درگوشی های داغ ورزشی - حجازی سرمربی استقلال

درگوشی های داغ ورزشی

  • علی فتح الله زاده در گفتگوی خود با روزنامه خبر ورزشی تاکید کرد اگر مدیرعامل استقلال شود ناصر حجازی انتخاب اول او برای سرمربیگری این تیم خواهد بود. گفته می شود با انتخاب اعضای هیات مدیره، حکم مدیر عاملی فتح الله زاده به زودی صادر خواهد شد و باید حجازی را سرمربی فصل بعد آبی ها دانست. فتح اله زاده همچنین به نبال بازگرداندن علیرضا نیکبخت واحدی به استقلال است. این در حالی است که از قرارداد نیکبخت با پرسپولیس یک سال باقی مانده و خود او تاکید کرده قصد برگشتن به استقلال را ندارد.Go to fullsize image

  • روزنامه گل نوشت که نپوم نیاچی، مربی روس تیم ملی کامرون در جام جهانی 1990، برای مربیگری شیرین فراز مبلغ ۴۰۰ هزار دلار خواسته که این تقاضا با مخالفت فرمان کریمی، مدیرعامل این باشگاه، روبروشده است. باشگاه شیرین فراز به دنبال یک مربی روس دیگر به نام آندره چرنیشوف است. این مربی ۴۲ ساله پیش از مربی زیر ۱۹ و ۲۱ ساله روسیه بوده است.

  • روزیکشنبه حسن رنگرز، سرمربی تیم ملی جوانان کشتی فرنگی ایران، در حال تمرین دادن شاگردانش بوده که منصور برزگر با عصابنیت وارد سالن می شود و جوانان فرنگی کار را از تشک بیرون می کند. گفنه می شود این برخورد برزگر باعث دلخوری رنگرز شده و او با ناراحتی اردو را ترک کرده است. از آنجا که مسابقات جوانان آسیا نزدیک است، فدراسیون از برزگر خواسته هر طوری که شده از رنگرز دلجویی کند و او را به اردو بازگرداند.

  • به نوشته توتو اسپورت انتقال گابریل میلیتو، مهاجم آر‍ژانتینی ساراگوسا، به یوونتوس نهایی شده است. میلیتو با مبلغ 13 میلیون یوره به یووه خواهد رفت. یوونتوس به دنبال این است که فابریتسیو میکولی را هم از بنفیکا بازگرداند.

  • به نوشته روزنامه نود باشگاه استقلال حاضر است برای جذب حسین کعبی برای یک فصل 200 میلیون تومان به این بازیکن بپردازد. این در حالی است که کعبی در آستانه پیوستن به یکی از دو تیم انگلیسی لسترسیتی یا ویگان قرار دارد.

  • باشگاه بارسلونا علاوه بر کریستین چیوو، دانیله دروسی را هم از آ اس رم می خواهد. بارسا به رم پیشنهاد داده است که در عوض این دو بازیکن، سیلوینیو، ژولی و بلتی را به خدمت بگیرد.
+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.