احمدی نژاد: حاضر به مذاکره در باره برنامه هسته ای نیستم

احمدی نژاد: حاضر به مذاکره در باره برنامه هسته ای نیستم

آقای احمدی نژاد می گوید ایران در باره حق غیر قابل انکار خود مذاکره نمی کند

محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری ایران می گوید حاضر است با قدرت های جهانی در باره مسائل بین المللی گفتگو کند ولی حاضر به مذاکره در باره برنامه هسته ای ایران نخواهد بود.

قبلا آمریکا گفته بود در نظر دارد در هر گونه مذاکره آتی با ایران، مسئله هسته ای را مطرح کند ولی آقای احمدی نژاد که به زودی برای شرکت در اجلاس سالانه مجمع عمومی سازمان ملل متحد به نیویورک خواهد رفت، گفت ایران حاضر به گفتگو در باره حق استفاده از 'تکنولوژی صلح آمیز هسته ای' نخواهد یود.

دولت ایران هفته گذشته یک بسته پیشنهادی در اختیار گروه 1+5 (شامل 5 عضو دایمی شورای امنیت سازمان ملل متحد به اضافه آلمان) قرار داد.

مقامات ایران گفته بودند از جمله این پیشنهادات، آمادگی ایران برای بحث در باره خلع سلاح هسته ای جهانی و نیز یک رشته مسائل بین المللی دیگر است.

آمریکا که ابتدا در واکنش به بسته پیشنهادی ایران گفته بود این سند به نگرانی ها درباره ماهیت برنامه اتمی این کشور پاسخ نمی دهد یک روز بعد - در روز جمعه -گفت همراه با سایر اعضای گروه ۱+۵ پیشنهاد جدید ایران برای گفتگو را پذیرفته است.

به گفته سخنگوی وزارت امورخارجه آمریکا به رغم نپرداختن بسته پیشنهادی ایران به خواسته کشورهای غربی برای توقف غنی سازی اورانیوم، محتوای این بسته فرصتی را برقراری گفتگوی مستقیم با ایران فراهم کرده است.

خاویر سولانا، رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا، نیز خواستار از سرگیری فوری گفتگوهای ایران و گروه ۱+۵ شد.

اکنون رئیس جمهوری ایران در نخستین موضع گیری نسبت به آن اظهارات داشتن تکنولوژی هسته ای را حق قانونی و مسلم ایران خوانده و گفته ایرانی ها در مورد حق غیرقابل انکار خود با هیچ کس مذاکره نمی کنند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه آقای احمدی نژاد در جریان گفتگو با سایمون گس، سفیر جدید دولت بریتانیا در ایران این اظهارات را کرده است.

سفیر جدید بریتانیا در تهران برای تسلیم استوارنامه خود به دیدار رئیس جمهوری ایران رفته بود.

در همین حال احمد داوود اوغلو، وزیر خارجه ترکیه که از ایران دیدن می کند گفت ترکیه حاضر است در مذاکرات ایران و رهبران جهان بر سر تازه ترین پیشنهادات ایران برای حل مناقشه هسته ای، نقش میزبان را بازی کند.

ترکیه که عضو پیمان ناتو و متحد آمریکاست علاقمند به گسترش مناسبات اقتصادی و بازرگانی با کشور همسایه خود ایران است.

آقای داوود اوغلو بسته پیشنهادی ایران به گروه 1+5 را پایه خوبی برای آغاز مذاکرات در باره مسائل مهم جهانی توصیف کرده است.

hamesheh bahar - انگلستان - لندن
خود انتری دنبال جنگ است. تنش می خواره و فرصت خوبی هم است که دوباره با احساسات وطن پرستی ملت بازی کنند و چند صباح بیشتر بخورند و مال ملت را چپاول!!
دوشنبه 23 شهریور 1388

richard - المان - سبد
اقا جان این بابا جنگ میخواد.باید حمله نظامی شه تا مردم ایران نجات پیدا کنند البته اگر این بی خا...ه اوباما نبود
دوشنبه 23 شهریور 1388

majid63 - فرانسه - پاریس
اینکه بلد نیست صحبت کنه . دیگه چه برسد به اینها صحبت کنه. موقع رفتن گروگانهای انگلیسی می گفت tanke you. بد بخت بی سواد پدر سوخته
دوشنبه 23 شهریور 1388

fall - ایران - تهران
صبر می کنن تا حاضر شی ! هاهاهاهاااا...
دوشنبه 23 شهریور 1388

سپیده صبح - ایران - تهران
richard - المان - سبد . شما لطف کن حرف نزن منم تو آلمان نشسته بودم و دلم هوس فیلم اکشن می کرد پیشنهاد جنگ رو بهترین پیشنهاد می دیدم ما نیازی به آمریکا و بقیه کشورهای مفت خور اروپایی نداریم . می خوایم خودمون کشورمون رو دست بگیریم نیازی هم به اظهار نظر غرب زده هایی امثال شما نیست
دوشنبه 23 شهریور 1388

قلدر - ایران - تهران
ولش کنید بذارید بمب اتم بسازه بزنه اسراییل اونوقت آمریکا و دیگر کشور های اروپایی به ایران حمله میکنن و ما هم راحت میشیم از ولایت وقیح
دوشنبه 23 شهریور 1388

silvester - ایران - تهران
خاک بر سر اباما!!!
دوشنبه 23 شهریور 1388

قلدر - ایران - تهران
بذارید بمب اتم بسازه بعد بزنه اسراییل اونوقت آمریکا و دیگر کشورهی تابع حقوق بشر به ایران حمله نظامی می کنن ما هم از ولایت وقیح راهت می شیم.
دوشنبه 23 شهریور 1388

shekvegar - ایران - تهران
ادعاهای مکرر احمدی نژاد مبنی بر مناظره با سران دولتهای غربی در مورد منازعات جهانی خود دلیلی محکم است بر اینکه این بابا واقعا مبتلا به شیزیوفرنیه حاده ! آیا مردم ما مستحق چنین حکومت دولت و چنین رییس جمهوری هستند؟! البته باید جامعه ی خواص عالم اقلیت از جامعه ی عوام نادان اکثریت تفکیک بشه .! ..خسته ام اما امیدوار ..
دوشنبه 23 شهریور 1388

زندگی زیبا - ایران - آبادان
بلد نیستی مذاکره کنی ...بخوری بهتر میخوری تا حرف بزنی فعلا که سوار کول اون علی چباق هستی مذاکره میخای چه کنی
دوشنبه 23 شهریور 1388

abiabi - انگلستان - لندن
ای کاش در همه چیز مملکت بقول خودتان اینقدر سخت میگرفتید . از اون طرف خلیج همیشه فارس را میزارید به یغما ببرن از اون طرف میزارید دریای خزر را به یغما ببرن . واقعا تف به اون شرفتان احمدی نژاد و خامنه ای حرامزاده
دوشنبه 23 شهریور 1388

richard - المان - فتتق
سپیده صبح - ایران - تهران . شماها اگرعرضه داشتید نمی گزاشتید در زندانهای جمهوری اسلامی به خواهر ومادروبرادرت تجاوز کنند. اقای شرق زده
دوشنبه 23 شهریور 1388

siya48 - آلمان - کلن
آقای احمدی نژاد،دیگه حرف‌ها ی گنده تر از دهنتون رو بیرون نیارید.دیگه امثال ندا‌ها نیستند که شما به پشتیبانی‌ اونها،سینه رو سپر کنید،و هر کاری که دلتون خواست بکنید.ندا‌ها و سهرابها بودند،که پشت شما شعار میدادند،انرژی هسته‌ای حق مسلم ماست.انرژی هسته‌ای حق مسلم ایران و ایرانیه،نه شما.کفتار عرب پرست.اگه قرار باشه پول نفت ما بره توی جیب لبنانی‌ها و ونزولائی ها،و هموطن من حتی به نون شبش محتاج باشه،و در کشور خودش و زندان‌های شما مورد تجاوز قرار بگیره، من هم سرباز آمریکایی‌،هستم. ایران رو نابود می‌کنیم ولی‌ خوراک عرب و عرب پرست نمی‌کنیم
دوشنبه 23 شهریور 1388

kaveh52 - ایران - تهران
خاک بر سر قدرتهای جهانی اگر که بخواهند با تو مذاکره کنند
دوشنبه 23 شهریور 1388

niyusha - امریکا - لوسانجلس
siya48 - آلمان - کلن . . واقعا منم موافقم کثافتهای عرب اشغال حالا این ونزوئلا هم اضافه شده چقدر ما بدبختیم
دوشنبه 23 شهریور 1388

amidjan - ایران - تهران
درود. بچه ها بیایید یک بار دیگر به تمام این سردمداران نظام دیکتاتوری بگیم که جنبش سبز هنوز هم زنده است بچه ها اطمینان داشته باشید که از ترس روز جمعه و 25 خردادی دیگر بر اندام دیکتاتورها لرزه افتاده است بهترین نمونه کاریکاتور شیر لرزان بود که به نظر من بهترین کاریکاتور در این مدت بود و گویای تمام پشت پرده کودتا چیان است بچه ها ما به کروبی و موسوی کاری نداریم ما برای خودمان و بخاطر ایران و فرزندانمان هست که 25 خرداد را آفریدیم یک بار دیگر در روز جمعه 27 شهریور حضور سبز داشته باشیم یا الان یا هیچ وقت دیگر ! خوب توجه کنید یا الان یا هیچ وقت دیگر . این توپ و تشرهای قبل از جمعه هم برای ترساندن جنبش سبزه . نترس ای ایرانی ای جوان دلاور ایرانی همه با هم با بلندترین فریادمان که همان سکوت است.
دوشنبه 23 شهریور 1388

fredoparto - انگلستان - آکسفورد
حمار بزرگ بار دیگر سر از تخم بیرون آورد و حرفهای صدتا یک غازش را تحویل ملت داد. تمام مردم فهمیده و با فرهنگ این موضوع را از قبل می دانستند که حیوانی مثل او تا وقتی رژیم ضد بشری اش سرنگون نشده، زیر بار هیچ حرفی در رابطه با موش و گربه بازی هسته ای خود نمی رود، چون این تنها دستاویز او و رهبر ناخلفش است که بتوانند افکار عمومی را نسبت به مسائل بسیار حیاتی تر، مثل گرانی، فساد و تورم منحرف کنند. بر می گردیم به دوران جنگ که هیچکس حق اعتراض نداشت چون تمام کمبودها را بر گردن جنگ می انداختند. بعد هم دیدید که با چه افتضاحی جنگ را تمام کردند و امام امت! هم فرمودند "من جام شوکران را سر کشیدم." حالا صبر کنید وقتی ایران را تحریم کردند تمام کمبودها را بر گردن شیطان بزرگ و اسرائیل صهیونیست می اندازند. آنوقت مردم بینوا تنها چیزی که بسادگی و ارزان گیرشان میآید و و طنی است انواع و اقسام آفتابه های پلاستیکی و فلزی است. اما باید خیلی مراقب باشید که کدام پایتان را اول به داخل توالت می گذارید چون در غیر اینصورت ممکن است خدای ناکرده از فشار زندگی سکته کنید و در چاه توالت بیافتید.
دوشنبه 23 شهریور 1388

black chador - امریکا - ولدن
کدام برنامه هسته ای. اینها همش کشکه. برنامه هسته ای این اخوندها درست مثل برنامه هسته ای صدام هست. امریکا و اسرائیل اینو میدونن ولی چون احتیاج به بهانه برای حمله دارن با درروغ اسهالی ها راه میرن.
دوشنبه 23 شهریور 1388

khodemanitar - اسکاتلند - ابدین
احمدی نژاد یهودی ست و با پا فشاری روی مساله هسته ای داره مقدمه حمله اسرائیل رو فراهم می کنه که بعد ایران تجزیه خواهد شد. در اصل امریکا هم هدفش همینه.باور کنید نقشه ایران بعد تجزیه هم اینجا محرمانه بین کله گنده ها دست بدست می شه و حتی مشخصه که کدوم استانها خودمختار و کدوم استانها با هم الحاق می شوند. من خودم یک کپی نقشه رو دیدم.برا همین عزم جزم کردیم گروهی جمعه بریم جلو سفارت . تنها راه چاره سرنگونی دولت یهودیه که احمدی نژاد علم کرده. هر ایرانی که می تونه باید تو تظاهرات جمعه شرکت کنه. لطفا به دیگران هم خبر بدید.
دوشنبه 23 شهریور 1388

fredoparto - انگلستان - آکسفورد
دوستان عزیز ـ تمام این بگیر و ببندها تنها برای اغفال کردن ملت ایران است تا این مردکه الدنگ بتواند با این وسیله سر مردم را گرم کند. با اختناق و بحرانی که در ایران ایجاد شده اینها چاره ای جز دست به سر کردن مردم ندارند. هیچ کشوری بجز آمریکا، شوروی و چین حق استفاده از سلاحهای هسته ای را ندارند، حتی اگر به چنین اسلحه مرگباری دسترسی داشته باشند. اشتباه نکنید اینها فقط پارس می کنند والا رژیمی که در مقابل شارلاتان بازیهای انتخاباتی سراسیمه می شود و با شقاقت کامل مخالفان خود را تار و مال می کند تا بیشتر در مصدر حکومت باقی بماند چطور می تواند از بمب اتمی (اگر داشته باشد) برای نابودی کشور دیگری استفاده کند که می داند به آخر خط خواهد رسید. صحبت من با این قاتلان ملت این است که زیادی زور نزنید چون مردم آگاهند و فریب شما گروههای مافیائی را نمی خورند. مرگ بر فاشیست اسلامی و طرفدارانش.
سه‌شنبه 24 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.