پیام پزشکیان به اسماعیل هنیه: تعهد جمهوری اسلامی به حمایت همه‌جانبه از فلسطین پابرجاست

مسعود پزشکیان در پیامی به هنیه، رییس دفتر سیاسی حماس، بر تداوم «حمایت همه‌جانبه جمهوری اسلامی» از فلسطین تاکید کرد و افزود: «جمهوری اسلامی به حمایت همه‌جانبه خویش از فلسطین تا تحقق کلیه آرمان‌ها و حقوق خود و آزادی قدس ادامه خواهد داد.»

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، رئیس جمهور منتخب ضمن قدردانی از پیام تبریک رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس، بر تداوم حمایت همه‌جانبه جمهوری اسلامی ایران از ملت مظلوم فلسطین تا تحقق کلیه آرمان‌ها و حقوق خود و همچنین آزادی قدس شریف تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، متن پیام مسعود پزشکیان رئیس جمهور منتخب به اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین ـ حماس به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای اسماعیل هنیه

رئیس محترم دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین ـ حماس

السلام علیکم و رحمه الله برکاته

از پیام تبریک محبت‌آمیز جنابعالی به مناسبت انتخاب اینجانب به ریاست جمهوری اسلامی ایران صمیمانه تشکر می‌کنم.

جمهوری اسلامی ایران با پایبندی به اصول و اهداف والای انقلاب اسلامی و در چارچوب آرمان‌های امام خمینی (ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری دام ظله العالی حمایت از ملت فلسطین و مبارزات آن در برابر اشغالگری و آپارتاید رژیم صهیونیستی را وظیفه انسانی و اسلامی خود دانسته و به حمایت همه‌جانبه خویش از ملت مظلوم فلسطین تا تحقق کلیه آرمان‌ها و حقوق خود و آزادی قدس شریف ادامه خواهد داد.

اطمینان دارم در سایه ایستادگی تاریخی ملت مقاوم فلسطین و غزه مظلوم و مقتدر و مجاهدت قهرمانانه رزمندگان مقاومت فلسطین در جنگ جاری، پیروزی و نصرت الهی نصیب فلسطین عزیز خواهد شد.

از خداوند متعال برای جنابعالی سلامتی و سرافرازی برای مردم فلسطین عزت و آزادی برای مجاهدین قهرمان مقاومت نصرت الهی و برای شهدای گرانقدر فلسطین رحمت واسعه الهی مسئلت دارم.
+3
رأی دهید
-117

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  افرین به پزشکیان که گفته جمهوری أسلامی و نگفته ایران. خود الاغتون خاویار عربها تا خرخره تو حلقتین. بدونین ملت ایران به خون این عربهای مفتخور تشنه هستن
  0
  38
  ‌پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۳ - ۰۹:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  وکیل مدافع - لندن، کانادا

  این هم نرسیده اولویت‌هاش مشخص شد. “برای ایران” قبل از انتخابات تبدیل شد به بکام عربهای تروریست بعد از انتخابات. وعده تو خالی میدن با اینکه میدونن بعدش اختیاری ندارن و عروسک خیمه شب بازی خواهند بود. باز بیش از ۱۶ میلیون اجازه دادند توسط این زاده های حرام اغفال بشن. نوش جان
  0
  40
  ‌پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  ako kermanshah - اسنانبول، ترکیه

  خاک برسرت، تو رییس جمهور ایران هستی یا کشور دیگه ؟ خاک بر سر مردمی که به تو پفیوز رای دادن.
  0
  47
  ‌پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  اون الاغهایی که به این ج....ش هرومزاده رای دادند تحویل بگیرند. برو ته صف وایستا شاید از ته مونده فلسطیزی یه چیزی گیرت اومد.
  1
  25
  ‌پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  طلوع ازادی - لوس آنجلس ، ایالات متحده امریکا
  این جمله درست بعد از انداختن تسمه مفعولان جهان به گردن این دوگانه سوز پست فطرت پتک بزرگی باشد بر سر رای دهندگان به او. خلایق هرچه لایق 😡
  2
  21
  ‌پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۳ - ۱۳:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  پیر خردمند - تورونتو، کانادا
  فقط بگو بدونیم ج اس منحوس چند تریلون دلار پول ملت ایرا ن روخرج ۲ میلون فلسطینی و سد نصرالاه لبنانی و بشار اسد اوسکول کرده و نتیجه اش چی بوده؟
  1
  17
  ‌پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  الهی نعلهات زنگ بزنه خورجینت پاره بشه قیچی که با آن گوشهات را کوتاه میکنی کند بشه و دست آخر خوراک کارخانه‌های چرم سازی چین بشی
  1
  9
  ‌پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  ....برخلاف رییسی اگر لین در سانحه هلی تیاره زغال بشه فورا لز دو جفت نعل و ۱۶ تا میخ فورا تشخیصش میدن و احتیاج به دامپزشک قانونی نداره
  1
  13
  ‌پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.