اعضای باند تهیه فیلمهای غیراخلاقی از دختران...

اعضای باند تهیه فیلمهای غیراخلاقی از دختران کم سن و سال در کرج دستگیر شدند

تلاش ماموران پلیس استان تهران اعضای باند تهیه فیلمهای غیراخلاقی در شهرستان کرج شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ حسینی، رییس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان تهران در تشریح روند دستگیری متهمان این پرونده، گفت: در پی شکایت شخصی مبنی بر این که دختر او حوالی ساعت20 از سوی تعدادی اراذل و اوباش به زور به محلی در اطراف شهر برده شده و مورد اذیت و آزار قرار گرفته است، پرونده‌ای در این خصوص تشکیل شد و با توجه به اهمیت موضوع، پیگیری‌ها در دستور کار ویژه پلیس امنیت عمومی استان تهران قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات اولیه از شاکیه مشخص شد: افراد متجاوز در گذشته نیز او را مورد اذیت و آزار قرار داده‌اند و در جریان آن، تصاویری ضبط و به این ترتیب از آن زمان به بعد، مکررا با تهدید برای وی ایجاد مزاحمت کرده‌اند. این در حالی بود که شاکیه در ادامه تحقیقات مدعی شد: افراد دیگری نیز توسط این افراد شرور مورد اذیت و آزار قرار گرفته و از آنها فیلم تهیه شده است.

سرهنگ حسینی گفت: با توجه به ابعاد پرونده و حساسیت موضوع، دستور ویژه‌ای از سوی سردار زارعی، فرمانده انتظامی استان تهران برای رسیدگی ویژه به ماموران پلیس امنیت عمومی استان تهران صادر و اقدامات گسترده اطلاعاتی و شناسایی آغاز شد تا اقدامات شرارت‌بار این باند برملا شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران وی با اشاره به اقدامات گسترده صورت گرفته جهت شناسایی و دستگیری مرتبطان این باند، اظهار کرد: ماموران پلیس در ادامه تحقیقات به عمل آمده موفق به شناسایی دو تن دیگر از زنانی شدند که در دام این بند گرفتار شده بودند، ولی به لحاظ کم سنی و ترس از مسایل بعدی، اقدامی برای اعلام شکایت نکرده بودند.

سرهنگ حسینی با بیان این که متهمان پس از شناسایی با هماهنگی ویژه مراجع قضایی طی چند عملیات غافلگیرانه پلیس استان تهران موفق به دستگیری تعداد چهار تن از اعضاء و مرتبطان باند شدند، گفت: اعضای این باند به نامهای «سجاد، حمید، امیر و احسان» که از افراد شرور منطقه بودند، با استفاده از دوربین‌های خود از دختران فیلم تهیه ‌کرده و با توجه به شرایط سنی و روحی دختران، مکررا آنها را مورد تهدید و سوءاستفاده قرار می‌دادند.

وی با اشاره به اقدامات گسترده و مقتدرانه پلیس استان تهران در برخورد با این گونه جرایم و متجاوزان به امنیت اخلاقی در جامعه تصریح کرد: پلیس در راستای کنترل اجتماعی و دستگیری مخلان امنیت اخلاقی در جامعه با اقتدار و تمام توان در تلاش است تا این گونه افراد در کمترین زمان دستگیر و مجازات شوند.

به گزارش ایسنا سرهنگ حسینی همچنین در خصوص ادامه پیگیری‌ها بر روی این پرونده، گفت: در حال حاضر اقدامات ویژه‌ای برای دستگیری سایر اعضای این باند و شناسایی دختران احتمالی دیگر در دست اقدام است و متهمان دستگیر شده جهت سیر مراحل قانونی در اختیار مراجع قضایی قرار گرفته‌اند.

رییس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان تهران ضمن توصیه به خانواده‌ها جهت کنترل فرزندانشان به ویژه دختران گفت: اعضای این باند پس از شناسایی دختران با میانگین سنی 15 سال از شرایط سنی آنها سوءاستفاده کرده و به مقاصد شیطانی خود دست می‌یافتند.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.