استقلال با ملوان در انزلی مساوی کرد

استقلال با ملوان در انزلی مساوی کرد

در تنها دیدار روز نخست هفته چهارم لیگ برتر، استقلال تهران و ملوان انزلی در ورزشگاه تختی انزلی به تساوی بدون گل رسیدند.

موان انزلی هفته قبل برابر پیکان در قزوین با ۴ گل شکست سنگینی خورده بود. تیم محمد احمدزاده با ۴ امتیاز رتبه یازدهم جدول را داشت و با ۶ گل خورده در سه مسابقه دومین خط دفاعی ضعیف لیگ محسوب می شد.

با این همه، احمدزاده مصمم بود در دیدار این هفته تیمش با استقلال، آبی پوشان هیچ شانسی برای پیروزی در انزلی ندارند: "شانس برد با ملوان است. اگر بخواهم درصد شانس ها را تقسیم کنم، ۷۰ درصد شانس برد را به ملوان می دهم، ۳۰ درصد هم بازی مساوی می شود و استقلال هم برای برد شانسی ندارد.

خوشبینی سرمربی ملوان در حالی بود که استقلال بدون حتی یک گل خورده در سه بازی گذشته مستحکم ترین خط دفاعی را داشت و با ۷ امتیاز و تفاضل گل کمتر پس از ذوب آهن و مقاومت سپاسی شیراز در رده سوم ایستاده بود.

صمد مرفاوی گفته بود: "ملوان تیم قدرتمندی است. به دیدار هفته پیش این تیم کاری نداریم، برای ما ملوان همان تیم خوبی است که همه سراغ دارند."

با شروع بازی، ملوان نشان داد در حضور تماشاگرانش حریف آسانی برای استقلال نیست.

این تیم در ۱۵ دقیقه ابتدایی دو موقعیت جدی روی دروازه میهمان داشت که پژمان نوری، بازیکن فصل قبل پرسپولیس و کاپیتان این فصل ملوان و آدریانو آلوز برزیلی از دست دادند.

اما اتفاق جالب مسابقه، قطع برق ورزشگاه تختی انزلی در دقیقه ۲۳ بود. بازی با قطع برق متوقف شد و پس از ۲۰ دقیقه با رفع مشکل روشنایی ادامه یافت.

استقلال رفته رفته بهتر شد. آبی ها در دقیقه ۳۶ بهترین فرصت را داشتند، اما شوت محکم خسرو حیدری به تیر عمودی دروازه برخورد کرد.

بازی در نیمه دوم تماشایی تر بود.

هر دو تیم احتیاط را کنار گذاشتند. بازی نه در میانه میدان که روی دروازه ها دنبال شد و مهاجمان موقعیت های گلزنی خوبی داشتند.

در دقیقه ۷۴ ضربه محمد نزهتی، مهاجم ملوان را پژمان منتظری از دهانه دروازه به کرنر زد و یک گل مسلم را از ملوان گرفت.

۴ دقیقه به پایان دیدار هم ضربه سر رضا عنایتی در تک به تک با دروازه بان با فاصله کم بیرون رفت و بازی پر هیجان دو تیم بدون گل تمام شد.

با این تساوی، استقلال ۸ امتیازی شد و موقتا به صدر جدول صعود کرد.

آبی پوشان همچنان پس از ۴ بازی گلی دریافت نکرده اند، ولی آنچه هواداران را نگران می کند خط حمله تیمشان است. مدافع عنوان قهرمانی با ۲ گل زده تا این جا دومین خط حمله ضعیف لیگ را دارد و با فصل گذشته قابل مقایسه نیست.

هفته چهارم لیگ برتر روز جمعه ۶ شهریور (۲۸ آگوست) دنبال خواهد شد.

مسابقات لیگ از این هفته تا پایان ماه رمضان ساعت ۲۱ به وقت تهران برگزار می شوند.

ali1348 - ایران - تهران
جانم فدای تیم فوتبال تراختور تبریز. 61هزار طرفدار تراختور تبریز در ورزشگاه ئل گولی تبریز تراختور راتشویق میکردند...
جمعه 6 شهریور 1388

$persian$ - ایران - تهران
این تیم صمد درست داره مثل همون سال کذایی نتیجه میگیره خدا نکنه مثل اون سال بشه که خیلی حالگیری میشه اگه قراره خراب کنه همین الان خراب کنه که تا نیم فصل بندازنش بیرون
شنبه 7 شهریور 1388

saken - ایران - یزد
واقعا این تیم استقلال کجا؟وتیم استقلال پارسال با رهبری امیرخان کجا؟با این که استقلال از لحاظ مهره از تیم پارسال غنی تره اما از لحاظ بازی خیلی از پارسال ضعیف تر بازی میکنه .پارسال اکثر تیم ها برای کم گل خوردن به میدون میومدن اما امسال برای استقلال شاخ شدن.بیچاره طرفداران تیم که بایدتا پایان مسابقه با استرس از گل خوردن تیم وباختن میخکوب بشن اما سال قبل هرتیمی را با چهارتا وپنج تاگل شکست میدادیم اما باز هم صبرمیکنیم شاید فرجی بشه .دو گل در چهار مسابقه با فورواردهایی مثل عنایتی-برهانی -سیدصالحی- اکبرپور واقعا مایه تاسفه
یکشنبه 8 شهریور 1388

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.