همسر نواب صفوی : نفت را نواب ملی کرد نه مصدق !

همسر نواب صفوی : نفت را نواب ملی کرد نه مصدق !

ایلنا:همسر شهید نواب صفوی با تاکید بر شجاعت همسرش ،وی را عامل اصلی ملی شدن صنعت نفت می‌داند.
نیره اعظم نواب احتشام رضوی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، به مناسبت سالگرد شهادت شهید نواب صفوی با اشاره به حرکت این شهید در اعدام انقلابی احمد کسروی اظهار داشت: نواب در سن 19 و 20 سالگی که در نجف درس می‌خواند با کسروی که آیینی به نام پاک دینی ابداع کرده و به تمسخر ائمه می‌پرداخت و به فتوای علما مفسد فی‌الارض بود، آشنا شد و خشم زیادی وی را گرفت، لذا به علمای بزرگی چون علامه امینی مراجعه می‌کند و در خصوص حکم این فرد سوال می‌کند که آنها پاسخ می‌دهند قتل کسروی بر هر مسلمان واجب است.
وی افزود: پس از این پاسخ، نواب سخنرانی کرده و پس از آنکه یکی از مراجع به وی مبلغی پول می‌دهد راهی ایران می‌شود و در بدو ورود طی یک سخنرانی در آبادان از سکوت مردم انتقاد می‌کند و سپس در تهران وارد مکتب کسروی شده و وی را محکوم می‌کند که در پی سخنان وی 16 نفر از شاگردان کسروی طرفدار نواب شدند اما در نهایت کسروی نصیحت‌های او را نپذیرفت.
احتشام رضوی با تاکید بر شجاعت شهید نواب به خاطر ایستادگی در مقابل کسروی خاطرنشان کرد: دو تن از دوستان نواب،کسروی را از بین بردند و همان افراد توسط حکومت زندانی شدند، اما پس از آنکه 5 هزار نفر طرفداران فدائیان اسلام پشت در زندان تجمع کرده و خود را شریک جرم آن دو نفر خواندند آنها آزاد شدند و نواب هم به نجف برگشت.
همسر شهید نواب با اشاره به نبوغ فکری همسرش گفت: وی در سن 15 سالگی به دانشگاه رفت و گستره فکرش نیز همه جهان بود؛ به طور مثال در دانشگاه مصر در جمع حدود 70 هزار نفر از جمله رئیس‌جمهور و نخست‌وزیر مصر سخنرانی کرد او نه‌تنها می‌خواست که سرزمین‌های اسلامی از سلطه بیگانگان بیرون آیند بلکه خواهان آن بود که همه‌جا تحت سلطه اسلام باشد و از سویی او به قدری هوشیار بود که با نگاه به چهره یک فرد باطن او را می‌خواند و در نهایت اینکه از هیچ‌کس جز خدا نمی‌ترسید.
احتشام رضوی در پاسخ به این سوال که ارتباط نواب با علما چگونه بود و آیا در کارهایش با آنان هماهنگی داشت؟ خاطرنشان کرد: حضرات آیات صدر (پدر امام موسی صدر)، فیض و حجت عاشق نواب بودند و طبیعتا او با مراجع و علما هماهنگ بود، اما خودش هم مجتهد بود که علامه امینی هم تصدیق می‌کند که نواب شاگرد من بود.
وی با اشاره به اینکه نواب در زمان رضاخان به دلیل فعالیت‌هایش در دانشگاه مورد برخورد قرار گرفت، ادامه داد: هم‌اکنون سیدحسن نصرالله در لبنان در مقابل صهیونیسم می‌ایستد و همه نیز از آنها حمایت می‌کنند و چنین شخصیت‌هایی همیشه استثناء هستند.
همسر نواب صفوی با اشاره به شعور اجتماعی بالای همسرش تصریح کرد: نفت را نواب ملی کرد، نه مصدق؛ وقتی رزم‌آرا گفت ”ایرانی‌ها لوله هنگ هم نمی‌توانند درست کنند مصدق نماینده مجلس بود“ اما نواب در پاسخ به این سخن او گفت تو لایق زمامداری نیستی و کناره‌گیری کن و اگر پس از سه روز نرفتی خودمان تو را می‌فرستیم!“ لذا خلیل طهماسبی شاهرگ استعمار را قطع می‌کند نه مصدق اما آنها ملی کردن را به اسم خودشان گذاشتند در حالی مصدق را عده‌ای بت کردند.
وی ادامه داد: مصدق در حالی که به نواب قول داده بود در دوران نخست‌وزیری اصول اسلامی را رعایت کند کارخانه مشروب‌سازی تاسیس کرد و آن را تعطیل نکرد. از سوی دیگر در زمان حکومت مصدق نواب 22 ماه زندان بود که در همانجا نیز فعالیت اجتماعی داشت.
همسر شهید نواب صفوی در ادامه این گفت‌وگو در پاسخ به این سوال که در دوره فعلی با توجه به استقرار نظام اسلامی آیا باز هم حرکت‌هایی مانند حرکت‌های شهید نواب باید انجام شود یا خیر؟ اظهار داشت: هم‌اکنون ما رهبر داریم در حالی که آن زمان شاه بود و بهایی‌ها همه‌کاره مملکت بودند. همچنین پس از انقلاب وقتی جنگ شروع شد، جوانان به جبهه رفتند و فرمان امام(ره) را از جان و دل پذیرفتند که پس از ایشان رهبری مملکت در دست کسی است که از جوانی در زندان، تبعید و شکنجه به سر برد و راه مبارزه را طی کرد.
وی افزود: در همه ادوار عده‌ای مخالف وجود داشتند و حتی در زمان ائمه با وجود اینکه همگان می‌دانستند آنها ذریه پیغمبر هستند برخی مردم از آنها سرپیچی می‌کردند. هم‌اکنون هم ما سلطنت‌طلب، بهایی، یهودی، ضدانقلاب، مجاهد، توده‌ای و... داریم، عده‌ای هم انقلابی و عده‌ای هم بی‌طرف هستند و مردم کسانی را که با لباس نظام و روحانیت آشوب می‌کنند و یا کسانی را که نیت خالص دارند می‌بینند. در این میان افراد معتدل کسانی هستند که نیمه پر و خالی لیوان را با هم می‌بینند و ما هم‌اکنون نباید فقط نکات منفی را ببینید بلکه باید ببینیم که اکنون خیابان‌ها آسفالت شده، سدها ساخته شده، در گندم به خودکفایی رسیده‌ایم و...
همسر شهید نواب صفوی گفت: هم‌اکنون ما در داخل کشور دشمن داریم و علی‌رغم شرایط سخت عده‌ای با نان خالی هم زندگی می‌گذرانند، ولی در عین حال کشور و رهبری را هم دوست دارند اما مخالفین در همه‌جا رخنه کرده‌اند.
وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: ما باید ببینیم که در مقابل دشمن چه وظیفه‌ای داریم تا اگر امام زمان آمد جواب او را داشته باشیم ولی نمی‌توانیم یقه کسی را بگیریم و بگوییم ضدانقلاب هستی، زیرا به قول نواب بعضی‌ها وظیفه خود را انجام نمی‌دهند و می‌خواهند دیگران آن را انجام دهد.
همسر شهید نواب صفوی در پایان با بیان اینکه در بعضی از نهادها و دستگاه‌ها هم ممکن است افراد معترض حضور داشته باشند یادآور شد: امام می‌فرمود اگر یک طلبه دزدی کرد نگویید یک روحانی دزدی کرده بلکه بگویید یک دزد در لباس طلبه رفته است.

neda02 - کانادا - تورونتو
اب که سر بالا بره همسر تروریست ابوعطا می خونه.
یکشنبه 27 دی 1388

ukguy4u - بریتانیا - لندن
نواب یک تروریسته اینو همه میدوننن این خائن تازی پرست دستش به خون روشنفکری همچون کسروی آلوده هست لعنت به روح نواب . نسل تحصیل کرده و جوان دیگه خام این اراجیف و محملات نمیشن که اسلام خوشبختی میاره ارمغان اسلام مرگ ،دست و پا قطع کردن، حبس کردن زن در خونه و سنگسار و چشم در آوردنه .آخوند هم جاش تو مسجده در غیر اینصورت باید بره زندان .
یکشنبه 27 دی 1388

سید ابوالقاسم واعظ - اندونزی - جاکارتا
این ضعیفه تمام عمرش را گوشه مطبخ گذرانده و مطمئنا فرق مصدق و الهی قمشه ای را نمی داند. این مزخرفات هم حرف های احمدی نژادی است که پولی به او داده اند تا از جانب او پخش شود. جالب است که حتی خمینی حاضر نشد کوچکترین حمایتی از او بکند.
یکشنبه 27 دی 1388

lisa - امریکا - کالیفرنیا
او نه‌تنها می‌خواست که سرزمین‌های اسلامی از سلطه بیگانگان بیرون آیند بلکه خواهان آن بود که همه‌جا تحت سلطه اسلام باشد . یعنی صدور بنیادگرایی یعنی یا اسلام یا با بمب اتمی به حسابتون می رسیم. خمینی دجال اسم خیابون مصدق رو به ولیعصر تغییر داد . خمینی و بقیه اخوندها از ته دل از مصدق بزرگ بدشون میومد . چون مصدق یک ایرانی وطن پرست و دلسوز بود. به امید خدا روزی که اخوندها گورشونو گم کردن دوباره اسم مصدق رو بر روی خیابون ولیعصر بذاریم و اسم نواب ها و خامنه ای و عنتری رو بر روی توالت های عمومی.
یکشنبه 27 دی 1388

ایران بانو - ایران - تهران
کاشکی ما این نفت را نداشتیم که هرچه بدبختی داریم از این نفت است .کشورهای دیگه مثل زاپن که نفت ندارند درطی هفتاد سال بعد از جنگ دوم یکی از بزرگترین کشورهای اقتصادی دنیا میشوند ما هنوز نشستیم ببینیم که کی نفت را ملی کرد.یکی میگه کاشانی یکی میگه مصدق این شاباجی خانوم همه میگه حاج اقا ما نفت را ملی کرد .فکر میکنه با این حرف میتونه سهمی از فروش نفت را داشته باشه .کاشکی که هرسه تا ی این ادما به دنیا نمی امدند .که هرجه داریم تو این پنجاه شصت ساله از زیرسر این مرده ها بلند میشه.به یاد تمامی شهدای راستین ایران از بابک خرمدین /رستم فرخزاد/ابومسلم خراسانی /احمد کسروی /رضامظلومان/وبزرگ مرد اواز ایران دکتر شهید فریدون فرخزاد .....ایران تو بمان
یکشنبه 27 دی 1388

amoodarya - ایران - شیراز
lisa - امریکا - کالیفرنیا , منم مثل تو وحشتم گرفت که اینقدر جسورانه و با حق بجانب خواندنشان که اسلام باید مثل یک غده سرطانی همه جا نشر کنه. کوتاه فکران عرب , چقدر خسته کننده این برتری دانستن دین اسلامتون. میدانیم هیچکس ادعا نمیکنه که ماستم ترشه, اگر اینطور لات بازی در بیارید که همه جا باید اسلامی بشه, چه توقعای داری از مسعولان ادیان دیگر? منکه بعنوان مسلمان خیلی خوشحالم که اسپانیا جلوی نشر اسلام را در اروپا گرفت.
یکشنبه 27 دی 1388

mr. fair - انگلستان - منچستر
نواب صفوی .. خورد با تو با هم اون مرتیکه ترورست فرق نفت رو با شربت البالو نمی دونست جیه جه برسه به اینکه بخواد ملیش کنه بعدشم شما با این حرفای ضدونقیض فقط خودتونو قهوه ای می کنید پسر کاشانی می گه بابای من نفتو ملی کرد تو می گی شوهر من نفتو ملی کرد اخرش تکلیف خودتونو مشخص کنید بعد بیاید ضر اضافی بزنید مرگ بر دشمنان مصدق از کودتاچیا گرفته تا کاشانی و ....
یکشنبه 27 دی 1388

amir-amir - کانادا - تورنتو
حکومت آخوندى و بلائى که بر ساختار و اقتصاد مملکت آورده اند به مراتب از دزدى بدتر است دولت و مجلس آخوندى دهها میلیارد دلار را در راه انرژى مثلا هسته اى و پروژه هاى بى خاصیت بباد داده اند در سیاست داخلى مخالفان سیاسى را به بهانه محارب با خدا اعدام مى کنند و در سیاست خارجى شان هم مدام بر طبل جنگ مى کوبند
یکشنبه 27 دی 1388

vickie - ایران - تهران
مصداق بارز سنگ پا یافت شد . عجب رویی دارن اینا.
یکشنبه 27 دی 1388

vickie - ایران - تهران
مصداق بارز سنگ پا یافت شد . عجب رویی دارن اینا.
یکشنبه 27 دی 1388

mehraeen - ایران - تهران
به نظرم باید همگی بیایند به جای نواب صفوی نواب تروریست بگویند. هم نام خیابان را و هم ایستگاه مترو نواب تروریست را
یکشنبه 27 دی 1388

elina_genecloning_2020 - استرالیا - سیدنی
اوه ! پس به نظر میاد نواب صفوی تروریست به غیر از کشتن روشنفکرها و بسط افکار خرافی و افراط گری های بی حد و حصر ، هنرهای دیگه ای هم داشته که ما ملت نمی دونستیم. اعدام، برازنده اش بود ولی خیلی این حکم براش کم بود . چون او یک منجمد فکری کثیف بود که نسلش از زمین برداشته شد ولی با رفتن کسروی یک دنیا فرهنگ و علم و آزاد اندیشی از بین رفت. نواب صفوی در اصل کسروی را نکشت بلکه نماد ایراندوستی و روشنفکری و زندگی بدون خرافه را کشت. می بینید اسلام چه بر سر ما آورد که از برکات آن هیچ انسانی در این دنیا محروم نخواهد ماند. حتی احمد کسروی آزاده که آزارش به احدی نمی رسید باید در جهت بسط اسلام در سراسر دنیا قربانی شود. در ضمن این یارو نواب چقدر سفیه و بی اراده بوده که پا شده رفته از یک کرم کثیف بدتر از خودش به اسم علامه امینی پرسیده گفته حکم کسروی چیه و اون ابله هم نه گذاشته نه ورداشته گفته کشتن او بر هر مسلمانی واجب است. واقعا چی تو مغز این آخونداست به غیر از تجاوز و کشتار وچپاول و یغمای سرمایه های مملکت و مفت خوری و ارتجاع و میهن فروشی.
یکشنبه 27 دی 1388

سیاوش ایرانی - ایران - ایران
آبجی دیر اومدی..همه اش رو فبلا بردن...اگر هم بهت قولی دادن بدون و آگاه باش که سرکار هستی..الان همه در حال بستن بقچه هاشون هستند، شما هم بجنب که عقب نمونی..در ضمن یک جمله ات من را بفکر فرو برد....... حضرات آیات صدر (پدر امام موسی صدر)، فیض و حجت عاشق نواب بودند و طبیعتا او با مراجع و علما هماهنگ بود،......اینایی که گفتی رو که فردا نمیزنی زیرش؟ با این حساب نواب هم ...بوده؟
یکشنبه 27 دی 1388

narenji - ایران - تهران
خانم نواب چون نظر شما بر اساس نصر صریح اسلام عزیز نصفه حساب میشه متاسفانه مورد قبول نیست لطفا بروید منزل و به دنبال اجرای ایه 222 سوره بقره باشید
یکشنبه 27 دی 1388

azadi - ایران - کرج
خدا را هم اینها بوجود اوردند بعدا خدا زبان درازی کرد گفت من خالق هستی هستم.
یکشنبه 27 دی 1388

arash-eindhoven - ‌‌‌‌هلند - ‌‌ایندهوفن
25 سال در زمان شاه فقید و در 30 سال اخیر خفه خون گرفته بود . دونگشو بدید بر میگرده به غارش. اگر هم که روحانی دزدی کنه همه میگن اخوندا بی ناموس و دزدند . انقدر این جماعت تبهکارندکه دادگاه ویژه صنف خودشونو دارند.
یکشنبه 27 دی 1388

باریک بین - ایران - تهران
دوستان من فکر میکنم اگه امروز در کشورمون مشکلات داریم این به اسلام مربوط نمیشه. بلکه این تقصیر سیاست هستش که در هر حیطه ای وارد شده. مثلا نگاه کنید به ورزش یا فرهنگ. دین هم یکی از این حیطه ها هستش که قربانی سیاست زدگی شده. اگه در ورزش مشکل داریم ایا این معقولانه هستش که بگیم مقصر ورزش است.همینطور اگر دین ما مشکل داره نمیشه گفت اشکال از دینه. به عبارت ساده تر اینا اومدن هرچیزی رو با سیاست قاطی کردن تا از یک طرف همه چیز حتی دین تحت کنترل خودشون باشه و از طرف دیگه اگه گند زدند به کار ردم انگشت اتهام رو به سوی اونا دراز نکنند.
یکشنبه 27 دی 1388

niagara - ایران - تهران
خجالت نمیکشه رک وراست میگه شوهرم تروریست قابلی بود.بهش گفت یا برو کنار یا خودمون میفرستیمت؟عجب روزگاری شده.رسما از تروریست حمایت میکنن بعد میگن چرا امریکا به ما میگه حامی تروریست.این زنیکه شیرین عقل و نباید بذارن در گاله رو باز کنه.دردو بلای مصدق و کسروی تو سر تروریستهایی مثل نواب و صفار هرندی.خدارو شکر جوانهای ما دیگه علاقه ندارن بخاطر رستگاری تو بهشت دست به هر عمل وحشیانه ای بزنن
یکشنبه 27 دی 1388

vezveznazi - ایران - ‌‌‌‌‌‌‌‌ایران
خفه شو کلاغ سیاه هر کی میگه نون و پنیر تو سرتو بزار و بمیر
یکشنبه 27 دی 1388

black or white - ایران - اصفهان
ایران بانو - ایران - تهران اگه این سه نفر هم به دنیا نمی اومدند باز هم یه عده ی دیگه بت می شدند ، بت ساختن کار ملت ماست
یکشنبه 27 دی 1388

arashbehdin - امریکا - اتلانتا
فداییان اسلام و نواب صفوی پدر معنوی حکومت اسلامی ایران هستند. همه اندیشه صدور اسلام و ....از مغز فاسد اینها ریشه میگیرد. یکی از مهمترین دلایل عقب ماندگی ملت ایران همینها به اضافه دیگر ملاها هستند.
یکشنبه 27 دی 1388

mehran_teh - ایران - تهران
کسروی روشنفکری کمیاب در عصر دینفروشی بود. نواب تروریست اسمت همیشه در تاریخ در کنار خونخواران خواهد بود.
یکشنبه 27 دی 1388

iranesabz - هلند - هلند
این زنیکه پیر شده و عقلش را از دست داده.
یکشنبه 27 دی 1388

سهراب زمان - دانمارک - کپنهاک
این آخوندای بی پدر و مادر هم زاییده همون ملی شدن نفت هستند!!!!!!!. بدترین انتقامی که انگلیس میتونست از ایران بگیره پرورش این تازی ها برای خراب کردن ایران بود.
یکشنبه 27 دی 1388

kaveh52 - ایران - تهران
این حکومت کاری کرده که هر کس که مشکل شخصیتی داره جای زیادی برای پیشرفت پیدا میکنه . تا به حال اسم این دیوانه را شنیده بودید ؟ تا حالا جرات نداشت از لونه اش بیاد بیرون ولی حالا وقتی رییس جمهور میتونه این همه مزخرف بگه و جوابگوی هیچکس نباشه اینم میتونه بگه
یکشنبه 27 دی 1388

hirowa - ایران - هیرو
بیشین بابا حال نداری
یکشنبه 27 دی 1388

ماهی سیاه کوچولو - ایران - تهران
نواب صفوی تروریست؟این آخوند روان پریش فکر منافع ملی مردم بوده؟. پول+ شکم+روضه خونی+زن= آخوند
یکشنبه 27 دی 1388

Esfahan Nesfe Jahan - آلمان - برلین
نیره اعظم نواب احتشام رضوی -اینها همه اسم به یکنفر تعلق داره? چقدر زور زده تا خودشو به یکی از این اسامی که خوشنامه بچسبونه.
یکشنبه 27 دی 1388

hirowa - ایران - هیرو
شوهر تو همون کسی بود که از طرف همه ی زعمای قم و مرجع یگانه دوران آقای بروجردی از قم طرد شد و افتاد تو دامن کاشانی که خیانت بزرگ اون بوسیدن دست شاه و شرکت در کودتای 28 مرداد بود
یکشنبه 27 دی 1388

elina_genecloning_2020 - استرالیا - سیدنی
وقتی رزم‌آرا گفت ”ایرانی‌ها لوله هنگ هم نمی‌توانند درست کنند مصدق نماینده مجلس بود“ اما نواب در پاسخ به این سخن او گفت تو لایق زمامداری نیستی و کناره‌گیری کن و اگر پس از سه روز نرفتی خودمان تو را می‌فرستیم!". این طور که معلومه این جناب نواب صفوی خیلی هم قانون مدار و به اصطلاح همسرشون دارای شعور اجتماعی بالا بودند که برای سردمداران حکومت ضرب الاجل تعیین می کردند و اخطار می دادند و تهدید به ترور و آدم کشی می کردند که اگر نرفتی خودمان تو را می فرستیم. امروز روز هم هم کیش ها و هم فکر های این تروریست ابله همینطور فکر می کنند که فکر مخالف را میتوان با ترور و تهدید از جامعه ریشه کن کرد یعنی با ترور فیزیکی یک شخص یا اشخاصی وابسته به جنبش می خواهند اندیشه ها و تفکرات بسط داده شده ی یک ملت را که ریشه در آزادگی ، روشنگری و دموکراسی خواهی دارد را نابود کنند.غافل از اینکه روز به روز هم ریشه های درخت آزادی در این سرزمین محکم تر خواهد شد.
یکشنبه 27 دی 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
"...در تهران وارد مکتب کسروی شده و وی را محکوم می‌کند که در پی سخنان وی 16 نفر از شاگردان کسروی طرفدار نواب شدند اما در نهایت کسروی نصیحت‌های او را نپذیرفت. " این زنیکه هم مثل عنتری نژاد دروغگو از آب دراومد. نواب تروریست با دوستانش وارد جمع کسروی میشود و با شادروان کسروی بحث می کند. بحث را در واقع نواب می بازد و مورد تمسخر دوستان خودش قرار می گیرد. سپس با خشم شادروان کسروی را تهدید به مرگ می کند و بیرون میرود. و سپس نقشه ی ترور وی را طراحی می کند. در ضمن نواب عددی نبود که نفت را ملی کند. حتا کاشانی خائن هم کسی نبود. شادروان مصدق نفت را ملی کرد و البته چوب خدمت به ملت را هم خورد. درور بر بزرگمردان ایران زمین کسروی و مصدق.
یکشنبه 27 دی 1388

iranazadiran - ایران - تهران
همسر نواب صفوی معدوم براستی از حقیقتی بزرگ پرده برداشت. مگر غیر از این است که نفت سی سال است که تنها سهم نوادگان نواب صفوی معدوم میشود و حق نفت و گاز و دیگر سرمایه های ملی تنها به آنها میرسد اما کشتار و غارت و محرومیت و ظلم سهم مردم ایران. آن هندی زاده هم که ادامه گر راه این ملعون بود غیر از حقیقت چیزی نگفت او همه چیز را برای این جماعت دغل و مفت خوار مجانی کرد و برای ملت جان و خون را. رهبر پان تورک و ضحاک صفت کنونی هم که روی این دو گور به گور شده را سفید کرده .
یکشنبه 27 دی 1388

Esfahan Nesfe Jahan - آلمان - برلین
A) ایران بانو - ایران - تهران- دوست عزیز ایران تنها دارای منابع نفت و گاز نیست که درامد انها صرف ملت ایران نمیشه بلکه :1 ) خاویار 2) تا چندی پیش ایران مقام اول در پسته دنیا را داشت و با وجود تحربمی که امریکا بخاطر انفجار نیروگاه اتمی چرنویل روسیه نسبت به ابران داشت و سعی میکرد دنیا را از خرید پسته ایران منصرف کند معتقد بود که تشعشعات رادیو اکتیو از طریق جریان هوا باغات پسته ایران را الوده کرده و مصرف پسته ایران سرطانزا است ولی هنوز هم ایران رتبه اول پسته را داشت 3) فرشهای دستبافت ایرانی 4) کشمیر 5) زعفران 6) حنا 7) گلاب هر ساله کشور عربستان سعودی جهت شستشوی کعبه از ایران گلاب قمصر کاشان را خریداری می کند 8) خرما تا قبل از جنگ ایران و عراق کشور عراق اولین صادر کننده خرما بود ولی در اثر بمباران و موشکها بسیاری از باغات خرمای عراق در اتش سوخت و ایران دارای رتبه اول شد.
یکشنبه 27 دی 1388

Esfahan Nesfe Jahan - آلمان - برلین
9) انار 10) گلها و لجنهای دریاچه ارومیه که مصارف طبی دارند 11) گیاهان و گلهایی که مصارف دارویی و طبی دارند چرا که از اینگونه گیاهان را در دامنه های کوههای کرکس پرورش و ایران صادر کننده 70% انها به دنیا میباشد. 12) شاه میگو 13) متاسفانه بخاطر وضعیت اسلامی بودن ایران پشرفت قابل ملاحظه ای در صنعت توریست نداشته ولی بی بهره هم نبوده 14) و از همه جالبتر و شنیدنی تر صادرات گربه های ملوس و پشمالوی ایرانی که طرفداران زیادی در دنیا دارند شاید بودن این گربه ها باعث شده نقشه ایران مثل یک گربه نشسته دیده شود و 15) فروش مغزهای متفکر و برندگان رتبه های اول المپیاد های علمی به شرکتها و کمپانیهای بزرگ دنیا و ... ,
یکشنبه 27 دی 1388

zahra50 - دانمارک - کپنهاگ
خوب شد گفتی تازه فهمیدم لامپ برق و تلفن هم کار ادیسون و گراهام بل نبوده.!!
یکشنبه 27 دی 1388

alireza.ch - سوییس - نوشاتل
آهان. مرده ...
یکشنبه 27 دی 1388

surena1611 - آلمان - اشتوتگارت
دوباره جعل تاریخ?!!!
یکشنبه 27 دی 1388

فضول میرزا - سوئد - استکهلم
یعنی این عفریته هنوز زنده است؟! بر پدر و مادر اینان جمیعا لعنت که در کمال پرروئی یک مملکت بلکه بهتر است بگوئیم جهانی را به گند کشیده اند!
یکشنبه 27 دی 1388

salomeh-lausanne.swiss - سوییس - لوزان
نه آبجی‌ اشتباه به عرضتون رسوندن شوهر شما آدمکشی رو ملی‌ کرد،دهنتم آب بکش ،تو لایق نیستی‌ اسم مصدق رو بیاری...خانوم.
یکشنبه 27 دی 1388

vashid - ایران - تهران
واقعا تحجر فکری با به کجا
یکشنبه 27 دی 1388

elvis2002 - سوئد - گوته برگ
حضرات آیات صدر (پدر امام موسی صدر)، فیض و حجت عاشق نواب بودند . اینجای حرفهاش یک کم بوداره یعنی نواب هم بله مفعول بوده! این جور زن آدم داشته باشه دیگه احتیاج به دشمن نداره.
یکشنبه 27 دی 1388

dara20 - ایران - تهران
خفه شو عجوزه صیغه ای. از مالک جدید جنسی افلیج خودت چقدر پول گرفتی تا این مزخرفات را تحویل کیهان حسین دستمالدار بدهی?
یکشنبه 27 دی 1388

nader jahanbani - کانادا - تورنتو
شما را به خدا میبینید؟ آب که سر بالا بره, قورباغه هم ابوعطا میخونه! این دایناسور پیر معلوم نیست از کدوم سوراخی سرش رو بیرون آورده و داره برای ما رطب و یابس میبافه! زنیکه پیر و پاتال و همسر تروریست!!
یکشنبه 27 دی 1388

mdice7 - ایران - تهران
خ.ر در گنجه رو که باز میکنه هر چی بیرون میاره یک مشت احمق تر از خودش، ...خجالت نمیکشه چه...خوری میکنه. در ضمن من از پیشنهاد mehraeen - ایران - تهران استقبال میکنم.
یکشنبه 27 دی 1388

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
حتی خمینی هم با ترور های نواب و دارو دسته اش مخالف بود و خواهان دستگیری او بود.امروز قدرت دست کسانی است که شیخ فضل الله نوری و مدرس و نواب رستم و سهراب شاهنامه هایشان هستند.
یکشنبه 27 دی 1388

shahram khosh maram - ایران - تهران
من نمیدانستم کههمسرش هنوز زنده است. البته به نظر من ترور رزم ارا توسط فدائیان اسلام واقعا روند ملی شدن نفت را تسریع و تسهیل کرد ولی نمیتوان گفت ملی شدن نفت فقط به خاطر این ترور بود. نقش دکتر مصدق در رهبری نهضت نفت, توجیه ملی شدن نفت در دیوان لاهه و جلوگیری از تعطیلی چاهها بعد از ملی شدن بی همتاست. بعید میدانم هیچ کس دیگری به جز او در ان مقطع میتوانست جنبش را پیروز کند. نمیدانستم نواب صفوی در مصر سخنرانی کرد ولی تصور میکنم سخنرانیش در زمانی بود که اخوان المسلمین مصر قدرت داشتند. ازاد شدن تروریستهای کسروی تحت فشار افکار عمومی از نشانه های بارز زیر پا گذاشتن قانون بود.
یکشنبه 27 دی 1388

هوای آزاد - ایران - ایران
این هنوز زنده است؟
یکشنبه 27 دی 1388

ARTEMIS-SW - سوئد - مالمو
گور بابای نواب قاتل و همسر حمارش.
یکشنبه 27 دی 1388

iranazadiran - ایران - تهران
عزیزان ساده دل اگر هندی زاده با کارهای این ملعون مخالف بوده به گفته خودش خدعه میکرد تا خود را دمکرات نشان دهد وگرنه قدرت که به خودش رسید دستور ترور بین المللی صادر کرد و کشتار هزاران جوان و نوجوان را سفاکانه انجام داد و خون هزاران بیگناه را بر گردن خود انداخت تا ایران را تبدیل به کفرستان، گورستان و قحطستان کنونی کند.
یکشنبه 27 دی 1388

zagros1 - نروژ - اسلو
اگر ما ایرانیان نفت نداشتیم امروز وضع مان از تایلند بدتر نبود و اسلامییون به شغل های شریف ارتباطات بین توریست ها وزنان و مردان خودفروش مشغول بودند. ضعف دیگر ما ایرانیان فرار از مسولیت فعالیت حزبی و تشکیلاتی میباشد که اجازه اظهار وجود به چنین موجوداتی در نبود مای متشکل میدهد. وگرنه در این بازار سیاسی برای هر تفکر و سلیقه ای حزب سازمان و تشکیلاتی پیدا میشود که احتیاج سیاسی اجتماعی و گروهی تک تک ما را بر اورد کند.
یکشنبه 27 دی 1388

afshiin - اتریش - سالزبورگ
بانو توهم ورت داشته شوهرت خدا نیامرز تو که یک تروریست بود جز تفنگ هیچ چیزی حالیش نبود دماغ اش رو هم نمی تونست بکشه بالا مرتیکه مفنگی اون وقت صنعت نفت ما رو ملی کرد ؟؟؟ کجای مجلس اون دوران تشریف داشتند ایشون .. باز اگه حسام نواب صفوی این حرف رو زده بود شاید باور می کردیم چون کلا ای ن بشر هم تو فیلم هاش خیلی خالی بنده
یکشنبه 27 دی 1388

irooni2008 - ایران - انزلی
زنده یاد احمد کسروی 300 سال جلوتر از زمان خودش بود و توسط این نواب عقب افتاده وخانوم باز ترور شد. رجوع کنید به لینک زیر و دانلود یکی از کتابهاش تا ببینید چه انسانی را از دست دادیمhttps://www.farsiebook.com/ebook/6398.htm
یکشنبه 27 دی 1388

ali203 - ایران - بوشهر
zahra50 - دانمارک - کپنهاگ /دوست عزیز اتفاقا یه اخوند تو مدرسه دخترم فرمودند برق را علی ابن ابی طالب اختراع کرده چی فکر میکنی؟؟؟؟؟؟
یکشنبه 27 دی 1388

tehran021 - انگلیس - لندن
یک کلمه هم از مادر عروس!. من که این متن رو نخوندم ارزش وقت گذاشتن نداشت ولی دوست داشتم این کامنتو بذارم
دوشنبه 28 دی 1388

vahid22 - آلمان - هامبورگ
Hoja Verde - ایران - تهران کم کم داره ازت خوشم میاد کتاب:قرآن محمدی"اکبر گنجی رو از اینترنت دانلود کن بخون .مسئولین سایت هم اگه میشه این کتاب رو واسه دانلود دوستان بذارند. .
دوشنبه 28 دی 1388

Hoja Verde - ایران - تهران
vahid22 - آلمان - هامبورگ. لینکشو بگذاری ممنون میشم. البته باید سرچ کنم ببینم پیدا می کنم.
دوشنبه 28 دی 1388

123esfand - ایران - تهران
مدتها بود که چیزی نمیگفتم ولی این بار ناچارم . انک بما --- بود کلاغ---دریده بود . این زنیکه را دیگه از کدوم گور در اوردن برو قایم شو تا عزرائیل پیدات نکرده . شوهر تو یک تروریست بوده باید هر جا اسمش امد ننگ داشته باشی بد بخت فرتوی
دوشنبه 28 دی 1388

Masoud271 - امریکا - لوس انجلس
خیانتی که ان مرد بایران کرده از حمله مغول بدتر است. نمیدانم با چه روئی خودشان را مطرح میکنند این وقاحت فقط از زنهای ه... ممکن است شرمتان باد بروید اسم فامیلتان را عوض کنید والا نسل جدید با این امکانات تمام وقایع را میدانند میخوانند و خوشبختانه میفهمند . نابودی انهائیکه با نام مذهب به وطن خیانت کردند ارزوی همه مردم است. بامید از بین رفتن سرطان هائی بنام نواب.خمینی خامنه ای و الا اخر..
چهار‌شنبه 30 دی 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.