پرویز سروری رسما استعفا کرد

پرویز سروری رسما استعفا کرد / متن استعفانامه عضو هیات مدیره پرسپولیس منتشر شد

پرویز سروری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با ارسال متن استعفانامه خود خطاب به علی سعیدلو رسما از حضور در هیات مدیره باشگاه پرسپولیس کناره گیری کرد.

در متن استعفانمه پرویز سروری که خطاب به رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس نوشته شده آمده است :
« با احترام و عرض ادب خدمت تمامی هواداران باشگاه محبوب پرسپولیس و در راستای انجام وظیفه مطالبی را مختصرا عرضه می دارم :

1- عدم تشکیل هیات مدیره باشگاه بدلایل واهی ناشی از تصمیمات ناپخته ای است که احتمالا در محافل حاشیه ای اخذ شده است و این موضوع دانسته یا نادانسته ، نادیده گرفتن احساسات و تعلقات قلبی و عاطفی خیل عظیم هواداران این باشگاه مردمی می باشد.

2- تداوم این کشمکشها در نهایت لطمه های فراوانی را به روحیه بازیکنان و هواداران می زند و فایده ای برای باشگاه در بر نخواهد داشت و این مطلب به هیچ وجه با اهداف مسئولان دلسوز کشور همخوانی ندارد.

3- کسانیکه این روزها سعی می کنند با کنار کشیدن خود تمام هزینه ها را متوجه دیگران نمایند و خود را از مواجه شدن با پرسشهای به حق هواداران وکارشناسان کنار بکشند و به این نکته توجه داشته باشند پیدا کردن راه حل مشکلات باشگاه و پیگیری مطالبات ورزشکاران و ورزش دوستان بر همه چیز اولویت دارد و این هم با جنجال و هیاهو و متهم کردن دیگران محقق نخواهد شد.

4- بنده از همان ابتدا و در پی اصرار دوستان و مسئولان محترم شرط حضور خود را مفید بودن برای عرصه ورزش کشور و استفاده از ظرفیتهای موجود به نحو احسن و برطرف کردن مشکلات و پیگیری چشم انداز جدید از باشگاه نموده بودم که با فضای بوجود آمده بسترهای مورد نیاز این امر فراهم نگردید.

حال با عرض پوزش از تمامی کسانی که اصرار بر حضور بنده برای انجام این وظیفه داشتند با نهایت احترام و ادب به تمامی هواداران و ورزشکاران و با درخواست پیگیری حضور انصاری فرد که از ظرفیتهای ورزش کشور است، استعفای خود را از این سمت اعلام می دارم.

در پایان امیدوارم درآینده نزدیک با تصمیم گیری صحیح مسوولان امر و با رعایت اخلاق و بدور از اعمال سلیقه‌های خارج از باشگاه و هیاهوهای کاذب و تصمیمات غیر کارشناسی درمحیطی شفاف و آرام شاهد پیروزیهای روز افزون باشگاه قدرتمند پرسپولیس باشیم، بنده نیز به سهم خود درهر کجا که حضور داشته باشم تمام سعی خالصانه و از سر وظیفه خود را در راستای بالندگی و ارتقا ورزش کشور انجام خواهم داد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.