لباس ویژه زنان کارمند طراحی شد

لباس ویژه زنان کارمند طراحی شد

مشاور وزیر کشور گفت: از سوی دفتر امور بانوان کشور طرح جامع لباس ویژه زنان کارمند آماده شده است و در روز میلاد حضرت زهرا(س) به زنان شاغل در ادارات کشور اهدا خواهد شد. Go to fullsize image

فرشته ساسانی در گفت و گوی با ایرنا در یاسوج افزود: این طرح از مدت ها قبل طراحی و پس از نظرخواهی ازبسیاری از طراحان لباس کشوری در نهایت ‪۱۴‬ مدل لباس ارائه که فقط دو مدل از این لباس انتخاب و مصوب شد.

وی گفت: برای تهیه این لباس برای کارمندان زن استانهای کشوراعتباری به میزان دو میلیارد و ‪ ۱۸۰‬میلیون ریال نیاز است و هم اکنون درصدد متقاعد سازی مسوولین برای تهیه این لباس در روز زن هستیم.

وی افزود: این لباس برگرفته از تمام مدلهای روز لباس زنان در رنگهای مختلف است.

وی به تاثیرگذار بودن قشر کارمند و شاغل بر دیگر اقشار جامعه تاکید کرد و افزود:با توجه به اینکه تاثیرگذاری این قشر بر دیگران بسیار مشاهده شده است به همین دلیل اولین جامعه هدف زنان شاغل در نظر گرفته شده است.

ساسانی اضافه کرد: زمینه رشد فرهنگ ناهمگون در قالب لباس‌ها صورت گرفته است که با این طرح در آینده دیگر نیازی به دستگاههای انتظامی وجود ندارد که به مبارزه با بد حجابی بپردازند.

وی گفت:دولت برای ساماندهی پوشش زنان ، حمایت‌های مادی و فرهنگی خود را در چهار بایسته ارشادی، اقتصادی، اجتماعی و انتظامی به وزارت کشور ارائه کرده است.

معاون وزیر کشور و مدیر کل دفتر امور بانوان این وزارتخانه اواخر هفته گذشته به مدت چهار روز به منظور بررسی مشکلات و توامندیهای زنان کهگیلویه و بویراحمد به این استان سفر کرد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.