ایران و آمریکا در چین به دیدار هم می‌روند

ایران و آمریکا در چین به دیدار هم می‌روند

در نخستین دیدار از مرحله دوم مسابقات جهانی پینگ‌پنگ در گوانجگو، چین، تیم ملی پینگ‌پنگ مردان ایران در برابر تیم ملی آمریکا قرار خواهد گرفت.
تیم مردان ایران از مقام چهل و یکم خود که در مسابقات آلمان کسب کرده بود دفاع می کند

تیم ایران که با 9 بازیکن در دو بخش مردان و زنان در این مسابقات شرکت می کند، در مرحله اول در گروه F و L از برزیل، اوکراین، کلمبیا، سن مارینو، بوسنی و اسلووانی شکست خورد و با پیروزی بر حریفان خود از نروژ، لوکزامبورگ و مونته نگرو به مرحله دوم راه پیدا کرد.

تیم مردان ایران که از مقام چهل و یکم خود که در مسابقات آلمان کسب کرده بود دفاع می کند، تنها به امید رسیدن به کسب رتبه 37 تا 44 جهان بازی می کند و اولین دیدار آن در مرحله دوم برابر آمریکا خواهد بود و چنانچه بازنده از میدان بیرون برود باید برای کسب مقام 41 تا 44 به دیدار حریفان بعدی برود.

تیم زنان که برای کسب مقام 61-64 تلاش می کند، در اولین دیدار مرحله دوم توانست با نتیجه 3 برصفر مونته نگرو را شکست دهد و قرار است در دیدار بعدی، مقابل پورتوریکو بازی کند.

مسابقات جهانی پینگ‌پنگ در چین به مدت هفت روز و با حضور 107 کشور در بخش مردان و 82 کشور در بخش زنان برگزار می شود.

تیم ایران را مهران احدی (کاپیتان)، نوشاد عالمیان، افشین نوروزی، محمدرضا اخلاق پسند، فرهاد زمان ملا، ندا شهسواری، النا تیتارنکو، پریسا صمدی، و محجوبه عمرانی تشکیل می‌دهند.

تیم زنان ایران برای اولین بار در سال 2006 در مسابقات جهانی پینگ پنگ زنان شرکت کرد و توانست از دسته چهارم به دسته سوم رقابتهای پینگ پنگ صعود کند. مربیگری این تیم به عهده "جو جونگ هوی" از کره جنوبی است.

در این شرایط تیم ملی پینگ‌پنگ ایران نه تنها از کسب مدال باز مانده است بلکه برای رسیدن به دسته‌های بالاتر هم امیدی به مقامی بهتر از آنچه در آلمان کسب کرده نخواهد داشت.

mah1 - ایران - تهران
بادابادا مبارک بادا....لیلی و مجنون عصر جدید. فقط نازشون زیاده
پنج‌شنبه 9 اسفند 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.