ربودن زن تنهای ۳۰ ساله در مقابل چشمان دخترش در کرج

ربودن زن تنهایی در مقابل چشمان دخترش در کرج

سه تن از اراذل و اوباش که در تعطیلات نوروز با شکستن درب منزل، زن تنهایی را مقابل فرزندش ربوده و به وی تعرض کردند، دستگیر شدند.

سرگرد اسفندیاری، رییس آگاهی فردیس در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا در تشریح این حادثه، گفت: ششم فروردین ماه سال جاری، زنی با مراجعه به آگاهی فردیس در حالی که در شرایط بد روحی قرار داشت، ماجرای ربوده شدنش توسط سه تن از اراذل در منطقه فردیس را برای ماموران تشریح کرد.

وی افزود: با طرح شکایت از سوی شاکی، پلیس پی برد مقارن ساعت یک بامداد پنجم فروردین ماه در حالی که زن 30 ساله به همراه دختر نوجوانش در منزل تنها بوده‌اند، با صدای شکستن درب منزل مواجه شده و بدین ترتیب خود را در معرض حمله سه تن از اراذل و اوباش منطقه دیدند.

بر اساس گزارش پلیس مبتنی بر اظهارات شاکی، در حالی که زن تنها با جیغ و فریادهایش از همسایگان کمک می‌خواسته است، متهمان وی را ربوده و به مخفیگاهشان واقع در فردیس انتقال داده و پس از آن که به وی تعرض کردند، طلاجات همراهش را نیز به سرقت بردند.

به گفته سرگرد اسفندیاری، با رها شدن زن 30 ساله از چنگال متجاوزان، پلیس در جریان این حادثه قرار گرفت و در اولین گام از رسیدگی به این پرونده، شاکی توانست با ارائه مشخصات متهمان در چهره‌نگاری هویت این افراد را به پلیس بشناساند.

وی در ادامه تشریح این پرونده به ایسنا گفت: با بررسی پرونده‌ها ماموران موفق شدند دو تن از این افراد به هویت «حسن» 25 ساله و «محمد» 30 ساله را پس از شناسایی پاتوقها و محلهای احتمالی تردد در جریان مراقبتهای نامحسوس شناسایی کنند.

رییس آگاهی فردیس افزود: اصلی‌ترین محل تردد این دو متهم منطقه سرآسیاب بوده است، اما با مراقبتهای ویژه ردپای این افراد در ملارد شناسایی و پیش از ارتکاب هر اقدامی برای فرار دستگیر شدند.

به گزارش ایسنا سرگرد اسفندیاری ادامه داد: با آغاز بازجویی‌ها از دو متهم این پرونده، در حالی که یکی از آنها هنوز متواری است، پلیس پی برد با یک باند خفت‌گیر اراذل و اوباش روبه‌رو بوده است، به طوری که دو متهم این پرونده تاکنون علاوه بر آدم‌ربایی و تجاوز به عنف زن 30 ساله، به ارتکاب شش فقره زورگیری و خفت‌گیری اعتراف کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران متهمان این پرونده با قرار قضایی 500 میلیون تومان جهت تحقیقات بیشتر روانه زندان شدند.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.