ما به نفع انصاری فرد کنار می رویم

ما به نفع انصاری فرد کنار می رویم

معادلات حاکم بر هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس کاملا دگرگون شده است.

فشار رسانه ها و همچنین حمایت هواداران پرسپولیس از مدیرعامل مستعفی تاثیر قابل توجهی داشته است تا جایی که اعضاء جدید هیئت مدیره پرسپولیس قصد دارند کناره گیری کنند. به نظر می رسد عدم حضور سعیدلو در جلسه ای که قرار بود روز دوشنبه برگزار شود نیز به نفع انصاری فرد تمام شده و حالا موضع اعضاء تازه وارد تغییر کرده است.
حسن بیادی که پس از کاشانی دومین عضو جدید هیئت مدیره بود در گفت و گو با خبرگزاری فوتبال اظهار داشت: ما هنوز استعفاء نداده ایم اما واقعا این اتفاق نزدیک شدیم. احتمال کناره گیری ما زیاد شده است و احتمالا به نفع آقای انصاری فرد کنار خواهیم رفت.ما ایشان را به عنوان یک مدیر ورزشی قبول داریم اما در این روزها پشت سر ما حرف های زیادی مطرح شد.
وی که به نظر می رسید از اتفاقات اخیر به شدت ناراضی است گفت: باید مشخص شود چه کسانی باعث شدند جلسه هیئت مدیره تشکیل نشود. ما در جلسه حاضر نشدیم اما این همه جریانات درست شد. فکر می کنم عده ای در راه انداختن این جریانات نفع داشته اند اما آقای انصاری فرد نباید وجه المصالحه این افراد قرار بگیرد.
بیادی در پایان اظهار داشت: گروهی بر علیه ما جو سازی می کنند و قصد دارند از حواشی پرسپولیس و استقلال به منافع خودشان برسند. به هر حال با این شرایط جو موجود برای فعالیت ما مناسب نبود.


+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.