دستگیری بازاریان در تهران ادامه دارد

دستگیری بازاریان در تهران ادامه دارد

میزان:بنابه گزارشات رسیده ،مامورین امنیتی روز چهارشنبه ۲۵ شهریور ماه با مراجعه به محل کار آقای جواد لاری از بازاریان بازار تهران او را دستگیر و به بند ۲۰۹ زندان اوین منتقل کردند.

نیروهای امنیتی پس از بازرسی محل کار ایشان همراه با آقای لاری به منزل شخصی اش مراجعه کردند و تمامی نقاط خانه را مورد بازرسی قرار دادند.

مامورین هنگام بازرسی از تمامی نقاط خانه و اعضای خانواده وی فیلم برداری کردند.

پس از بازرسی که چند ساعته آقای لاری را همراه با وسائل شخصی اش به بند ۲۰۹ زندان اوین منتقل شده است و از زمان دستگیری تا به حال از وضعیت و شرایط او و همچنین دلایل بازداشت هیچ خبری در دست نیست. لازم به یادآوری است که آقای جواد لاری ۵۱ ساله از زندانیان سیاسی دهۀ ۶۰ می باشد.

قبل از آقای لاری یکی از بازاریان شناخته شده بازار تهران بنام آقای محسن دکمه چی دستگیر شده بود که از وضعیت و شرایط او نیز هیچ خبری در دست نیست

invincible - آمریکا - مینستا
سلام:. این دو فرد از هوادارن مجاهدین هستن که در دههٔ شصت در زندان بودن،بیشتره خانوادشان اعدام شدن حالا هم آمدن گرفتنشن،هموطنان اینروزا همه یکی‌ هستیم مجاهد،چپپی،معلم،دانشجو،بازاری،درویش نداره،میخوان همهرا درو کنن،لطفا به نمایندگان کنگره،سنا ای‌ میل بزنید،به اوباما،به ج بیدن،به همه،و همه ای‌ میل بزنید تا هر چه زودتر از دست اینها مردم نجات بدیم-پیروزی از آن ماست،مرگ بر احمدی‌نژاد و خامنه‌ای!!!!!!! خونه مصدق و دکتر حسین فاطمی در رگهای ماست!!!!پیروز می‌شویم
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

kiyawashsasani - کانادا - تورنتو
اگر بازاریان و شرکت نفت اعتصابشان را شروع کنند این ننگین کسان تاریخ کارشان تمام است و ایران ازخطر حراج و مردمانش از خطر زوا ل رهاپی خواهند یافت . وگرنه اندک اندک نسل ایران و ایرانی را بر می اندازند این زنازادگان ضدبشر و آدمخواران عقبمانده و اوباشان اسلام لجنی .
پنج‌شنبه 2 مهر 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.