رحیم مشایی : تلفن ۲۷۷۷ آماده خدمات به ایرانیان مقیم خارج

رحیم مشایی : تلفن 2777 آماده خدمات به ایرانیان مقیم خارج

واحد مرکزی خبر: رئیس دفتر رئیس جمهور گفت : مرکز شبانه روزی ارتباط مستقیم ایرانیان خارج کشور با شماره تلفن 2777 ( با کد ایران و تهران ) آماده دریافت دیدگاهها و هرگونه خدمات رسانی به هموطنان در خارج کشور است.
 
اسفندیار رحیم مشایی در پایان جلسه امروز هیأت دولت در جمع خبرنگاران افزود: ایرانیان مقیم خارج کشور جمعیت قابل ملاحظه ای هستند که از توزیع فراوان در آمریکا، آسیا و کشورهای منطقه برخوردارند.

وی با اشاره به اینکه دولت خود را موظف می داند از همه ظرفیت های این گروه از ایرانیان برای توسعه کشور استفاده کند افزود: شورای عالی ایرانیان در دولت هشتم در قالب دبیرخانه ای در وزارت خارجه مستقر بود اما به سبب تأکید آقای احمدی نژاد بر استفاده بیشتر از ظرفیت های ایرانیان، این شورا به نهاد ریاست جمهوری منتقل شد تا در فرآیند کارهای اداری سرعت عمل صورت گیرد.

وی گفت: بر همین اساس با دستور رئیس جمهور مأموریت یافتم امکان بهره گیری از تجربیات و دیدگاههای سازنده ایرانیان مقیم خارج و همچنین رسیدگی به مشکلات آنها را فراهم کنم.

رئیس دفتر رئیس جمهور به برخی مشکلات حقوقی ایرانیان مقیم خارج کشور اشاره کرد و گفت: برخی حقوق این افراد به سبب نبودن انها در وطن، ضایع می شود که در این میان برخی افراد نیز با سودجویی، اطلاعات نادرستی به آنها می دهند.

مشایی افزود: برای رفع برخی مسائل قضایی این هموطنان ، با مسئولان قضایی کشور رایزنی هایی صورت گرفته است که در این باره نتایج خوبی حاصل شده و اعتماد آنها بسیار ارتقاء یافته است.

وی گفت: نهایت تلاش ما این است که ایرانیان در بخش های مختلف علمی و اقتصادی مشارکت داشته باشند.

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
به ایرانیان هیچ کجای دنیا بیشتر از داخل خود ایران ظلم نمی شود
پنج‌شنبه 26 فروردین 1389

sam-antwerpen - بلژیک - انتورپن
اگر میخواهید به ایرانیان خارج از کشور و همچنین داخل کشور کمک کنید و راه را برای بازگشت و خدمت انها به میهنشان باز کنید لطفا استعفا بدهید و مملکت را رها کنید یا با اصلاحات گسترده و سکولار ایرانی ازاد و قابل زندگی برای مردم بیچاره که فوج فوج به خاطر نبود دموکراسی مجبور به ترک وطن هستند فراهم کنید. اینجا به ما خوش نمیگذره!. ما از دست شما و کارهای بد شما از ایران رفتیم!
پنج‌شنبه 26 فروردین 1389

bahmanyar - المان - فرانکفورت
لطفا ما ایرانیان خارج از وطن را واگذارید و به داد ایرانیان غیور که در زندانها با دندههای شکسته و شکنجه های شاگردان احمدی نزاد دست و نجه نرم میکند برسید. حق ما بیشکش.
پنج‌شنبه 26 فروردین 1389

kamandar123 - کویت - کویت
شر نرسان خیرت پیشکش مردک هزار چهره
پنج‌شنبه 26 فروردین 1389

maryam-germany-71 - المان - برلین
دروغگوی کثیف کی تورو باور می کنه کی تا حالا دلسوز ایرانی شدی اونم ایرانی خارج از کشور ایرانیها وضعشون پیش غریبه ها بهتره تا شما برو به جهنم این هم راهیه برای اطلاعات جمع کردن اینوریها و جاسوسی
پنج‌شنبه 26 فروردین 1389

آنتی اسلام - ایران - اهواز
واقعاً چقدر این جمهوری اسلامی بامزه است!!!!!!!!!!!!! میشه با حرفهاشون خنده دار ترین کتاب جوک دنیا رو نوشت.
پنج‌شنبه 26 فروردین 1389

farzad_s - ایران - تبریز
آهان خدماتش صیغه یابی و زیر شکمی هست فقط یه سوال مونده که از قم میفرستن یا از سفارت میفرستن بهر حال فرقی نمیکنه اینم خدمات اسلامیه از نوع ولایت فقیه فقط زمان ارسالش فرق میکنه کافیه شماره رو بگیرن تا یه دونه فاطی کوماندو از نوع سکسیش به شما ارسال بشه
پنج‌شنبه 26 فروردین 1389

sina5814 - نروژ - اسلو
بچه ها زنگ بزنید فوت کنید
پنج‌شنبه 26 فروردین 1389

pedram2000 - مالزی - کوالالامپور
از کجا میدونین ، شاید این یه روشه برای اینکه آمار ایرانیای خارج از کشور رو دربیارن . والا از قدیم گفتن سلام گرگ بی طمع نیست . ما که تا حالا از ایم حکومت خوبی ندیدیم ، چی شده یهو یاد ایرانیای خارج از کشور افتادن ؟
پنج‌شنبه 26 فروردین 1389

nikiniki12 - المان - المان
sam-antwerpen - بلژیک - انتورپن. بانظرتون کاملا موافقم.ضمنااگرراست میگندچراانقدراعداموشکنجه معلوم نیست منظورشون ازاین شروورها چیه شایدفشارتحریمهاروحس میکنندوبدنیست ایرانیهای خارج ازکشور باسفربه ایران کمی جیبهاشونوبرکنند.مردم توی ایرانروباچوبوچماقتون وگرانیو...بیچاره کردیدلازم نیست سنگ ماروبه سینه بزنیدبعدازاونهمه کشتاربیگناهان ازوجوددتون حالم بهم میخوره.
پنج‌شنبه 26 فروردین 1389

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
گور بابای خودتان و خدماتتان شما در داخل سرگرم اعدام تحقیر شکنجه دزدی و این فیلم ها مثل مجله ی تایم که بعد از تاتر مسخره ی شیرین عبادی حال یکی دیگر از همان دار ودسته را که فدائی خمینی کثیف است انتخاب و تعدادی لمپن اسلامی هم به به و چه چه... بله این تاترها را ادامه دهید که خوب این ملت را شناخته اید که همان ملت 57 است و جوانانی نیز که به ماهیت حکومت دینی و حقه های شما پی برده اند یا کشته یا اعدام یا زندانی.
پنج‌شنبه 26 فروردین 1389

iranazadiran - ایران - تهران
بیشترین هدف این غارتگران جانی که متوجه تاثیر گذاری ایرانیان خارج از کشور در روند آزادی ایران شده اند جلب کردن آنهاست و خریدنشان عزیزان خارج از کشور کاملا مراقب باشید و هوشیار و قدر نقشی را که در راه آزادی ایران می توانید ایفا کنید همانگونه که تا حال کرده اید را فراموش نکنید.
پنج‌شنبه 26 فروردین 1389

سلمک - ایران - تهران
این یکی هم هاله نور داره از سمت راستش میاد
پنج‌شنبه 26 فروردین 1389

Markopolo vic - استرالیا - ملبورن
اگه راست میگید یه شماره هم برای آماده خدمات به پدر و مادر زندانی ها باشید یااینکه ازادشان کنید تا در بخش های مختلف علمی و اقتصادی مشارکت داشته باشند مگر ما با انها چه فرقی داریم.
پنج‌شنبه 26 فروردین 1389

siba12 - چین - پکن
وقتی ایران بودیم برایمون چه کار کردن که حالا از اینجا بهشون تلفن کنیم
پنج‌شنبه 26 فروردین 1389

sara_k - سوید - سوید
وقتی تو مملکتم بودم هیچ خدمات ندادن حالا بخوره تو سرشون
پنج‌شنبه 26 فروردین 1389

fatemeh shin - انگلیس - لندن
بند دویست ونه زندان اوین برای پذیرش زندانیان جدیدبسیار توسعه یافته چه بهتر مهمانانی ازخارج نشینان دراین سلول های آماده پذیرائی شوندسپس تصمیمات مغتضی درباره آنها اعمال شود
پنج‌شنبه 26 فروردین 1389

amoo uk - انگلیس - لیدز
هم وطنان عزیز مراقب باشید هر تماس با این حکومت به نفع خودشون تمام میکنند بعد در رسانه هاشون میگن ایرانیان خارج از کشور خواهان و دوستار ما هستند و با ما ارتباط دارن البته مزدوران و جیره خواران حکومت جور و جهل که هر سواستفاده از این موضوع میکنند .حتی اگر تماس جهت شوخی و مزاح باشه
پنج‌شنبه 26 فروردین 1389

iranazadiran - ایران - تهران
هموطنان عزیز ما بعد از سی سال به اتحاد ملی نزدیک میشیم این رژیم بشدت آسیب پذیر شده چون دیگه نمی تونه رگ خواب ما رو بدست بگیره. حتی از مشهدی و میرزاده عشقی در خواست می کنم اگر از رژیم نیستند با این جنایتکاران و غارتگران فرهنگ و سرمایه و عشق و مرام ایرانیان تماس نگیرید به حرمت خون جانباختگان و محبوسین و قائل نشدن هیچ حقی برای ایرانیان.
جمعه 27 فروردین 1389

zaboon_deraz - نروژ - اسلو
بازم چه خوابی دیده خدا میدونه.
شنبه 28 فروردین 1389

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.