ایرانیان مقیم آمریکا و جمع آوری پول برای جلوگیری از جنگ

ایرانیان مقیم آمریکا و جمع آوری پول برای جلوگیری از جنگ

ایرانیان مقیم آمریکا با برگزاری یک گردهمایی مبلغ 50 هزار دلار به منظور کمک در جهت پیشگیری از وقوع جنگ بین تهران و واشنگتن جمع آوری کردند.

 سایت شورای ملی ایران و آمریکا (NIAC) نوشت: " گروهی متشکل از 120 ایرانی مقیم آمریکا هفته گذشته طی یک گردهمایی در واشنگتن بالغ بر 50 هزار دلار برای جلوگیری از جنگ بین ایران و آمریکا جمع آوری کردند.

این گردهمایی توسط شورای ملی ایران و آمریکا و با حضور چند تن از اعضای کنگره از جمله جیمز پی. مورگان، نماینده ایالت ویرجینیا برگزار شد.

برپایه این گزارش مبلغ یاد شده در جهت افزایش تلاش های جاری در کنگره آمریکا و رسانه های این کشور برای پیشگیری از جنگ و ترویج دیپلماسی به عنوان بهترین ابزار برای حل اختلافات جاری میان دو کشور هزینه خواهد شد.

مورگان که به عنوان میهمان افتخاری در این جلسه شرکت کرده بود با تاکید بر لزوم پیگیری دیپلماسی در مورد ایران گفت: "نیروهای جنگ طلب در مراحل آخر طرح ریزی های خود قرار دارند و جناح مخالف باید به همان میزان آماده عکس العمل باشد.

وی با بیان این هشدار که اکنون در مسیر برخورد مسلحانه با ایران قرار داریم افزود: "تاثیرات مخرب جنگ بر روی منافع آمریکا در منطقه، مردم ایران و جامعه ایرانیان مقیم آمریکا روشن و واضح است."

حمیدرضا - ایران - تهران
امیدوارم هیج وقت در دنیا جنگ نشود.
به امید انروز
یکشنبه 13 آبان 1386

رضا - انگلیس - نیوکاسل

مطمئن باشید جنگی با ایران درنخواهد گرفت چون تبدیل به جنگ جهانی سوم خواهدشد.در صورت هرگونه حمله به ایران اسرائیل موشک بارون میشه بعد سوریه و حزب اله وارد جنگ میشن و اسرائیل مجبور میشه ازسلاح هسته ای استفاده کنه وپای روسیه به جنگ کشیده میشه نه به این خاطر که دلش برای ایران سوخته بلکه به خاطر اینکه حضورش دستکم گرفته شده و اینجاست که جنگ جهانی سوم شروع میشه.به نفع هیچ کشوری نیست که امریکا و ایران جنگی رو شروع کنن و در این بین اسرائیل بیشترین صدمه رو خواهد دید چون حتی اگه جنگ رو هم پیروز بشه دیگه نه کشوری مونده و نه جمعیتی ........
یکشنبه 13 آبان 1386

عادلخواه - المان - دوسلدورف
اگر این امریکایی های به ظاهر ایرانی میخواستن از ایران(نه دولت ایران) واقعا حمایت کنند کسی جرات نداشت ایران رو تهدید کنه.البته اگر ایرانی بودن و مثل وطنپرستهای واقعی در کنار و یار و یاور هم.
یکشنبه 13 آبان 1386

محمد رضا - ایران - زنجان
اقا رضا از انگلیس به نظرم ایران و امریکا جنگ خواهند کرد اما از یکی دو ماه بیشتر طول نخواهد کشید و شکست ایران به علت دو عامل خواهد بود یکی کمبود تجهیزات و لجستیک دومی عدم همراهی عامه مردم با دولت مردم دیگه اون مردم دهه شصت نیستند وخیالت از بابت موشکها راحت باشه موشکها بیشتر جنبه تبلیغاتی دارن تا عملی
یکشنبه 20 آبان 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.