دوره های تخصصی: اقتصاد و بازرگانی

دانشکده بازرگانی کاس در دانشگاه سیتی (Cass Business school)، دانشکده بازرگانی لندن (London Business School) و دانشکده اقتصاد و علوم سیاسی لندن (London School of Economics and political Sciences) تنها سه تا از چندین دانشکده لندن در این زمینه اند که شهرت جهانی دارند.

دانشگاه سیتی City University


این دانشگاه در سال ۱۸۹۴ تأسیس شده است و برخی از دوره هایی که به طور کاملاً اختصاصی در آن برگزار می شود عبارت است از: بهداشت، بازرگانی و حقوق، ریاضیات و مهندسی، علوم اجتماعی، رشته های هنری و فرهنگی و دوره های مختلف آموزش حرفه ای.


در دانشکده بازرگانی کاس (Cass Business school)، دوره های مختلف مدیریت و بازرگانی در ارتباط با یکدیگر و در مقاطع کارشناسی تا دکتری عرضه می شود.


مراکز تحقیقاتی آن در مسائلی مانند اقتصادسنجی مالی (Financial Econometry) و ریاضیات بازرگانی (mathematical trading) فعالتند.


این دانشگاه پنج ساختمان مجزا و بیش از هیجده هزار دانشجو دارد.


Address: Northampton Square,
London EC1V 0HB
Tel: +44 (0)20 7040 5060مدرسه عالی بازرگانی لندن


مدرسه عالی بازرگانی لندن همواره یکی از ده مدرسه بازرگانی برتر جهان شناخته شده و کیفیت مقالات تحقیقی اعضای هیئت علمی آن در حد عالی ارزیابی شده است.


دوره های مختلف ارائه شده در این مدرسه شامل دوره های کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی تمام وقت و پاره وقت برای مدیران و همچنین دوره کارشناسی ارشد فشرده ده ماهه برای مدیران ارشدی است که مایل به افزایش مهارتهای رهبری و مدیریتی خودند.


چشم انداز زیبای ریجنتز پارک (Regents Park) که از این مدرسه قابل دیدن است، از دیگر ویژگیهای این مدرسه به حساب می آید.


Address: Regent's Park,
London, NW1 4SA
Tel: +44 (0)20 7262 5050مدرسه عالی اقتصاد و علوم سیاسی (LSE)


شهرت ال اس ای به خاطر دوره های آموزش و تحقیق در علوم اجتماعی، سیاسی و اقتصادی و نیز بسیاری از برندگان جایزه نوبلی است که از فارغ التحصیلان، یا اعضای هیئت علمی این مدرسه بوده اند.


گروه حکومت و روابط بین الملل این مدرسه یکی از هیجده گروه آموزشی آن است که در کنار مراکز تحقیقاتی از قبیل مرکز حقوق بشر و مرکز بررسی عملکرد اقتصادی و نیز پنج انستیتوی بین رشته ای مانند انستتیوی جنسیت به فعالیت می پردازد.


شهرت و موقعیت مناسب این مدرسه در مرکز لندن باعث شده است افراد بسیاری متقاضی تحصیل در آن باشند.


Address: Houghton Street,
London, WC2A 2AE
Tel: +44 (0) 20 7405 7686سایتهای مرتبط
+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.