ویدئوی کوتاه کردن و آتش زدن موی یک جوان ایرانی توسط نیروی انتظامی


مریم- - کانادا - اتاوا
ببخشید این وسیله چی بود که باهاش موهای این بدبخت رو کوتاه می کردن؟
یعنی توی امپراطوری نیروی انتظامی قیچی پیدا نمیشه؟
شنبه 18 اسفند 1386
 
mah1 - ایران - تهران
کاش نمیدیدم... وای بر ما .
شنبه 18 اسفند 1386
 
serendipiti - المان - هسن
بغض گلومو گرفت.شرم اوره
شنبه 18 اسفند 1386
 
amirmontreal - کانادا - منتریال
مثل انگل افتادن به جون مردم.
سردار سرتیپ پاسدار "زارعی" فرمانده نیروی انتظامی استان تهران و مسئول مستقیم اجرای طرح باصطلاح مقابله با اوباش در یک خانه فساد و در حالیکه با شش زن سرگرم عیش و نوش بود بازداشت شد. این بازداشت بدستور مستقیم آیت الله شاهرودی و از روی سر قاضی مرتضوی دادستان مرکز صورت گرفت و همین مسئله برای 48 ساعت به تند ترین واکنش ها در قوه قضائیه انجامید. از آنجا که شاهرودی حدس می زده قاضی مرتضوی با توجه به رابطه بسیار نزدیکی که با "زارعی" دارد، او را از ماجرای بازداشت مطلع کرده و نجات خواهد داد، طرح بازداشت "زارعی" بدون اطلاع او صورت گرفت. حتی گفته می شود برکناری رئیس دادگاه فرودگاه نیز در همین ارتباط و برای کور کردن پیوندهای وی با مرتضوی و زارعی صورت گرفته است. صدور قرار وثیقه و آزادی زارعی و جلوگیری از پخش خبر به بهانه عدم تضعیف نیروی انتظامی نیز به معنای پایان کشاکش تند بین شاهرودی و مرتضوی نیست و در روزهای اخیر این مسئله در شعب دادگاه ها و دادسرای تهران بر سر زبان قضات و روسای این شعب و دادسراست. در شعبه.... دادگاه های تهران، رئیس دادگاه، رئیس دفتر و حتی منشی دادگاه گفتند که شاهرودی تاکنون یک قدم از مجازات شدید زارعی عقب نشینی نکرده و بیت رهبری هم خواهان اجرای قانون شده است، اما بدون سرو صدا و پس از انتخابات!

مبنای اولیه تحقیقات مردم محلی بوده اند که خانه فساد در آن برپا بوده است. مردم این خانه را بعنوان خانه ای مشکوک معرفی می کنند و روز حمله به این خانه، سردار زارعی در کنار شش زن و دختر و در شرایطی زننده بازداشت می شود.
زنانی که در آن خانه بوده اند نیز بازداشت شده اند و در جریان بازجوئی و تحقیقات گفته اند سردار زارعی از ما خواسته بود لخت شده و دسته جمعی به صف شده و نماز بخوانیم!
عجب نماز جماعتی بوده . چقدر ثواب برده
شنبه 18 اسفند 1386
 
Amir24 - austria - .........
تکان دهنده است
شنبه 18 اسفند 1386
 
ziass - اتریش - تیرول
اینها فرزندان کورش اند یا پیروان علی
یا دارن مهروزی میکنند
شنبه 18 اسفند 1386
 
injaneb - ایران - تهران
لعنت بر جمهوری فاسد اسلامی ایران...
شنبه 18 اسفند 1386
 
کهکشان - سوئد - اپسالا
خدا لعنت کنه.
اینکه من دلم بخواد موهام بلند باشه یا کوتاه ابروهام تاتو باشه یا طبیعی موی دماغم دراز باشه یا مرتب ربطی به دیگران نداره.مگه تو کشورهای دیگه از این مسایل نیست؟اتفاقی افتاده؟روز به روزم بیشتر دارن پیشرفت میکنن.برای اینکه وقت برای دخالت تو امور شخصی مردم نمیذارن.
کوشن اونایی که رفتن و مرگ بر شاه گفتن؟نمی بینن بلایی رو که دارن سر
فرزندان و نوه هاشون میارن؟
خدا لعنت کنه
شنبه 18 اسفند 1386
 
kooroshebozorg2500 - ایران - تهران
بیا مرد خشمگین صلوات بفرست.سربازی امام زمان دارن با دشمنان اسلام مبارزه میکنن.ننگ بر هرچی آخونده
شنبه 18 اسفند 1386
 
حامد76 - امارات - دبی
بنظر من باید سر اینا رو قطع کرد بجای موهاشون ... اصلا این نوع جوانان نباید دیگه براشون دل سوزوند .. .. .. آشغالهای مملکتند ..
شنبه 18 اسفند 1386
 
she_rou - ایران - اصفهان
واقعا شرم آور وتکان دهنده است اما من احساس میکنم فقط به خاطر موهاش نگرفتنش....با این وجود این موضوع چیز ی روعوض نمی کنه
شنبه 18 اسفند 1386
 
dokhtar irani - المان - المان
اینا ادم نیستند حیوون هستن امیدوارم نسلشون برداشته بشه بیچاره جوونا
شنبه 18 اسفند 1386
 
derafsh - اتریش - وین
انگار مسئله مهم این کشور حجاب و مدل موی بچه های ماست. لطفا اون ویدئوی احمدی نژاد رو بگذارین که چطور توی صدا و سیما جلوی اقای حیدری دروغ میگفت. ایا مشکل ما مدل موی بچه های ماست مردم سلایق متفاوت دارن منو تو بیائیم به مسئله اساسی کشور برسیم..............اینا صحبتهای احمدی نژاد بود. لطفا این ویدئو رو بزارین تو یوتیوب هست. من از خوانندگان معذرت می خوام که اسم این شخص یعنی احمدی نژاد رو بدون اقا بکار بردم. این تنها شخصی است که من نمی تونم به اون اقا بگم.
شنبه 18 اسفند 1386
 
babaktoronto - کانادا - تورونتو
در روایات داریم یکی از مشخصات پیامبر اسلام بلندی موی سر ایشان است که به ایشان زیبایی خاصی هم بخشیده بود چنان که عایشه به محض دیدن ایشان یکدل نه صد دل عاشقش میشود(تصور کنید در بین عربهای زشت و سیاه یکی به قول امروزی ها خوش تیپ و خوشگل پیدا شود. چه شود). راهبه مسیحی هم در سفرهای بازرگانی ایشان تصویری دال بر همین مشخصات را به تصویر کشیده.باری در این ویدیو دیدید که نیروهای انتظامی داشتند این جوان را تحقیر میکردند و به ان میخندیدند؟ اخوند دوزاری این جوان تو را بر مسند حکومت گمارد در 8 سال جنگ خانمانسوز از کشور دفاع کرد بعد از ان در برابر همه ناملایمات زندگی و کمی ها و کاستیها ایستادگی کرد. و این در حالی بود که در مملکت کوچکترین امکانات تفریحی و اموزشی وجود نداشت و ندارد . کجا به نیازهای به حق جوانان ایرانی زسیدگی کرده اید؟ کدامین گوشه از کاستیهای انها را براورده کرده اید؟ تا به رای نیاز دارید جوان جوان میکنید. تا در برابر حملات دنیا قرار میگیرید از جوان مایه میگذارید. و پشت ان قایم میشوید اما به محض اینکه خرتان از پل گذشت مثل حیوان چون در این تصویر با ان برخورد میکنید. ارزشهای انسانی در هیچ کشوری حتی در بدوی ترینشان اینجور خدشه دار نمیشود که در ایران میشود این جوان اگربر اثر این برخورد حیوانگونه نیروهای انتظامی که میتواند بزرگترین صدمات روحی و روانی را به انسان بزند بزرگترین جنایتهای اجتماعی را مرتکب شود نباید اورا سرزنش کرد. اقای خامنه ای مطمینی که جانشین برحقی برای خدا بر روی زمینی؟ اقای احمدی نژاد تو .... زیادی خوردی که در شعارهای انتخاباتیت گفتی ایا مشکل ما موی جوانان است؟ مرتیکه اول به قدت نگاه کن بعد ... مفت بزن. نیروی انتظامی چه دست تو باشد و چه نباشد شلغم که نیستی حد اقل میتوانی یه بیانیه بدی نمیتونی؟ یه مشت عقده ای را معلوم نیست از کجا ورداشتید اوردید تو نیروهای انتظامی که با مردم رفار کردن بلد نیستند. سردار زارعیتون که با شش خانم در زننده ترین حالتها بازداشت شد داره ازاد میگرده اونوقت به جوانان بیچاره اون هم برای هیچ و پوچ گیر دادید. خدا لعنتتون کنه
شنبه 18 اسفند 1386
 
zpirooz - آلمان - آخن
مریم- - کانادا - اتاوا عزیزم از قیچی تیز ترش هم اونجا پیدا میشه منتهی چیزی که اونجا ها نابود شده و نشانی ازش نیست انسانیت و احترام به همنوعه البته اگه این همنوع از جنس خودشون باشه مساله حله اینها بیشتر عربند تا ایرانی ایرانیها توی دستشون مثل اسرای جنگی هستند ففط به این نکته توجه کنید که مثلا توی حرم امام رضا خانم ایرانی باید چادر بپوشه اما این اصل برای خانم های عرب لبنان و جاهای دیگه بهیچ وجه اجباری نیست
شنبه 18 اسفند 1386
 
khasteh - فرانسه - استراسبورگ
روزی که ورق برگرده این ملت به اینها رحم نخواهند کرد و اونها هم اینو خوب میدونن.
شنبه 18 اسفند 1386
 
dr.arshia - کانادا - تورنتو
از اسلام و عرب تنفر دارم.
شنبه 18 اسفند 1386
 
mah1 - ایران - تهران
حامد اشغال توهستی که برای ایرانوایرانیها تکلیف مشخص میکنی! امثال حیو اناته عقده ای مثله تو سر داشتن یا نداشتنون فرقی نداره چون کاره سروجایه دیگه داره براشون انجام میده.میبینم روزی رو که مثله ... جلویه پایه همین جوونها افتادیو هی میگی... خوردم!
شنبه 18 اسفند 1386
 
behnam-behnam - ایران - تهران
از کجا معلوم که ساختگی نیست؟!!!
شنبه 18 اسفند 1386
 
fati - انگلیس - لندن
حامد76-امارات-دبی اگه تو فساد و اشغالای مملکتو جوانای مو بلند که دلشون می خواد خودشون باشن می بینی برات متاسفم. تو خودت خوب و مثلا پاک باش شاهکار کردی. لعنت به این حیوانها که زندگیو از ملت گرفتن. هیهات ازاین ظلم
شنبه 18 اسفند 1386
 
Aarash - هلند - اتریخت
درود عزیزان !
قبل از سر و صدا ها و مشکل هسته ای دولت ایران مسافرت های به ایران داشتم . آنچه می دیدم غیر قابل باور بود چون شنیده بودم دولتمردان ایران بنا سیاست شان بر پایه عدل الهی استوار است و تصویر و تصور که قبل از مسافرت از ایران و جامعه ای ایران داشتم با مسافرتم دگرگونه شد اصلآ آنچه شنیده بودم و با چشمانم می دیدم مغایرت فاحشی داشت . یعنی اگر روسری را از سر دختران بر میداشتید لباسی که بر تن دختر خانمها و خانمها بود هیچ فرقی با لباس خانمها و دختر خانمهای اروپایی نداشت تفاوتی را که میتوانستم در پوشش ایشان قایل شوم همین روسری بود و بس . پسران هم یک گام جلوتر از مد و لباس و ظواهر اروپایی بودند . بعد از مشکل هسته ای ایران در سطح جهانی و احتمال حمله ای نظامی امریکا به ایران ساستمداران ایران برای اینکه بتوانند با عقاید مردم بازی نمایند بر گشتند به سیاست اول انقلاب چون اگر احتمالآ امریکا به ایران حمله نماید جنگ باید میان اسلام و کفر باشد و انقلاب ایران هم انقلاب اسلامی با این سیاست بازی ها دولت ایران باید ثابت بسازد که موازین اسلامی را برای فریب اذهان مردم کاملآ رعایت می کند و مدافع ارزش های اسلامی است تا قبل از این مشکل حرف احمدی نژاد هم این بود که مشکل ما این نیست که جوانان ما چه لباسی می پوشند و چگونه موی ها خود را آرایش و پیرایش می دهند .
شنبه 18 اسفند 1386
 
Fartaj - کانادا - مونترال
وای خدای من..این کثافت ها خودشون بچه ندارن؟ رحم ندارند؟ آدم نیستند؟ ایرانی نیستند مگه؟من بمیرم الهی...ای ننگ تان باد...
شنبه 18 اسفند 1386
 
dandy - امارات - امارات
اول باید فهمید چرا موهاشو دارند کوتاه میکنه شاید دزد.قاتل.معتاد بالاخره...ولی اگر بیخود بخاگر اینکه موهایش باند است باید به عرضشون برسونم که خیلی کثیف و نامرد هستید که این بیچاره را بخاطر بلندی مو سیلی میزنینش
شنبه 18 اسفند 1386
 
ashkan598 - ایران - تهران
با سلام.دوستان این ویدیو غیر واقعی و ساختگی است.درجه نیروی انتظامی با ارتش متفاوت است و عزیزانی که این فیلمو ساختن به این موضوع مهم توجه نکردند.لباس نیروی انتظامی سبز روشن مغز پسته ای است و درجه آنها با لرتش متفاوت است.حرص نخورین زیاد!!
شنبه 18 اسفند 1386
 
Fartaj - کانادا - مونترال
دوستان نظر همتونو خوندم...یادتون باشه...چنین نبود و چنین نخواهد ماند...... همین جوان و امثال این جوان پدر اینها رو در خواهد آورد
شنبه 18 اسفند 1386
 
GHAZALE - انگلستان - منچستر
‌‌‌دیگه شرم میکنم بگم ایرانی هستم تا امروز افتخار میکردم ولی دیگه نه.خاک عالم برسرتون با این مملکتتون.
شنبه 18 اسفند 1386
 
baharan17 - سوئد - سوئد
لعنت بر این اسلام و کارگزارهای وحشی اون.
شنبه 18 اسفند 1386
 
Amir24 - austria - ...........
چرا ما هر چی رو میزاریم پای عربا تاکی خودمونوگول بزنیم اینا نه عربند نه امریکایی اینامیکروبند
شنبه 18 اسفند 1386
 
khasteh - فرانسه - استراسبورگ
حتی اگر این فیلم ساختگی باشه بلایئ که سر بچه های ما تو زندانها میادخیلی غم انگیزتر و وحشتناکتر از اینه .
شنبه 18 اسفند 1386
 
mahsal - ایتالیا - میلان
فقط تنااکاریکه بعداز دیدن این ویدئو میشه کرد اینه که.سعی نکنیم جلوی اشکمونو بگیریم اا بلکه خالیببشیم...
شنبه 18 اسفند 1386
 
parand2008 - فرانسه - نانسی
از هر چی عربه متنفرم ...........برای این که این ریس جمهور احمق به فکر عربهاست نه ایرانی ها .......می گین شاید معتاده دزده ........کی دزدش کرده کی ؟؟؟؟؟اما این ها تحقیر جوان ها از اسباب کارشان است ...اما برای من یک سئوال است که ازادانه فیلم گرفتند ....در ان خفقان خانه (ایران)؟؟؟اما ذلت رژیم اخوندی را از خدا می خواهم
شنبه 18 اسفند 1386
 
morri - انگلستان - لندن
حامد76-امارات-دبی و جمهوری اسلامی یادتون باشه که فردای هم وجود داره.
شنبه 18 اسفند 1386
 
yalghuz - ایران - تهران
احتمالا این جوان جرم دیگه ای داره شاید مو های کسی رو آتش زده و داره قصاص میشه چون موهای بد تر از این تو دنیا زیاده خدا لعنت کنه کسانی رو که همه ی این ها رو به دین مبین اسلام مربوط میدونن چون موی بلند در اسلام آزاده معلومه عقده ای هستن که هر چیزی رو مربو ط به اسلام میدونن
شنبه 18 اسفند 1386
 
babaktoronto - کانادا - تورونتو
اشکان جون نیروی انتظامی اون لباس رو داره این یکی رو هم داره درجه هم درجه است نیروی انتظامی و ارتش و سپاه ندارد همه یکسانند. تو هم سعی کن ماله کشی نکنی این رفیقات زیادی گند زدن که امثال تو بخواهید با ماله کشی درستش کنید. تو حرص نخور .... ما مردم ایران حرص که سهله گوشت و پوست خودمونم میخوریم اما به اربابای تو باج نمیدیم.
شنبه 18 اسفند 1386
 
scorpionman - کویت - کویت
تابلو که فیلم ساختگیه!!!!!! اصلا این فیلمو کجا گرفتن؟؟؟ حالا فردا معلوم نیست که همین آدما فیلم ساختگی احمدی نژاد.... رو پخش کنند!!!
---------------
mah1 - ایران - تهران بابا تو روبخدا درست بنویس مگه فارسی بلد نیستی!!!
شنبه 18 اسفند 1386
 
vira - ایران - تهران
اقایون امیر مونترال و اشکان 598 مرسی از توضیحاتتون . از خوندن مطالب شما حداقل یه مقدار اطلاعاتمون زیاد شد و گرنه فحش که هممون بلدیم بدیم ! بازم ممنون .
شنبه 18 اسفند 1386
 
khasteh - فرانسه - استراسبورگ
اس . اس احمدی نژاد نیازی به فیلم گرفتن نداره !
شنبه 18 اسفند 1386
 
babaktoronto - کانادا - تورونتو
بابا اینقدر ساختگی ساختگی نکنید . این که چیزی نیست من با زنی برخورد کردم که توسط نیروی انتظامی تو بازداشتگاه نیروی انتظامی بهش تجاوز شده بود. همچین میگن ساختگی که انگار نیروی انتظامی پسر پیغمبره. من خودم و دوستام از نزدیک با مواردی از نیروهای انتظامی و کثافتکاریهاشون اشنایی داریم که مو به تنتون سیخ میشه بطوری که این پیشش هیچه
یکشنبه 19 اسفند 1386
 
nasle javan - ایران - تهران
...باز این بابک تورنتو جون گرفت چند وقتی ساکت بود وخبری نبود.بابا بابک باطبی پاشو بیا اینجا اینقدر شعار نده.اینو دیدی تازه این هیچی نیست این جرمش هر چی باشه سیاسی نیست این بلا رو سرش می ارند.پس شعار الکی نده با اینها نمیشه طرف شد.نشستی تو کانادا فقط حرف ... می زنی تو چه میدونی رنگ لباس اینها چه رنگی؟یک بار 18 تیر بیا هم مزه باتون برقی رو می خوری هم رنگ لباس اینهارو می بینی.تو عمرت سیلی خوردی اونهم از اینها؟اخه تو بچه مرفه چه به این حرفها.برو فرنیت سرد میشه از دهن می افته.گذر هیچکدومت نیافتاده و امیدوارم نیافته این هیچی نیست در مقابل کارهای که بسیجیها و سپاهیها انجام می دهند مخصوصا وفتی سیاسی باشین.
یکشنبه 19 اسفند 1386
 
shervin_bito_wien - اتریش - وین
واقعان باید تاسف خورد
ولی دوستان این دو افسر هم ایرانی هستن و نه عرب .
یکشنبه 19 اسفند 1386
 
parsian world - فیلیپین - مانیلا
دوستان به جای حرص خوردن و تقدیم فحشهای رنگارنگ به کشورتون و نیروی انتظامی بهتره یه کمی از عقلتون استفاده کنید و سعی کنید تشخیص بدین که این فیلم واقعیه یا ساختگی.
بنده در ساختگی بودن این فیلم شکی ندارم چون تا جاییکه من میدونم درجه لباسهای نیروی انتظامی روی شانه هایشان است نه روی بازو. سازندگان این قبیل فیلمها بیشتر توجه کنند تا دیگه از این سوتی ها ندن تا بیش از این موجبات کدورت خاطر خوانندگان آماده به فحش این سایت عزیز را فراهم نکند!.
یکشنبه 19 اسفند 1386
 
parsian world - فیلیپین - مانیلا
خسته-فرانسه-استراسبورگ . تا حالا چند تا از اون بلاها را سرت آوردن دوست عزیز!
یکشنبه 19 اسفند 1386
 
babaktoronto - کانادا - تورونتو
میگم ویرا مگر همین اشکان با این خیالبافیهاش باعث افزایش اطلاعات تو بشه. اصلا حسودیم شد برای اینکه از منم چیزی یاد بگیری چطوره اینجوری تصور کنیم که تو خوابیم و اصلا یک چنین ویدیویی وجود ندارد و نیروی انتظامی بهترین برخوردهای جهان را با مردم میکند و البته از صدقه سر احمدی نژاد این اخریه خیلی مهم بود نه؟ حالا از منم چیزی یاد گرفتی؟ عصبانیت این جماعتم ندیده بگیر همشون خل شدن دارن هزیون میگن ادمای بی ادبین.(نازی نیروی انتظامی نازی. اینجوری خوبه؟) فقط نحوه افزایش اطلاعاتتو عشق است . من به اون نحوه زیاد شدن اطلاعاتت دارم غبطه میخورم دختر.یذره دیگه بگذره فیثاغورثو پشت سر میذاری.
یکشنبه 19 اسفند 1386
 
farshid falahا - ایران - تهران
اینها که از این کارها می کنند اصلا شکی نیست شاید هم بدتر ولی کمی فکر کنید چطور میشه تو یه اتاق که معلومه چه کسانی هستند یکی بیاد فیلم بگیره بفرسته تو اینترنت.اینو موهاشو زدند اونو کلشو می برند.اینقدر ساده نباشین.بابک تورنتو کجا بودی؟گفتیم نکنه ناسا دزدیتت!!!بیشتر نظر بذار کمی حال کنیم.
یکشنبه 19 اسفند 1386
 
hoormazd - امریکا - تگزاس
این حامد 76 همون مرد عربه که گردن اون بچه 15 ماهه رو بریده.
در این حکومت جرم و جهل و جنایت چیزی که ذره ای ارزش نداره انسانه.این لباس هم مال نیروی انتظامیه.یه چند دقیقه برو دم کلانتری وایسا هم این لباسو میبینی هم این درجه رو.این پسر هر کاری هم کرده باشه دلیل نمیشه اینجوری تحقیر امیز باهاش برخورد کنن.حالا شما خودتون تصور کنید به سر زندانی های سیاسی یا اونا که میخوان ازشون اعتراف بگیرند چه بلایی میارن...
یکشنبه 19 اسفند 1386
 
طیبه - ایران - ایلام
واقعا؛ براتون متاسفام تا چیزی میشه گیر میدین به اسلام و ایران و احمد نژآد
یکشنبه 19 اسفند 1386
 
p0licce - امارات - دبی
هر کشوری واسه خودش یک سری هنجار داره که باید رعایت بشه. وقتی میدونی که این رژیم با موی بلند و و و ... مخالفه. اگه خلافشو کردی دیگه گله نکن.
ولی بازم شکنجه اینا به گرد شکنجه امریکاییا تو ابو غریب و گوانتانامو و یا حتی تو خود امریکا نمیرسه.
یکشنبه 19 اسفند 1386
 
moojeer - اتریش - بلوندز
گمان کنم یه جرمی 30 سال قبل اتفاق افتاده حالا با پیشرفت علم دارن بخشی از موهاشو میگیرن واسه آزمایش دی ان ای . لوووووول . البته این جون مادر مرده 29 سالشه اون یه سالو شما بیخیال شید گرچه تو شناسنامش 19 سالو تاپید میکنه اما کارشناسان نیروی افتضاحی میگن شناسنامش جعلیه !!!!!
اما یه چیزیو اجازه بدین بگم . دوستان اسلامو با احمدی نژاد و خامنه‌ای اندازه گیری نکنید . کجای اسلام گفته زیباپی . موی بلند و... جرمه . گناهه ؟
کی گفته حکومت این آقایون میزان سنجشه اسلامه ؟
با لحاظ احترام برای تمامی ادیان و مذاهب و اعتقادات دنیا میخوام بگم مسلمون چرا اسلام و با امام حسین نمیسنجی ؟ چرا با ابوالفضل العباس . چرا با علی و چرا با خود پیامبرت نمیسنجی ؟
بابا یه منشور داره اسلام اونم قرانه نه احمدی نژادو خامنه‌ای و دورو دستش که اسلامو بهونه کردن و اسه رسیدن به اهداف خودشون !
تا اونجاپی که من یادمه تو قرانم نگفته پذیرش دین اجباریه و هیچکجای اونم نگفته بلند کردن مو جرم یا گناهه !
یه چیزه دیگم برام جالب بود . اونم اینه که وقتی نظرات محترم دوستا رو میخوندم دیدم تا الآن 36 تا نظر دادن جدای از اینکه نظر همتون واسم عزیز و محترمه . یه چیزی تو نظرات برداشت میشه که دوستا این صحنه دهشت ناک و دست آویز کردن واسه خالی کردن دلشون و به حاشیه رفتن . نمیخوام بگم بیرا رفتن اصلا . اما یه جوراپی احساسی و با بغض بوده تا حاکمیت عقل و استدلال که منتج به رسواپی حکام و .... بشه .
یکشنبه 19 اسفند 1386
 
ahangebiseda - سوئد - نورشوپینگ
این فیلم دروغ محض است چون ماموران نیروی اتظامی ریش یا ته ریش دارند پس چرا اینها ندارند؟
baharan17 - سوئد - سوئد : من با وحشیگری در دنیا مخالفم ولی توهین نمیکنم ادیان ایراد ندارند
یکشنبه 19 اسفند 1386
 
Neda.Dubai - امارات - دبی
باور نمیکنم اینقدر بی رحم باشند
یکشنبه 19 اسفند 1386
 
mah1 - ایران - تهران
scorpionman شما خودتو ناراحت نکن! دفعه بعد نخونش لطفا! احمدی نژاد خودش به حدکافی فیلم هست البته شما برات فرقی نمیکنه!!!
یکشنبه 19 اسفند 1386
 
shekamo - نورو/ - اوسلو
ای وای چطور جوون مردم و خرد و بی شخصیت میکنن ای خاک بر سرشون حتی با قاتل چنین رفتاری در کشور های متمدن نمیکنن یکی بیاد بگه اخه شما که دلتون برای جوون های خودتون نمی سوزه چرا بر فلسطینی ها می سوزه من بجای این جوون احساس شرم کردم
حامد 76 جدا فکر می کنی موی بلند شرم کشورته؟اون وقت سنگ سارو زور گوی افتخار کشورته؟لیاقت تو همینه؟
یکشنبه 19 اسفند 1386
 
maxmad - بلژیک - انتورپن
حامد76 - امارات - دبی .تو خودت اشغالی و باید سر اشغالای مثل تو رو زد .
یکشنبه 19 اسفند 1386
 
mishoolak - دانمارک - ویله
حیوونتر از اینا خودشونن.مگه جوونای ماچه فرقی با جوونای
دیگه دارن.واقعاباعث تاسف....
یکشنبه 19 اسفند 1386
 
khasteh - فرانسه - استراسبورگ
با بابک موافقم.
یکشنبه 19 اسفند 1386
 
khodamm - اتریش - وین
ضایع است که ساختگیه کی میاد اونجا فیلم بگیره .
یکشنبه 19 اسفند 1386
 
HAMID1968 - انگلستان - لیورپول
حامد76 بهتره فعلا تو در دبی دست به معامله های بزرگ .....عربی بزنی و در همانجا ملخ بخوری.تورو چه به اظهار نظر عرب پرست؟؟؟؟؟
یکشنبه 19 اسفند 1386
 
parand2008 - فرانسه - نانسی
parsian world - فیلیپین - مانیلا vira - ایران - تهران خوبه فوری بلدیم همه
چیز را حاشا کنیم و ماست مالی ................تا وقتی یک عده هنوز جیره خوره این رژیم هستند ......ساختگی هم باشه از روی واقعیته مگه کارکنان نیروی انتظامی هم از معصومین هستند
سردار سرتیپ پاسدار "زارعی" فرمانده نیروی انتظامی استان تهران و مسئول مستقیم اجرای طرح باصطلاح مقابله با اوباش در یک خانه فساد و در حالیکه با شش زن سرگرم عیش و نوش بود بازداشت شد. این بازداشت بدستور مستقیم آیت الله شاهرودی و از روی سر قاضی مرتضوی دادستان مرکز صورت گرفت و همین مسئله برای 48 ساعت به تند ترین واکنش ها در قوه قضائیه انجامید. از آنجا که شاهرودی حدس می زده قاضی مرتضوی با توجه به رابطه بسیار نزدیکی که با "زارعی" دارد، او را از ماجرای بازداشت مطلع کرده و نجات خواهد داد، طرح بازداشت "زارعی" بدون اطلاع او صورت گرفت. حتی گفته می شود برکناری رئیس دادگاه فرودگاه نیز در همین ارتباط و برای کور کردن پیوندهای وی با مرتضوی و زارعی صورت گرفته است. صدور قرار وثیقه و آزادی زارعی و جلوگیری از پخش خبر به بهانه عدم تضعیف نیروی انتظامی نیز به معنای پایان کشاکش تند بین شاهرودی و مرتضوی نیست و در روزهای اخیر این مسئله در شعب دادگاه ها و دادسرای تهران بر سر زبان قضات و روسای این شعب و دادسراست. در شعبه.... دادگاه های تهران، رئیس دادگاه، رئیس دفتر و حتی منشی دادگاه گفتند که شاهرودی تاکنون یک قدم از مجازات شدید زارعی عقب نشینی نکرده و بیت رهبری هم خواهان اجرای قانون شده است، اما بدون سرو صدا و پس از انتخابات!

مبنای اولیه تحقیقات مردم محلی بوده اند که خانه فساد در آن برپا بوده است. مردم این خانه را بعنوان خانه ای مشکوک معرفی می کنند و روز حمله به این خانه، سردار زارعی در کنار شش زن و دختر و در شرایطی زننده بازداشت می شود.
زنانی که در آن خانه بوده اند نیز بازداشت شده اند و در جریان بازجوئی و تحقیقات گفته اند سردار زارعی از ما خواسته بود لخت شده و دسته جمعی به صف شده و نماز بخوانیم!
عجب نماز جماعتی بوده . چقدر ثواب برده این هم الکیه شما این قدر پروید که میگین اره
یکشنبه 19 اسفند 1386
 
khasteh - فرانسه - استراسبورگ
(2 ) حتی اگر این فیلم ساختگی باشه بلایئ که سر بچه های ما تو زندانها میاد خیلی غم انگیزتر و وحشتناکتر از اینه . مرگ بر فاشیسم مذهبی .
یکشنبه 19 اسفند 1386
 
khasteh - فرانسه - استراسبورگ
فرشید ایران کامنت امیر کانادارو بخون !اینا وقتی خودشون توشون دعوا میشه لته همو میریزن رو اب !
یکشنبه 19 اسفند 1386
 
sarami - ایران - خرم آباد
من من من هیچ حرفی برای گفتن ندارم !!!!
یکشنبه 19 اسفند 1386
 
پریا - ایران - تهران
حامد 76وطیبه وpoliceاز دبی از خواب غفلت بیدار شین وببینید ایا همه جای دنیا به خاطر مدل موی پسران یا مثلا کوتاه بودن مانتوی دخترا یا مسائل دیگر اگه با جوانان انطور بر خورد میکنن ما هم خفه خون مئ گیریم
یکشنبه 19 اسفند 1386
 
scorpionman - کویت - کویت
گویا دولت ایران از هرگونه گناه و خطا مصونه آغا جان مگه یادتون رفت که ساواک چه بلاهایی بر سر ایرانی ها آوردن؟؟؟؟؟؟؟ شما که نمی تونید آثارشون رو منکر بشید! برید ببینید چکار کردن (زندان های مخفی بگیر تا اون کشتار های میدان لاله و ... من که از دولت کنونی دفاع نمی کنم ولی حق باید گفته بشه. همه حکومت های دنیا اینگونه شکنجه ها رو دارن (حالا برفض که این فیلم ساختگی راست باشه) من به همونایی که مخالف این حکومت هستند نصیحت می کنم که اگر مردم ایران مخالف این حکومتند و خواستار برکناری رژیم کنونی هستند مطمئن باشید که ظرف دو سه روزه این دولت با کمک مردم ایران و دشمنای خارجیش به راحتی آب خوردن سقوط خواهد کرد!! ولی مردم ایران تونستند حکومت شاه رو که با حمایت بیگانگان و فعالیت های اجرامی ساواک سقوط کنند.
حالا اگر این حکومت برکنار نمی شه شاید به این دلیل باشد که دشمنانش آدم های عاقلی نیستند.
یکشنبه 19 اسفند 1386
 
aghakian - ایران - یزد
چند تا ویدئوی دیگه هم من دیدم توی یوتیوب که هر بچه کم عقلی هم متوجه میشه ساختگیه واین نشون میده بعضیا چقدر عقلشون به چشمشونه جالبه سریع هم ابراز احساسات میکنن...بابا مونتاژ کردن فیلم که از آب خوردن هم راحت تره...جالبه کسانیکه احساساتی میشن عقده هاشونو سر بقیه خالی میکنن مثل بابک که توی همه پستها عقدشو سر ویرا که هیچ بی احترامی به بقیه نکرده خالی کرده....یک چیزی هم بگم ما که در مرکز ایران هستیم و مرتب هم به تهران و خیلی شهرها سفر میکنیم هیچ از این حرفها نیست وتا حالا ندیدم نیروی انتظامی بیخودی به کسی گیر بدهد این شایعات را یک عده آدم بیکار که یک جورایی مجرم یا خلافکار هستند ویا خانومهای سبزی پاککن سرهم میکنند وبه خورد ماها میدهند لطفا حقیقت را وارونه جلوه ندهید که این بدترین گناهه که بیشتر از همه هم باعث بد بختی خودتان میشود ...با عرض معذرت از دوستان
یکشنبه 19 اسفند 1386
 
mah1 - ایران - تهران
scorpionman پس چون زمان شاه به قوله شما: زندان های مخفی بگیر تا اون کشتار های میدان لاله ....وچون: همه حکومت های دنیا اینگونه شکنجه ها رو دارن.... پس مشکلی نیست؟ میشه بفرمایی پس هدف از این انقلاب چی بوده؟ (در ضمن علامه دهر: اغا جان نه اقا جان!)..
یکشنبه 19 اسفند 1386
 
sabahalamot - بلژیک - گنت
scorpionman عزیز جان اول فارسی را پاس بدار .... اغا( یعنی خاجه )یا مردی که اختش کردن مثل اغا محمد خان قاجار ...چگونه شما که به زبان مادری مسلط نیستیبه دیگران توهین میکنی .در ضمن درجهای گروهبان و استوار روی بازوست نه شانه..این را نیز بدان کسی که میخواهد چیزی را جعل کند به جزئیات کاملا توجه میکند..و در اخر تو منوی جنایت وحشیانه سپاه را ببین....بدرود.
یکشنبه 19 اسفند 1386
 
babaktoronto - کانادا - تورونتو
اونایی که میگن از فیلم گرفتن معلومه که ساختگیه باید به عرضتون برسونم مگر در زندان وزارت اطلاعات در حین بازجویی از زن سعید امامی معاون فلاحیان از صحنه های ناجوانمردانه بازجویی فیلم گرفته نشد؟ در مورد این فیلم نیروی انتظامی باید بگم اولا اکثر بچه های نیروی انتظامی را از شهرستان اورده اند تا اگر نیاز شد با تمام توان در تهران به سرکوب بپردازند. در نیروی انتظامی سیاستی وجود دارد که در هر شهر از نیروهای شهر دیگر میگذارند من اینو در چند شهرستان دیدم بطوری که در ان شهرستانها نیروی انتظامیش غیر بومی بودند. این یارو هم که تو این ویدیو فیلم گرفته یه دهاتیه که یه موبایل تازه خریده بوده میخواسته بره دهات به همدهاتیهاش هم موبایلشو نشون بده و هم بگه ببینید سر بچه های تهران چه بلایی میاریم و اونجا پز بده که در همین حال یه وطن پرست اینو به یه طریقی فرستاده تو اینتر نت. اره بابا اونایی که چپ و راست کثافتکاریهای نیروی انتظامی رو لاف پوشونی میکنند باید بدونند این ویدیو پیش واقعیت هایی که تو نیروی انتظامی اتفاق میافته چشم گاوه و مثل قطره است در برابر دریا.
یکشنبه 19 اسفند 1386
 
ali-vienna - اتریش - وین
آقایون و خانم ها که میگن ساختگیه!
اولاً، اون طور که خسته از فرانسه گفت بلایی که سر جوانان ایران توی زندان ها میاد، صد برابر بدتره!
دوماً، شما که میگید کسی اونجا فیلم برداری نمیکنه، فیلم بازجویی زن سعید امامی را دیدید؟ اون که توی زندان اطلاعات بود اومد بیرون، این دیگه جای خود داره!!!
یکشنبه 19 اسفند 1386
 
babaktoronto - کانادا - تورونتو
اهنگ بیصدا تو این همه هوش و از کجا اوردی برادر من نیروهای انتظامی خیلی وقته که ریششونو بجای 3 تیغه صد تیغه میزنند و به خاطر مسایل امنیتی بهشون گیر نمیدن که هیچ در بعضی موارد(مانند حادثه 18 تیر که بعضیهاشون شناسایی شدند ازشون خواستند که هم اسامیشونو بردارند از رو سینه هاشون و بجاش کد گذاشتند و هم ریشاشونو بزنند) حالا بماند که من در سالهای خیلی دور هم (دهه هفتاد) نیروی انتظامی بدون ریش هم دیدم. انگار خیلی ساله که از سوید تکون نخوردی نه؟
 
یکشنبه 19 اسفند 1386
 
babaktoronto - کانادا - تورونتو
اقای اسکورپیون از کویت . اولا... چه ربطی به شقیقه داره؟. ما داریم از رفتار نیروی انتظامی با جوانان ایرانی میگیم از رفتار وزارت اطلاعات با جوانان که نمیگیم .هروقت اومدیم و در مورد وزارت اطلاعات صحبت کردیم اونوقت تو هم بیا از ساواک حرف بزن(که گرچه وزارت اطلاعات با اون افتضاحاتش روی ساواک را هم سفید کرد). در زمان شاه خدا بیامرز کی پلیس با جوانان این رفتار وحشیانه را میکرد؟ کی مردم و جوانان از دیدن نیروهای انتظامی به صد تا سوراخ میخزیدند و از دیدنش وحشت میکردند؟ در زمان شاه پلیس هدفش مبارزه با دشمن مردم بود هدفش مبارزه با عوامل ناامنی اجتماع بود نه مانند الان که نیروی انتظامی خودش عامل نا امنی در جامعه است و مردم از دیدنش به وحشت و تنفر میرسند. اول یکمی فکر کن تا پرتو پلا نگی.
ضمنا اگر میخواهی بفهمی که این نظام طرفدار داره یا نه روز انتخابات یه سر برو تو خیابانها و حوزه هایی که البته دوربینهای صدا و سیما وجود ندارد اونوقت میبینی که پرنده هم در خیابانها پر نمیزنه. یا راه دور نمیریم تو همین ستون نظر سنجی و در همین سایت ببین چند نفر طالب این حکومتند. ضمنا اقای عقرب حکومتی که ایستادن و تجمع 3 نفر سر یک چهار راه ممنوع کرده و از گرد همایی حتی 3 نفر هم وجشت داره ظرف 2 روز و 3 روز نمیشه از اون بالا کشیدش پایین البته تو صابون به دلت نزن اربابات دیگه به اخر خط رسیدن و همین روزاست که مثل سگ از ایران ببیرونشون کنیم. این کشورهای خارجی هم که تو فکر میکنی دشمن حکومت ایرانند مطمین باش پشت پرده بهترین دوستان این اخوندان. کی از اخوند براشون بهتر ؟ اخوندی که برای حکومت حاضرهبه تمام دنیا باج بدهند
یکشنبه 19 اسفند 1386
 
babaktoronto - کانادا - تورونتو
اقای پلیس از دبی تو هم که مثل این سکورپیون از کویت....و به شقیقه ربط دادی. بابا زندان گوانتانامو و ابو غریب .... چیه؟ ما داریم از رفتار وحشیانه نیروی انتظامی با جوانان صحبت میکنیم. برو یه اب به صورتت بزن تا از خواب بیدار بشی. تو زندان گوانتانامو یه مشت ادم کش و جانی بازداشت شدن. یه مشت تروریست قهار بین اللمللی .این چه ربطی به بچه های ایران داره؟ جرم اونا کجا و به اصطلاح جرم این جوان کجا؟ اخه این چه طرز نظر دادنه؟ اگه میخواهی همینجوری اسمت بیاد توی این سایت خوب یه شعر از شمع و گل و پروانه بنویس تا هم ما یه حالی بکنیم هم تو از دیدن اسمت ذوق زده بشی. دیگه مجبور نیستی که با چرت و پرت گویی رو اعصاب همه راه بری. اون زندانیای گوانتانامویی و ابوغریب به جرم کشتن صدها انسان بیگناه حتی یک لحظه هم حق حیات ندارن . امریکاییها خیلی هم بهشون لطف میکنن که اونهارو یه چند صباحی زنده میگذارند. تو هم بهتره به جای حمایت از عرب تروریسته ادمکش از جوونای مملکتت دفاع کنی که زیر یوغ ظلم و ستم اخوندی دارن پرپر میشن.
یکشنبه 19 اسفند 1386
 
mehranbeigi - کانادا - toronto
کلانتری 135 نصر گیشا تهران من هم اینجابودم
وقتی میبینیم اشک از چشمامون میاد . فقط این پسر جوان نیست 10000 تا مثل این هستنند . من خودم وقتی 19 سالم بود فقط به خاطر اینکه موهام بلند بود 3 شبانه روز کتک میخردم زیره پای کسایی که باور کنید فارسی بلد نبودن صحبت کنن .
یکشنبه 19 اسفند 1386
 
khasteh - فرانسه - استراسبورگ
اونهایئ که فکر میکنن این فیلم ساختگیه فیلم شکنجه و اعتراف گرفتن زن سعید امامی رو ببینن ارزو میکنن که کاش اونم ساختگی بود تا اینکه اونی که اسم انسان رو خودش گذاشته تا حد اون شکنجه گرها به ته چاه رذالت سقوط کنه.
یکشنبه 19 اسفند 1386
 
ahangebiseda - سوئد - نورشوپینگ
babaktoronto - کانادا - تورونتو : اقای با هوش درجه نیروی انتظامی بیش از 15 ساله که تغییر کرده در ضمن رو دیوار هم هیچ نشانی نیست و مفاسد اجتماعی چیز دیگه ای هست
یکشنبه 19 اسفند 1386
 
babaktoronto - کانادا - تورونتو
اهنگ بیصدا یه سر برو تو ایران و تو کلانتریهاش تا این درجه هارو ببینی. رو دیوار چی میخواستی ببینی؟ سفارش بده تا برات بدم بچسبونن. ترو خدا با این نظراتت مردمو نخندون. تو سعی و تلاش خودتو کردی تا این ننگو از دامان نیروی انتظامی پاک کنی دستت درد نکنه اما داداش ننگ با رنگ پاک نمیشه خودتو خسته نکن
دوشنبه 20 اسفند 1386
 
vira - ایران - تهران
پرند 2008 تو اصلا کامنت منو خوندی ؟؟؟ برگرد یه دور دیگه بخون ! من از نویسنده متنی تشکر کردم ( امیر مونترال ) که تو عین همون متن رو تو مطلبت کپی کردی ! / در ضمن بابک جون مث اینکه راست راستی حسودیت شده که از کسی که وقت میذاره اینجا به جای فحش و ناسزا 4 تا جمله معنی دار مینویسه تعریف کردم . من از هر جا بتونم چیز یاد میگیرم حتی از کامنت های بچه ها ٬ وگرنه مث تو میشدم که اطلاعاتت اینترنتو پکونده اقای بطلمیوس !
دوشنبه 20 اسفند 1386
 
ehsanusa - امریکا - جرسی
ashkan598 - ایران - تهران
درجه های افسران ارتش و نیروی انتظامی با هم فرق میکنه ولی درجه های درجه داران هنوز مثل همه. گروهبان و استوار رو میگن درجه دار. اینو میگم مثل اینکه اطلاعاتت در این مورد کامل نیست. قابل توجه vira - ایران - تهران

و ahangebiseda - سوئد - نورشوپینگ ! ! ! iranppp - آلمان - دوسلدورف و farahani - کانادا - تورنتو.
دوشنبه 20 اسفند 1386
 
p0licce - امارات - دبی
پریا - ایران - تهران .. عزیزمن نمیکم کارشون درسته. از هنجار جامعه پیروی کن تا همچین نشه. اینکه خواب غفلت نیست. توی شیعه برو تو اروپا و امریکا دسته سینه زنی راه بنداز و قمه بزن. ببین چه بلایی سرت میارن. چون اینکار هنجار اونجامعه نیست
دوشنبه 20 اسفند 1386
 
Nickolas99 - کانادا - تورنتو
آقا این که چیزی نیست مام یه دختر همسایه داشتیم فرداش یه پاسدار اومد گفت اینم دسته گل . بقیشم که همه میدونن. ....
دوشنبه 20 اسفند 1386
 
Parsavosh - ایران - تهران
وااااای عجب بزن بزنیه اینجا !!! ویدیوی ناراحت کننده ای بود اما فکر نمی کنید یه جورایی مشکوک بود ؟ خنده بی مورد اون مامورا و خونسردی زیاد پسره !!! یا اینکه وسط پاسگاه نیروی انتظامی کدوم ..... از این صحنه فیلم گرفته ؟؟؟ در هر صورت ناراحت کننده بود و تو سنگدلی این جماعت که شکی نیست اما من شخصا به این راحتی این تصاویر رو قبول نمی کنم
دوشنبه 20 اسفند 1386
 
ehsanusa - امریکا - جرسی
آقایون ]انومها. من نظرم رو اصلاح میکنم. معذرت میخوام. درجه درجه دارها هم عوض شده و از روی بازوشون رفته روی سرشونه هاشون. این فیلم هم به احتمال زیاد قلابی است. از اینکه برخی دوستان رو به اشتباه خطاب کردم معذرت میخوام. بعد از کامنت قبلی یه فیلم از ایران دیدم که مامورها درجه شون روی شونه شون بود. فکر کنم استوار بودند. به هر حال آدمهایی هم که مردم رو اذیت میکنن توی نیروی انتظامی کم نیستند. البته آدمهای خوب هم هستند. به هر حال باز هم عذر خواهی میکنم.
دوشنبه 20 اسفند 1386
 
p0licce - امارات - دبی
babaktoronto - کانادا - تورونتو جواب ابلهانی مثل شما خاموشیست. من ... رو به شقیقه راه دادم. تو رو که به شقیقه راه ندادم که فحش میدی.
دوشنبه 20 اسفند 1386
 
mah1 - ایران - تهران
p0licce خوبه یه سفر بری اینگلیس تعداد زنهایی که کاملا خودشون رو پوشوندن کم نیست اینو جدی میگم درست مثله کله قند سیاه . میمونی اینا زمین نمیخورن! همون جا ادمهایی رو میبینی که شاید نیم متر پارچه هم مصرفه پوششون نشده! و کسی کاربه کار هیچ کدومه اینها نداره. اما توی شیعه برو تو اروپا و امریکا دسته سینه زنی راه بنداز و قمه بزن. با دسته کاری ندارن همونطور که راه انداختن وچیزی نشده اما قمه زنی!)) احتمالا فکر میکنن تو هم مریضیه خودازاری داری نهایتش میفرستنت روان درمانی. ولی اینها با مویه بلند قابله قیاسه اخه بابا....
دوشنبه 20 اسفند 1386
 
پریا - ایران - تهران
این هنجار جامعه ما نیست اینو اخوندا که دست کمی با طالبان ندارن به عنوان هنجار معرفی کردن برای همین ما از هنجار اعراب پیروی نمی کنیم و نخواهیم کرد من تا اونجایی که میدونم توی امریکا همه چی ازاده تازه اگه منظورتون از قمه زنی وحشئ بازی عربهاست حق دارن که نذارن ولی اونجا نمیگن که توچرا حجاب داری اصلا اونجا کسی تو کار کسی دخالت نمیکنه
دوشنبه 20 اسفند 1386
 
girbazar - ایران - قم سیتی
قصد حمایت از کسی را ندارم..ولی بالاغیرتا اگه می خواین فیلم ساختگی بسازین اینقدر توش سوتی ندین...خداوکیلی اگه کسی یه ذره عقل توی کلش باشه می فهمه که فیلم ساختگیه..میگین نه ..می خواین یه فیلم فاجعه انگیز تر از این بسازم و بفرستم توی سایت؟؟!!!!
دوشنبه 20 اسفند 1386
 
مرد خشمگین - ایران اسلام - مشهد مقدس
چقدر خندیدم .با حال بود .موهاشو با داس و سنگ کوتاه میکنن.یا علی مدد نیروی انتظای.000التماس دعا
دوشنبه 20 اسفند 1386
 
سهراب 1 - ایران - شیراز
اگه خدایی وجود داشت دیگه نباید صبر میکرد.
دوشنبه 20 اسفند 1386
 
vira - ایران - تهران
اقای احسان از جرسی : مرسی از توجه اولیه شما و همین طور اصلاح بعدی شما . به هر حال دوستانی مثل شما که وقت میگذارن و نسبت به مطالب حساسیت نشون میدن قابل احترامند . بازم ممنون .
دوشنبه 20 اسفند 1386
 
scorpionman - کویت - کویت
babaktoronto - کانادا - تورونتو نکنه شما موقع شکنجه و عکس برداری اونجا تشریف داشتید که از جزئیات این فیلم باخبرید !! نکنه شما اینجا کارگردان تشریف داشتید!! خوبه امیدی هست که دعوتت کنن اوسکار..
دوشنبه 20 اسفند 1386
 
scorpionman - کویت - کویت
mah1 - ایران - تهران و sabahalamot - بلژیک - گنت
از اینکه اشتباه ما رو تصحیح کردید متشکرم اما شاید درست نوشته بودم ولی این دلیلی بر اینکه فارسی بلد نیستم نیست!!! در مورد آقای babaktoronto - کانادا - تورونتو شما گویا یا خوب نمی خونید یا اینکه خوب حالیت نمی شه و یا اینکه قوه استنتاجیتون ضعیفه !!! گویا زندان ابوغریب و گوانتانامو ربطی به شکنجه آدم های بی گناه نداره!!! نه بابا جان فکر بکن کمی ! فکر کردن مجانی ها نکنه می خوای بگی که این آخوندا عقل شما رو شکنجه دادن تا فکر نکنی!!!!! نیروی انتظامی وظیفش اینه که امنیت کشور رو تامین کنه. اگر یه سری اراذل و اوباش یخوان امنیت مردم رو بهم بزنند باید مجازات بشن!!! تازه فکر نکنم که این رژین این قدر نادان باشه که بخواد شکنجه هاشو پخش کنه!!!
بعدا کجاش ساواک ربطی به این موضوع نداره؟؟؟ یحث های شما من رو به یاد این عربهای ... می ندازه که اصلا بدون هیچ استدلالی بحث می کنن.. ما با امثال شما عادت کردیم دیگه!!
دوشنبه 20 اسفند 1386
 
shekamo - نورو - اوسلو
من میگم این پسره سامسون بود اون هم که مو هاشو کوتاه میکرد دلیلا بود که لباس مردونه وسیبل گذاشته بود این خانم دلیلا موهای سامسون رو کوتاه کرد تا قدرتش را ازش بگیره
دوشنبه 20 اسفند 1386
 
ahangebiseda - سوئد - نورشوپینگ
babaktoronto - کانادا - تورونتو : تو با خودت مشکل داری تا اونجا که نظرهارو میخونم همه به تو میخندند پلیس کارهای خوب هم خیلی میکنه و تو فقط منفی ها رو میبینی درجه برای خودت بچسبون البته تو ... پیشونی سفیدی
ehsanusa - امریکا - جرسی : مرسی از توضیحاتت
دوشنبه 20 اسفند 1386
 
scorpionman - کویت - کویت
پریا - ایران - تهران عزیزم شما مثل اینکه یادتون رفت که حجاب پوشیدن در دانشگاه در برخی از کشورهای اروپایی ممنوعه!!! و mah1 - ایران - تهران شما بهتره خودت یه سفر بری انگلیس تا ببینی چطوری با شما برخورد می کنند همین که بدونن مسلمونی حسابی مسئولان فرودگاه ... درمیارن.
دوشنبه 20 اسفند 1386
 
babaktoronto - کانادا - تورونتو
اهنگ بیصدا اره 2یا 3(البته اونارو هم که بهت ثابت کردم همه یکیند. نکردم؟) نفر شناخته شده در ظاهر میخندند اما در دلشان خون گریه میکنن از بلایی که سر ارباباشون و خودشون این مردم دارن میارن از افشاگریهای هرروزه دیگه نمیدونن بخندن یا گریه کنن. درضمن من کی گفتم برات درجه بچسبونم تو گفتی درو دیوار بهش چیزی یا تابلویی نیست و از این میخواستی نتیجه گیری کنی که اونجا نیروی انتظامی نیست(به به عجب نتیجه گیریی) منم گفتم سفارش بده برات بدم تابلو یا هرچی دیگه که میخواهی بچسبونن. تو نظرات خودتم یادت میره . اون کارهای مثبت نیروی انتظامی هم بخوره تو سرشون ما نخواستیم.
سه‌شنبه 21 اسفند 1386
 
پریا - ایران - تهران
محدود کشور هایی هستن که حجاب در دانشگاههاشون ممنوعه من نظرم این هست اگه اونا تو دانشگاههاشون حجاب رو ممنوع کردن که سه چهارکشور بیشتر نیست اونا هم اشتباه میکنن ما بایدیاد بگیریم به نظرات هم احترام بگذاریم حتی اگه اون نظر مخالف نظر ما باشه تازه اگر یک کشور اروپایی حجاب رو ممنوع میکنه بخاطر اینکه صد در صد با فرهنگشون در تضاده ولی در ایران حجاب فرهنک سازی نشده قبل از انقلاب اکثر زنها بیحجاب بودن بنابرین حجاب جز فرهنگ مانیست حتی الان هم توی خیابونا ببینین نود درصد زنا اصلا حجاب رعایت نمیکنن بیشتر ظاهرسازیه
سه‌شنبه 21 اسفند 1386
 
پریا - ایران - تهران
بابک جان کسانی که توی امارات و کویت زندگی میکنن بعید هم نیست چنین نظراتی بدن شاید اعراب اونجا شستشوی مغزیشون دادن ادم جواب این ادما رو نده بهتره
سه‌شنبه 21 اسفند 1386
 
پریا - ایران - تهران
من که داشتم نظرات رو میخوندم چهار پنج نفر نظراتشون با اکثریت مخالف بود اونا هم بیشتر نظرشون اینه که فیلم ساختگیه باشه اگر هم شما راست بگید دیگه سوار کردن دخترای مردم به زور وکتک تو مینی بوس گشت ارشاد این که دیگه ساختگی نیست خودمون هر روز از نزدیک مشاهده میکنیم
سه‌شنبه 21 اسفند 1386
 
پری دریائی - ایران - تهران
یه مشت حیوون وحشی!خودشون از همه کثافت تر و لجن ترن! نیروی افتضاحی اسم واقعیشونه!سگهای هار رژیمن دیگه از این بهتر نمی شن. بیشترشونم برادران ایرونی خودمونن بیخود پا ی عربا رو دیگه اینجا وسط نکشین. از ماست که بر ماست.فقط می تونم بگم خداوند لعنتشون کنه و به درک سفلا واصلشون کنه !
سه‌شنبه 21 اسفند 1386
 
p0licce - امارات - دبی
mah1 - ایران - تهران و پریا - ایران - تهران عزیزان scorpionman - کویت - کویت جوابتان را داد. من 10 سال تو این کشورهایی که شما میگید زندگی کردم و دیدم. شما برو قمه بزننشونت میدن ازادی یعنی چی. تو دادگاه بهت میگن چون مردم رو ترسوندی 15سال زندان. پارسال و پیار سال المان و فرانسه رو یادتون رفته. ممنوعیت حجاب در مدرسه؟ کجاش ازادیه؟ اند دموکراسین اینا؟ بهر حال منظور اینه که قمه زنی هنجار اروپا نیست و موی بلند وو.. هنجار جمهوری اسلامی که فعلا حاکمه. حالا از هر جایی که این هنجار رو اورده.
سه‌شنبه 21 اسفند 1386
 
scorpionman - کویت - کویت
حالا که حجاب توی برخی برخی از کشور های در تضاد با فرهنگ اون ملت هستش پس بی حجابی هم در تضاد با فرهنگ ایرانی باید باشه که ملتش مسلمونند!!! اتفاقا اعراب شستشوی مغزی ندادن بلکه به ما صبر دادن تا چطوری با آدم های نادان رفتار کنیم. p0licce - امارات - دبی عزیز متاسفانه تفکرات باطل غربی در این افراد اثر کرده همین آدما همین که از کشورشون خارج می شن فورا فرهنگ خودشون رو فراموش می کنند و می خوان به قول خودشون با فرهنگ بشن می رن فرنگ تا از اونا تقلید کنند بعدش هم اونا رو توی نایت کلوب می بینی تا فرهنگ اصیلشون رو ادا کنند....خوب با اینجور آدما باید چکار کرد؟؟؟؟؟
سه‌شنبه 21 اسفند 1386
 
پریا - ایران - تهران
policc اسمت هم مثل حرفات عجیب غریبه بخاطر برکات جمهوری اسلامیه که اونا فکر میکنن مسلمونا تروریستن دنبال بهونه میگردن که زندانیشون کنن من مثل شما دنیا رو نگشتم برای همین هم در مورد اروپا وامریکا نظر نمیدم من در مورد کشور خودم نظر میدم که هر روز از نزدیک همه چیز رو مشاهده میکنم نارضایتی مردم هم میبینم نقض حقوق بشر تو ایران ثابت شده اگر مردم ما مسلمون هستن چرا قبل از انقلاب محجبه ها کم بو دن تازه توی کشورهای مسلمون هم حجاب اجبار نیست بنابرین با فرهنگشون در تضاد نیست تنها کشوری که حجاب اجبار هست ایرانه scorpionman تو بهتره همون کویت بمونی تا با این عربهای وحشی دست به معامله های کلان بزنی بعدش خدا می دونه با پولش دست به چه کاری میزنی لازم به توضیحه من مثل شما نیستم که فرهنگ اریایی خودمو فراموش کنم حتی اگه مثل شما دور ازوطنم باشم اروپا و امریکا اصلا فرهنگ ندارن فرهنگ ما 2500 سال قدمت داره ولی ادمای مثل شما فرهنگ اصیل ایرونئ رو از بین بردن خوب با اینجور اادما باید چکار کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سه‌شنبه 21 اسفند 1386
 
ahangebiseda - سوئد - نورشوپینگ
کدوم کشور زندان و گیر نداره مگه در کانادا پلیس با شوک الکتریکی مرد جوان رو در فرودگاه نکشت؟ مگه جورج بوش استیضاح س ای ای رو در مورد نحوه شکنجه با اب رو وتو نکرد؟ چرا در غرب مثلا فرانسه با حجاب نمیشه مدرسه رفت؟ مگه فرانسه ازادی و دموکراسی یست؟ و...
جمهوری اسلامی هم شکنجه های خودشو داره زنده باد بشریت قانون فقط یک کلمه هست فقط و فقط ( محبت )
سه‌شنبه 21 اسفند 1386
 
ahangebiseda - سوئد - نورشوپینگ
scorpionman - کویت - کویت : از توضیحات زیبا دقیق و کاملت ممنونم واقعا با اینجور آدما باید چکار کرد؟ سوال قشنگیه . اصلاح و هدایت اگه نشد طرد
سه‌شنبه 21 اسفند 1386
 
mah1 - ایران - تهران
scorpionman و p0licceشما وقت کردین به هم نون قرض بدین! خوبه همدیگرو پیدا کردین! scorpionman شما همه رو با استاندارد خودت نسنج برعکسه شما باجنبه تو ما ایرانیها کم نیست.
سه‌شنبه 21 اسفند 1386
 
ahangebiseda - سوئد - نورشوپینگ
زندانهای مخفی غربیها در دنیا زیاده مگه نه؟
سه‌شنبه 21 اسفند 1386
 
ahangebiseda - سوئد - نورشوپینگ
از زندان ابو قریب در عراق بهتره ( abu ghraib ) شکنجه های C I A یا زندانهای اسرائیل و ... هزاران نمونه های دیگر در ضمن ایران هم متاسفانه مشکلات خاصی داره خدا به فریاد برسه
سه‌شنبه 21 اسفند 1386
 
babaktoronto - کانادا - تورونتو
پریا جان از ایران درود بر شرف اریایی تو و همه زنان و دختران ازاده ایرانی که باعث شرمساری بعضی از اقایونیه که خودشونو به نفهمی زدند و پیشینه فرهنگی خودشونو فراموش کردند(البته اگر ایرانی اصیل باشند). دختر اریایی اینان وطن فروشانی هستند که ایران را به این روز سیاه انداخته اند با این تفکرات دایناسوری و پسرفته اشون. تو هم خودتو خسته نکن اینها قبلا اصالت خود را به همانها که نباید فروخته اند. هروقت میخ تو سنگ رفت اینها هم حرف حسابو میفهمند. به جای اینکه از جوانان تحت شکنجه مملکتشون دفاع کنند میرن از زندانیان ابوغریب و گوانتانامو که یه مشت تروریست جانی ادمکش توشه دفاع میکنن این یعنی چی؟ یعنی نبود خون اصیل ایرانی در رگاشون. مگه میشه کسی ایرانی باشه و از بیگانه دفاع کنه اونهم از نوع تروریستش؟ پاینده باشی زن ازاده و مبارز ایرانی همت بالای تو موجب شرم اینجور به اصطلاح مردان!!!! باید باشه.
سه‌شنبه 21 اسفند 1386
 
پری دریائی - ایران - تهران
mah1 عزیزم خودتو ناراحت نکن اینا معلوم نیست اصلا ایرانین یا عربن یا مال یه قبرستون دیگه معلوم نیست از کدوم قماشن خودتو با این جماعت...دهن به دهن نکن یه روز می رسه امثال اینا رو از هر تیر چراغ برق اویزون کنیم!مطمئن باش. من یکی که خیلی صبرم زیاده.
چهار‌شنبه 22 اسفند 1386
 
پریا - ایران - تهران
من کم کم دارم به شما شک میکنم در جواب یکی از شما نادان کسی هست که مشکلات اصلی کشور خودشو نبینه بعد بیادبگه چون کشورهای دیگر کار اشتباه انجام میدن پس جمهوری اسلامی هم ازاده هر کار که دوست داره انجام بده من خودم با خیلی از کارهای امریکا مخالفم ولی امریکا کشور من نیست من در مورد کشور خودم اظهار نظر میکنم خشونت فقط از جمهوری اسلامی ناشی نمیشه ممکنه سیاستهای غلط توسط بعضی دیگر از حکومتها اعمال شه من با انها هم مخالفم ازادی وحق انتخاب از خصوصیات بارز هر انسانی هست بنابرین این حق ماست که تو ایران حق انتخاب و ازادی بیان داشته باشیم البته ازادی بیان که هست ازادی بعد از بیان نیست اگه من همین حرفارو برای یکی از مسئولین تکرار کنم منو بازداشت میکنن و من یک زندانی سیاسی میشوم باز در همین کشورهاییکه شما گفتین حداقل ازادی بیان دارن مثلا تو در مورد بوش هر چی بنویسی باهات کاری ندارن به عقیده ت احترام میذارن الان حتما دارین فکر میکنین دیگه کجا رو براش مثال بزنم که سیاستهاش مثل جمهوری اسلامیه نه؟؟؟؟ایا بابک تو فکر میکنی امیدی به اصلاح چنین ادمایی هست
چهار‌شنبه 22 اسفند 1386
 
scorpionman - کویت - کویت
پری دریائی - ایران - تهران پریا - ایران - تهران babaktoronto - کانادا - تورونتو عزیزان شما متاسفانه از کمبود اطلاعات و فرهنگ و تاریخ ایران سخت رنج می برید من از شما و امثال شما با فرهنگ و تاریخ ایران آشنا ترم از نوشته پری خانم پیداست که گویا فرهنگ اصیل (یا به قول پریا فرهنگ اریایی) ایرانی رو از دست داده!!
شما که از فرهنگ 2500 ساله ایران عزیز صحبت می کنید آیا می دونید که بیش از نصفی از این 2500 سال زیر سلطه اسلام و پادشاهان ایرانی و مسلمان بوده (تقریبا 1300 سال)!!!! تاریخ اینو میگه برو سرچ کن!! سرچ کردن مجانیه ها!!! این همه آثار تاریخی اسلامی توی ایران هست حالا هی نگو که جمهوری اسلامی اینا رو ساخته و بقیه رو خراب کرده !!! اگر جمهوری اسلامی اشتباه می کنه این طبیعیه خوب هر حکومتی که بیاد اشتباه می کنه! مگه حکومت های قبلیمون کم اشتباه کردن که این حکومت معصوم باشه از هر اشتباهی!! «پریا» من و p0licce هرکجا که باشیم همیشه به فکر وطن و آباد کردنش هستیم نه مثل بعضی ها که رفتن اون ور آب و بجای اینکه به فکر آباد کردن وطنشون باشن هی دارن طعنه می زنن به ایران. برید به همون کشور هایی که ایران رو تحریم اقتصادی کرد و ملت عزیزمان رو در گیر مشکلات اقتصادی و اجتماعی کرد. همون هایی که دم از دموکراسی می زنند و بعد می آیند تصمیم گیری می کنند تا به ایران حمله کنند و بعد می گن که ما خواهان آزادی هستیم. mah1 - ایران - تهران چَشم حتما بین همدیگه نون قرض می دیم و کمک ومی کنیم به همدیگه و البته نه تنها بین ما دو تا بلکه میان همه ایرانی هایی که تو ایران هستن. شما اگر از اقتصاد حالیت میشه شاید بهتر می تونستی حرف های منو بفهمی می دونی که همین کشور های خلیج یا به قول ما و شما سوسمار خورها باعث شدن که اقتصاد کشور مستمر بمونه تا مردم ایران بتونند بخورند!!! همین روابط اقتصادی باعث شده که ما بیش از 800 شرکت ایرانی داشته باشیم توی امارات!!! متاسفانه همیشه شما جنبه منفی دیگران رو ملاحظه می کنید!!! نصیحت می کنم که همیشه جنبه منفی و مثبت رو با شرایط کنونی مقایشه کنید خانم با جنبه!!!! اگر این کارو نکنی مثل بابک تورنتو کور میشی!! خدا بهت چشم و عقل و ووو داده کمی فکر کن. من نمی گم که توی ایران دزدی فحشا فساد نیست اما همانطور که گفتم هیچ حکومتی معصوم نیست!
چهار‌شنبه 22 اسفند 1386
 
scorpionman - کویت - کویت
آقای ahangebiseda - سوئد - نورشوپینگ متشکرم اما فایده ای نداره اصلاح و هدایت و طرد... اگر فایده ای داشت خوب ایران بهتر از این مشد نه یه مشت ادم نادان می ره توی کشور های غربی( شما که اونجا زندگی کردی بیشتر می دونی) و می گن ایران تروریست ... ایران نباید به دانش هسته ای دست پیدا کنه یکی مثل همین نوری زاده که تو انگلیسه با اون عربی حرف زدنش...
خوب شما بگید این کسانی که همچین حرفی می زنن چیزی از وطن پرستی حالیشون میشه!!
چهار‌شنبه 22 اسفند 1386
 
sepidehh - انگلستان - لندن
وای چرا با تبر موهای یارو رو
میزنند؟ لووووول باید عرض کنم که این فیلم کاملن معلوم هست که این ساختگی است در ضمن الکی این فیلم وحشی و ساختگئ را به پای دین اسلام نگزارید به قول یکی از دوستان هر کشورئ طبق هنجارهاش قانونی داردد در امریکا هم خیلی چیزهای بدتر است در ضمن سکورپیون من از کویت کی گفته در انگلیس با ب حجاب ها بدهستن خیلی خوب و احترام میزارن.
چهار‌شنبه 22 اسفند 1386
 
babaktoronto - کانادا - تورونتو
اسکوربیون حکومتهای دیگه اگه اشتباه میکنن دیگه ادعای مسلمون بودنو این دکان و دستگاهی که این اخوندا راه انداختن و ندارن اقایی که ادعا میکنی که بافرهنگتر از همه ای!!!!
این حرفاتم برو به اون اقا بزه بگو که احمدینژاد میشناستش بلکه به درد اون بزه بخوره. چون به درد ادمیزاد نمیخوره. تو کویت چیکار میکنی؟ نکنه تو دفتر پسر احمد جنتی امام جمعه تهران کار میکنی که سفیر ایران تو کویته؟ اونجا بخور بخوره نه؟ کویته واستا ای ول خوش باشی.شلونک
پنج‌شنبه 23 اسفند 1386
 
p0licce - امارات - دبی
mah1 - ایران - تهران جنابعالی که از نون هم گذشتین و با خودفروخته ها دل میدین قلوه میگیرین
پنج‌شنبه 23 اسفند 1386
 
p0licce - امارات - دبی
scorpionman - کویت - کویت تو که همه رو شستی. انداختی رو بند. لول
پنج‌شنبه 23 اسفند 1386
 
p0licce - امارات - دبی
پریا - ایران - تهران چرا اینقدر زور میزنی؟ ایا اینو میتونی قبول کنی که شماباید از قوانین و هنجارهای محیطی که در ان زندگی میکنیپیروی کنی. حال هر جای دنیا که باشه. ایران اروپا افریقا. امریکا. مثلا بچهای ایرانی کانادا میرن تو اسانسور مزاحم خانومها میشن. چون از قوانین سر پیچی کرده خوب میندازنش زندان. میتونی اینو بفهمی یا بازم برات توضیح بدم
پنج‌شنبه 23 اسفند 1386
 
p0licce - امارات - دبی
babaktoronto - کانادا - تورونتو اگه ...شو داری برگرد بیا ایران و نشون بده ایرانی اصیل هستی. ایرانی اصیل فرار نمیکنه بره کانادا....
پنج‌شنبه 23 اسفند 1386
 
p0licce - امارات - دبی
پریا - ایران - تهران عزیز دل برادر برو جواب خودتو تو نظر خودت پیدا کن. : ولی امریکا کشور من نیست من در مورد کشور خودم اظهار نظر میکنم .... و بعدش مینویسی که: حداقل ازادی بیان دارن مثلا تو در مورد بوش هر چی بنویسی باهات کاری ندارن به عقیده ت احترام میذارن ؟؟؟؟؟؟ حالا جون من بگو کی نادان؟؟؟ شما در مورد کشور خودتون حرف میزننی اما مثالهاتون امریکایه؟؟؟؟ خیلی اریایی و اصیل هستین و خیلی هم دانا فقط یکم خود فروخته هستین
پنج‌شنبه 23 اسفند 1386
 
پریا - ایران - تهران
من در مورد اسلام بحثی نکردم سیاست های جمهوری اسلامی اصلا سیاست های اسلام نیست یکی از دلایل مخالفت من اینه که این حکومت با سیاستهاش باعث ضربه زدن به اسلام میشه من همین جدیدا در همین سایت خوندم ایران چند سال دیگر به یکی از کشورهای بی دین تبدیل میشه من از قوانینی که خدا برام تعیین کرده و بعد از قوانینی که پدر مادرم برام تعیین کردن پیروی میکنم یکی از راههای مبارزه با جمهوری اسلامی پیروی نکردن از قوانینی ست که برای ما تعیین میکنن اقای policc خود فروخته تو هستی که معلوم نیست به چه قیمتی خودتو به عربا فروختی شما اول باید همون امارات به دنیا میومدی بیشتر صفات عربارو داری تا ایرانیها شما در مورد امریکا مثال زدی من هم جواب تو رو دادم پس نادان معلوم شد کیه من جنبه مثبت کشور امریکا رو مثال زدم ولی تو جنبه منفی اون کشورها رو برای اینکه جنایتهای این نظامو منکر شی مثال زدی من به عنوان یک دانشجوی ترم اخر وضعیت ایزان رو خیلی بهتر از شما میدونم چون همه چیز جلوئ چشممه
پنج‌شنبه 23 اسفند 1386
 
پریا - ایران - تهران
دوستتون مرد خشمگین دیگه ازش خبری نیست حتما الان خشمگین تره چون دعاهاش نتونست فرمانده ارشدو سابق نیروی انتظامی سردار زارعی رو از رسوایی نجات بده «سردار رضا زارعی» فرمانده انتظامی استان تهران در حال اعمال خلاف عفت و اخلاق در یک خانه فساد، در حال .............. دستگیر شده مخصوصاً آن که سردار زارعی یکی از فرماندهان اصلی طرح مبارزه با اراذل و اوباش و برخورد با مظاهر فساد و بدحجابی در پایتخت بوده است حالا اقایان محترم نادان کسی هست که از این ااقایان پیروئ کند و مثل بعضی ها نوکری اونها رو کنه اینا سروته یک کرباسن این خبر در جدیدترین مطالب این سایت درج شده البته تو سایتای دیگه هم هست خوشبختانه چهره ی واقعی این اقایان برای تمام مردم ایران معلوم شده
پنج‌شنبه 23 اسفند 1386
 
scorpionman - کویت - کویت
babaktoronto - کانادا - تورونتو حالا کی گفته که آخوندا معصومند که بخوان دستگاهشو همش درست باشه!!!! یکمی فکر کن همون پدر شاه خدا بیامورز وقتی داشت شاه می شد چقدر ظلم ها شد( البته ایشون کار های و خدمت های زیادی رو به ایران کردند) تو ایران حالا من نمی گم که ایشون بد بودند اما شاید اطرافیانش بد بودند و داشتند کیسه هاشون رو با دزدی پر می کردند ... خوب الان همین طوره اگر مسلمونی دزدی می کنه شما اگر عاقل باشید هیج وقت نمی گید این اسلامه که این دزدی ها رو بهش یاد داده اگر این طور فکر می کنی پس ـ... هستی چون در این صورت خارجی با دیدن این همه قاچاقچی های ایرانی که توی خلیج متهم به به توزیع مخدراتند باید نتیجه بگیره که ایرانی ها همه قاچاقچیند ...آیا این اتهام رو قبول می کنی؟؟؟؟ فکر کن عزیزم...
در مورد اتهامی که به من زدی نه عزیزم من تجارتی با جنتی و امثالش ندارم ما حیلی قبل از اینکه شما از ایران فرار کنید و برید اون ور آب علیه ایران عزیز شعار بدید اینجا مشغول تجارت بودیم و همیشه چه در زمان شاهنشاه و چه در زمان دولت جمهوری اسلامی ایران همیشه به وطنمون خدمت می کردیم نه مثل بعضی ها همینکه گرین کارت گرفتند فورا یادشون می ره وطن یعنی چی!!!!
پنج‌شنبه 23 اسفند 1386
 
ahangebiseda - سوئد - نورشوپینگ
scorpionman - کویت - کویت : بخدا حق داری این وطن فروشها بدتر از دشمنان ایران هستند غرب هم مشکلات مخصوص خودشو داره
پنج‌شنبه 23 اسفند 1386
 
babaktoronto - کانادا - تورونتو
اقای عقرب از کویت چرا اصرار داری ما خارج نشینارو فراری خطاب کنی؟ نه داداش ماها فراری نیستیم به کوری چشم اخوندا خود بنده سالی دوبار میام ایرانو میرم که حالا به خاطر تو 3 بارش میکنم. ناراحتی؟ باز خدا خیرت بده که تو به شاه گفتی خدا بیامرز. نه خوشم اومد یه حزب اللهی با انصاف پیدا شد. حالا بگو ببینم این خدمتی که از کویت به کشورت میکنی چیه که پزشو میدی؟ جمع کردن دینار پر ارزش کویتی؟ ای ول برو خوش باش اما این چه ربطی به خدمت به ایران داره؟ حد اقل من بعد از تمام شدن درسام میام به ایران و یه کاری برای ایران میکنم تو چی؟ من هم شرح حالمو تو قسمتهای قبلی گفتم که اینجا چیکار میکنم همه میدونن حوصله ندارم برای تو یکی بنویسم وقتشم ندارم. اما یادت باشه به تمام هموطنات چه داخل و چه خارج از ایران احترام بذار این چه اخلاق زشتیه که شما طرفدارای اخوندا دارید که به این خارج نشینا همش میتوپید؟ هرکس نظر داره دیگه چیه نکنه منطق شما میگه همه خفه شن جز شماها اره؟ دیگه گند این اخوندا اینقدر به هوا رفته که کاری از دست تو و امثال تو بر نمیاد خودتو خسته نکن .
پنج‌شنبه 23 اسفند 1386
 
scorpionman - کویت - کویت
babaktoronto - کانادا - تورونتو عزیزم من که نگفتم این آخوندا معصومند و این دستگاه دولتی از هر گونه اشتباه مصونه!!! همه حکومت هایی که تو ایران حکومت می کردند چه بدش و چه خوبش همشون نقص و عیب هایی داشتند! همین رضا شاه وقتی شاه شد با وجود اینکه ایران رو از یه خراب شده آباد کرد ولی ظلم هایی توش دیده می شد حالا شاید خودش شخص خوبی باشه اما اطرافیانش تا تونستند با دزدی هاشون جیب هاشون رو پر کردن و ظلم های زیادی رو به حق ملت ایران کردند!! خوب هر حکومتی که بیاد این مشکلات رو هم با خودش میاره یه مشت گرگ که همیشه به فکر مصالح خودشونه و می خواهن این مصالح رو با ظلم و دزدی و فساد به دست بیارن!! ولی مشکل ما ایرانی ها اینه که همیشه وقتمون رو صرف پیدا کردن مشکلات و نقص ها می کنیم ولی هیچ وقت به فکر راه حلش نبودیم....
پریا - ایران - تهران babaktoronto - کانادا - تورونتو شما نباید اسلام رو به حساب مسلمونا بذارید!! اگر مسلمانی دزدی کنه آیا می شه بگی که اسلام وادارش می کنه تا این کارو بکنه؟! نباید این طوری فکر کنید حالا اگر یه خارجی ببینه که در کشورهای خلیج خیلی از ایرانیا رو به خاطر قاچاق مواد مخدر دستگیر می کنند آیا می تونه بگه بله که همه ایرانیا قاچاقچی هستن!!!؟؟؟
در مورد تهمتی که babaktoronto - کانادا - تورونتو به من زدی باید بهت بگم که ما خیلی قبل از اینکه شما از وطنتون فرار کنید و اونجا ضد ایران شعار بدید ما اینجا تجارت می کردیم و ربطی به جنتی و امثالش هم نداره!! ما چه در زمان شاهنشاه و چه در زمان جمهوری اسلامی همیشه اینجا به فکر وطنمون بودیم و بهش خدمت می کریم نه مانند بعضی ها که فرار کردن و با دریافت گرین کارت یادشون رفت که وطنی دارن و اون ایرانه !!!
پنج‌شنبه 23 اسفند 1386
+6
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.