پلیس لندن در پی مردی که بدون دلیل با چاقو ۴ نفر را زخمی کرده است

یورونیوز: پلیس لندن به دنبال مرد چاقوکشی است که در خیابان‌های این شهر بدون انگیزه مشخصی به چهار نفر که هیچ ارتباطی هم با یکدیگر نداشتند، با چاقو حمله کرده است.

کارآگاهان پس از اینکه با چندین قربانی با جراحات قابل توجه مواجه شدند، تصویر دوربین مدار بسته از مظنون به چاقوکشی را منتشر کردند.

در اولین حمله، مردی ۴۲ ساله در ساعت ۹:۳۰ صبح روز چهارشنبه ۳ ژوئیه در خیابان گلنکو مورد حمله قرار گرفت و دچار جراحت چاقو در گوش شد.

مظنون یک مرد سیاه پوست عضلانی، حدود ۳۵ ساله با موهای تیره صاف و لباس تیره توصیف شده است.
در حمله دیگری، چهار روز بعد در تاریخ ۷ ژوئیه، مرد ۴۱ ساله دیگری توسط مردی که هودی و دستکش سفید پوشیده بود، حدود ساعت ۱۰ صبح نزدیک ایستگاه اتوبوس در همان خیابان مورد حمله با چاقو قرار گرفت و صورت و گلوی او دچار بریدگی شد.

در ساعت ۱۰ شب همان روز در خیابان فریر مردی که هودی، تیشرت سفید و شلوار تیره پوشیده بود، با چاقو صورت مردی ۵۷ ساله را خراش داد.

روز بعد، حدود ساعت ۳:۱۰ صبح، مردی ۴۷ ساله در یکی دیگر از خیابان‌های لندن توسط مظنونی که لباس مشکی و کاپشن به تن داشت مورد حمله قرار گرفت و چشم قربانی را زخمی کرد.

پلیس می‌گوید از پیش آمدن این وضعیت بسیار نگران است و حملات پیاپی به چهار نفر مختلف نشان می‌دهد که مظنون یک نفر است. مقام‌های پلیس لندن با انتشار تصویر فرد از شهروندان خواستند هر کس این فرد را در جایی دید سریعا با پلیس تماس بگیرد.

هنوز مشخص نیست انگیزه این فرد چیست و چرا دست به چنین حملاتی می‌زند اما مقام‌های پلیس لندن اعلام کرده‌اند گشت‌زنی نیروهای خود را در محدوده‌هایی که این حملات صورت گرفته افزایش داده‌اند تا بتوانند هرچه سریعتر ضارب را دستگیر کنند.
+25
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  دیارکو - قره تپه، آذربایجان

  اینهم از وضعیت انگلیس و آنهم از وضعیت آلمان تا سوئد، همه به جون هم افتادن و از اون ور آمریکا جنگ را به تمام اروپا کشانده و باشروع جنگ لهستانی‌ها و اوکراینی ها چنان دماری از،روزگار مهاجران مسلمان در بیاورند که نگو ... خداراشکر ما تو کشور خود عزیز و محترم هستیم
  30
  8
  ‌چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  sahandogli - لندن، انگلستان

  دوباره یک سیاه پوست . بعد هم با پروریی ادعا می کنند مردم از سیاها نفرت دارند . وقتی جامعه که نمی تواند و نمی خواهد به دیگران احترام بگذارد و مخالف همه چیز است اعم از قانون و احترام نباید انتظار داشت مردم عاشقشان باشند.
  3
  26
  ‌چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Hassan1479 - تهران، ایران
  این شخص حتما یک مسلمان است ، مگر خلافش ثابت شود .
  4
  18
  ‌چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  یا فاطمه زهرا - ونیز، ایتالیا
  Hassan1479 - تهران، ایران
  خواندن از یادت رفته است؟ نوشته چهار نفر را زخم زده. یعنی خلافش ثابت شده می‌باشد.
  8
  1
  ‌چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۳ - ۱۶:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.