«اگر حمله‌ای هسته‌ای ۱۱ شب اتفاق بیفتد، چون بایدن فقط تا ۸ سرحال است به جیل خبر می‌دهید؟»

سی‌ان‌ان به نقل از سه منبع آگاه گزارش داده است که جو بایدن در جریان دیدار اخیر با فرمانداران دمکرات به آنها گفت به خواب بیشتری نیاز دارد و قصد دارد جلسه‌ها پس از ساعت هشت شب را متوقف کند.

در کنفرانس خبری روز سه‌شنبه خبرنگاری از کرین ژان پییر، سخنگوی کاخ سفید پرسید: «جو بایدن گفته است که فقط تا ساعت ۸ شب سرحال است، در صورتی که پنتاگون حمله‌ای هسته‌ای را ساعت ۱۱ شب شناسایی کند، چه خواهد کرد؟ آیا با بانوی اول تماس می‌گیرد؟»

کنفرانس‌های خبری مقامات کاخ سفید در دو روز اخیر با تنش‌ها و پرسش‌های جنجالی زیادی همراه بوده است. کرین ژان‌پییر در کنفرانس خبری روز دوشنبه نیز در واکنش به پرسش‌های مکرر درباره رفت‌و‌آمد متخصص پارکینسون به کاخ سفید خبرنگاران را به حمله شخصی متهم کرد.
+62
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  از بایدن خرفت حمایت نمیکنم ولی مگه جورج بوش وقتی خبر سپتامبر 11 را وسط روز بهش دادند چه غلطی کرد؟ مگه قراره رییس جمهور 24 ساعت بیدار بمونه منتظر حمله هسته ای؟ ترامپ که تا سات 2 یا 3 بیداره و با توئیت به اینو اون فحش میده
  36
  53
  ‌پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۳ - ۰۰:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  به امید فردایی بهتر - تهران، ایران

  بایدن خواب آلود ابله و‌اطرافیان‌در دولتش از جمله معاونش، فقط بفکر خودشان هستند و بس بجای منافع مردم امریکا، در غیر اینصورت بدون درنگ همین الان باید عذرش را بخواهند و وی را در تیمارستان روانیان بستری کنندچون با این سنش دیگه هر را از پر تشخیص‌نمیدهد و هر آنی امکان تر زدن در تنبانش هست
  8
  32
  ‌پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۳ - ۰۲:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۰
  GORG AMERICAN - واشنگتن دی سی، ایالات متحده امریکا

  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  رئیس جمهور نباید ۲۴ ساعت بیدار باشه ولی باید سالم جسمی و روحی و عقلی باشه که هر ساعت صداش کردن بتونه سریع آماده بشه و تصمیم درست رو در لحظه بگیره نه کسی که شارژ باطریش ۱۰ صبح تا ۶ بعد از ظهره.تو کشور ابر قدرت ۴۰۰ میلیون نفری آمریکا قحط الرجاله که یه آلزایمری باید تا شب قبل مرگش حاکم باشه؟؟؟؟@!!!!
  6
  51
  ‌پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۳ - ۰۳:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  جناب - استکهلم، سوئد
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  شما علیرغم اینکه نوشته اید که قصد حمایت از بایدن را ندارید، اما در عمل از ایشان حمایت کرده اید. اما چرا مغلطه میفرمائید؟ محض اطلاع شما، زمانیکه به جورج بوش پسر اطلاع دادند که به امریکا حمله صورت گرفته، اولا که آن حمله یک حمله هسته ای نبود و یک حمله مرتبط با برخورد یک هواپیما به یکی از برجهای دوقلو در نیویورک بود، که با حمله هسته ای از طرف یک کشور تفاوت دارد، زیرا حمله به یک ساختمان از طرف فردی، یا گروهی باید مورد بررسی اطلاعاتی قرار گیرد، اما حمله هسته ای نیاز به پاسخ بلاواسطه به کشور حمله کننده دارد. دوما همانطور که جورج تِنِت رئیس وقت CIA در خاطرات خود نوشته؛ امریکا منتظر یک عملیات تروریستی بود. سوما، این ساختمانها قبلا در سال ۱۹۹۴ توسط شیخ عبدالرحمان مصری مورد حمله قرار گرفته بودند. امریکا به مرضِ "پیرسالاری" دچار شده و بعلت حجم عظیم مسئولیت و وظایف داخلی و خارجی، نه از عهده بایدن برمیآید و نه ترامپ! این کشور بعلت فرار از پذیرش مسئولیتِ سیاستهای ابلهانه خود، آینده شومی را در پیش دارد، و از همین الان ژاپن، هندوستان، چین و عربستان، دیگر اوراق قرضه آنرا بازخرید نمیکنند!
  8
  21
  ‌پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۳ - ۰۶:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  یا فاطمه زهرا - ونیز، ایتالیا
  خانومش توییت زده، جو و حال! سال‌هاست که حمله نبوده، حالا چه شبش یا چه روزش.
  18
  2
  ‌پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  BlackJack - لندن، انگلستان
  این خبرنگار کسی نیست به جز خبرنگار شبکه عوام پسند فاکس نیوز طرفدار نارنجی . نه ترامپ نه بایدن برای ریاست جمهوری مناسب نیستند. ترامپ به گفته خود chief of staff و بقیه کارمندهای کاخ سفید تا ظهر سر و کلش پیدا نمیشد یا مشغول توییت بود . یا مشغول تماشای تلویزیون انقدر این بابا وضع رو بچه گانه و سر سری فرض کرده بود که کارمندان کاخ سفید به ساعتهایی که ترامپ کمی توجه به شغل ریاست جمهوری میکرد را executive time میگفتند. تنها کسی که از آمدن دوباره ترامپ خوشحال خواهد شد پوتین آدمکش این کونیست پست فرومایه هست که از حالا سازه جدا کردن آمریکا از ناتو را سر داده.
  2
  4
  جمعه ۲۲ تیر ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.