دفتر هواپیمایی ترکیش ایرلاین در تهران به دلیل عدم رعایت حجاب اجباری پلمب شد

صدای آمریکا: یک مقام «شورای عالی انقلاب فرهنگی» اعلام کرد که دفتر هواپیمایی ترکیش ایرلاین، سه شنبه ۱۸ تیر، به دلیل عدم رعایت حجاب اجباری، توسط «اداره نظارت بر اماکن عمومی» پلمب شد.

به گزارش رسانه‌های حکومتی، ابراهیم سوزنچی، عضو «شورای عالی انقلاب فرهنگی» به پلمب دفتر هواپیمایی ترکیه توسط نیروی انتظامی در حساب کاربری ایکس، واکنش نشان داد و در پیامی نوشت این اقدام ساعتی پس از «مکالمه رییس جمهوری ترکیه و مسعود پزشکیان» انجام شده است.

او در پیامی در ایکس، تحت عنوان «هنر حکمرانی» نوشت «اردوغان زنگ زده و یکساعت با رئیس جمهور منتخب صحبت کرده که انشاءلله روابط رو حسنه کنیم. همین امروز اماکن رفته دفتر ترکیش ایرلاین رو به دلیل حجاب پلمپ کرده؛ حتما تصادفی بوده.»

این در حالی است که هر ساله تعداد قابل توجهی از اماکن کسب‌وکار، به دلایل مختلفی از قبیل عدم رعایت «حجاب اجباری» و «شئونات اسلامی» توسط مراجعه کنندگان یا متصدیان، اجرای موسیقی زنده، رقص و پایکوبی توسط مراجع ذی ربط پلمب می‌شوند.

در تازه‌ترین گزارش محل کنسرت «ماسوماممداووا داملا» خواننده زن جمهوری آذربایجان که چندی پیش در تبریز و اردبیل کنسرت داشت، با حکم دادستانی اردبیل و به اتهام «مراسم هنجارشکنانه و غیرقانونی» پلمب شد.

پیش‌تر گزارش‌ها از شهرهای مختلف حاکی از شدت گرفتن پلمب اماکن و رستوران‌های پرطرفدار به بهانه عدم رعایت حجاب اجباری کارکنان و مشتریان و اعلام این پلمب‌ها توسط حساب‌های رسمی این اماکن به عموم مردم بوده است.
+11
رأی دهید
-48

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۸۴
  میلاد2020 - داخائو، آلمان
  آخه دیگه از جهل مرکب دیگه چی میشه گفت؟ آخه الاغهای خر مذهبی ، شما بیشعورها ملت بدبختو سرگردان کردین با این کارای احمقانه. که چی بشه؟ مگه اونجا مرکز مد لختیها و یا دم دریای آنتالیا بوده؟ عقده دارین برین سر زانو بچه خودتون خالی کنین چرا به یک شرکت هواپیمایی گیر میدین؟‌این هم یک دسیسه از طرف خر مذهبی ها بر علیه پزشکیان هست که سیگنال به ترکیه بدن. فردا هم ترکیش ایرلاین دفترشو برا همیشه جمع می‌کنه و این خشتک دریده ها وای خاک عالم میکنن. اینا فقط مونده اشتباهی در خونه های خودشونو پلمپ بکنن
  1
  11
  ‌سه شنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۳ - ۱۷:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.