ممه را لولو برده - طنز نیک آهنگ کوثر

ممه را لولو برده - طنز نیک آهنگ کوثر

 دانشجوی نسبتا محترم دکترا می​آید به ولایت کانادا، ولی نمی​داند که "ممه را لولو برده"، و در آسانسور، با دیدن سینه​های احتمالا بلورین(ما ایرانی​ها معمولا نژادپرست هستیم و توجهی به سیاهان و هندی​ها و حتی سبزه​ها نمی​کنیم)، از خود بیخود شده و کار دست خودش می​دهد.

همین دیروز پریروز بود که داشتم مطلبی درباره سو​استفاده​ و آزار جنسی در محیط​های کاری می​خواندم، و باورم نمی​شد که امشب به چنین خبری برخورد کنم.

تفسیرش، بر عهده خودتان، ولی جالب​ترینش سخن خود این دانشجو است:

You can't expect all males to control themselves when the breasts are out"، به عبارت دیگر، چون وجنات خواهر کانادایی​مان بیرون بوده، ایشان از خود بیخود شده و آره و اینا...

و اما نکات مهم:

لطفا از برادران متعهد و غیر متعهدی که برای ادامه تحصیل به کانادا می​آیند، تعهد بگیرید که دست به نامحرم نزنند، مگر خود نامحرم طالب بوده باشد.

به برادران متعهدی که به کانادا می​آیند توصیه می​شود، تا قبل از عادت به فضای جدید، حسابی تلویزیون، فیلم و غیره مشاهده کنند تا کمی از عقده​های مربوطه کاسته شود، اگر هم نمی​توانند خودشان را کنترل کنند، بروند به مکان​هایی که می​شود آزادانه از این چیزها مشاهده کنند، اگر هم میزان تمایل​شان بیشتر بود، ته روزنامه​های محلی هزار و یک شماره تلفن و از این چیزها موجود است.

تعارف ندارد. ما قومی هستیم محروم از آزادی​های جنسی. همه چیز انگاری باید زورتپان باشد!

در همان ایران، مادری اگر بفهمد پسرش شیطنت کرده و حتی به دختر خاله​اش هم تجاوز کرده باشد، می​رود و چاره جویی می​کند و عامل وصلت می​شود. پسر متجاوز با قربانی سال​های سال باید زندگی کنند. چرا؟ حفظ آبرو و هزار و یک کوفت و زهرمار دیگر. اما کسی اصلا به حق خواهرزاده مورد تجاوز فکری می​کند؟ مثال احمقانه ای بود، نه؟ ولی اگر از خبرنگاران حوادث بپرسید، بارها به نمونه​های عجیب و غریبی برخورده​اند که ابتدا پنهان بوده و سال​ها بعد به خاطر اتفاق دیگری سرباز کرده.

خیلی از زنان عزیزمان، اصلا عین خیال​شان نیست که برادر یا حتی همسر عزیزشان نسبت به بقیه چنین رفتاری دارد.

حالا گیرم خیلی​ها خود دار بوده باشند، ولی واقعا چند در صد مردان ایرانی عملا به همسران خود تجاوز نمی​کنند؟ آقاجان! مساله دوطرفه است! مرده​شوی قوانین و سنت​ها و عادات​مان را ببرند. همه چیز انگاری برای لذت مردان نوشته شده. لطفا تشریف ببرید "زهرالربیع" جزایری را بخوانید. تشریف ببرید کتاب مستطاب حضرت مجلسی را مرور کنید. پای صحبت بعضی از برادران روحانی بنشینید.

به هر حال، سر کار وقتی همکارم از من سوال کرد که مگر در ایران چه خبر است که طرف اینجا نتوانسته جلوی خودش را بگیرد و چنین بهانه​ای آورده، کله​ام تیر کشید.

خلاصه افتخارات ایرانیان کم بود، این یکی هم رویش!

pluie - کانادا - مونترال
من میخواستم از خود این اقائ نیک آهنگ کوثر که راه کارهایی در این نوشته به برادران متعهدی که در کانادا زندگی میکنند ارایه کرده اند با توجه به این که خود ایشان ساکن کانادا هستند سوال کنم خود ایشان کدام راه را انتخاب کرده اند من در مدتی که ساکن کانادا هستم ته روزنامه​های محلی هیچ قسم اطلاعاتی که حضرت ایشان اشاره کرده اند را ندیده ام. شاید ایشان روزنامه​های محلی خاصی را مورد مطالعه قرار میدهند
جمعه 12 بهمن 1386

kaveieahangar - کانادا - تورونتو
اگه این همون نیک آهنگ کوثریه که تو ایران درباره اش حرف میزدن که طفلک یه جورایی قاطی داره . حالا ببین تو ایران و با وجود محرومیتهای جنسی که بهش دچار بوده چه عتیقه ای بوده .
شنبه 13 بهمن 1386

i was born to be free - کانادا - تورنتو
داداش خودتو به اون راه ننزن. از هفته نامه سان تا ویک همشون دارند.ای بابا هواسم نبود تو توداهات هستی.
شنبه 13 بهمن 1386

bahram1 - ایران - تبریز
واقعا باعث آبروریزیه. این آقا یادش رفته بوده اونجا ایران نیست که هر فساری رو به راه رفتن و حرف زدن و چکمه پوشیدن خانوما ربط بدن و هر کسی به جرم خودش محاکمه می شه
شنبه 13 بهمن 1386

paddy_power - سوید - بورلنگه
بابا ته روزنامه ما تو سوئد پر از همین مضوعات قابل بحث و شیرین هست چجویه که واسه شما نیست ..حتما شما خیلی استرلیزه تشریف دارین. لوووول اینو گفتم که بدونید برای اظهار وجود حتما نیازی به انتقاد نیست. امان از ما. پائین هر روزنامه پر است از اکهی های سکسی حالا اینجا که فراونه. شاید در کانادا قحطی اومده.
شنبه 13 بهمن 1386

NoBoDy! - ایران - تهران
این آقای باهوش میتونسته این سه ماه رو پول جمع کنه ... سینه که هیچی ، کامل یه دلی از عزا در بیاره !!! لوووووووووووووووووووول!!! (اشکان)
شنبه 13 بهمن 1386

jgreene75 - انگلستان - لستر
pluie - کانادا - مونترال
نگو که اونجا هم مثل ایرانه!!! بابا شونصد تا از این جور چیزا روزنامه و مجله و ... اونجا هست. حداقل اینو که به چشم دیدم!!
یا واقعا نمی دونی خودتم یا شایدم به خاطر فامیلت، نامزدت و ... هست که تو ایرانند و تو هم می خوای خلاصه یه جورایی از کانادا خیالشون راحت باشه که اونجا هیچ خبری نیست و مطمین بشوند یو امام جماعت مسجد شهرتون هستی! خدا وکیلی کدومش درسته؟!
شنبه 13 بهمن 1386

jvdkhz - ایران - چالوس
تا حالا هیچکدوم از شما با سگ نگهبان برای شکار پرنده رفتین؟!! این بدبخت آبروبر شوک فرهنگی بهش وارد شده از قفس خونگی به صحرا وجنگل پر از پرنده منتقل شده سی پی یو نمیکشید هنگ کرد آخه شما توی این دوره که پنتیوم4 واسه بازی بچه مدرسه ایها استفاده میشه تازه غر میزنن سرعت پردازش خیلی پایینه از یه کامپیوتر 486 چه انتظاری دارید دختره شانس آورده اون عقده ای ترتیبش رو بدتر نداده !!!!!! شاید اگه یه مردجای اون دختره بود ایرانیه شلوارتنش رو پایین میآورد بعدش میگفت نباید ازش انتظار داشته باشن با دیدن آلت مرد خودشو کنترل کنه!!!!!!!!!!!!!خاک تو سر بدبخت تو که آبروی نداشته ایرانیها رو بردی!!!!!!
شنبه 13 بهمن 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.