واکنش تند پرویز پرستویی به مشاور جلیلی؛ اگر این ۱۷ میلیون به شما رای می‌دادند، عاقل بودند؟

سایت رویداد 24: پرویز پرستویی در واکنش به اظهارات مشاور سعید جلیلی نوشت: شک ندارم بین رای دهندگان کسانی هستند که شما با تمام تحصیلاتتان خاک ته کفششان هم نخواهید شد.

پرویز پرستویی در واکنش به اظهارات مشاور سعید جلیلی نوشت که اگر این ۱۷ میلیون نفر به آقای سعید جلیلی رای میدادند، عاقل بودند؟ نادانی و بی عقلی ۱۷ میلیون نفر رای دهنده به آقای پزشکیان را چگونه تشخیص دادید؟

وی در این باره نوشت:

مهدی جمشیدی، مشاور سعید جلیلی فرموده اند این ۱۷ میلیون نفر رای دهندگان به پزشکیان هزینه گزاف نادانی سیاسی خویش را بر بخش دیگر جامعه تحمیل کردند. فقط نادان می‌تواند به نادان دیگر رای بدهد این نوع مردم سالاری، شایسته کودک صفتان بی بهره از تعقل است...

آقای مهدی جمشیدی، عضو هیئت علمی فرهنگ پژوهشی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه جامعه شناسی انقلاب اسلامی که فقط سه خط عنوان تحصیلات شماست

سوال: اگر این ۱۷ میلیون نفر به آقای سعید جلیلی رای میدادند، عاقل بودند؟ نادانی و بی عقلی ۱۷ میلیون نفر رای دهنده به آقای پزشکیان را چگونه تشخیص دادید؟ شک ندارم بین رای دهندگان کسانی هستند که شما با تمام تحصیلاتتان خاک ته کفششان هم نخواهید شد. چرا به خودتان اجازه می‌دهید به ۱۷ میلیون نفر توهین کنید؟ آیا شما با یک یک آن‌ها همکلام شدید؟

دربین آن‌ها پزشک، سیاستمدار، کارشناس سیاسی اقتصادی، روحانی، معلم، استاد دانشگاه، کارمند و کارگر، خانواده شهید و جانباز، دانشجو و هزاران مردم شریف دیگر وجود و حضور داشتند و تشخیص داده اند به دکتر پزشکیان رای بدهند و میلیون هانفرهم تشخیص دادند به آقای سعید جلیلی رای بدهند.

این حق مردم است که شرکت کنند یا نه این حق مردم است که به چه کسی رای بدهند.

نباید به خودتان اجازه دهید به ۱۷ میلیون نفر توهین کنید.

شما که در زمینه فرهنگ پژوهشی پژوهشگاه، و فرهنگ و اندیشه اسلامی و جامعه شناسی انقلاب اسلامی تحصیل کردید بهتون یاد ندادند به تصمیم و اعتقادات مردم احترام بگذارید؟

یا در ساعاتی که درس اخلاق و معرفت و ادب و فرهنگ می‌دادند غیبت داشتید؟

به راستی که امثال شما مقصر عدم آرامش و صلح و پیشرفت در جامعه هستید...

شما که دم از اسلام و انقلاب می‌زنید باید به انتخاب مردم احترام بگذارید نه اینکه دشنه بکشید و توهین کنید!

شما و امثال شما که مدعی هستید سرباز امام زمانید با این رفتارتان باعث شدیدکه مردم دست از دین و دیانت و بکشند و اسلام گریز باشند!

شما با این افکارتان حتی مشاور خوبی هم برای آقای جلیلی نبودید!

لابد از دید شما کسانی عاقلند که وکیل پایه یک دادگستری را جلوی چشم همسر و فرزندانش با شوکر حمله کردن و مورد ضرب و شتم و با مشت و لگد به جانش افتادند، چون عکس آقای پزشکیان را به شیشه اتومبیلش چسبانده بود؟

جا دارد که از مردم عذر خواهی کنید و آتش بیار معرکه نشوید.

اتاق فکری اگر دارید برای ایجاد آرامش و رفاه مردم شریف، به انتخاب مردم احترام بگذارید وگرنه دشنه تان را قلاف و نمک بر زخم نپاشید و دست از توهین به مردم رنج کشیده و ستمدیده و شریف بردارید.
+85
رأی دهید
-14

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  Hassan1479 - تهران، ایران
  آقای پرستویی چرا خودت را در گیر یک شوی انتخاباتی میکنی ؟ کدام ۱۷ میلیون رای ؟ تمام مراسم از قبل مهندسی شده بود و خامنه ای فکر می‌کند با این انتصابات جایگاه خودش را مستحکم خواهد کرد , زهی خیال باطل .
  38
  40
  ‌چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۳ - ۰۰:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  FTH12 - تبریز، ایران
  نکبت تو نمیخواد از مردم دفاع کنی روز بعد از سرنگونی این رژیم اولین کسی که توسط مردم از تیر چراغ برق آویزون میشه خودتی ! جیره خوار آشغال سید علی مفعول 😡
  32
  33
  ‌چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۳ - ۰۴:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان
  هفده میلیون؟ کدوم احمقی این رقم رو باور میکنه. یک دروغی میگن و یک عده طوطی وار تکرار می‌کنند
  1
  18
  ‌چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۳ - ۰۹:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Ginger - چگو، اسپانیا
  الاغ پرستو مرده شور قیافه. عنترت رو ببرد یعنی آخوند فقط 17میلیون مخالف دارد 17میلیون که فقط بچه های زیر 10سال هستند بقیه مردم یعنی 70میلیون نفر رای دادند گفتند کم کشتی آخوند سپاهی بازاری جنایتکار بیا باز هم بچه های ایران را بکش بجایش افغانی وارد کن کره خر بازی وزارت اطلاعات تکراری است یک دروغ گنده دنبالش پرستوهای فاحشه آن دروغ را شاه و برگ می دهند که قابل نشخوار باشد احمق بازیچه اخوند
  1
  9
  ‌چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  اینهم وسط دعوا نرخ تعیین میکنه! کدوم ١٧ میلیون عامو؟ فرصت رو غنیمت دونستی و به بهانه جواب دادن به طرف نرخ رو بردی بالا؟؟ شما در بهترین حالت ضریب جمهور دارین نه رییس جمهور
  1
  8
  ‌چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.