قتل پسر سرکش به دست پدر خشمگین

قتل پسر سرکش به دست پدر خشمگین
مردی که پسر نوجوانش را با ضربه چاقو به قتل رسانده بود از سوی قضات شعبه 71 دادگاه کیفری به هفت سال حبس محکوم شد.
 به گزارش خبرنگار ما، در ابتدای جلسه محاکمه این مرد که صبح دیروز برگزار شد علی دلداری نماینده دادستان تهران در جایگاه قرار گرفت و در توضیح کیفرخواست گفت؛ 24 تیرماه سال 86 الله داد متهم حاضر در دادگاه طی تماسی با پلیس شهرستان کرج اعلام کرد فرزند 17 ساله اش به نام رضا خودکشی کرده است. با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله ماموران در محل حضور یافتند و تحقیقات خود را آغاز کردند، اما با انتقال جسد به پزشکی قانونی، همه چیز به یکباره تغییر کرد. در حالی که الله داد مدعی بود پسرش با فرو کردن سیخ کباب به داخل بدنش خودکشی کرده، پزشکی قانونی اعلام کرد مرگ رضا خودخواسته نبوده، بلکه وی به قتل رسیده و ضربه وارده به این پسر نوجوان با چاقو بوده است. دلداری ادامه داد؛ با توجه به مدرک به دست آمده الله داد بازداشت شد. وی در طول تحقیقات تناقض گویی های زیادی داشت و سرانجام گفت پسرش به ضرب چاقوی وی کشته شده است. با توجه به اینکه مادر مقتول اعلام رضایت کرده است به عنوان نماینده دادستان تقاضای مجازات متهم به لحاظ جنبه عمومی جرم را دارم. در ادامه جلسه مادر مقتول در برابر قضات قرار گرفت و یک بار دیگر اعلام کرد از شوهرش شکایتی ندارد. سپس هیات قضات از متهم خواستند بایستد و از خود دفاع کند. الله داد گفت؛ اتهام قتل عمد را قبول ندارم و مرگ پسرم یک اتفاق بود. رضا پسر سرکشی بود، بسیاری از شب ها به خانه نمی آمد، البته اعتیاد نداشت. او به حرف های من هم گوش نمی کرد، تا اینکه شب حادثه بعد از دو ماه به خانه آمد. وقتی از او پرسیدم این مدت کجا بوده است جوابی نداد و از من پول خواست، من هم مقاومت کردم، رضا سراغ جیب شلوارم رفت که پول بردارد. متهم ادامه داد؛ از کار پسرم خیلی عصبانی شدم. از قبل هم دلخوری هایی از او داشتم به طرفش رفتم و گفتم که کنار برود و دست به جیبم نزند، پسرم توجهی نکرد، چاقویی از آشپزخانه برداشتم و به طرف رضا رفتم، قصدم زدن او نبود فقط می خواستم تهدیدش کنم، اما پسرم در درگیری تعادلش را از دست داد و به روی چاقوی من افتاد، من هم برای اینکه زندانی نشوم، چاقوی خون آلود را شستم و سرجایش گذاشتم و بعد با پلیس تماس گرفتم و اعلام کردم پسرم خودکشی کرده است. پس از پایان جلسه دادگاه هیات قضات شعبه 71 وارد شور شدند و الله داد را به سه سال حبس تعزیری و چهار سال حبس تعلیقی محکوم کردند.
kiyawashsasani - کانادا - تورنتو
مردک بیشعور هنوز تو عصر حجر زندگی میکنه . چون فرزندشه انگار ملک شخصیشه و هر غلطی بخواد میتونه بااون بکنه . بهتره جای زندان اونو بفرستن تیمارستان .حیوون هم بچه شو نمیکشه . این که مثلآ اسمآ آدم هم بوده .
دوشنبه 20 خرداد 1387

Tina jOon - آلمان - ماینز
خاک تو سر این قانون و قانونگذارش
دوشنبه 20 خرداد 1387

fati1378 - فرانسه - پاریس
مومن ان است که خشمش را قورت بدهد .... نه این هر کس عصبی شده بری اشپزخانه چاقو برداره....حتما نماز شب هم می خواند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوشنبه 20 خرداد 1387

barbud_daneshmand - بلژیک - گنت
دوستان یکی از مواردی که موجب شده جنایت در جامعه سیر صعودی داشته این نکته است که مجرم امنیت داره یعنی عکس مجرم حتی نام مجرم را پخش نمیکنند از اسامی مخفف استفاده میکنند رد حالی که میدانیم اغلب ما از ترس ابرو دست ب اعمال خلاف نمیزنیم.یادم شخصی میگفت بجای شلاق در لا عام حکم سنگینتری بدهید اما مخفی باشه.!!
دوشنبه 20 خرداد 1387

nooshyn - فرانسه - رن
barbud_daneshmand - بلژیک - گنت / اینا فقط همین یک کارشون درسته . اون هم شما ایراد میگیری؟؟؟اخه اگه اسم وعکس متهم رو پخش کنن که ابروی همه خانواده هم میره .... هرچند مادری که حاضره تو روی شوهره فرزندکش نگاه کنه لابد زیاد چیزای دیگه براش مهمتره ابروشه !!.....در ضمن حتک ابرو اثرات روانی خیلی بدی در جامعه داره .
دوشنبه 20 خرداد 1387

nima3 - ایران - TEHRAN
جالبه چند جای دیگه هم خوندم که قاتل در دفاعیاتش میگه طرف در درگیری تعادلش را از دست داد و به روی چاقوی من افتاد،
و البته برای اثبات بیگناهی هم کافیه مخصوصا با این قاضی های دیوانه قرون وسطایی که ما داریم.
دوشنبه 20 خرداد 1387

khasteh - فرانسه - استراسبورگ
مرگ بر این قانون .
سه‌شنبه 21 خرداد 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.