موج سبز مانع از حمله گروهک فشار به سید محمد خاتمی شد

موج سبز مانع از حمله گروهک فشار به سید محمد خاتمی شد

پارلمان‌نیوز: گروهک فشار در برنامه‌ای از قبل تعیین شده به سوی سیدمحمد خاتمی حمله ور شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری فراکسیون خط امام(ره)مجلس«پارلمان‌نیوز»، از ساعتی پیش رئیس جمهور سابق و همیشه محبوب کشورمان، سید محمد خاتمی در میان هزاران نفر از مردم حامی جنبش سبز در مسیر خیابان حجاب به سمت میدان فلسطین حاضر شد.

در حالی‌که حضور سیدمحمد خاتمی با استقبال بسیار گسترده مردم روبرو شده بود «گروهک فشار» به رهبری ابوالفضل شریعتمداری، «آقازاده» حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه تندروی کیهان با اطلاع قبلی از مسیر عبور خاتمی ناگهان به او حمله کردند، در لحظات ابتدایی آنها عمامه فرزند فاضل و باتقوای امام راحل را بر زمین انداختند و قصد ضرب و شتم رئیس دولت اصلاحات را داشتند.

با توجه به جمعیت انبوه مردم، بلافاصله مردم در برابر این گروهک تندرو ایستادند و جواب این  تعرض را به خوبی به آنها دادند.

هچنین پلیس ضدشورش با حضور به موقع مانع از ادامه تحرکات غیراخلاقی و ضد انسانی این گروهک شد.

بعد از این حمله، خاتمی مجبور به ترک راهپمایی روز قدس شد.

نکته جالب آنکه مردم حامی جنبش سبز در پاسخ به بلندگوها که مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا را سر می‌دادند یکصدا و با صدایی بسیار بلند شعار مرگ بر روسیه را سر می‌دادند.

گفتنی است از ساعت 9 صبح امروز حضور نیروهای پلیس در خیابان‌های منتهی به میدان انقلاب بسیار چشمگیر بود و تا این لحظه این نیروها توانسته‌اند مانع از اخلال عده‌ای «گروهکی» در راهپمیایی امروز شوند.

چهارراه حجاب نیز از ساعت 10صبح امروز در تسخیر موج سبز قرار دارد اما برخی نیروهای حاضر در محل این موج  را به سمت خیابان کریمخان هدایت می‌کند و مانع از ادامه مسیر آنها به سمت دانشگاه تهران می‌شود.

خبرهای رسیده از راهپمایی امروز تهران حاکی از آن است که مهدی کروبی نیز در میان استقبال پرشور مردم و در میان حلقه‌ای که مردم برای جلوگیری از هرگونه تعرضی به دور او زده‌اند از میدان هفت‌تیر به سمت دانشگاه تهران در حال حرکت است.

nazanin 2009 - ایران - ارومیه
این خاینه ای باز امرزو ضایع شد فک میکرد با تهدید میتونه معترضان رو مجبور به عقب نشینی کنه کور خونده! دیگه تا پیروزی ادامه میدیم
جمعه 27 شهریور 1388

nooshin tehrani - ایتالیا - رم
چرا این رئیس جمهور همیشه محبوب.... اینقدر زود بهشون بر میخوره. فقط ملت ایران باید کتک بخوره و باز هم در تظاهرات شرکت کنه. نکنه رئیس جمهور همیشه محبوب.... خیال میکرد زیر پاش فرش قرمز میاندازند.
جمعه 27 شهریور 1388

امین آلمان فرانکفورت - آلمان - فرانکفورت
با سلام برای حمایت از مردم خوب ایران و اعتراض به خامنه ای دیکتاتور و احمدی مزدور- فردا شنبه در قرانکفورت - میدان گئوته Goetheplatz ساعت 17.00 برگزار می شود- خواهشمندیم در این مراسم شرکت و به اطلاع دوستان بر سانید. درود بر ایران
جمعه 27 شهریور 1388

bluestar - ایران - تهران
مقایسه تصویری جنبش ملتهای ایران و فلسطینhttps://sobhefardaa.wordpress.com/2009/09/18/iran_palestine_revolution/
جمعه 27 شهریور 1388

madrid - ایران - قزوین
من فکر کردم قزوین هم خبری می شه رفتم دیدم 2 هزار نفر که حال راه رفتن هم ندارن ساکت دارن قدم میزنن
جمعه 27 شهریور 1388

arya generation - انگلستان - لندن
خاتمی حالا چی میخوای بگی ؟ چرا مثل کروبی محکم پشت ملت نیستی ؟ دیدی اینها حتی به تو هم رحم نمیکنند پس محکمتر ایستادگی کن تا دیر نشده و همین فردا و پسفردا هست که تو و یارانت را به اتهام کشتن سران کردستان نامزد کنند. خدا و قوم آریا پشت و پناهت
جمعه 27 شهریور 1388

koori - انگلستان - نیوکاسل
چرا دیگر امکان فرستادن مطلب به فیسبوک نیست
جمعه 27 شهریور 1388

abiabi - انگلستان - لندن
دمتون گرم ای شیر زنان و ای شیر مردان ایران زمین . و در ضمن مرگ بر خامنه ای
جمعه 27 شهریور 1388

shekvegar - ایران - تهران
راهپیماییه روز قدس تنها یک بهانه ایست برای از سر گیریه دوباره ی اعتراضات. با شروع شدن دانشگاه ها منتظر اعتراضات بزرگتر باشید . . خسته ام اما امیدوار ..
جمعه 27 شهریور 1388

zebelkhan - آمریکا - سن خوزه
bluestar - ایران - تهران. بسیجی مزدور رژیم! باز تو شعار و لینک انحرافی گذاشتی؟! چه غزه، چه ایران بپا خیزید دلیران شعار بسیجیهاست! اگه غرض و مرض نداری چشمها و گوشهاتو باز کن و فیلمهای تظاهرات ایران رو ببین! دیگه خیلی دیر شده که بخواهی شعار عوض کنی!. مردم تو دهنی محکمی به تو و امثال تو و رژیم زدند! شعار همه این بود:‌ نه غزه، نه لبنان، ‌جانم فدای ایران! این شعار با شعار شما بسیجیها خیلی فرق داره! نمیدونم تو بی وطن چه نیتی داری که همش میخوای نام ایران رو حذف کنی و الله و قلسطین و غیره رو به جاش بذازی! این کار رو که رژیم 30 ساله کرده و امروز تو دهنی خورده! بس نیست این همه دهن کجی به رژیم و اسلام! از رو برو بسیجی مسخره! ملت امروز اسلام رو استفراق کرد!
جمعه 27 شهریور 1388

mirhossein_Sabz123 - امریکا - دیترویت
درد و بلای خاتمی و میر حسین بخوره تو سر شریعتمداری و دار و دستش از جمله علی چلاق و ان
جمعه 27 شهریور 1388

بابک - ایران - سبزوار
به امید واژگونی این حکومت شیره ای و متجاوز
جمعه 27 شهریور 1388

mahyar1212 - ایران - تهران
zebelkhan - آمریکا - سن خوزه . بابا تو هم مثه...دوس داری ... همه رو بگیری بابا این بنده خدا که چیزی ننوشته کارشم جای تقدیر داره. من با ایشون عقاید مشترکی زیاد ندارم ولی کاری که کرده رو تقیدر میکنم. دمت گرم
جمعه 27 شهریور 1388

sara_m - نروژ - درامن
سلام آخه اینارم بازی ندادن اگه تو بازیشن راه میدادن الان میدیدین چه جوری به ملت پشت میکردن هماشون از دم یه قماشن مردشور خودشون و دینشونو ببرن
جمعه 27 شهریور 1388

مبین.رشت - ایران - رشت
مرگ بر ابوالفضل شریعتمداری و پدر پدر سگشابوالفض العباس دستت را بشکند که بسوی خاتمی عزیز دست درازی کردی،درود بر خاتمی،دستانت را میبوسم سید عزیز شفاعت ما رو هم در روز قیامت بکن،اون لحظه که شنیدم عمامه مطهرت رو انداختند بغض گلویم را گرفت و اشک در چشمهایم حلقه زد،جانم فدایت ای بزرگ مرد تاریخ،خدا را شکر که سالمی
جمعه 27 شهریور 1388

Alireza88 - ایران - تهران
دوست خوبم madrid - ایران - قزوین . برای بثمر نشستن مبازره با دیکتاتوری هر کسی باید کار خودش را بکند. در شهر شما و یا چنین شهرهای که هنوز اهالیش به آگاهی لازمه نرسیده اند باید هر کدام از دوستان حداقل یک نفر فقط یک نفر از اهالی شهرشان را نسبت به مسائل روشن کنند. بخدا قسم ثمر این کار بسیار بزرگتر است.
شنبه 28 شهریور 1388

ساعت 12 - ایران - تهران
بخوانید و بخندید ، به امید پیروزی راه سبزمان ،شاد باشید.https://www.tabnak.com/nbody.php?id=8338
شنبه 28 شهریور 1388

ساعت 12 - ایران - تهران
شک نداشته باشید دیر یا زود موج سبز پیروز است مرگ بر رهبر پشمالوی یک دست و میمون زشتش ا.ن .
شنبه 28 شهریور 1388

zahra50 - دانمارک - کپنهاگ
ستاره آبی ایران تهران . من نمیدونم چه لینکی گذاشتین اما با توهین به شما مخالفم . سبز دوست داشتنی ترین رنگ دنیاست با هر عقیده ای میشه پوشیدش . درود بر ملت آزاده ایران و سلام بر رفتگان جنبش سبز
شنبه 28 شهریور 1388

poriyaye_vali - قطر - دوحه
بلو استارـــــ ایران ـــ تهران ــ اگه محمود احمدی نژاد راست میگه که محبوب ملت ایرانه اگه تخم باباشه 20 متر بدون محافظ بیاد تو خیابونهای تهران
شنبه 28 شهریور 1388

aghozdar - ایران - تهران
پسر کو ندارد نشان از پدر . این حرام لقمه سر سفره حسین شکنجه گر نشسته انتظاری غیر از این دارید ؟. ملت بزرگواری داریم وگر نه حقش بود دیروز داغش رو به دل باباش میگذاشتند تا بفهمه داغ جوان چقدر سخته.
شنبه 28 شهریور 1388

saghar_83 - ایران - تهران / تهران
ایشالا دست پسر حروم زاده شریعتمداری بشکنه!!!!!
شنبه 28 شهریور 1388

img98 - ایران - تهران
سلام به تمامی طرفداران آقای موسوی می خواستم عکسی را از یکی از سرسخت ترین حامیان موسوی ببینید امیدوارم که از دیدن این عکس لذت کافی را ببرید و آدرس عکس را برای تمامی طرفداران موسوی و جنبش سبز آزادی ارسال کنید.
شنبه 28 شهریور 1388

bache gorgan - ایران - گرگان
img98 - ایران - تهران - حد و حدود خودت رو بدون پسر جان .همه خلاقیتت همین بود ؟؟ بی ادب
شنبه 28 شهریور 1388

ساعت 12 - ایران - تهران
img98 - ایران - تهران ای بی آبرو. مسپولین محترم سایت لطفا از درج آدرس سایت توسط افراد بی ادب جلوگیری نمایید.
دوشنبه 30 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.