شیث رضایی: با ۶۰۰ میلیارد هم به استقلال نمی رفتم

شیث رضایی: با 600 میلیارد هم به استقلال نمی رفتم

مدافع اخراجی پرسپولیس خبر از انتقال به یک تیم آلمانی داد و گفت: حتی با پیشنهاد 600 میلیاری هم به استقلال نمی رفتم.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از پایگاه اینترنتی باشگاه پرسپولیس، شیث رضایی اعلام کرد، مذاکراتش برای انتقال به بوندس لیگای آلمان فراهم شده و از فصل آینده در یکی از باشگاه های آلمان بازی خواهد کرد.
وی در این زمینه اظهار داشت: کار من با یک تیم از بوندس لیگا تمام شده و قطعاً فصل بعد را در آلمان بازی خواهم کرد. نماینده این باشگاه هم دیروز و پس از قطعی شدن پیوستنم به این باشگاه، یک کیک سبز رنگ را به من هدیه داد.
رضایی از فاش کردن نام باشگاه آلمانی امتناع ورزید و گفت: به دلیل نهایی نشدن مذاکره ام با تیم آلمانی بهتر است فعلاً اسمی از آن نبرم و بعد از عقد قرار داد رسمی تیم باشگاهی را اعلام می کنم.
مدافع پرسپولیس شایعه انتقالش به تیم استقلال را رد کرد و افزود: فوتبالم را مدیون پرسپولیس هستم. قبلاً هم قول دادم که هیچ وقت به استقلال نروم. 600 میلیون که سهل است اگر آنها 600 میلیارد هم پیشنهاد می دادند به استقلال نمی رفتم. به هواداران پرسپولیس اطمینان می دهم در صورت بازگشت دوباره به ایران،‌ حتماً برای این تیم بازی خواهم کرد.
وی در خصوص شانس قهرمانی پرسپولیس در هفتمین دوره لیگ برتر و احتمال حضورش در ورزشگاه آزادی عنوان کرد: نه تنها فردا در ورزشگاه آزادی حاضر می شوم بلکه قصد دارم 60 هزار شاخه گل سرخ به استادیوم بیاورم و به هواداران پرسپولیس هدیه کنم.
رضایی افزود: بازی‌های گذشته پرسپولیس و سپاهان را فراموش کنید. مطمئن باشید روز شنبه با شکست دادن سپاهان جشن قهرمانی را با حضور 100 هزار هوادار پرسپولیس در آزادی برگزار می کنیم.
وی تاکید کرد: اتفاقاتی که در پرسپولیس افتاد و بعضی حاشیه ها را به حساب اقتضای سن من بگذارید؛ اما دوست دارم این را بگویم که هیچ وقت قصد ناراحت کردن هواداران را نداشته ام و اگر هم ناخواسته این اتفاق افتاده از آنها عذرخواهی می کنم. به هیچ وجه دلم نمی خواهد هواداران از من دلخور یا ناراحت باشند.

elvis2002 - سوئد - گوته برگ
بلاخره سرعقل آمد این بیچاره,فکر کنم گول همان جریانات مافیایی راخورده بود که برای مربی تیم پر رو بازی در میاورد.امیدوارم بقیه هم سر عقل بیایند.
جمعه 27 اردیبهشت 1387

nimaaa - امریکا - اوهایو
تو که هوادار سرت نمیشه.فعلا که یه بلوتوث ازت بیرون اومده داری به طرفدارات فحش خواهر مادر میدی.بعضیها نباید اینقدر محبوب باشن
جمعه 27 اردیبهشت 1387

havoo - ایران - تهران
بیشین بابا جونه مادرت...........
جمعه 27 اردیبهشت 1387

ارتا - ایران - بجنورد
حالا کی خواست بیای استقلال ادمهای مثله تو باید برن محلات فوتبال بازی کنند المان رفتن شیث بیشتر شبیه یه جوک هست
جمعه 27 اردیبهشت 1387

azarmidokht - امریکا - کالیفرنیا
ایا این همون یارویی نیست که در جریان یکی از پروازهای شیراز به تهران در داخل هواپیما در بلندگو اعلام کرده بود که هواپیما به زودی سقوط خواهد کرد؟
جمعه 27 اردیبهشت 1387

tiam1983 - ایران - اصفهان
استفلال بازیکن بزرگ میخواهد
شنبه 28 اردیبهشت 1387

iranppp - آلمان - دوسلدورف
تو در حد دسته سه محلات آلمان هم نیستی.اینهم مث اون جوکی بود که پسر علی پروین گفته بود رئال میخوادش.چقدر لافید شما قرمز جماعت.
شنبه 28 اردیبهشت 1387

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.