ماجرای دعوت رضا زاده از رئیس جمهوری

ماجرای دعوت رضا زاده از رئیس جمهوری

 

روز چهارشنبه 15 فروردین ماه دکتر احمدی نژاد رئیس جمهوری بازدید سرزده ای از اردوی تیم ملی وزنه برداری داشت.

به گزارش تبیان در این دیدار که بدون اطلاع قبلی صورت گرفت ، رئیس جمهوری  با مسئولین، مربیان و ورزشکاران این رشته ورزشی دیدار و گفتگو کرد و از نزدیک با روند آماده سازی تیم ملی اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا در چین آشنا شد.

این در حالی بود که مهندس علی آبادی معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان تربیت بدنی برای بررسی وضعیت ورزشی گلستان به این  استان سفر کرده بود و امکان حضور وی در این بازدید میسر نشد.

 

اما چه شد که آقای احمدی نژاد بطور ناگهانی تصمیم به حضور در اردوی ملی پوشان در مجموعه ورزشی آزادی گرفت؟

شنیده ها حاکی از آن است که عصر همان روز پهلوان حسین رضازاده قویترین مرد جهان به رسم دید و بازدید نوروزی به دفتر ریاست جمهوری می رود و در دیدار با دکتر احمد نژاد پس از آنکه موضوع  وضعیت  وزنه برداری مطرح می شود ، رضا زاده از رئیس جمهوری دعوت می کند با حضور در جمع ملی پوشان از نزدیک با روند کار آنان آشنا شود . دکتر احمدی نژاد هم که معمولا فارغ از تشریفات در مجامع عمومی حضور می یابد ، با قبول دعوت حاج حسین ، همراه او به مجموعه ورزشی آزادی می رود .

این در حالی ست که پس از حرکت خودروهای حامل رئیس جمهوری و حسین رضا زاده ، در راه به بهرام افشارزاده رئیس فدراسیون وزنه برداری اطلاع داده می شود که دکتر احمدی نژاد چنین تصمیمی گرفته است و وی نیز بلافاصله خود را به محل اردوی وزنه برداران می رساند.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.