حمله مک کین به دموکراتها در خصوص خطر ایران

حمله مک کین به دموکراتها در خصوص خطر ایران

جان مک کین، از نامزدهای حزب جمهوریخواه، برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا رقبای خود در حزب دموکرات متهم کرده است که به خطرهای موجود در خاورمیانه توجه جدی ندارند.
"ما حزب را بر اساس اصول محافظه کارانه مان متحد می کنیم، و به جلو می رویم و در انتخابات سراسری در ماه نوامبر پیروز خواهیم شد."

آقای مک کین در اظهاراتی گفته است: "آنها (دموکراتها) به جاه طلبیهای ایران اتمی در قبال متحد ما یعنی اسراییل توجه ندارند و با آن برخورد جدی نمی کنند."

او در نشست "اقدام سیاسی محافظه کاران" گفت که آشکارا برای ایران مشخص خواهد کرد این کشور نخواهد توانست با جاه طلبیهای شوم خود به سلاح اتمی دست یابد.

آقای مک کین همچنین رقبای دموکرات خود را متهم کرد به خطا درخصوص عراق و اشتباه درباره سیاستها داخلی.

همزمان آقای مک کین از اعضای حزب جمهوریخواه خواسته است تا با کناره گیری کردن میت رامنی از دور رقابتهای اولیه، از وی به عنوان کانیدای اصلی انتخابات ریاست جمهوری ماه نوامبر، حمایت کنند.

آقای رامنی، فرماندار سابق ماساچوست، روز پنجشنبه (7 فوریه) رسما از رقابت بر سر تصاحب کاندیداتوری حزب جمهوری خواه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا کنار کشید.

آقای رامنی میلیون ها دلار از ثروت شخصی خود را برای رقابت های انتخاباتی هزینه کرد، اما بعد از رقابت های "سه شنبه بزرگ" ( 5 فوریه) از رقیب اصلی اش جان مک کین عقب افتاد.

به گفته کارشناسان تصمیم آقای رامنی، عملا راه را برای انتخاب جان مک کین به عنوان کاندیدای نهایی حزب جمهوری خواه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هموار کرده است.

آقای مک کین پس از کناره گیری آقای رامنی از فعالیتهای انتخاباتی او قدردانی کرد و در عین حال از حامیان آقای رامنی خواست که از او حمایت کنند.

آقای مک کین روز چهارشنبه (6 فوریه) به خبرنگاران گفت: "ما حزب را بر اساس اصول محافظه کارانه مان متحد می کنیم، و به جلو می رویم و در انتخابات سراسری در ماه نوامبر پیروز خواهیم شد."

جان مک کین در هفته های اخیر هدف حملات شدید چهره های شاخص محافظه کار بوده است، که او را برای آن که کاندیدای حزب جمهوری خواه باشد بیش از حد لیبرال می دانند.

آقای مک کین، سناتور آریزونا، روز چهارشنبه خطاب به منتقدانش گفت: "من امیدوارم که در بعضی موارد ما کمی آرام باشیم و ببینیم آیا موضوعاتی هست که بتوانیم به خاطر صلاح حزب و به خاطر صلاح کشور بر سر آنها توافق کنیم."

سناتور مک کین در رقابت های سه شنبه بزرگ در ایالت های مهم از جمله کالیفرنیا و نیویورک و نیز ایلینوی، نیوجرسی، اوکلاهما، میسوری، کانکتیکات، دلور و آریزونا به پیروزی رسید و ضربه سختی را به آقای رامنی که میلیون ها دلار از ثروت شخصی اش را در این مبارزات هزینه کرده بود، وارد کرد.

alishah - ایران - تهران
عجب آدم بی شرمیه ! کثافت ...
داره از خطر ایران حرف میزنه . انگار این ما بودیم که به خاطر منافعمون بر علیه دولت مردمی مصدق کودتا کردیم.
انگار این ما بودیم که به نیت سرنگونی حکومت وارد خاک یک کشور در صحرای طبس شدیم .
انگار این ما بودیم که بزرگترین حامی صدام در تجاوز و شروع جنگ علیه یه حکومت نوپا بودیم .
انگار این ما بودیم که فقط 5000 زن و کودک و غیر نظامی رو فقط در حلبچه با سلاح های شیمیایی به کام مرگ کشوندیم.
انگار این ما بودیم که در طول جنگ از هزاران حمله شیمیایی صدام علیه غیر نظامی ها حمایت کردیم .
...
یکشنبه 21 بهمن 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.