان را میشناسد و نه اندازه گیریهای جغرافیایی و نژادی. عنایت دارید؟ ما مشغول باز کردن سئوال شما هستیم و نه جواب دادن به ان. ما داریم با هم در همین لحظه کشف میکنیم. نه؟ ببینید, دیگر برای این مغز تمام ایدئولوژیها و مذاهب میشوند لولوی سرخرمن. تمام کشمکشهای انسانها, برای چنین مغزی اب کوبیدن در هاون است و هیاهوی بی سبب. چرا که برای این مغز هر جر و بحثی فقط دلیلی بر تاریک بینی است. دفاع و حمله هیچ معنا و مفهومی نخواهد داشت. هر دو یکی هستند. این مغز وابستگی را بسیار زهراگین و عامل زجر و اندوه میبیند و بالطبع از ان فاصله میگیرد.
شنبه 30 مرداد 1389

i.am.the.world - لوکزامبورک - اش
3) این مغز نتیجه گیری نمیکند چرا که به تله انجماد و اندازه گیری میافتد. مصلوب و مسخ میشود و با نتیجه گیری هوشیاری اش را از دست میدهد و دچار رخوت میشود. این مغز در کلیت زندگی سیال و شناور است. چیز خارق العاده ای باید باشد انرا اگر دوست دارید کشف کنید. این مغز از هر روز و از هر لحظه میمیرد. این مغز هیچ چیزی را انبار نمیکند. وقتی را میروید, هوشیاری این مغز انچنان است که در تمام جهات جریان دارد: لبخند کودکی را که میگذرد میبیند, درد و نگرانی را در چهره انسانی دیگر میفهمد, به نحوه قدم برداشتن جسم و حرکت ان کاملا اگاه است, صدای برگ درختان را در باد میشنود, به ترافیک خیابان و شکل ابرهای اسمان کاملا وقوف دارد. دوست عزیز من, در کلمه نمیگنجد, چرا که کلمه نیز محدودیت است و برای این مغز کلمات کاملا بی ارزشند. انرا کشف کنید. همه چیز در شماست. به شما و برادر بزرگوارتان تعظیم میکنم.
یکشنبه 31 مرداد 1389

alek_wien - اتریش - وین
حیف که تماشاچیا نیومدن وسط که خر تو خر تر بشه لوووول اما ندید فکر کنم تقسیره این یوگوهای وحشی بود .
یکشنبه 31 مرداد 1389

miniator - ایران - تهران
از صرب کثیف تر هنوز ندیدم.نامرد و وحشی وبه معنای واقعی خلق و خوی حیوانی دارن.هیچکس از گروه خوشش نمیاد چون انقدر جنایت کارو اشغال هستند همه ازشون متنفرن.تا یونان باشه که این حیوون ها رو برسمیت نشناسه.جووناشون همه کوکائینی و عموما مسلح به سلاح و کلت وهفت تیر اند .توی بار ها و کافه ها علنا مواد میکشن و وقتی های میشند مثل احمقای عقده ای سلاح هاشون رو در میارن شروع میکنن رقصیدن و مثلا عرض اندام کردن.خلاصه یه مشت اشغال واقعی.ادم نرمال از ده هزار تا یکی .خدا نسلشون رو بر داره که مثل صهیونیستها حیوون و ادم کشند.ضعیف کش های هیچی ندار
یکشنبه 31 مرداد 1389

amir-amir - کانادا - تورنتو
صرب ها با خودشان مسائل نژاد پرستى دارند نگاهى به حوادث تلخ بوسنى بیندازید که چطور ارتش صرب ها هموطنان خودشان را قتل کردند در ضمن موزیک هاى یونانى را گوش کنید ملودى هاى بسیار جالبى دارند ( در گوگل تحت نام pasxalis terzis و giorgos margaritis جستجو کنید )
یکشنبه 31 مرداد 1389

بهدین - آمریکا - نشویل
جنایات ارتش صربستان در بوسنی و تمدن یونان باستان ، افلاطون و ارسطو و ... فیلترها و تصویرهای ذهنی هستند کە در ذهنمان حسابی نقش بستەاند و بر قضاوتمان بسیار تأثیرگذارند. در این درگیری یونانیها همان قدر خطاکارند کە صربها. حتی در بعضی لحظات این ویدیوها این یونانیها هستند کە دست بر دار نیستند و ستیزەجویی میکنند.
یکشنبه 31 مرداد 1389

Arya arya - فنلاند - هلسینکی
زمانی هر دو ملت صرب ویونانی درس خوبی به مسلمانها دادند! واقعا درود به هر دو که ملیت و فرهنگشان را دست یه مشت مغول وعرب ندادند! از بعضی کامنت معلومه که عربهای مقیم ایران از نفرت سخن میگویند. اصلا در همه ورزشهای گروهی دعوا مد روزه و شما حزب الهی ها از اب گل الود ماهی نگیرید. در همین فنلاند هاکی روی یخ مسابقه بدون دعوا امکان نداره!
یکشنبه 31 مرداد 1389

afsaneh2010 - فرانسه - نیس
i.am.the.world - لوکزامبورک - اش . مرسی دوست عزیز منکه خیلی لذت بردم باز هم بنویسید.
یکشنبه 31 مرداد 1389

milanahwaz - سوئد - نورشاپینگ
این ها دعوا میکنن یا با هم حرف میزنند. یادش بخیر تو مدرسه ها هر روز الکی دعوا میکردیم. اوف اوف اوف
یکشنبه 31 مرداد 1389

doost-ir - فرانسه - پاریس
صربها خیلی عوضی و جنگ طلب هستند
یکشنبه 31 مرداد 1389

a persian - سوئد - استکهلم
انصافا دعوا رو شماره 9 یونان شروع کرد و بغیر از شماره 18 صربستان که واقعا هار بود تقریبا بقیه سعی میکردن درگیری بالا نگیره.شماره 12 شون که بچه خیلی خوبی بود....لول....اگه ایران بود تماشاچی ها اومده بودن وسط برای کارشناسی و بررسی موضوع
یکشنبه 31 مرداد 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.