مشاور اسماعیل هنیه: موشکهای ساخت ایران از طریق دریا وارد غزه می شوند

مشاور هنیه: موشکهای ساخت ایران از طریق دریا وارد غزه می شوند

مشاور اسماعیل هنیه از رهبران جنبش حماس در فلسطین  روز پنج شنبه ادعا کرد که راکت های ساخت ایران از طریق دریای مدیترانه به طور مخفیانه به غزه فرستاده می شوند نه از طریق تونلهای زیرزمینی کشور مصر.

به گزارش خبرنگار سرویس بین الملل خبرگزاری انتخاب به نقل از شینهوا؛احمد یوسف،مشاور سیاسی اسماعیل هنیه ،به خیرنگاران در نوار غزه گفت: این موشک ها بسیار حساس و مناسب بوده و اظهارات مقامات مصری دائر بر اینکه این موشکها از تونلهای زیر زمینی این کشور وارد نوار غزه نمی شوند ،صحت دارد.

برپایۀ این گزارش احمد یوسف با اذعان این مطلب که مبارزان فلسطینی خود به خوبی راه وارد کردن تجهیزات نظامی به نوار غزه را می دانند،گفت:علیرغم کنترل شدید دریای مدیترانه توسط نیروهای اسرائیلی،شبه نظامیان فلسطینی توانسته اند این نوع تجهیزات را وارد نوار غزه کنند.

وی گفت:انواع دیگر موشکها  که شبه نظامیان از آن برای حمله به اسرائیل استفاده می کنند ،در همینجا[فلسطین]ساخته می شوند.

گفتنی است چندی پیش نیز یکی از فرماندهان حماس مدعی شده بود که نیروهای این سازمان در ایران آموزش می بینند.

خبرنگار انتخاب در پایان می افزاید؛ سخنان این دشمنان دوست نما که روزگارشان با بیت المال ایرانیان سپری می شود، قرابت بیشتری با سخنان مقامات صهیونیسم دارد تا ایران.اما نکته مهم آن است که گروه حماس و اعضای بلندپایه اش از اعلام این دست اخبار چه قصدی داشته و چه هدفی را دنبال می کنند.

babaktoronto - کانادا - تورونتو
اقای خبرنگار انتخاب خوب دنیا که خر نیست میبینه و میفهمه که تجهییز فلسطینیها کار ایرانه و این حماسی ها هم تا کی میخواهند اینو انکار کنند خوب شما خیلی رو دارید و پررویید و تا قیام قیمت همه چیزرو میخواهید انکار کنید این معاون حماسی که کراوات هم زده حتما خیلی از قماش شما نیست و یا چه میدونم لابد از اونطرف بهش وعده وعیدهای چرب تر از جمهورری اسلامی دادن اخه نامردی این فلسطینیها از گذشته های دور اثبات شده مال حالا نیست برادر
پنج‌شنبه 23 اسفند 1386

dandy - امارات - امارات
babaktoronto - کانادا - تورونتو خوبی رفیق....مید ونستی فلسطینیها از ایرانیها متنفرند؟؟موافقم
جمعه 24 اسفند 1386

20258096 - ایران - امل
واقعا پیچیده است و متوجه علت اون نمیشم از بابک کمک میخوایم تا توضیح بیشتری بده
جمعه 24 اسفند 1386

jb5018 - سوئد - مالمو
ایران کاری به فلسطین ندارد انها فقط وسیله هستند هدف دولتمردان ونظامیان ایران نابود کردن این قوم پست وکثیف است
جمعه 24 اسفند 1386

Nafiseh - ایران -
سلام بابک جون بیشتر توضیح بده اطلاعاتت عالیه
شنبه 25 اسفند 1386

پری دریائی - ایران - تهران
به جهنم که متنفرن ما بیشتر!!!در ضمن گربه سفید تر از این جماعت ندیدم تا حالا !کم با پولها ی مفت مردم بدبخت ما گردن کلفت کردن(توجه به گردن کلفت هنیه که خدائیش تبر پیشش کم میاره!)حالا متنفرن هستن؟گور بابا شون ! چه بهتر! از قدیم و ندیم گفتن :دل به دل راه داره!!!
شنبه 25 اسفند 1386

دریا-boushehr - ایران - بوشهر
لبنان وفلسطین خط اول مبارزه با کفر هستند باید تا میتوانیم از انها حمایت کنیم چه مادی چه معنوی.به امید تحقق سخن دکتر محمود(اسراییل باید از.....)
شنبه 25 اسفند 1386

koorosh.2007 - ایران - سنندج
هرکسی که می خواهد اسراییل را از بیین ببرد که نشودنیست باید اول خودش از روی صحنه روزگار محو شود .اسراییل هیچ وقت برای ما بدی نداشته من نمی دونم اسراییل چکارتون کرده .
شنبه 25 اسفند 1386

babaktoronto - کانادا - تورونتو
نفیسه جون در مورد چی بیشتر میخواهی بدونی؟ در مورد قضایای فلسطین و اسراییل که خیلی گفتم سوالت و واضح بپرس تا در صورتی که بلد بودم بهت پاسخ بدم.
دریا از بوشهر خط اول مبارزه مبارزه با جمود فکری ...
شنبه 25 اسفند 1386

پری دریائی - ایران - تهران
دریا-boushehr - ایران - بوشهر خیلی خندیدم وقتی نظرتو خوندم. مخصوصا که الا ن تو ی کل دنیا(البته جز کشورهای فوق مدرن اسلامی!!) توی نقشه های جغرافیاییشون این فلسطینه که از صحنه روزگار محو شده نه اسرائیل عزیزم!!!همین اسرائیل بود که نیروگاههای هسته ای اون صدام حرومزاده رو توی جنگ ایران و عراق بمبارا ن کرد.اونوقت عربا چیکار کردن سگاشونو فرستادن عراق تا دوشادوش برادران عراقیشون مردم ما رو قتل عام کنن. واقعا خجالت داره طرفداری از این اجنبی هایی که دستشون آغشته به خون مردم ایرانه . واست متاسفم!!!لبته احتمالا ایرانی نیستی و گرنه سنگ کسانی رو که مردم ما رو کشتن به سینه نمی زدی!!!
یکشنبه 26 اسفند 1386

دریا-boushehr - ایران - بوشهر
قای تورونتو شما که مطالعه ندارید چرا بیخودی شلوغش میکنید بهتره اول برید یه کمی درباره موجو دییت اسراییل مطالعه کنید بعد دیگران متهم به جمود فکری بکنید
یکشنبه 26 اسفند 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.