جدید ترین نوار صوتی منتسب به بن لادن: اوباما نمی تواند

جدید ترین نوار صوتی منتسب به بن لادن: اوباما نمی تواند

پیام جدید منتسب به بن لادن، پرزیدنت اوباما را فاقد قدرت برای متوقف کردن جنگ در افغانستان توصیف می کند.

به گزارش خبرگزاری انتخاب، پیام جدید صوتی منتسب به اسامه بن لادن رهبر القاعده که مردم آمریکا را مورد خطاب قرار داده است ادعا می کند که پرزیدنت باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا خود را برای متوقف کردن جنگ به رهبری آمریکا در افغانستان، ناتوان می یابد.

تازه ترین نوار صوتی تلاش دوباره ای می کند تا حمله یازدهم سپتامبر ٢٠٠١ القاعده به ایالات متحده آمریکا را به مثابه بخشی از تلاش القاعده برای آزادی مردم فلسطین، توجیه کند.

پیام فهرستی طولانی از کتابهای جدید و از جمله کتابی که توسط یک عامل سابق سازمان سیا نگاشته شده است را که به ادعای پیام  روشنگر حمله تروریستی هشت سال پیش است، ارائه می کند.  

پیام می گوید دولت اوباما چهره های کلیدی دولت بوش نظیر رابرت گیتس وزیر دفاع را مجبور شده است تا در کابینه خود داشته باشد و نتیجه می گیرد پرزیدنت اوباما مردی است ناتوان که قادر به تغییر مسیر در افغانستان نیست و اگر تلاش برای تغییر کند به سرنوشتی نظیر ترور جان اف کندی یا برادرش رابرت کندی، دچار خواهد شد.

این اولین پیام بعد از پیام ماه ژوئن منتسب به بن لادن است. پیام ماه ژوئن پرزیدنت اوباما را به کاشتن تخم نفرت از مسلمانان در آمریکا، متهم کرده بود.

اعتقاد بر این است که بن لادن در پاکستان در امتداد مرز با منطقه کوهستانی افغانستان، مخفی است. رهبران پاکستان به تازگی گفتند به باور آنها رهبر شبکه تروریستی القاعده مرده است. اما مقامات آمریکا می گویند هیچ مدرک معتبری برای تأیید این ادعا وجود ندارد.

نوار صوتی ضبط شده در یک وب سایت اسلامی درج شده است.

شب قطبی - امارات - دبی
داره تهدیدشون میکنه که پول بیشتری بدهند.آمریکا واسه اینکه خودشو پیروز جنگ با طالبان معرفی کنه باید خیلی بیشتر از اینها خرج بن لادن کنه.بن لادن الان تو یکی از ویلاهای بوش در تگزاس نشسته و داره به ریش این اروپایهای ساده و این سعودیهای بی عقل میخنده.بیچاره جوونهای آمریکایی که واسه منافع صیهونیستها خونشونو بی جهت هدر میدهند.
دوشنبه 23 شهریور 1388

ssaeed - ایران - کرمانشاه
شب قطبی - امارات - دبی. با این تفسیرت معلومه که قطبی هستی و از هیچی خبر نداری.
دوشنبه 23 شهریور 1388

بابک - ایران - سبزوار
بن لادن به درک واصل شده است این ها دروغ است
دوشنبه 23 شهریور 1388

punisher - ایران - شیراز
ببینید چه گوساله هایی برای مردم تصمیم میگیرن / تو مملکت خودمون هم زیادن / به زور کتک میخوان بفرسنمون بهشششششششششششششششششت... زرشششششششششششک
دوشنبه 23 شهریور 1388

iranianfarshad - ایران - تهران
دو گروه از وجود این جریان نافعند 1 آمریکا و متحدانش تا برای حضور خود در کشورهای دیگر بهانه ای داشته باشند 2 جمهوری اسلامی که القاعده برایش فرشته نجاتی شده که سردمدارانش نفس راحتی از به اصطلاح گرفتاری آمریکا در کشورهای دیگر بکشند تا فکر حمله به ایران را نکنند. چه پایان غم انگیزی برای ایران خواهد بود آرامش در عراق با دموکراسی آمریکایی و نبود القاعده در افغانستان
دوشنبه 23 شهریور 1388

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
شب قطبی - امارات - دبی . زیاد تو دبی به مغزت فشار نیار یکدفعه دیدی ترکید.
دوشنبه 23 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.