کاندیدای اصولگرایی که همسرش را برای زایمان به آمریکا فرستاد

کاندیدای اصولگرایی که همسرش را برای زایمان به آمریکا فرستاد
در حالی که برخی از نیروهای دارای سوابق انقلابی و خدمت به مردم، به استناد به بند «عدم اعتقاد و التزام به نظام مقدس جمهوری اسلامی» در هیأت‌‌های اجرایی ردصلاحیت شده‌اند، برخی اخبار متفاوت این پرسش را پدید آورده که معنای اعتقاد و التزام عملی به جمهوری اسلامی چیست؟

به گزارش خبرنگار «تابناک»، کاندیدای یکی از شهرهای شمال غرب کشور که پیشتر دیپلمات جمهوری اسلامی در آمریکا بوده، چندی پیش، در آستانه تولد فرزندش به آمریکا رفته است.

گفته می‌شود وی پس از آن‌که متوجه شده فرزند آینده‌اش پسر خواهد بود، برای آن‌که فرزندش به آسانی به افتخار ملیت و تابعیت مریکا نایل شود، این سفر را فراهم کرده تا زایمان همسرش در آمریکا انجام شود و انشاءالله فرزند به دنیا آمده بدون دغدغه درباره آینده ایران، از زندگی در آمریکا بهره‌مند شود.

تازه‌ترین اخبار حاکی از آن است که صلاحیت این کاندیدای ارزشی پس از تأیید از سوی هیأت‌‌های اجرایی، شب گذشته در هیأت‌ نظارت استان هم تأیید شده است.

اکنون پرسش اینجاست که معنای واقعی اعتقاد و التزام به جمهوری اسلامی چیست و چه مواردی آن را زیر سؤال می‌برد؟
منبع : سایت تابناک
delfakar - ایران - مشهد
امکان داره اسم این آقای اصول گرا رو بفرمایند
اصلا اصول گرایی در مرام این آقایون چیه؟
بعد ایراد تو عمل ایشون رفتن به آمریکاست یا اصول گرایی؟
پنج‌شنبه 11 بهمن 1386

Mahan.M - ایران - تهران
اصولگرایان می گویند اگر ارتباط با آمریکای جهان خوار از طرف ما باشد اشکال که ندارد هیچ/ مستحب هم می باشد اما اگر این ارتباط از طرف اصلاح طلبان باشد در آنصورت اسلام در خطر می افتد و باید شعار مرگ بر آمریکا سر داد. وا! به حق چیزای نشنفته!
پنج‌شنبه 11 بهمن 1386

hasti40 - ایران - تهران
مردم می بینید کی گندشون در میاد وقتی مثل کفتارها به جون هم می افتندحالا فقط ببینید به چه کسانی رای میدید ایا این 28 سال امتحان اینها کم بود که باز میخواید از میان بد و بدتر به قول خودتون یکی رو انتخاب کنید این جمله رو بذارید کنار تمام اینهایی که کوچکترین وابستگی به نظام دارند بدترین هستند هیچوقت به حرفها و قولهاشون توجه نکنید فقط خواهش می کنم ایندفعه عاقل باشید و دوباره با طنابپوسیده اینها نه خودتون ونه ما رو که هیچ اعتمادی به اینها نداریم با انتخاباتتون تو چاه نندازید
پنج‌شنبه 11 بهمن 1386

mani722 - ایران - ایران
امریکا پادشاهی اسلامی را متهم به همه افعال ناپسندی که یک حکومت میتواند داشته باشد کرده است .چگونه به اعضای پادشاهی اسلامی اجازه ورود به کشورش را میدهد؟
پنج‌شنبه 11 بهمن 1386

arya95 - ایران - تهران
مخالفت با امریکا و دشمنی با اون برای بسیاری از آقایان اصولگرا با پیشونی های کبره بسته فقط وسیله ای برای موندن در قدرته چون بدون جو متشنج و وجود دشمنهای ریز و درشت خارجی ساخته خودشون جایگاهشون متزلزله وگرنه اغلبشون میمیرند برای زندگی تو رفاه بخصوص اگه تو امریکا باشه و هزینه اش هم ملت غیور و شهید پرور و اهل درد بدند.
پنج‌شنبه 11 بهمن 1386

mahan5 - کانادا - تورنتو
واقعآ قباحت داره !!!! آقایان !!!! مال مردم خورها !!!! جانماز آبکشها !!!! دو روها!! ووووو .... دم از اسلام و مسلمین هم میزنن!! چرا اسم نحس این آدمها را برای مردم به صراحت نمیگین تا مردم اونها را خوب بشناسن؟
پنج‌شنبه 11 بهمن 1386

Tarannom - مالزی - کوالالامپور
چون به خلوت می روند ان کار دیگر می کنند...
پنج‌شنبه 11 بهمن 1386

babaktoronto - کانادا - تورنتو
این حکومت عتیقه معنای خیلی از چیزها را باید توضیح دهد من جمله: جرم سیاسی؟ تشویش اذهان عمومی؟ امنیت ملی؟ و هزاران واژه ای که مردم ایران را به انحا و عناوین مختلف و با استناد به این واژه های مسخره به زندان میاندازند. ضمنا همه شان دروغ میگویند بخدا همه عاشق امریکا و اروپان و فقط در شعار و انهم برای عوام است که مرگ بر امریکا میگویند اکثر مقامات مملکتی در کشورهای اروپایی و اسیای شرق خانه و مسکن دارند
پنج‌شنبه 11 بهمن 1386

maxmad - بلژیک - انتورپن
ای اقا این جیزها برای انها ادی چون همه انها حزب باد هستن و این اقا چی از نوه خمینی یا پسر محسن رضایی کم داره که اونا تو امریکا حال کونان واین اقا نه!!!!!
پنج‌شنبه 11 بهمن 1386

masoumeh - ایران - تهران
اول تصمیم قاطع می گیریم که رای ندیم ولی نمیدونم چرا روز رای گیری جلوتر از همه رای میدیم ولی ایندفعه واقعا رای نمیدم.........
پنج‌شنبه 11 بهمن 1386

hassani - ایران - قروه
دوستان عزیز و محترم ویرا/ دانشجوی اعزامی دوسلدروفی/ زینب ..... لطفا توجیح فرماید. مرگ بر امریکا.... زرشک.
پنج‌شنبه 11 بهمن 1386

ladyflower - ایران - شیراز
ای بابا این اشغالا پول باد اورده رو بد یه جایی خرجش کند دیگه.
شعارای مرگ بر امیکای اینا هم تنها واسه اغفال باقی مونده ساده دلان و بئ خبرهاست
جمعه 12 بهمن 1386

Nima 1 - سوئیس - زوریخ
hassani - ایران - قروه
خدا وکیلی قشنگ گفتی. حال کردم.
جمعه 12 بهمن 1386

پری دریائی - ایران - تهران
آره بابا فقط واسه پاچه خواری حکومت شعار مرگ بر آمریکا سر میدن اما وقتی پای زنو بچه عزیزشون میاد وسط آمریکای جنایتکار و جهانخوار تبدیل میشه به محل تولد نوزاد عزیز و گرامیشون واقعا که شرم اوره من نمیدونم این آمریکا چطور به این جماعت که علنا اونو شیطان بزرگ خطاب می کنن و هزاران تا فحش و فضیحت از صبح تا شب بارش می کنن ویزا میده؟؟؟
شنبه 13 بهمن 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.